شکایت قطعه‌سازان خودرو از بانک مرکزی به دیوان عدالت

سبقت آزاد۱۳۹۷/۰۶/۲۵ ۰۷:۳۹:۲۳ 0

انجمن قطعه‌سازان ایران قصد دارد در صورت حل نشدن مشکل ارزی که روند ترخیص قطعات و مواد اولیه را از گمرک مختل کرده است، این موضوع را به دیوان عدالت اداری ارجاع دهد.

 شکایت قطعه‌سازان خودرو از بانک مرکزی به دیوان عدالتبه گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد به نقل از دنیای اقتصاد، دبیرانجمن قطعه‌سازان ایران می‌گوید با وجود اعلام دولت مبنی بر معافیت خودروسازان و قطعه‌سازان از پرداخت ما‌به‌التفاوت ارزی (ما‌به‌التفاوت ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی و ارز نیما)، قطعات و مواد اولیه در گمرک رسوب کرده و اجازه ترخیص ندارند. مازیار بیگلو با اشاره به وجود ناهماهنگی میان وزارت صنعت، معدن و تجارت، گمرک و بانک مرکزی تاکید کرد که اگر این مشکل طی چند روز آینده حل نشود، پرونده این موضوع (با محوریت شکایت از بانک مرکزی)، به دیوان عدالت اداری ارجاع داده خواهد شد.
بیگلو پیش‌تر گفته بود که بانک مرکزی با وجود اعلام معافیت خودروسازان و قطعه‌سازان از پرداخت ما‌به‌التفاوت ارزی، همکاری لازم را برای ترخیص قطعات و مواد اولیه از گمرک، انجام نمی‌دهد. به گفته وی، طبق قانون ابلاغی، تنها قطعه‌سازان و خودروسازانی که تا پیش از ۱۶ مرداد امسال اقدام به ثبت‌سفارش و واردات کالا کرده‌اند، مشروط بر آنکه مدارک لازم را از بانک مرکزی دریافت و در اختیار گمرک بگذارند، امکان ترخیص کالای خود را دارند. بیگلو تاکید کرد که با این حال، بانک مرکزی به خودروسازان و قطعه‌سازان می‌گوید تا ما‌به‌التفاوت ارزی را پرداخت نکنند، اسناد موردنظر را تحویل نمی‌دهد. وی این را هم گفته بود که با این شرایط، تنها ۵ درصد از قطعه‌سازان و خودروسازان امکان ترخیص اجناس خود را از گمرک دارند و ۹۵ درصد باقی‌مانده باید ما‌به‌التفاوت ارزی را پرداخت و آنگاه نسبت به ترخیص کالا اقدام کنند.
حال اما قطعه‌سازان با توجه به این ماجرا قصد دارند پرونده‌ای را با محوریت شکایت از بانک مرکزی، به دیوان عدالت اداری ارسال کنند. حرف قطعه‌سازان این است که بانک مرکزی با وجود ابلاغ معافیت زنجیره خودروسازی کشور از پرداخت معافیت ارزی، وقعی به این مصوبه نگذاشته و عملا راه را برای ترخیص قطعات و مواد اولیه از گمرک، بسته است. بنا به گفته دبیر انجمن قطعه‌سازان ایران، مشکل ترخیص تنها توسط بانک مرکزی قابل حل بوده و حتی گمرک نیز در این مورد اختیاری ندارد.
آن‌طور که دبیر انجمن قطعه‌سازان می‌گوید، در حال حاضر معادل ۹۰۰ میلیون دلار قطعه و مواد اولیه در گمرک معطل ما‌به‌التفاوت ارزی است و تنها پنج درصد از این رقم فعلا امکان ترخیص دارد. به گفته وی، اگر قرار باشد ما‌به‌التفاوت ارزی برای ۹۵ درصد باقیمانده پرداخت شود، زنجیره خودروسازی کشور باید این ما‌به‌التفاوت را برای رقمی حدود ۸۵۰ میلیون دلار، محاسبه و پرداخت کند. با این حساب، اگر قیمت ارز سامانه نیما را ۹ هزار تومان فرض کنیم، با در نظر گرفتن ارز رسمی (چهار هزار و ۲۰۰ تومانی)، زنجیره خودروسازی کشور باید رقمی حدود ۴۵۰ میلیون دلار (بیش از چهار هزار میلیارد تومان) بابت ما‌به‌التفاوت ارزی پرداخت کند. به گفته قطعه‌سازان، پرداخت این پول با توجه به کمبود نقدینگی و آزاد نبودن قیمت خودرو که اجازه نمی‌دهد خودروسازان قیمت قطعات را متناسب با ارز غیررسمی محاسبه و تغییر دهند، امکانپذیر نیست.در این شرایط، باید منتظر ماند و دید سرانجام این ماجرا چه می‌شود و آیا بانک مرکزی در نهایت اسناد و مدارک لازم را در اختیار خودروسازان و قطعه‌سازان می‌گذارد، یا پرونده شکایت از این بانک به دیوان عدالت اداری خواهد رفت.

ذخیره صنعت خودرو تا پایان سال

اما قطعات و مواد اولیه‌ای که به گفته قطعه‌سازان در گمرک مانده‌اند، به نوعی ذخیره و آذوقه خارجی زنجیره خودروسازی کشور تا پایان سال به‌شمار می‌روند و این موضوع به‌طور مستقیم با تحریم‌های آمریکا در ارتباط است.
تحریم‌های ایالات ‌متحده آمریکا در شرایطی اواسط مرداد امسال گریبان زنجیره خودروسازی کشور را گرفت که پیش‌تر شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز داخلی حجم زیادی قطعه و مواد اولیه را ثبت‌سفارش و وارد کرده‌اند. بر این اساس، خودروسازان و قطعه‌سازان، پیش از برقراری تحریم و تا جایی که توانسته‌اند، مواد اولیه و قطعه ثبت‌سفارش و وارد کرده‌اند تا ذخیره لازم را برای تولید در این دوران سخت داشته باشند.
با برقراری تحریم‌های آمریکا علیه زنجیره خودروسازی کشور، نه‌تنها شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز معتبر خارجی فعالیت‌های خود را در ایران متوقف یا محدود کردند، بلکه مسیرهای مهم دسترسی به قطعات وارداتی نیز تقریبا مسدود شد. به‌عبارت بهتر، خودروسازان و قطعه‌سازان داخلی عملا با محدودیت دسترسی به قطعات و مواد اولیه موردنیاز خود از خارج مواجه بوده و نمی‌توانند به‌راحتی دوران پسابرجام اقدام به تامین کنند.این موضوع، نه‌تنها روند تامین قطعات از خارج را بسیار کند کرده، بلکه هزینه تامین را نیز بالا برده است زیرا خودروسازان و قطعه‌سازان مجبورند با واسطه اقدام به خرید کرده و هزینه‌های گزافی نیز بابت حمل‌و‌نقل بپردازند.این در شرایطی است که به گفته فعالان زنجیره خودروسازی، قطعات و مواد اولیه به اندازه نیاز امسال خودروسازان، ثبت‌سفارش و وارد شده، بنابراین تا ابتدای سال ۹۸، مشکلی بابت ادامه تولید در خودروسازی و قطعه‌سازی نیست. به گفته آنها البته قطعا کاهش تیراژ گریبان خودروسازان و قطعه‌سازان را خواهد گرفت، منتها سناریوی تعطیلی و خوابیدن خطوط تولید، فعلا منتفی است، مشروط بر آنکه نهادها و سازمان‌های داخلی همکاری لازم را با تولیدکنندگان داشته باشند.
در حال حاضر، یکی از مشکلات اصلی خودروسازان و قطعه‌سازان، پروسه طولانی روند ترخیص کالا از گمرکات کشور است که حواشی زیادی را به‌دنبال داشته و یکی از موانع تولید در شرایط فعلی به شمار می‌رود. به گفته فعالان صنعت خودرو، وجود یکسری ناهماهنگی میان بانک مرکزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت و گمرک، سبب رسوب قطعات و مواد اولیه در گمرکات شده و اگر این مساله حل نشود، روند نزولی تولید، با شیب تندی مواجه خواهد شد.
طبعا اگر ناهماهنگی‌ها رفع شود، با توجه به قطعات و مواد اولیه در راه و مانده در گمرک، خودروسازان و قطعه‌سازان می‌توانند سال سخت ۹۷ را هرچند با سرعتی کند در تولید، پشت‌سر گذاشته و چراغ خودروسازی را همچنان روشن نگه دارند.این در حالی است که اگر همچنان قرار بر کندی ترخیص قطعات و مواد اولیه از گمرک باشد و این روند در ماه‌های آینده نیز ادامه پیدا کند، تولید خودرو در کشور افتی بسیار شدید را به خود خواهد دید و شاید از دوران تحریم‌های قبلی نیز با افت بیشتری مواجه شود. بنابر پیش‌بینی‌ها، تیراژ خودروهای داخلی در سال ۹۷، احتمالا با افتی چند صد هزار دستگاهی در مقایسه با سال گذشته روبه‌رو و این موضوع می‌تواند اثرات منفی خود را به بازار نیز تعمیم داده و قیمت‌ها را بیشتر و بیشتر بالا ببرد.آن‌طور که آمار تولید می‌گوید، تیراژ خودروهای داخلی روندی نزولی را از مرداد ماه به خود گرفته و ریشه این موضوع در کمبود و حتی نبود قطعات است. شرایط به شکلی است که به گفته فعالان صنعت خودرو، در حال‌حاضر ده‌ها هزار دستگاه محصول به‌دلیل کسری قطعات، در پارکینگ خودروسازان خاک می‌خورند و قابل عرضه به بازار نیستند. خودروسازان تاکید می‌کنند که با تسریع روند ترخیص قطعات و مواد اولیه از گمرک، می‌توان محصولات ناقص را تکمیل و عرضه کرد و در نتیجه، قیمت‌ها را نیز کاهش داد.

 favorite_border 1
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade کلیپ تست و بررسی برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک
grade فیلم تست و بررسی جک جی 4 - جک j4
grade فیلم تجربه رانندگی با سیتروئن C3 در مسیر کاشان اصفهان
grade نحوه پرداخت عوارض آزادراه ها به صورت الکترونیکی اعلام شد
grade بازدید سبقت آزاد از خط تولید سیتروئن C3 در سایت کاشان
grade تجربه سواری با جک جی 5 در جاده چالوس
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری GL 2007، میانسال محبوب ژاپنی
grade معرفی پیکاپ ریچ و وانت پادرا زامیاد
grade بهترین خودروهای 2019 که کمتر از 40.000 دلار قیمت دارند
grade بهترین خودروهای جهان در بزرگترین درگ جهان
grade داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
grade جک j4 سدانی کوچک، محصول آینده کرمان موتور + قیمت
grade از کجا بفهمیم تسمه تایم پاره شده است؟
grade حضور بنتلی در نمایشگاه پکن 2018
grade غرفه هیوندای در نمایشگاه خودروی پکن 2018
grade دلایل روشن نشدن خودرو و بد استارت خوردن
grade برخی از دلايل زياد استارت خوردن خودرو
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade آشنایی با لادا ایکس‌ ری، جانشین احتمالی رنو ساندرو
grade فیلم معرفی سایپا رهام خودرو جدید سایپا
grade نگاهی به بوگاتی La Voiture Noire، گران‌ترین محصول جدید تاریخ صنعت خودرو
grade فیلم دیدار با هنتنگ و فوتون عظیم خودرو در خط تولید بروجرد
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade بررسی ساینا SE فول آپشن سایپا
grade برلیانس H230 پارس خودرو به 4 ستاره کیفیت دست یافت
grade معرفی و مشخصات فنی ساینا برقی
grade تشخیص نوع و برند خودرو فقط با لمس کردن
grade همتا؛ طرح خوب رجیستری، اجرای افتضاح
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade تست رانندگی میتسوبیشی اوتلندر 2016
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade چگونه خودرو دست دوم را به بالاترین قیمت بفروشیم؟
grade نیسان مورانو 2019، کراس‌اووری شیک و جذاب
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade بررسی بی‌ام‌و M4 GTS مدل 2016 تیونینگ شده
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade دوج رم 3500 مدل 2019، وانت غول پیکر یک تنی
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade دنا پلاس با نام خزر! در میان بهترین‌های نمایشگاه خودروی مسکو 2018
grade پرداخت آنلاین عوارض آزادراه‌ها با اپلیکیشن کیپاد
grade دوج چارجر 2019، سدان قلدر آمریکایی
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade آذویکو نه ام جی ۳۶۰ تحویل می‌دهد نه پاسخگوی مشتریان است
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade درباره ما
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade زمان تعویض کاتالیست و اگزوز خودرو
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade فیلم 9 نکته کلیدی بهترین روش تنظیم صندلی خودرو
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade نظر مردم در مورد محصولات بیسو و نمایشگاه خودرو تهران 1397
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade لادا با سه مدل جسورانه جدید احیا خواهد شد؟
grade ترافیک در اورست دردسری غیرقابل انکار
grade جک اس 3 مدل 2019، تحولی در زبان طراحی جک
grade تسلا Y، کراس‌اوور جدید تسلا
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade لامبورگینی اوروس، دیووانه‌ای برای دیووانه‌ها
grade آئودی R8 2019، سوپراسپرت بینظیر آئودی
grade آفرود سواری با طعم تویوتا
grade جک s5 و رفع مشکل صدای باد در سرعت بالا
grade همه چیز درباره رمز یکبار مصرف
grade بررسی نسل چهارم بی ام و X5 2019 با چهره‌ای جدید
grade لکسوس UX 2019، اولین کراس‌اوور سایز کوچک لکسوس
grade ولوو XC90 2020 فیس لیفتی با 3 خط بیشتر معرفی شد!
grade پاک کردن صورت مسئله از رو دیوار! حمله به سایتهای آگهی فروش خودرو
grade سوپراسپرت الكتريكی Miss R تایوانی یقه تسلا را گرفت
grade پورشه 911، اسطوره همچنان می‌تازد
grade فرق بین تسمه تایم و زنجیر تایم چیست؟
grade سوزوکی ویتارا توربو 2018
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade بررسی سایپا کوییک به همراه مشخصات فنی
grade بررسی کادیلاک سویل مدل1976 - یک کلاسیک ناب
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت دوم
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade فورد اسکیپ 2020 Ford Escape همراه با رهیاب ویز رونمایی شد
grade نیم قرن با گودزیلا، نیسان جی‌ تی‌ آر 50 ساله شد
grade رونالدو مالک گران ترین خودرو تاریخ، بوگاتی La Voiture Noire نه و نیم میلیون پوندی!
grade تجربه رانندگی با چهارچرخه اسپرت برقی Kyburz eRod
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade سوپر اسپرت SCG003 Stradale محصول800 اسب بخاری یک کارگردان سینما
grade مرسدس بنز EQC، الکتریکی بودن به سبک بنز
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade همه چیز در مورد سیم بکسل خودرو
grade قانون بچه مثبت‌ها و بچه زرنگ‌ها
grade سیتروئن C3-XR SUV مدل 2019
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade بی‌ام‌و X6 مدل 2020 کرگدن باوارایی رونمایی شد
grade مک‌لارن سنا هنسی 2019، تزریق قدرت اضافه به ابرخودرو انگلیسی
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade سیستم اطلاعات و سرگرمی همزمان در خودرو Infotainment
grade تجربه رانندگی پاگانی هوایرا مدل 2015
grade جریمه خودروهای متخلف ورودی به محدوده طرح ترافیک
grade سریعترین خودروی کارتینگ جهان Daymak Blast C5
grade سیستم جدید کنترل صوتی مرسدس بنز (MBUX)
grade بنتلی فلایین اسپور V8 پا به سن گذاشته جذاب
grade سانگ یانگ تیوولی دیزلی توربو، کره‌ای چهارچرخ محرک
grade آیا لادا از حضور در ایران پا پس کشیده است؟
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade نقد و بررسی نسل جدید مزدا 3
grade سیستم پرداخت آنلاین و ایمن از داخل خودروها
grade بهترین خودروهایی که ارزان‌ تر از 30.000 دلار هستند
grade همه چیز درباره سیستم ترمز EBD و عملکرد آن
grade درخشش byd با رونمایی از 23 خودرو در نمایشگاه خودرو شانگهای
grade فیلم بررسی ام جی 360 توربو - MG 360
grade کادیلاک CT5 مدل 2020، سدان جدید کادیلاک معرفی شد
grade نشست خبری عظیم خودرو در دل خط تولید هنتنگ و فوتون
grade تسلا مدل اس هم مانند پژو 405 خود به خود در آتش می‌سوزد
grade بی‌ام‌و M8 مدل 2020، بازگشت شکوهمندانه سری هشت باوارایی پس از 20 سال
grade پژو 2008 مدل 2020 با چهره‌ای جدید معرفی شد
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade انواع فنر در سیستم تعلیق خودرو
grade تصادف شاخ به شاخ رنو سفران و mvm x33
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade آیا ال90 با مشخصات فنی جدید طرفدار دارد؟
grade جدول نرخ بیمه پایه شخص ثالث انواع خودرو برای سال 98 منتشر شد
grade هایما S5 پس از هایما s7 دومین کراس اوور چینی ایران خودرو
grade سومین چهره جک s3 با شعار Drive So Easy رونمایی شد
grade گردهمایی سیتروئن سواران در پاریس در 100 سالگی سیتروئن
grade اصول اوليه برای طراحی خودرو
grade خودروی همه جاروی آفرود Can-Am Maverick X3 Max
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade دورهمی عضلانی کلاسیک آمریکایی در تهران
grade اسکوتر سه چرخه پلاگین هیبرید پژو
grade شورولت بلیزر 2019، بازگشت شکوهمندانه شاسی‌بلند آمریکایی
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade بررسی دستیار هوشمند BMW X5
grade همه نام‌های پارسی در نمایشگاه خودرو ژنو 2019
grade سبقت آزاد قیمت کارخانه از بازار به سبک مدیران خودرو
grade نمایش کلاسیک‌های خاص در برج میلاد تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان
grade معرفی دنا پلاس توربوشارژ و مقایسه مشخصات با دنا پلاس
grade سفر به قطب جنوب با هیوندای سانتافه
grade طرح فروش فوری تنظیم بازار شرکت ایران خودرو ویژه اردیبهشت 98
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade پیش نمایش گردهمایی سوم خودروهای جک J5
grade سوپراسپرت هیبریدی 1150 اسب بخاری آریا FXE
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade یک هفته با کیا سورنتو 2019
grade دانگ فنگ H30 هم به لیست ناقص‌های ایرانخودرو پیوست!
grade در هنگام رانندگی سرنشین مداری کنید
grade گفتگو با خالق خودرو باگی آرش BG ONE پدیده نمایشگاه تهران
grade بررسی آئودی R8 V10 Plus مدل 2016 قویترین و سریعترین مدل آئودی
grade جک اس3 تحویل مشتریان شد تا رسما تردد خود را در خیابانها جشن بگیرد
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade بی ام و سری7 مدل 2016
grade اعلامیه سایپا در خصوص تحویل خودرو با مدل 98
grade دنا پلاس توربو و پژو 207 سقف پانوراما
grade اقداماتی که پس از روشن شدن چراغ چک خودرو باید انجام دهید
grade جریمه عدم پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها
grade اصول ارگونومی در رانندگی
grade رانندگی 220 کیلومتری یک خانم فقط با دنده یک
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه فروردین 98
grade قابل توجه خودروهایی که کارت سوخت ندارند
grade کوئنیگزگ جسکو 2020، انقلاب کوئنیگزگ در صنعت خودرو
grade سوراخ شدن اگزوز چه اثراتی بر عملکرد خودرو دارد؟
grade مدت اعتبار معاینه فنی خودروهای شخصی اعلام شد
grade رنگ پلاک خودروها نشانه چیست؟
grade آپاراتی هوشمند درپارکینگ منزلتان
grade بهترین ماشین سال 2019 اروپا معرفی شد
grade با اختراع امداد خودرو همراه، بی‌نیاز از هر خودرو بر هستید
grade کیا استونیک 2018 کراس‌اوور کوچولوی 20 رنگ
grade 6 محصول سایپا چهار ستاره کیفی گرفتند
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به مناسبت عید فطر + مشخصات فنی و تجهیزات
grade رونمایی از هیوندای سوناتا ۲۰۲۰
grade مرحله دوم فروش فوری ایران خودرو در سال 98
grade جدول حق بیمه شخص ثالث خودروهای سواری در سال 98 منتشر شد
grade شاسی‌بلند اقتصادی لوکس‌نما با پلاک ملی در خیابان‌های تهران
grade آریو جدید سایپا هم آمد + طرح فروش فوری
grade شرایط جدید فروش فوری ایران‌خودرو اعلام شد
grade بی ام و 530i 2019، رهبر یاغی جاده‎های آلمان
grade ایکس باکسی در قالب آئودی R8
grade با 55 میلیون مالک جک جی 4 اتوماتیک شوید
grade دستور زمستانه برای نگهداری از کولر خودرو
grade چاقو کشی راننده به دلیل بی احترامی به هوندا سیویک
grade پارکینگ های مخصوص بانوان راننده
grade خبر خوش، بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه نود
grade سوناتا و اپتیمای 2020 چهار چرخ متحرک می‌شوند
grade لیست قیمت‌های جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو
grade آیا قیمت خودرو در سال 98 افزایش می‌یابد؟
grade تویوتا توندرا 2019 چه تغییراتی نسبت به اولین نسخه آن داشت؟
grade تویوتا کمری 2019
grade شکل جدید تست معاینه فنی در آستانه سال 98
grade به این 3 دلیل منتظر ارزانی خودرو نباشید
grade لامبورگینی اونتادور SVJ رودستر، قوی‌ترین لامبورگینی دنیا
grade قیمت جدید محصولات سایپا برای تعهدات بهمن ماه این شرکت
grade 10 خودروی برتر شاسی‌بلند زیر 100 میلیون از نگاه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد
grade اپلیکیشن صاپ بانک صادرات ایران رونمایی شد
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت اول
grade تویوتا هایلندر مدل 2020، خط و نشان تویوتا برای رقبا
grade هنتنگ ایکس 7 اولین خودرویی که استانداردهای 85 گانه را دریافت کرد
grade فولکس واگن آی دی باگی، یادآور روزهای خوش گذشته
grade رونمایی از خودروی 12.4 میلیون دلاری بوگاتی
grade سیستم کنترل پایداری الکترونیکی خودرو ESP
grade کدام خودرو‌ها در جهان، بیشترین آمار مرگ و میر را دارند؟
grade طرح تبدیل برای مشتریان برلیانس هم صادر شد/ زنگ خطر برای تعطیلی پارس خودرو
grade خودروی دنا پلاس از این پس بدون سانروف و رینگ آلومینیومی
grade شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد
grade 206 تیپ 5 در 2 مدل ساده و فول آپشن ارائه خواهد شد
grade تویوتا کرولا 2020، نسل جدید پرفروش‌ترین خودرو تاریخ
grade آیا شرکت آذویکو در آستانه تعطیلی است؟
grade طرح امدادی کرمان موتور ویژه نوروز 98
grade خبر مهم برای خودروهای فاقد بیمه بدنه آسیب دیده در سیل
grade با 55 میلیون تومان جک جی 4 بخرید
grade آشنایی با رایج‌ترین مشکلات تعمیراتی خودروها
grade سازنده موتور الکتریکی، مهجور در نمایشگاه خودرو تهران
grade شرایط فروش اقساطی جک S3 ویژه تیرماه 1398
grade بازدید مشتریان عظیم خودرو از خط تولید هنتنگ
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade افزایش هزینه نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک؛ برگ سبز سند رسمی است
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اسفند 97
grade مزدا 2020 cx-30 جدید در ژنو رونمایی شد
grade تغییر ساعت طرح ترافیک و زوج و فرد در ماه رمضان ۹۸
grade تولید اولین شاسی‌بلند الکتریکی استون مارتین
grade نرخ جدید معاینه فنی خودروها تایید شد
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade رونمایی از سوناتا 2020 در نیویورک
grade آغاز طرح امداد نوروزی سال 98 شرکت کرمان موتور
grade متخصصین از بانک تجارت تسهیلات می‌گیرند
grade خودروهای ایرانی حدود 1.5 برابر خودروهای خارجی بنزین مصرف می‌کنند
grade فراری F8 Tributo، جانشین جذاب 488 متولد شد
grade بنتلی کانتیننتال جی تی فوق لاکچری در ژنو 2019
grade کدام محصولات ایران خودرو با مدل 98 وارد بازار شدند
grade بیانیه کرمان موتور در خصوص افزایش قیمت‌ها
grade متقاضیان ساندرو اگر صبر ایوب دارند پس منتظر بمانند
grade خودروی مفهومی کیا با 21 صفحه نمایش
grade وقتی ایران‌خودرو مدعی شکست تویوتا در داکار می‌شود!
grade بازگشت به کارخانه بنز در دهه 60 میلادی
grade اموال رامک خودرو توقیف شد
grade فراخوان خودروهای تولید 1393 و 2014 به معاینه فنی
grade فوت و فن‌های محافظت از خودرو
grade پژو 2008 اولین خودروی 5 ستاره کیفی ایران
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade کیا موهاوی Masterpiece، کانسپت حیرت انگیز کیا معرفی شد
grade اسکناس نو برای عیدی؛ درست یا غلط؟
grade طرح فروش محصولات ایران خودرو ویژه 20 اسفند با مدل 98
grade مضحک‌ترین اسامی در میان خودروها
grade دلایل افزایش احتمالی تصادفات رانندگی در نوروز 98 و راهکار جلوگیری
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade دنا پلاس اتومات به بازار می آید
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade آرمان موتور کویر همچنان نماینده لوکسژن در ایران است
grade ابتکار جالب تویوتا، فناوری ضدسرقت خودرو با گاز اشک‌آور
grade سورنتو 2018 فیس‌لیفت توسط کیا معرفی شد
grade یورو انکپ: مرسدس کلاس G، سئات تاراکو و هوندا CR-V پنج ستاره شدند
grade اولین عکس های پژو 208 جدید
grade بخشنامه شماره 6 فروش فوری محصولات ایران خودرو - 8 اسفند 97
grade لامبورگینی ترونو، خودرویی که در سال 2999 ساخته خواهد شد!
grade عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنجشنبه
grade هیوندای النترا 2019 ارزان، ایمن و محبوب
grade تولیدات داخلی نرم افزار دیاگ خودرو و ECU
grade تسلا Y رونمایی شد
grade ترکیب قیمه و ماست به سبک ساندرو و تندر!
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade ماجرای تجمع خریداران خودرو مقابل وزارت صنعت چه بود؟
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade نکات کلیدی برای استفاده از ترمز دستی
grade گردهمایی بی ام و سواران در برج میلاد
grade تولید 118 دستگاه مزدا 3 توسط گروه بهمن در اردیبهشت 1398! و توقف تولید برخی خودروها
grade برای بازیابی رمز کارت سوخت چه باید کرد؟
grade ابهام بزرگ در فروش‌ فوری‌ ایران‌خودرو و سایپا
grade شرایط تبدیل تعهدات سوزوکی ویتارا اعلام شد
grade فراری استرادل SF90 تولد سریع‌ترین فراری جاده‌ای تاریخ
grade سرنوشت واردات خودرو در سال رونق تولید
grade قیمت جدید چانگان CS35 اعلام شد
grade جنسیس G90 لیموزین معرفی شد
grade قیمت‌گذاری خودرو بر اساس حاشیه بازار متوقف شود
grade بزرگترین تولیدکننده خودروهای برقی در جهان کیست؟
grade با مدل منحصر به فرد شرکت پاگانی آشنا شوید
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade پورشه تایکان، رقیب تسلا مدل 3 وارد می‌شود
grade هشدار جدی وزیر دادگستری به خودروسازان
grade خودروساز چینی بلاخره در دادگاه محکوم به کپی‌کاری شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو
grade دنا پلاس به ناوگان پلیس سنگال پيوست
grade خودروهای چینی بازار خودروهای کره‌ای را کساد کردند!
grade رنو به ایران باز‌ می‌گردد
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade سایپا بدنه خودروهای آسیب دیده سیل را رایگان تعمیر می‌کند
grade اعلام شرایط شماره‌گذاری خودروهای گذرموقت
grade واردات خودروهای هیبریدی از پرداخت حقوق ورودی معاف می‌شود
grade واردات 15000 دستگاه خودرو در سال 97
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade هایما s7 جایگزین سوزوکی پس از ترک بازار ایران
grade تقاضای خودرو در بازار به کف رسید/ قیمت‌ همچنان بلاتکلیف است
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه بهمن منصوب شد
grade دو شیفته بودن مراکز معاینه فنی تا 29 اسفند
grade سونامی عجیب در بازار خودرو
grade خودروی پلاگین هیبریدی چیست؟
grade بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود
grade جنسیس GV80، یکی از زیباترین شاسی‌بلندهای لوکس آینده
grade وزارت صنعت: بخشی از واردات خودرو به کشور آزادسازی می شود
grade فناوری خودران تسلا به زودی دست‌اندازها را رد می‌کند
grade معرفی GLE های جدید مرسدس
grade دومین شاسی بلند مرسدس بنز میباخ آماده ورود به بازار
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو به کشور
grade فروش مکمل‌های اکتان‌افزا ممنوع است
grade فروش فوری خودروها افزایش می‌یابد
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade بنز با بی‌ام‌و شریک شد
grade 24 نکته ضروری که برای سفر در ایران باید بدانید
grade اگر نسبت به خلافی خودروی خود اعتراض دارید به این مکان‌ها بروید
grade پنین‌فارینا باتیستا، قدرتمندترین خودرو جاده‌ای ایتالیایی معرفی شد
grade چرا با افزایش قیمت خودرو، تقاضا بالا رفت؟
grade خودروهای چینی تا پایان تابستان 30 درصد گران می‌شوند
grade خودروی چینی که تسلای آمریکا را به چالش می کشاند
grade سیستم تعلیق فعال الکترومغناطیسی EASS
grade مشتریان کرمان موتور با خیال راحت به سفرهای نوروزی بروند
grade پورشه کاین کوپه، شاسی‌بلند پورشه هم کوپه شد
grade افزایش روند تولید خودرو
grade کیاموتورز هم پای خود را از چین بیرون کشید
grade خدمت جدید برای یک گروه از دارندگان برچسب الکترونیکی ETC
grade آغاز ساخت کارخانه اتوبوس سازی ایران و جمهوری آذربایجان
grade شورولت کوروت 2020، تحقق یک رویا
grade نیترات آمونیوم دلیل فراخوان دوم 1.1 میلیون هوندا و آکورا
grade بهترین و بدترین برندهای خودرو در سال2019 کدامند؟
grade قیمت خودرو کاهش نیابد چاره‌ای جز استیضاح وزیر صمت نداریم
grade سوپرکروز سیستم رانندگی هوشمند کادیلاک
grade اطلاعیه بانک سپه در خصوص ادغام بانک‌های نظامی
grade حل مشکل تعدیل نیرو در خودروسازی بم، وعده و وعید یا عمل؟
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade بی ام و سری 7 افراط و حماقت یا ظرافت و زیبایی!
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریده‌اند منتظر زیان باشند
grade طرحی جدید برای کاهش وزن چرخ خودرو
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade خودروی برقی فورد با یک بار شارژ 500 کیلومتر طی می‌کند
grade فهرست کامل تخفیف‌های طرح ترافیک تهران در سال 98
grade افزودن امکانات جدید بر روی دستگاه‌های خودپرداز بانک پاسارگاد
grade قیمت قطعات یدکی خودرو باز هم گران شد
grade پرطرفدارترین سدان بی ام و کدام خودرو است؟
grade طرح جدید تبدیل تعهدات معوق ایران‌ خودرو
grade قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر 98
grade بازگشت قیمت‌ به آگهی‌‌های اینترنتی فروش خودرو از امروز
grade جریمه سنگین در انتظار شرکت بی‌ام‌‌و
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade جک سهامش را به فولکس واگن نمی‌فروشد
grade افزایش قیمت بیمه، خودرو را گران کرد
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade واردات خودرو حتما باید آزاد شود
grade مافیا پشت پرده گرانی خودرو
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade سقوط آزاد قیمت خودرو ادامه دارد؟
grade 300 سازنده ايرانی محصول پژو 301 تولید داخل را می‌سازند
grade جعبه سیاه خودرو اجباری شد
grade پژو به دنبال فیات-کرایسلر
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade قیمت خودرو دیگر گران نخواهد شد
grade خودروسازان آلمان به کارشکنی در توسعه انرژی پاک متهم شدند
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade امکان محاسبه آسان عوارض تردد طرح ترافیک توسط شهروندان
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade خودروهای پرنده 5 سال دیگر از راه می رسند
grade ثبت 11 هزار شکایت از خودروسازان در سال 1397
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade سهم دولت از خودرو
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade کاهش قیمت محصولات داخلی با واردات خودروی دست دوم
grade معرفی بهترین خودروهای هیبریدی در جهان
grade هوندا پاسپورت 2019، شاسی‌بلند محافظه‌کار
grade جزئیات افزایش قیمت CNG
grade 50 هزار تومان جریمه برای دودی کردن شیشه خودرو
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade راه اندازی قابلیت تراکنش های بانکی با کارت ملی هوشمند در سامانه های بانک ملی ایران
grade خودروهای پارکینگی راهی بازار می‌شوند
grade رنج روور مخصوص فضانوردان ساخته شد
grade تا سال آینده خبری از خودروهای پیش فروش شده نیست!
grade خودروی برقی جک در برزیل
grade هیوندای Venue مدل 2020، کوچک‌ترین کراس‌اوور هیوندای پا به میدان نبرد می‌گذارد
grade تعیین تکلیف استرداد پول ثبت‌نام‌کنندگان خودرو
grade تاخت و تاز خودروهای دست دوم در بازار
grade چرا ترخیص خودروهای دپو شده طولانی شد؟
grade محل استقرار امدادهای نوروزی خودروسازی کارمانیا
grade آئودی Q8 مدل 2019، کراس‌اوور کوپه هیجان‌انگیز
grade تولید سریع ترین موتورسیکلت برقی جهان
grade فرهنگ رانندگی، راننده فرهنگی
grade بی‌آرتی تهران کرج و جزئیات راه‌اندازی
grade مدل جدید فورد موستانگ تلفیقی بی‌نظیر از برترین خودروهای فورد
grade هجوم متقاضیان خودرو در سایه رشد قیمت‌ها
grade تولید خودرو در 11 ماه امسال 37/8 درصد کاهش یافت
grade پرفروش‌ترین محصول برند لکسوس چیست؟
grade فهرست شعب منتخب توزیع اسکناس نو
grade الزام یک خودروساز به جمع آوری 30هزار خودروی معیوب در صورت قطعیت حکم
grade تحویل تمامی خودروهای پیش فروش شده تا آخر مهرماه
grade رانندگان مست و خواب‌آلوده سوار خودروهای ولوو نشوند!
grade اين خط، خط عابر پياده است به احترام پياده بايستيم!
grade کدام خودروها بیشتر جستجو را در گوگل دارند؟
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade نکات ضروری برای سفر در ایران
grade تغییرات ژاپنی‌ها در خودروی مجلل انگلیسی
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade حضور تسلا در میان خودروهای ترخیص شده‌‌ی گمرک
grade روغن موتور گران شد
grade همراهی در تولید خودروهای کرمان موتور
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade کیا کادنزا 2020 معرفی شد
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade فروش فوری سمند و پژو ‌206 با کاهش 2 میلیونی قیمت
grade طرح احتمالی رنو ساندرو استپ‌وی 2025
grade پرفروش‌ترین خودروهای الکتریکی در اروپا
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade فراخوان هیوندای برای ولستر
grade فراخوان سوزوکی در آمریکا
grade خودروسازان؛ بزرگترین مشتری شبکه 5G
grade عملکرد مثبت یک و نیم میلیارد دلاری تراز تجاری کشور در 11 ماهه امسال
grade مرسدس بنز AMG GLC63 2020 وارث 8 سیلندرها در نیویورک
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade سلتوس جدیدترین شاسی بلند کیا بدون پوشش استتاری دیده شد
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade ویژگی امنیتی جدید شورولت، رانندگی امن را برای نوجوانان به ارمغان می‌آورد
grade خودرو بعد از تصادف باید به کنار خیابان هدایت شود
grade پراید با قیمت 6 هزار دلار صادر می‌شود
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت 98، دنا پلاس 4 ستاره شد
grade توقیف 3 هزار خودرو پلاک مخدوش در تهران
grade دایملر: نمی‌دانیم رهبر کره شمالی خودروهای لوکس ما را از کجا آورده است!
grade اعلام جریمه استفاده از تلفن‌همراه حین رانندگی
grade شاسی بلند هیبریدی جدید آئودی معرفی شد
grade پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade واردات خودروی هیبریدی همچنان ممنوع است
grade رونمایی از یک هیبریدی 996 اسب‌بخاری به نام دیسی
grade افتتاح کارخانه مرسدس‌بنز در روسیه
grade خودرو مسیر خود را از دلار جدا کرده است
grade بررسی پیش فروش خودرو در دادستانی کل کشور
grade احتمال ورود مجدد شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade اختصاص 80درصد تولید خودرو به پیش فروش‌ها
grade تصاویر لو رفته از اوپل کورسای جدید در پوشش استتار
grade تدابیر ویژه ایران‌خودرو برای امداد به سیل‌زدگان
grade مخالفت مجلس با بنزین 2 نرخی
grade مینت خودروی جدید جنسیس
grade فروش قطعات کارکرده خودرو به نام نو
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو بهمن 97
grade تبعات سنگین حوادث طبیعی اخیر در کشور
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade بانک‌ها نرخ خرید دلار را بالا بردند
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade مسابقه برترین ویژگی داستانی خودروسازی کارمانیا ویژه نوروز 1398
grade مدیر عامل سایپا: خودروهای جدید را روانه بازار می کنیم
grade عدم تحمیل هزینه رمز یکبار مصرف به مشتریان
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade افزایش روند ترخیص خودروها از گمرک / آزادسازی تمام برندها تا 2 ماه آینده
grade خودروهای ترخیص‌نشده و مشتریان همچنان بلاتکلیف
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade ارائه خدمات امدادی رايگان به خودروهای توليدی كمتر از 5 سال گروه سايپا
grade شرایط ثبت‌نام کارت سوخت برای خودروهای نو و تعویض پلاک‌های جدید
grade قرار داد گران قیمت ZF با بی ام و
grade برخورد با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را ارزان‌تر می‌کند
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade عملیات انتقال بویینگ 747 با کشنده‌های 1000 اسب بخاری
grade مک لارن GT 2020، گرند تور به سبک مک لارن
grade تسلا مدل 3، پرفروش‌ترین خودروی برقی سوئیس
grade خودروسازان تا زمان تحویل تعهدات خود حق پیش فروش ندارند
grade سازمان بازرسی خواستار بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو شد
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade افزایش ساعات کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو
grade چرا لاستیک خودرو گران شد؟
grade سریع ترین تراکتور جهان با قدرت 1000 اسب بخار
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade الزام خودروسازان برای واگذاری اموال مازاد
grade خواب خوش سازمان حمایت در ناخوشی خودرو
grade ورود قوه قضاییه به ساماندهی بازار خودرو
grade ​برنامه ویژه حمایت از رونق تولید بانک صادرات ایران اعلام شد
grade معرفی فولکس‌واگن I.D رومز،شاسی بلند سه ردیفه خودران
grade هزینه‌های جانبی نباید در قیمت خودرو لحاظ شود
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade تسلا قیمت‌ خودروهایش را بالا می‌برد
grade نسل جدید فورد کوگا از اواخر سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد
grade مروری بر پرفروش‌ترین خودروهای سال 2018
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade طرح همراهی در تولید کرمان موتور از 10 تیرماه آغاز می شود
grade بانک تجارت بزرگترین شرکت بورسی شد
grade لینکلن کورسیر 2020، کراس‌اوور همه چی تمام
grade بررسی لکسوس RX نسخه فیس‌لیفت 2020
grade مالیات جدید در بازار خودرو
grade ناجا: امروز سفر نکنید
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه
grade ولوو: خودروهای پلاگین هیبریدی را دست کم گرفته‌ایم
grade برنامه فیات برای تولید خودروی سواری در ایران
grade سمینار آموزشی امدادگران حمل گامی در راستای مشتری مداری
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade تمام خودروهای هوندا در اروپا برقی می‌شود
grade ابر خودروی مسابقه‌ای مکزیکی VUHL05
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو فروردین 98
grade زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade واردکنندگان قطعه برای ترخیص بازگشته‌اند
grade بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره خودروهای متوقف در گمرک
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade ماشین‌های الکتریکی تویوتا از سال 2023 در شبکه تاکسیرانی استفاده خواهد شد
grade فرمان بازار خودرو همچنان در دست دلالان است؟
grade قیمت خودرو و مسکن به سایت ها بازگشت
grade مردم خیال‌شان راحت بنزین امسال گران نمی‌شود
grade مخالفت مجلس با مسکوت ماندن طرح ساماندهی بازار خودرو
grade احتمال بازگشت خودروسازان فرانسوی به ایران
grade هشدار پلیس درباره خودروهای دو تکه‌ای
grade واردات 29 میلیون دلار خودرو و قطعات در فروردین
grade بانک سپه پس از اجرای پروژه ادغام، بانکی قوی و موثرتر خواهد بود
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade ایران خودرو: انجام تعهدات معوق پژو 2008 در روزهای آینده
grade عملکرد مطلوب شرکت زامیاد در شرایط تحریم
grade وزارت دفاع به کمک خودروسازان می‌آید
grade افزایش تمرکز نیسان بر ساخت کوپه و توقف تولید رودستر 370z
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade اینفینیتی Qs، اولین مدل الکتریکی اینفینیتی معرفی شد
grade ساعت فروش فوری روزانه محصولات ايران‌خودرو تغيير كرد
grade هر آنچه باید درباره پژو 2008 بدانید
grade قیمت‌ها دوباره از بازار مجازی خودرو حذف شد، اما هست!
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو
grade خودروهای برقی جایگزین بنزینی‌ها نمی‌شوند!
grade خودروسازی لوکس پورشه بخاطر تقلب جریمه شد
grade تاسیس برند مخصوص خودروهای برقی توسط شرکت جیلی
grade تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade شرکت‌های خودروسازی موظف به اعلام قیمت تمام‌شده خودروها به شورای عالی رقابت شدند
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade ابلاغ نشدن مصوبه خروج سازمان حمایت از قیمت‌گذاری خودرو
grade عملکرد پارس خودرو در زمینه محیط زیست منطبق با استانداردها و قوانین زیست محیطی کشور است
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade 9 شاسی بلند لوکس و ایمن 2019
grade امکان تولید تندر 90 با موتور 206
grade استقبال از خودروهای برقی فقط در کشورهای مرفه
grade 5 درصد زیرقیمت بازار خودرو از اول اشتباه بود
grade حمایت شبکه بانکی از هموطنان سیل‌زده
grade ترخیص 350 خودرو دپو شده از گمرک
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی سوخت‌گیری کنید
grade پرونده مدیران‌خودرو به تعزیرات ارجاع می‌شود
grade مردم کدام کشورها بیشتر خودروی برقی می‌خرند؟
grade دلایل جذابیت بازار خودرو برای مردم چیست؟
grade سایون اف.آر.اس در جدال با هیوندای جنسیس کوپه
grade بهترین خودروهای هاچ‌بک‌ با قابلیت محرک تمام چرخ (آ‌ل‌ویل‌درایو ) 2019 در بازار
grade تعهدات معوق ایران خودرو تا زمستان امسال به روز می‌شود
grade 9 توصیه مهم هلال احمر برای مسافران و ساکنان غرب و جنوب کشور
grade استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف به تعویق افتاد
grade بی‌ام‌و مدل شاسی‌بلند X7 را به دلیل مشکل امنیتی فراخوانی کرد
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade رنو کولئوس جدید رسما معرفی شد
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade بی‌ام‌و همکاری با دایملر را رد کرد
grade مدیر عامل ایران خودرو: پس از پروژه تولید 301 به سراغ تولید پژو 2008 می رویم/ وانت پژو 301 را نمی سازیم
grade جوابیه کرمان موتور در خصوص شایعه دریافت ارز 4200 تومانی
grade وعده وزیر صنعت برای کنترل قیمت خودرو
grade گسترش همکاری‌های تجاری و بانکی ایران و اتریش
grade طویل‌ترین اتوبوس برقی جهان
grade رنو به ایران باز می‌گردد؟
grade مرسدس بنز GLB مدل 2020، شاسی بلند هفت نفره بنز معرفی شد
grade مرجع قضایی هنوز در مورد خودروهای دپو شده اعلام نظر نکرده است
grade خودروساز گران‌فروشی می‌کند؛ سازمان حمایت هم پاسخگو نیست
grade مزدا 190 هزار خودرو را به خاطر نقص فنی فراخواند
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade کتاب نفیس بنتلی گرانتر از برخی محصولات این خودروساز
grade قیمت جدید خودروهای هیبریدی در ایران
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade جریان سازی‌های رسانه‌ای، مانعی بر سر راه توسعه خودروهای برقی
grade عملکرد خودروسازان کشور در سال 97
grade نسل جدید اوپل کورسا از سال آینده به بازار عرضه خواهد شد
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade فرآیند دریافت خسارت بیمه ای توسط سیل زدگان از طریق شعب بانک مسکن
grade هیوندا i20 سری N رقیب جدی فولکس واگن و فورد
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade ابطال فرمول بیمه‌مرکزی در پرداخت خسارت به خودروهای گران‌قیمت
grade آغاز همکاری مشترک گروه مالی سامان با تپ‌سی
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade بنتلی EXP 100 GT، چشم اندازی از آینده خودروهای لوکس
grade باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو
grade برنامه فولکس‌واگن برای واگذاری بنتلی
grade بنزین فعلا سهمیه‌بندی نمی‌شود
grade نقص فنی در وانت‌های سری F فورد سبب جمع‌آوری دوباره آن‌ها شد
grade چرا نرخ تایر خودرو در بازار 2 برابر کارخانه شده است!؟
grade نوسانات کلافه کننده در بازار خودرو
grade هر لحظه و هرجا امداد کرمان موتور در تعطیلات کنار شماست
grade نسل جدید لندروور دیفندر تا پایان امسال رونمایی می‌شود
grade کسی ماشین برقی نمی‌خرد، هیجان‌زده نشوید
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade بازسازی یک BMW فراموش‌شده
grade هنوز دستور جدیدی درباره بنزین ابلاغ نشده است
grade شاسی بلند اطلس بیس‌کمپ Basecamp کانسپت لوکس‌ فولکس واگن
grade دستور جهانگیری برای قیمت‌گذاری خودرو به کجا رسید؟
grade آمادگی تویوتا برای به اشتراک گذاری فناوری هیبریدی
grade چرا آمار فروش فوری خودروسازان اعلام نمی‌شود؟
grade ویژگی‌های نیسان آلتیمای 2020
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade شرکت‌های خودروساز در صورت عدم اجرای مصوب مجلس به دادگاه معرفی می‌شوند
grade نظر وزیر صمت درباره بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade هوندا تولید خودرو در ترکیه را پس از سال 2021 متوقف می‌کند
grade احتمال موافقت رئیس‌جمهور با ترخیص خودروهای بدون ثبت‌سفارش بانکی
grade بولت نانو (Bolt Nano) ماشین الکتریکی یوسین بولت و شروین پیشه‌ور
grade استقبال پژو از خرید جگوار‌لندروور
grade اتوبوس برقی eLion با انتشار آلایندگی صفر
grade حراج قدیمی‌ترین پورشه جهان در آمریکا
grade سوددهی اوپل پس از دو دهه
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade پاسات پرفروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان شد
grade اما و اگرهای واردات خودروی دست دوم
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade تکمیل و اخذ اطلاعات شناسه شهاب توسط شبکه بانکی؛ نیازی به حضور غیرضرور مردم در شعب بانک ها نیست
grade تلاش بایک برای خرید سهام در دایملر
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade 50 دستگاه از نسخه V8 تورفئو لوانته توسط مازراتی عرضه می‌شود
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade فروش خودروی دریافتی از کارخانه تا یکسال ممنوع می‌‌شود
grade مجوز پیش فروش خودروسازان صادر شد
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade جزئیات تعیین تکلیف مشتریان اتوخدمت سایپا
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade فیس‌ لیفت نسل دوم کادنزا در تیزرهای کیا
grade کشمکش قیمت‌گذاری خودرو
grade ترخیص اتومبیل دست دوم در گمرک خرمشهر ممنوع است
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade فولکس قورباغه‌ای به آخر خط رسید
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade سؤالات یک نماینده درباره ثبت‌نام پیش فروش فوری خودرو
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade کمبود قطعه از مهمترین مشکلات صنعت خودروسازی است
grade شش خودروی سنگین 4 ستاره کیفی گرفتند
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade فروش خودرو خارجی با پلاک گذر موقت کلاهبرداری است
grade کاهش یک درصدی درآمد پژو پس از خروج از ایران
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade آخرین وضعیت واردات خودروهای هیبریدی
grade دوربردترین خودروی خورشیدی جهان
grade بازگشت ارز صادرکنندگان، یک اقدام ملی و خدمت به کشور است
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade کیا ایکس‌ سید 2020 معرفی شد
grade سقف تسهيلات ساخت مسکن افزایش یافت
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade تصاویر نسل جدید کیا سورنتو در حال تست فنی لو رفت
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade رشد قیمت خودرو، بازارهای موازی را هم درگیر کرده است
grade توسعه همه جانبه همکاری های اقتصادی و مالی میان ایران و جمهوری آذربایجان
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade جدیدترین اطلاعیه عظیم خودرو برای مشتریان فوتون و هنتگ
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade شاسی‌بلند جدید کیا در راه است
grade خودروی پلاگین هیبریدی بنز در راه است
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade هشدار به مالکان 3 میلیون خودروی تهرانی
grade دولت مجاز به وضع عوارض پلکانی برای خودروهای پرمصرف شد
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade کم‌کاری اتحادیه نمایشگاه‌داران در اعلام قیمت خودروها
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade مرسدس AMG GT R با تیونر G-Power، جذاب‌تر و قدرتمندتر از گذشته
grade فرانسوی‌ها 65 میلیون یورو اسکناس از ایران خارج کردند
grade شکایت دادستانی آلمان از فولکس واگن
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade یک آستون مارتین دیگر برای جیمز باند
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade تایرها را احتکار کرده‌اند
grade طرح ترافیک جدید پنجشنبه‌ها هم اجرا می‌شود
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade افزایش قیمت CNG از فردا اجرا می‌شود
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade انبار تعداد زیادی خودرو در خودروسازی‌ها
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade تدوین دستورالعمل قیمت‌ گذاری خودرو آغاز شد
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade ابرخودرو لامبورگینی برای دشت و بیابان
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade 3 هزار دستگاه پژو 301 امسال تولید می شود
grade قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade دستیار ترامپ: آمریکا از تعرفه ها متضرر خواهد شد
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade جریمه‌های رانندگی را اقساطی پرداخت کنید
grade دستور جهانگیری به وزیر صنعت برای کاهش قیمت خودرو
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade ساعت‌هایی برای یادبود ابرخودروهایی خاص
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade امنیت به خودروهای خودران و هوشمند می‌آید
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade برنامه ریزی سه ساله برای تولید پلتفرم جدید خودرویی
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade آغاز توليد آزمايشی برخی از قطعات 301 در نصف جهان
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade لاستیک خودرو گران نمی‌شود
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade خودروی برقی که سقف آن پنل خورشیدی دارد!
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade کاهش دلالی با اخذ مالیات از معامله خودروی صفر کیلومتر
grade رسوایی جدید فورد
grade تویوتا همچنان باارزش‌ترین خودروساز جهان است
grade تشکیل جلسه شورای رقابت در روزهای آینده برای تعیین قیمت پایه خودروها
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade ترخیص خودروهای وارداتی از سر گرفته شد
grade تصمیم‌ گیری رنو برای ادغام با فیات
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade پرفروش‌ترین خودروهای برقی چینی کدامند؟
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade بازارهای مسکن، طلا و خودرو چقدر حباب دارند؟
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade خودروهای جدید الکتریکی باید تولید صدا کنند
grade تسلا 3 رکورد زد!
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade لاستیک‌های تولید داخل گران شد; با مجوز یا بدون مجوز؟
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade سازمان حمایت، همچنان مسئول قیمت‌گذاری خودرو است
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade عوارض بیمه شخص ثالث شامل بیمه حوادث راننده نمی‌شود
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade ممنوعیت تعیین قیمت روزانه فروش‌های فوری خودروسازان
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade رنو کپچر برای اولین بار با موتور پلاگین هیبرید ساخته خواهد شد
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade پیش‌ فروش خودرو مشروط شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade امید به نجات کارخانه فورد با شاسی بلند جدید پوما
grade واگذاری دو خودروساز بزرگ به بخش خصوصی آغاز شد
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade ادعای غیرواقعی شرکت‌های خودروساز مبنی بر کمبود قطعه
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade پاسخ مثبت جهانگیری به سازمان بازرسی برای قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade سایپا قادر به تحویل خودروهای خارجی پیش‌فروش شده نیست
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade راه‌اندازی 12 تاکسی هوایی در آسمان ایران تا پایان سال
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade خودروهای ناقص کف کارخانه‌ها تا یک ماه و نیم آینده تکمیل می‌شوند
grade تغییر موتور محصولات رنو فقط یک تخیل است
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade افزایش قیمت مجدد جیلی GC6 توسط خودروسازان بم
grade سردرگمی شورای رقابت در بازار خودرو
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade ارز ارزان شد
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade فروش اموال مازاد خودروسازان کلید خورد
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade نمایش پورشه تایکان در چین
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade خودروی هیبریدی اسپورت بی ام و از راه می رسد
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade وعده تولید پژو 301 و تحویل معوقات پژو ۲۰۰۸
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade مخالفت شورای نگهبان با صفر کردن تعرفه خودروهای هیبرید
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade کاهش 60 درصدی شماره‌ گذاری خودروهای نو
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade خودروهای هیبریدی بی ام و در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade فولکس واگن در ترکیه خودرو می‌سازد
grade همراهی به مثابه مشارکت و همدلی دوسویه اجتماع و صنعت
grade دختران مکانیک
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade سایپا افزایش قیمت خودروی ساینا را تکذیب کرد
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade طرح ترافیک تهران امروز اجرا نمی‌شود
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade ادعا‌ی 2 شرکت خودروساز مبنی بر کمبود قطعه، غیرواقعی است
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade بنز و بی‌‌ام‌و پروژه مشترک خودروهای خودران سطح 4 را کلید زدند
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade اولین مدل الکتریکی فولکس‌واگن دو ماه دیگر رونمایی می‌شود
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade ميزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خودروهای ایرانی 60 درصد بالاتر از کشورهای اتحادیه اروپاست
grade ماشین پرنده پورشه
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade کاهش حدود 41 درصدی تولید خودرو در بهار 98
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade تولید خودرو نصف شد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade خودروسازان بازار را تشنه نگه داشته‌اند
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade سایه سازمان استاندارد روی خودروهای ناقص
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade جگوار برای ساخت موتور الکتریکی مدل‌های جدید خود با بی‌ام‌و همکاری می‌کند
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade رشد 90 درصدی استقبال از خودروهای برقی در آمریکای لاتین
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade اولین مینی‌ون جهان
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade تولید ناوگان برقی جگوار در بریتانیا
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade آینده شرکت لکسوس
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade فراری روما معرفی شد
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade همکاری جیلی و دایملر
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020