آغاز مجدد همكاری و امضای قرارداد ايران خودرو و هيوندای

سبقت آزاد۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۵:۳۷:۱۸ 0

مديرعامل شركت ايران خودرو ديزل از انعقاد قرارداد همكاری با شركت هيوندای و آغاز مجدد همكاری با اين شركت خبر داد.

به گزارش سبقت آزاد به نقل از ایکوپرس، قرارداد آغاز مجدد همكاری میان دو شركت در جریان دیدار علیرضا ساجی مدیرعامل شركت ایران خودرو دیزل با ادوارد لی قائم‌مقام ارشد مدیرعامل در بخش خودروهای تجاری شركت هیوندای، به امضا رسید.
علیرضا ساجی مدیرعامل شركت ایران خودرو دیزل با اعلام این خبر خاطرنشان كرد: بر اساس این قرارداد شركت ایران خودرو دیزل به عنوان اولین و قدیمی‌ترین همكار شركت هیوندای در بخش خودروهای تجاری، تولید چندین محصول جدید با فناوری روز شركت هیوندای را آغاز و آنها را به بازار ایران عرضه خواهد كرد.
علیرضا ساجی تاكید كرد: چشم‌انداز روشنی از توسعه همكاری‌ها میان دو شركت در دور جدید همكاری‌های فیمابین وجود دارد و مدیران شرکت هیوندای در مذاكرات فیمابین از آمادگی كامل خود در این زمینه خبر دادند.
وی ادامه داد: شرکت ایران خودرو دیزل همچون گذشته، توسعه و همکاری با خودروسازان معتبر جهانی را برای افزایش تنوع سبد محصولات در دستور كار خود قرار داده و آغاز مجدد همكاری با شركت هیوندای از جمله اقدامات انجام گرفته در این خصوص است.
مدیر عامل ایران خودرو دیزل افزود: قرار داد همکاری با شرکت هیوندای در خصوص تولید انواع اتوبوس درون شهری و برون شهری و همچنین مینی بوس و کامیونت است.
 

 favorite_border 0
loyalty 
ايران خودرو دیزلهيوندای 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب