شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه

مهندس اشکان معصومی۱۳۹۸/۱۰/۰۷ ۱۱:۱۳:۱۰ 0

بی‌ام‌و و پینین فارینا هر دو از معروف‌ترین شرکت‌‌ها در دنیای خودرو هستند. هرکدام از آن‌ها در تکنولوژی، طراحی، دینامیک و زیبایی به عنوان ضرب المثلی مطرح هستند. این دو کمپانی پرافتخار و باسابقه، با ارائه خودروی جدید بی‌ام‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه (BMW Pininfarina Gran Lusso Coupe) حاصل همکاری خود را در مسابقات Concorso d’Eleganza Villa d’Este رونمایی کردند.

به گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد، بی‌ام‌و و پینین فارینا هر دو از معروف‌ترین شرکت‌‌ها در دنیای خودرو هستند. هرکدام از آن‌ها در تکنولوژی، طراحی، دینامیک و زیبایی به عنوان ضرب المثلی مطرح هستند. این دو کمپانی پرافتخار و باسابقه، با ارائه خودروی جدید بی‌ام‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه (BMW Pininfarina Gran Lusso Coupe) حاصل همکاری خود را در مسابقات Concorso d’Eleganza Villa d’Este رونمایی کردند. از این خودرو تنها یک نمونه ساخته شده است که تفسیر منحصر به فرد یک بی‌ام‌و لوکس کوپه از نگاه پینین فارینا است. دو تیم طراحی با همکاری و هم فکری نزدیک، خودرویی جدید در کلاس لوکس و تجملاتی ساخته‌اند که با حفظ اصالت‌های بی‌ام‌و ویژگی‌های اسپرت پینین فارینا را دارد.

بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه

با این خودرو، تیم طراحی بی‌ام‌و همراه با طراح و سازنده قدیمی ‌خودرو یعنی پینین فارینا مشخصات منحصر به فرد طراحی مانند تجمل و زیبایی را در قالب یک تغییر خلاقانه تغذیه نموده‌اند و در تولید این خودروی نمونه، شرکت‌های شناخته شده بی‌ام‌و و پینین فارینا نیروهای خود را متحد کردند تا یک ایده را به محصول تبدیل کنند. آقای کریم حبیب رئیس طراحی گروه بی‌ام‌و در خصوص این خودرو می‌گوید: جذابیت همکاری با پینین فارینا در این بود که از مفاهیمی‌ مانند تجمل و منحصر به فرد بودن، یک زاویه ویژه و متفاوت ارائه می‌دهد. این طراح و خودروساز ایتالیایی، همیشه در مواقع ویژه و بحرانی، یک ضرب المثل بوده است و دوباره با حساسیت هوشمندانه و ظرافت استثنایی، توانسته خود را به اثبات برساند. ما در پینین فارینا شریک ایده آل خود را برای شکل دادن و طراحی این خودروی کانسپت یافتیم. همچنین آقای فابیو فیلیپینی کدیر طراحی پینین فارینا اینگونه می‌گوید: نتیجه این همکاری بسیار بزرگتر از مجموع قسمت‌های آن است. وقتی که دو برند غنی و با تجربه نیروهای خود را متحد کنند تا یک تصور را به واقعیت تبدیل کنند، چیزی جدید و هیجان انگیز پدید می‌آید. از آغاز تا پایان، این پروژه بر مبنای احترام متقابل برای ماهیت برند دیگر تعریف شده بود.

بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه

طراحی بدنه
خودروی بی‌ام‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه ابعاد جدیدی از توانایی ارائه محصولات منحصر به فرد توسط کمپانی بی‌ام‌و را نشان داد. این خودرو نظر بیننده را در نگاه اول جلب می‌کند. طراحی آزادانه سطوح و انحناهای در هم پیچیده، عناصر شناسایی یک خودروی لوکس اسپرت هستند. این خودرو دارای ویژگی‌های معمول محصولات بی‌ام‌و، مانند در موتور کشیده و بلند و فاصله زیاد محورهای جلو و عقب است که حالتی دینامیک به بدنه خودرو بخشیده‌اند. جلوپنجره منحصر به فرد بی‌ام‌و با نشان دو بیضی و چراغ‌های جلوی با دو استوانه نورانی، نسبت فامیلی این خودرو را با بی‌ام‌و آشکار می‌کنند و از طرف دیگر عناصر منحصر به فرد پینین فارینا با مفاهیمی‌مانند ظرافت ایتالیایی تعبیر شده اند تا به نمای جلوی خودرو، ظاهر ویژه‌ای ببخشند. دو بیضی روی جلوپنجره این خودرو به طور سمبلیک و نمادین به قدرت موتور زیر در موتور آن اشاره دارد و هرچه اندازه آن‌ها بزرگتر باشد، قدرت موتور بیشتر خواهد بود. در اینجا نیز این بیضی‌ها به قدرت بالای موتور V12 این خودرو اشاره دارند و با جاده زاویه کمی‌ ایجاد کرده‌اند. قسمت دماغه جلوی خودرو، ماهیت دماغه کوسه‌ای بی‌ام‌و را حفظ کرده و به جلوی خودرو ظاهری دینامیک ارائه نموده است، مخصوصا زمانی که از کنار به خودرو نگاه می‌کنیم.

بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه

جلوپنجره خودرو از آلومینیوم براق مات ساخته شده و در موتور از بالای جلوپنجره حاوی دو بیضی شروع می‌گردد که علامت کمپانی بی‌ام‌و در قسمت جلوی آن نقش بسته است و منحنی‌های روی در موتور حالتی دینامیک و زیبا به خودرو بخشیده‌اند. چراغ‌های جلو به دو سیلندر نورانی و لامپ‌های LED مجهز شده‌اند که نشانه کاربرد گسترده تکنولوژی در این خودرو هستند و عمق زیبایی به چراغ‌های جلوی خودرو داده‌اند و ظاهری تهاجمی‌به آن بخشیده‌اند. سپر جلوی خودرو با دریچه یک تکه ورودی هوا و نوار کرومی‌براق، ظاهری اسپرت دارد. دریچه‌های هوا در قسمت چرخ‌ها بزرگتر و پهن‌تر شده‌اند که توجه بیننده را به محور چرخ اسپرت و عریض خودرو جلب می‌کنند. درست در قسمت زیرین سپر کلمه پینین فارینا به عنوان شریک اصلی طراحی این خودرو نقش بسته است. انحناهای محدب و مقعر روی درهای جانبی خودرو به همراه سایه روشن‌های سپر و درها و همچنین شکاف پشت چرخ روی گلگیر جلو، به بدنه خودرو طراحی دینامیکی و ظاهری اسپرت بخشیده‌اند. خط شانه افقی بدنه تقریبا  در تمام نمای جانبی خودرو کشیده شده است و در بالای آن خط بلند سقف به آرامی ‌و زیبایی به صندوق عقب خودرو وارد می‌گردد. همچنین در زیر خط جانبی خودرو، خط منحنی از دریچه هوای پشت چرخ جلو روی گلگیر آغاز شده و از روی در جانبی خودرو و از زیر دستگیره آن امتداد یافته و تا نزدیکی چرخ عقب ادامه دارد و مجددا پس از طی کردن یک زاویه منحنی تند، دور زده و از قسمت زیرین در جانبی تا پایین ترین نقطه دریچه هوا ادامه می‌یابد.

بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه

تمام خطوط بدنه با حساسیت خاصی طراحی شده‌اند و هر کدام از آن‌ها پس از طی کردن مسیر خود ضخیم تر یا باریک تر می‌گردند. قطعه تزئینی مثلث شکلی در پشت چرخ جلو و روی گلگیر جلو به رنگ کروم مات قرار گرفته است که با راهنمای جانبی خودرو تشکیل یک مجموعه را می‌دهند و به نمای جانبی خودرو زیبایی خاصی می‌بخشد. امضای دیگر برند بی‌ام‌و در این خودرو پیچ ناگهانی هوف مایستر است که در گرافیک شیشه جانبی خودرو و در قسمت انتهایی شیشه نمایان است و بازی خطوط و زوایا در آن آشکار است. این خودرو در قسمت جانبی، فاقد زه دور شیشه و ستون B است که طراحی آن به گونه‌ای است که از بیرون خودرو مرز بین شیشه در جانبی و شیشه عقبی آن قابل تشخیص نبوده و منطقه همگن براق و شفافی را ایجاد کرده است. همچنین درهای جانبی بدون زه و فریم، بسیار سبک به نظر می‌رسند. در قسمت عقب خودرو و روی ستون عقب لوگوی V12 قرار دارد که موتور قوی درون خودروی گرن لوسو کوپه را مشخص می‌کند. همچنین قرارگیری عبارت و لوگوی Pininfarina روی پانل جانبی بدنه، نقش اصلی این طراح ایتالیایی را در شکل گیری این خودرو نشان می‌دهد. چرخ‌های 21 اینچی این خودرو خاصیت اسپرت آن را نمایان می‌کند و از طرف دیگر، زیبایی خاصی به آن می‌بخشد. رینگ‌های خودرو با طراحی عضلانی دارای 5 پره سه تایی هستند که از جنس آلومینیوم مات و کروم سیاه تعبیه شده‌اند و عمق زیبایی به چرخ‌ها می‌دهند.

بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه

پروفایل بلند جانبی خودرو به قسمت زیبا و ظریف عقب خودرو منتهی می‌شود. عناصر افقی عقب خودرو به خوبی با نمای پهن و صاف آن نفوذ می‌کند و طراحی سطوح سخاوتمندانه عقب خودرو به آن ظاهری قوی و تهاجمی‌ می‌دهد. بین این سطوح صاف، خطوط فاصل افقی و منحنی‌های برجسته دقیق و ظریف، عناصر عقب خودرو را از هم تفکیک می‌نماید و بازی زیبای نور و سایه، ماهیت زنده و باوقاری به آن بخشیده است. در مرز انتقال سقف به در صندوق عقب، دو خط منحنی استادانه ستون سقف را به در صندوق وصل می‌کنند و حرکت سیال چشم نوازی را در این قسمت فراهم می‌کند. چراغ‌های باریک عقب که از قسمت جانبی خودرو آغاز می‌گردند، تمام عرض عقب خودرو را در آغوش گرفته اند و توسط نوار باریکی از LED به هم وصل شده‌اند و تزئین جالبی برای نمای عقب آن فراهم نموده‌اند. طراحی آن‌ها به وسیله اعمال زه های آلومینیومی ‌با رنگ نقره‌ای مات به شکل جواهرات و سنگ‌های قیمتی انجام گرفته و شکل باز آن‌ها باعث عبور هوا از میان آن‌ها می‌گردد.

بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه

طراحی داخلی
نمای داخلی بی‌ام‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه مانند نمای خارجی خودرو، ترکیبی از زیبایی مدرن و طراحی دینامیک است. در اتاق خودرو، ویژگی‌های اسپرتی، دینامیک و راحتی راننده با هم ادغام شده‌اند تا تجربه فضای منحصر به فردی را برای آن فراهم نمایند و طراحی سنتی بی‌ام‌و را با طراحی مدرن پینین فارینا ترکیب کنند. داشبورد، رودری‌ها، کنسول مرکزی و اجزای داخلی اتاق با رنگ‌های خاص، طراحی هندسی منحصر به فرد و کاربرد مواد و قطعات با کیفیت برتر، همکاری نزدیک و عیار بالای این دو غول بزرگ طراحی و خودروسازی را نشان می‌دهند و برای اتاق خودرو، ظاهری اسپرت و لوکس فراهم می‌آوردند. این خودروی کوپه و لوکس چهار نفره با تزئینات منحصر به فرد و زیبای اتاق به راننده و سرنشینان خوشامد می‌گوید.

بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه

صندلی‌های عریض عقب و جلوی خودرو با کناره‌های اسپرت پشتیبانی بدن، افراد را به خوبی در آغوش می‌گیرند و حمایت مناسبی از بدنه آن‌ها به عمل می‌آورند و بالاترین سطوح آسایش و راحتی را برای آنان فراهم می‌کنند. از روی صندلی راننده، نیم نگاهی به داشبورد معیار بالا و تمرکز دقیق رانندگی بی‌ام‌و را نمایان می‌کند؛ تمام تجهیزات رانندگی و دکمه‌های کنترلی به نرمی ‌به سمت راننده متمایل شده‌اند و دسترسی ارگونومیک آن‌ها را برای راننده فراهم نموده اند. طراحی افقی خطوط داشبورد احساس دارا بودن فضای مناسبی را برای راننده ایجاد کرده اند و دستگیره درهای جانبی با خطوط منحنی و زوایای دینامیک، دارای زه مثلثی کرومی ‌براق تعبیه شده در کناره خودرو و چراغ‌های عقب است. ردیف عقب اتاق خودرو دارای فضای کافی برای راحتی سرنشینان است و جای پای صندلی‌های عقب، همانند دیگر خودروهای لوکس بزرگ، جادار است.
قطعات و رنگ‌های منحصر به فرد، از ویژگی‌های خاص خودروی گرن لوسو کوپه است که ماهیت تجملاتی و لوکس خودرو را نشان می‌دهند و اجزای دست ساز درون خودرو این خاصیت را بیشتر نمایش می‌دهند. کاربرد نرم ترین چرم‌ها و چوب کائوری با عمر بیش از 48000 سال، هاله‌ای نورانی به فضای داخل خودرو می‌دهد. چرم با کیفیت بالای درون خودرو توسط شرکت چرم سازی فوگلیتزو به رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای تامین می‌گردد و فضایی گرم و خاص را فراهم می‌کنند. کاربرد زه های فلزی به رنگ کروم سیاه در داشبورد و کنسول خودرو، نقطه مقابل کاربرد گسترده مواد طبیعی است. تمام قطعات چوبی داخل اتاق خودرو از یک قطعه خاص از چوب کائوری ساخته شده‌اند که توسط شرکت متخصص چوب ایتالیایی Riva 1920 به طور ویژه برای بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه تأمین گردیده است.

 بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه

چوب کائوری با عمر طولانی (حدود 48000 سال) دارای دانه بندی و ترکیب ظریفی است که محدوده رنگی آن بنا به زاویه دید بیننده، از طلایی و قرمز تا قهوه‌ای گسترده شده است. این چوب روغن کاری و پولیش شده همراه با چرم‌های با کیفیت، خاصیت طبیعی و گرمای خاصی به نمای داخلی خودرو می‌بخشند. چوب کائوری که بومی ‌کشور نیوزیلند هستند از کمیاب ترین چوب‌های دنیا هستند. خاصیت ویژه این چوب این است که درختان کائوری که در باتلاق‌ها واژگون می‌گردند، برای هزاران سال در این باتلاقها نگهداری شده‌اند که می‌توانند پس از استخراج از فسیل مرداب‌ها و زمین‌های باتلاقی، همانند الوار تازه فرایند برشکاری و پولیش کاری را طی کنند.
روکش سقف از جنس پشم نرم ایتالیایی ساخته شده و منقوش به طرح‌های ایالت گالس در ایتالیا است. سقف پارچه‌ای خودرو با قطعات و مواد طبیعی مانند چوب و چرم به کار رفته در صندلی‌ها، داشبورد و رودری‌ها همخوانی مناسبی دارد. صندلی‌های چرمی ‌خودرو با نقش برجسته کمپانی ایتالیایی پینین فارینا و دور دوزی لوله‌ای، نمای تجملاتی و لوکسی به اتاق خودرو بخشیده‌اند. علاوه بر فراهم نمودن امکان ورود نور به داخل اتاق توسط شکاف شیشه‌ای شفاف سقف، چراغ‌های LED سفید روی سقف به ابن منظور تعبیه شده‌اند تا در هنگام نیاز، نور ملایمی ‌را برای فضای داخلی خودرو فراهم کنند. در فضای پای صندلی‌ها، فرش کرک دار نرمی ‌به رنگ خاکستری تیره در نظر گرفته شده است.

بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه

 favorite_border 1
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade بازار داغ دلالی
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade بهترین لامپ های خودرو
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشکستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade ماشین پرنده پورشه
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade دختران مکانیک
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade تولید خودرو نصف شد
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade آینده شرکت لکسوس
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade فراری روما معرفی شد
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade همکاری جیلی و دایملر
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade پورشه ماکان اس 2019
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade افت شدید معاملات خودرو
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade وزیر صمت برکنار شد
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade سیتروئن که بود؟
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade بازار داغ دلالی
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس