لامبورگینی اوروس، دیووانه‌ای برای دیووانه‌ها

محمد مهدی قهرمانی۱۳۹۷/۱۲/۲۴ ۱۶:۳۲:۴۶ 0

خبرنگار پایگاه خبری سبقت آزاد از یک شو روم لامبورگینی در کشور ژاپن بازدیدی داشته و تصاویر اختصاصی خود را شاسی بلند لامبورگینی اوروس، ضمن گزارشی برای ما ارسال کرده است. تقاضای بازار جهانی خودرو در سال‌های اخیر به گونه‌ای بوده است که خودروسازان سرتاسر جهان را به ساخت خودروهای کراس اوور و اس یو وی ترغیب کرده است. 

خبرنگار پایگاه خبری سبقت آزاد از یک شو روم لامبورگینی در کشور ژاپن بازدیدی داشته و تصاویر اختصاصی خود را شاسی بلند لامبورگینی اوروس، ضمن گزارشی برای ما ارسال کرده است. یکی از مهم‌ترین اتفاقات سالهای اخیر صنعت خودروسازی دنیا، تلاش کمپانی‌های مختلف برای افزودن خودروهای اس یو وی به سبد محصولاتشان بوده است. ساخت اس یو وی برای برخی کمپانی‌ها چالش جدی‌ نبوده و حتی تازگی هم ندارد. در این میان کمپانی‌هایی هستند ساخت اس یو وی به هیچ وجه در اصول کاریشان نمی‌گنجیده است، اما با این حال با زیرپا گذاشتن خط قرمزهای خود اس یو وی که نه، شاهکارهای هنری تولید کردند.

لامبورگینی اوروس 

در چند سال اخیر شاهد تولید اس یو وی های لوکسی مانند رولزرویس کولینان و یا بنتلی بنتایگا بوده‌ایم. بنتایگا در زمان خود به عنوان سریع‌ترین شاسی بلند دنیا معرفی شد. درست در همان حوالی رقیب قدر و شایسته‌ای، به بازار معرفی شد که نظرخیلی از علاقه مندان و منتقدان شاسی بلندهای لوکس را به خود جلب کرد.

لامبورگینی اوروس

لامبورگینی اوروس همان رقیبی است که نظر خیلی‌ها را به دو دلیل عمده جلب کرده است. اول اینکه لامبورگینی با ساخت اوروس یک امر غیر ممکن یعنی ساخت اس یو وی به تمام معنا اسپرت را ممکن کرد و دلیل دوم این بود که اوروس در آن زمان، لقب و جایگاه بنتایگا، یعنی سریع‌ترین اس یو وی جهان را از آن خود کرد. گرچه بنتلی دوباره این افتخار بنتایگا را با نسخه‌ای که در نمایشگاه ژنو 2019 معرفی کرد پس گرفت، اما به قول گزارش‌گرهای ورزشی چیزی از ارزشهای اوروس کم نشد. 

لامبورگینی اوروس

این خودرو از پلت فرم مشترک با آئودی Q8 که اس یو وی جدید آئودی است بهره می‌برد. در واقع رد پاهای گروه فولکس و علی الخصوص آئودی به خوبی در این خودرو قابل مشاهده است.  
اولین نشانه‌ای که از آئودی در این خودرو دیده می‌شود، دریچه‌های ورودی هوای تزئینی و تو پر هستند، درست همان چیزی که در خودرو‌های چینی به وفور پیدا می‌شود. این دریچه‌های تو پر، در آئودی‌ها نیزعمل نکوهیده‌ای است و حسابی جای بحث و نق زدن دارد و زمانیکه در یک سوپر اسپرت مانند اوروس استفاده شود، ده برابر جای نقد دارد و اصلا قابل درک نیست.  

لامبورگینی اوروس

نشانه‌ی بعدی خطوط شکسته و در همی است که بر روی گلگیرهای عقب اوروس وجود دارد که تداعی کننده آئودی Q2 و Q8 هستند.

لامبورگینی اوروس 

با ورود به کابین، متوجه این نکته می‌شویم که پشت آمپر ونشانگرهای دمای موتور و سوخت، مستقیما از آئودی A8 به داخل اوروس منتقل شده‌اند. نمایشگر خودرو در کنسول میانی، طرحی بسیار شبیه به صفحه نمایش‌های جدید آئودی دارد و با تجسس بیشتر متوجه رد پاهای بیشتر از گروه فولکس و به ویژه آئودی می‌شویم که برخی از آنها خوشایند و برخی تو ذوق می‌زنند. 

لامبورگینی اوروس

در بخش طراحی ظاهری خودرو گرچه امری سلیقه‌ای است، می‌توان گفت که نسبتا در همه چیز سنجیده و حساب شده عمل کرده‌اند و تقریبا جایی برای گلایه نگذاشته‌اند. خطوط تیز و شکسته که روی بدنه‌ی اوروس دیده می‌شوند، به خوبی با ذات نا آرام خودرو هماهنگ است. چراغ‌های جلو به خوبی با دریچه‌های پایینی ورود هوا هماهنگ شده و در کنار در موتوری کشیده و زیبا، جلوه‌ای زیبا به قسمت جلویی اوروس بخشیده‌اند. دریچه‌های ورودی هوا بسیار جذاب و خاص طراحی شده و هوا را به منظور خنک کردن چرخ‌ها و ترمزها و جریان بهتر هوا، درون خود می‌کشند. 

لامبورگینی اوروس

در نمای جانبی رینگ‌های بزرگ و زیبای اوروس که دیسک و کالیپرهای بزرگی درون خود جای داده‌اند، مجال توجه به باقی قسمت‌های نمای جانبی را نمی‌دهند. نوار طوسی رنگی که در قسمت پائینی درها قرار دارند تضاد جالبی در نمای جانبی اوروس به وجود آورده‌اند. خطوط خشن تیز و شکسته‌ در نمای جانبی، بیانگر ذات وحشی و رام نشدنی اوروس‌اند.  

لامبورگینی اوروس

بر روی گلگیرها فلاپهای پلاستیک‌ها مشکی زیبایی وجود دارند که تنها برای اعلام حضور اوروس به عنوان یک اس یو وی بر روی آن نصب شده‌اند. شیب سقف و انحنای ستون C و شیشه‌ی عقب، به آیرودینامیک اوروس کمک شایان می‌کنند و اسپویلر بالای شیشه‌ی عقب و باله‌ی کوچک روی درب صندوق، مقادیر بسیار زیادی نیروی رو به پایین یا همان داون فورس ایجاد می‌کنند که با توجه به کاربری اوروس و جثه‌ی بزرگ آن ضروری است. 

لامبورگینی اوروس

در نمای عقب دو چراغ نئونی کشیده‌ی افقی وجود دارند و در زیر آن‌ها هم دریچه‌های پلاستیکی تو پر به چشم می‌خورد. در فاصله‌ی میان دو چراغ، رنگ مشکی براق و بر روی آن نشان و لوگوی لامبورگینی وجود دارد. بر روی در صندوق هم چند خط شکسته وجود دارد. سپر عقب اما شلوغ‌ترین جای اوروس است. دفیوزر همرنگ با نوارهای طوسی بر روی درها، نوارهای شبرنگ، اگزوزهای طوسی رنگ و دریچه‌های تو پر این سپر را شلوغ اما زیبا کرده‌اند.

لامبورگینی اوروس

در نمای داخلی، داشبورد به دوخت همرنگ بدنه مزین شده است و بعید نظر می‌رسد که کسی از آن را نپسندد. دوخت زرد رنگ بر روی فرمان کوچک و خوش دست که لوگوی لامبورگینی در وسط آن قرار دارد نیز دیده می‌شود‌. داشبورد اوروس بسیار شیک و فضایی است و کاملا از زبان طراحی لامبورگینی پیروی می‌کند. 

لامبورگینی اوروس

از ظاهر خشن و پویای اوروس که بگذریم به قلب تپنده‌ی نچندان بزرگش می‌رسیم. قلبی که به تنها نمی‌تواند از پس کار بر بیاید و این توربو است که به کمک آن رسیده است. این گاو وحشی از یک پیشرانه چهار لیتری هشت سیلندر خورجینی بهره می‌برد که در نگاه اول و با توجه به وزن 2.2 تنی اوروس، به نظر نمی‌رسد برای یک سوپر اسپرت کافی باشد. البته زمانیکه به مشخصات فنی لامبورگینی اوروس سیستم توربو شارژر اضافه می‌شود، شتاب صفر تا صد 3.6 ثانیه‌ای را برای اوروس رقم می‌زند.  

لامبورگینی اوروس

صحبت از اعداد و ارقام در این خودرو زمانی جذاب‌تر می‌شود که متوجه می‌شوید پیشرانه چهارهزار سی سی V8 آن، 650 اسب بخار و ۸۵۰ نیوتون متر گشتاور را بر سر چرخ‌ها سرازیر می‌کند.
اوروس مجهز به سیستم انتقال قدرت چهار چرخ شده است. سیستمی که در سرعت‌های پائین چرخ‌های عقب را خلاف زاوایه جهت چرخ های جلو به منظور مانورپذیری بهتر و در سرعت‌های بالا آن‌ها را موافق زاویه چرخ‌های جلو به منظور پایداری بهتر می‌چرخاند. البته لازم به ذکر است که این سیستم تنها مثبت و منفی سه درجه زاویه چرخ‌ها را تغییر می‌دهد. تغییری که شاید ضرورتش چندان حس نشود اما بسیار حیاتی است. البته فرمان تیز این خودرو آنچنان گوش به فرمان نیست و بازخوردهای مفیدی از جاده در اختیار راننده قرار نمی‌دهد.

لامبورگینی اوروس

ترمزهای غول آسای سرامیکی اوروس قدرت ترمزگیری خوبی دارند و برای یک خودرو سوپر اسپرت آن هم با این وزن معقول به نظر می‌رسند. گیربکس اوروس درهنگام معکوس دهی تنبل و هنگام تعویض دهنده متوالی گشتاور زیاد و بیهوده‌ای تولید می‌کند.

لامبورگینی اوروس

از برچسب قیمت اسم و رسم برند لامبورگینی که بگذریم، این سوال مطرح می‌شود که آیا واقعا ارزش این را دارد با وجود گزینه‌ معقول‌تر و منطقی‌تری چون آئودی Q8 که از همین پلت فرم استفاده می‌کند، به سراغ اوروس برویم؟ آن هم برای خودرویی که ظاهرا  گیربکس آنچنان باهوشی ندارد؟!

لامبورگینی اوروس

اگر شما مالک اوروس باشید با آن به آفرود خواهید رفت؟! چرا باید از سیستم دو دیفرانسیل معروف و محبوب کوواترو آئودی Q8 به سادگی گذر کرد و اوروس را ترجیح داد؟ چرا باید دویست هزار دلار ناقابل را پای اوروس ریخت، در حالیکه آئودی با قیمتی معادل شصت و هفت هزار دلار، همزاد اوروس را که بسیار قابل اعتمادتر، معقول تر، ارزان تر، و "آلمانی تر" است را در اختیارتان قرار می‌دهد؟! 
پاسخ همه این سوال‌ها دیوانگی است. اوروس دیوانه کننده نیست، بلکه خود دیوانگی محض است. ساده بگویم، همین دیوانگی و فریبنده بودنش دل‌ها را ربوده است. خودرویی دیووانه برای صاحبانی دیووانه. این تنها دلیلی است که اوروس ها به فروش می‌رسند.


لامبورگینی اوروس
لامبورگینی اوروس
لامبورگینی اوروس

لامبورگینی اوروس

 

 favorite_border 7
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade همکاری جیلی و دایملر
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade همکاری جیلی و دایملر
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade فیلم بررسی تندر 90 پلاس اتوماتیک
grade فیلم بررسی جک اس 3 (جک s3)
grade تست و بررسی دانگ فنگ H30 کراس
grade کلیپ تست و بررسی برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک
grade فیلم تست و بررسی جک جی 4 - جک j4
grade فیلم تست و بررسی لوکسژن یو 5 - Luxgen U5
grade فیلم تجربه رانندگی با سیتروئن C3 در مسیر کاشان اصفهان
grade تست و بررسی جک اس 5 اتوماتیک
grade نحوه پرداخت عوارض آزادراه ها به صورت الکترونیکی اعلام شد
grade فیلم تست و بررسی رنو ساندرو
grade نگاهی به برلیانس های تولید داخل کشور
grade کلیپ بررسی لیفان x60 اتوماتیک CVT
grade کلیپ تست و بررسی لیفان 820
grade فیلم بررسی چری آریزو 5 برای اولین بار در ایران
grade ساندرو بخریم یا ساندرو استپ وی؟
grade کلیپ تست و بررسی جک اس5
grade ملاقات با لوکسژن U5 جسور هوشمند + فیلم
grade تست و بررسی میتسوبیشی اوتلندر 2016 تیپ 4
grade فیلم بررسی پژو 207 اتوماتیک ایران‌خودرو
grade بازدید سبقت آزاد از خط تولید سیتروئن C3 در سایت کاشان
grade تجربه سواری با جک جی 5 در جاده چالوس
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری GL 2007، میانسال محبوب ژاپنی
grade دومین گردهمایی خودروهای هایما S7
grade تویوتا کمری XSE 2018 تجربه رانندگی و بررسی مشخصات فنی
grade گردهمایی هایما s7
grade معرفی پیکاپ ریچ و وانت پادرا زامیاد
grade بهترین خودروهای 2019 که کمتر از 40.000 دلار قیمت دارند
grade بهترین خودروهای جهان در بزرگترین درگ جهان
grade داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
grade جک j4 سدانی کوچک، محصول آینده کرمان موتور + قیمت
grade تجربه رانندگی هیوندای توسان کرمان موتور
grade حضور بنتلی در نمایشگاه پکن 2018
grade غرفه هیوندای در نمایشگاه خودروی پکن 2018
grade از کجا بفهمیم تسمه تایم پاره شده است؟
grade برخی از دلايل زياد استارت خوردن خودرو
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade رفع ماتی چراغهای جلوی خودرو و درخشندگی آنها همانند روز اول
grade دلایل روشن نشدن خودرو و بد استارت خوردن
grade تجربه رانندگی با هیوندای اکسنت مونتاژ کرمان موتور
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade آشنایی با لادا ایکس‌ ری، جانشین احتمالی رنو ساندرو
grade نگاهی به بوگاتی La Voiture Noire، گران‌ترین محصول جدید تاریخ صنعت خودرو
grade فیلم معرفی سایپا رهام خودرو جدید سایپا
grade کادیلاک XT6 2020، شاسی بلند لوکس آمریکایی
grade فیلم دیدار با هنتنگ و فوتون عظیم خودرو در خط تولید بروجرد
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade خداحافظی لیفان 820 از کرمان موتور و شروعی دوباره با بم خودرو
grade برلیانس H230 پارس خودرو به 4 ستاره کیفیت دست یافت
grade معرفی و مشخصات فنی ساینا برقی
grade تشخیص نوع و برند خودرو فقط با لمس کردن
grade تجربه سواری با چانگان CS35 مونتاژ
grade فورد موستانگ شلبی GT500 2020، جدیدترین نسل محبوب‌ترین عضلانی تاریخ
grade بهترین جلوپنجره‌های صنعت خودرو
grade همتا؛ طرح خوب رجیستری، اجرای افتضاح
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade تست رانندگی میتسوبیشی اوتلندر 2016
grade کانسپت لکسوس LC کانورتیبل 2019، کانسپتی معمولی و ساده
grade اولین خودروی هنتنگ X7 روی خط مونتاژ رفت
grade چانگان  CS35 بخریم؟ یا رنو ساندرو استپ وی اتوماتیک؟
grade روش تشخیص رنگ شدگی خودرو با یک دوربین عکاسی ساده
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade کلیپ تست و بررسی چانگان ایدو برای اولین بار توسط سبقت آزاد
grade چگونه خودرو دست دوم را به بالاترین قیمت بفروشیم؟
grade نیسان مورانو 2019، کراس‌اووری شیک و جذاب
grade تجربه رانندگی با هیوندای النترا خوش چهره شرقی
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade فورد F-150 رپتور 2019، پادشاه آفرود دنیا
grade بررسی بی‌ام‌و M4 GTS مدل 2016 تیونینگ شده
grade دوج رم 3500 مدل 2019، وانت غول پیکر یک تنی
grade دنا پلاس با نام خزر! در میان بهترین‌های نمایشگاه خودروی مسکو 2018
grade پرداخت آنلاین عوارض آزادراه‌ها با اپلیکیشن کیپاد
grade سیتروئن C3 در نمایشگاه خودروی تهران + فیلم کوتاه
grade دوج چارجر 2019، سدان قلدر آمریکایی
grade بررسی ساینا SE فول آپشن سایپا
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade آذویکو نه ام جی ۳۶۰ تحویل می‌دهد نه پاسخگوی مشتریان است
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade تجربه سواری لیموزین لینکلن تاون کار 2009 در ایران
grade را‌ه‌های عجیب مقابله با نور بالا در شب
grade درباره ما
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade جک اس5 اتوماتیک قسمت دوم سفرنامه بم بازدید از خط تولید کرمان موتور
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade زمان تعویض کاتالیست و اگزوز خودرو
grade نظر مردم در مورد محصولات بیسو و نمایشگاه خودرو تهران 1397
grade اعلام قیمت هنتنگ X5 و X7 از سوی عظیم خودرو
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade فیلم 9 نکته کلیدی بهترین روش تنظیم صندلی خودرو
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade تجربه رانندگی با اپل آسترا؛ پیرمردی با دل جوان
grade لادا با سه مدل جسورانه جدید احیا خواهد شد؟
grade تجربه رانندگی با رنو کولئوس و قابليت‌های آفرود
grade ترافیک در اورست دردسری غیرقابل انکار
grade جک اس 3 مدل 2019، تحولی در زبان طراحی جک
grade فولکس واگن گلف GTI TCR مدل 2019 رونمایی شد
grade کروز کنترل جک جی۵ ایرانی یا لایتون تایوانی؟
grade لیفان 820 پیش به سوی اعتبار
grade تسلا Y، کراس‌اوور جدید تسلا
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade فورد F-250 Super Duty 2020، وانت غول‌پیکر آمریکایی
grade لامبورگینی اوروس، دیووانه‌ای برای دیووانه‌ها
grade ریگان خودرو با کوپا توربو 210 به نمایشگاه تهران آمده است + (قیمت و تصویر)
grade آئودی R8 2019، سوپراسپرت بینظیر آئودی
grade قیمت جدید و قطعی خودروی سیتروئن C3 اعلام شد
grade آفرود سواری با طعم تویوتا
grade بازگشت طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنجشنبه
grade همه چیز درباره رمز یکبار مصرف
grade بررسی نسل چهارم بی ام و X5 2019 با چهره‌ای جدید
grade لوسید ایر آلفا اسپید رقیبی جدی برای تسلا
grade جک جی5 قسمت اول سفرنامه بم بازدید از خط تولید کرمان موتور
grade جک s5 و رفع مشکل صدای باد در سرعت بالا
grade لکسوس UX 2019، اولین کراس‌اوور سایز کوچک لکسوس
grade ولوو XC90 2020 فیس لیفتی با 3 خط بیشتر معرفی شد!
grade خودرو مسابقه‌ای الکتریکی Panoz Green4U
grade سوپراسپرت الكتريكی Miss R تایوانی یقه تسلا را گرفت
grade پاک کردن صورت مسئله از رو دیوار! حمله به سایتهای آگهی فروش خودرو
grade پورشه 911، اسطوره همچنان می‌تازد
grade سوزوکی ویتارا توربو 2018
grade بررسی سایپا کوییک به همراه مشخصات فنی
grade فولکس واگن پاسات 2020، چهره‌ای جدید برای سدان آلمانی
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت دوم
grade فورد اسکیپ 2020 Ford Escape همراه با رهیاب ویز رونمایی شد
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade نیم قرن با گودزیلا، نیسان جی‌ تی‌ آر 50 ساله شد
grade رونالدو مالک گران ترین خودرو تاریخ، بوگاتی La Voiture Noire نه و نیم میلیون پوندی!
grade بررسی کادیلاک سویل مدل1976 - یک کلاسیک ناب
grade فرق بین تسمه تایم و زنجیر تایم چیست؟
grade تجربه رانندگی با چهارچرخه اسپرت برقی Kyburz eRod
grade تجربه رانندگی اتفاقی در آفرود با لیفان X60 اتوماتیک CVT
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade سوپر اسپرت SCG003 Stradale محصول800 اسب بخاری یک کارگردان سینما
grade قانون بچه مثبت‌ها و بچه زرنگ‌ها
grade مرسدس بنز EQC، الکتریکی بودن به سبک بنز
grade همه چیز در مورد سیم بکسل خودرو
grade سیتروئن C3-XR SUV مدل 2019
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade مک‌لارن سنا هنسی 2019، تزریق قدرت اضافه به ابرخودرو انگلیسی
grade بی‌ام‌و X6 مدل 2020 کرگدن باوارایی رونمایی شد
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade سیستم اطلاعات و سرگرمی همزمان در خودرو Infotainment
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade سریعترین خودروی کارتینگ جهان Daymak Blast C5
grade تجربه رانندگی پاگانی هوایرا مدل 2015
grade بنتلی فلایین اسپور V8 پا به سن گذاشته جذاب
grade سیستم جدید کنترل صوتی مرسدس بنز (MBUX)
grade سانگ یانگ تیوولی دیزلی توربو، کره‌ای چهارچرخ محرک
grade آیا لادا از حضور در ایران پا پس کشیده است؟
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade جریمه خودروهای متخلف ورودی به محدوده طرح ترافیک
grade نقد و بررسی نسل جدید مزدا 3
grade سیستم پرداخت آنلاین و ایمن از داخل خودروها
grade لیفان X50 دومین زیبای سردرگم لیفان
grade بهترین خودروهایی که ارزان‌ تر از 30.000 دلار هستند
grade همه چیز درباره سیستم ترمز EBD و عملکرد آن
grade درخشش byd با رونمایی از 23 خودرو در نمایشگاه خودرو شانگهای
grade کادیلاک CT5 مدل 2020، سدان جدید کادیلاک معرفی شد
grade نشست خبری عظیم خودرو در دل خط تولید هنتنگ و فوتون
grade تسلا مدل اس هم مانند پژو 405 خود به خود در آتش می‌سوزد
grade چانگان ایدو وارداتی خوش نقش و نگار سایپا ازکجا آمده؟
grade فیلم بررسی ام جی 360 توربو - MG 360
grade تست قابلیتهای رانندگی آفرود نیسان پاترول 2003 در منطقه آبسرد دماوند
grade بی‌ام‌و M8 مدل 2020، بازگشت شکوهمندانه سری هشت باوارایی پس از 20 سال
grade پژو 2008 مدل 2020 با چهره‌ای جدید معرفی شد
grade قیمت جدید محصولات ایرانخودرو اعلام شد
grade انواع فنر در سیستم تعلیق خودرو
grade تصادف شاخ به شاخ رنو سفران و mvm x33
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade تجربه رانندگی با بی‌ام‌و X3 M Power 2015
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade حال خوب آریزو 5 با توربو، وقتی تنفس مصنوعی آریزو 5 را نجات داد
grade آیا ال90 با مشخصات فنی جدید طرفدار دارد؟
grade بررسی مزدا ۳ جی تی مدل 2014 قسمت دوم
grade بررسی مزدا ۳ جی تی مدل 2014 قسمت اول
grade هایما S5 پس از هایما s7 دومین کراس اوور چینی ایران خودرو
grade سومین چهره جک s3 با شعار Drive So Easy رونمایی شد
grade جدول نرخ بیمه پایه شخص ثالث انواع خودرو برای سال 98 منتشر شد
grade خودرویمان را گازسوز کنیم یا نکنیم!‏
grade گردهمایی سیتروئن سواران در پاریس در 100 سالگی سیتروئن
grade از ساندرو اسپ وی رونمایی شد
grade اصول اوليه برای طراحی خودرو
grade خودروی همه جاروی آفرود Can-Am Maverick X3 Max
grade اسکوتر سه چرخه پلاگین هیبرید پژو
grade دورهمی عضلانی کلاسیک آمریکایی در تهران
grade مدارک مورد نیاز برای تعویض پلاک
grade شورولت بلیزر 2019، بازگشت شکوهمندانه شاسی‌بلند آمریکایی
grade بررسی دستیار هوشمند BMW X5
grade آیا اصول اولیه طراحی خودرو در لیفان ۸۲۰ رعایت شده است؟
grade بهترین روش گرم کردن موتور خودرو در زمستان و روزهای سرد
grade کلیپ گردهمایی جی 5 سواران با حضور 178 خودرو
grade نمایش کلاسیک‌های خاص در برج میلاد تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان
grade سبقت آزاد قیمت کارخانه از بازار به سبک مدیران خودرو
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade سفر به قطب جنوب با هیوندای سانتافه
grade معرفی دنا پلاس توربوشارژ و مقایسه مشخصات با دنا پلاس
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade طرح فروش فوری تنظیم بازار شرکت ایران خودرو ویژه اردیبهشت 98
grade پیش نمایش گردهمایی سوم خودروهای جک J5
grade سوپراسپرت هیبریدی 1150 اسب بخاری آریا FXE
grade همه نام‌های پارسی در نمایشگاه خودرو ژنو 2019
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade یک هفته با کیا سورنتو 2019
grade با پنج تا ده میلیون چه خودرویی بخریم؟
grade در هنگام رانندگی سرنشین مداری کنید
grade گفتگو با خالق خودرو باگی آرش BG ONE پدیده نمایشگاه تهران
grade دانگ فنگ H30 هم به لیست ناقص‌های ایرانخودرو پیوست!
grade بررسی آئودی R8 V10 Plus مدل 2016 قویترین و سریعترین مدل آئودی
grade مشتریان سایپا تا آخر سال منتظر خودرو با مدل 98 نباشند
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade جک اس3 تحویل مشتریان شد تا رسما تردد خود را در خیابانها جشن بگیرد
grade بی ام و سری7 مدل 2016
grade تجربه رانندگی رنو تالیسمان در پاریس
grade اعلامیه سایپا در خصوص تحویل خودرو با مدل 98
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade دنا پلاس توربو و پژو 207 سقف پانوراما
grade جریمه عدم پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها
grade اصول ارگونومی در رانندگی
grade رانندگی 220 کیلومتری یک خانم فقط با دنده یک
grade سورن دیزلی در خط تولید ایران خودرو
grade اطلاعیه جدید سایپا در خصوص تحویل محصولات رنو
grade هنگام خرید و تحویل خودرو به چه نکاتی توجه کنیم؟
grade بنز C350 لوکس، قدرتمند و اما گران‌قیمت!
grade شاسی بلندهای بورگوارد در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی شدند
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه فروردین 98
grade اقداماتی که پس از روشن شدن چراغ چک خودرو باید انجام دهید
grade قابل توجه خودروهایی که کارت سوخت ندارند
grade کارکرد دیفیوزر ، اسپویلر و اسپلیتر در خودرو (Diffuser , Spoiler , Splitter)
grade قیمت روز محصولات ایران خودرو در بازار
grade کوئنیگزگ جسکو 2020، انقلاب کوئنیگزگ در صنعت خودرو
grade خودروهای روسی به ایران می‌آیند؟
grade بازدید از خط تولید بیسو T5 و بیسو T3 در جاده مخصوص
grade آپاراتی هوشمند درپارکینگ منزلتان
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا ویژه آذرماه 97
grade رنگ پلاک خودروها نشانه چیست؟
grade با اختراع امداد خودرو همراه، بی‌نیاز از هر خودرو بر هستید
grade طرح شماره 3 فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید
grade کیا استونیک 2018 کراس‌اوور کوچولوی 20 رنگ
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به مناسبت عید فطر + مشخصات فنی و تجهیزات
grade بهترین ماشین سال 2019 اروپا معرفی شد
grade قیمت چری آریزو 6 مشخص شد
grade رونمایی از هیوندای سوناتا ۲۰۲۰
grade مرحله دوم فروش فوری ایران خودرو در سال 98
grade وانت پیکاپ دو کابین آمیکو را بهتر بشناسید+قیمت
grade شرایط فروش جدید جک S3 ویژه نیمه اول بهمن ماه
grade سوراخ شدن اگزوز چه اثراتی بر عملکرد خودرو دارد؟
grade شاسی‌بلند اقتصادی لوکس‌نما با پلاک ملی در خیابان‌های تهران
grade آریو جدید سایپا هم آمد + طرح فروش فوری
grade شرایط جدید فروش فوری ایران‌خودرو اعلام شد
grade ابطال افزایش قیمت خودروها توسط وزیر صنعت و معدن
grade بررسی نسل سوم نيسان مورانو
grade جدول حق بیمه شخص ثالث خودروهای سواری در سال 98 منتشر شد
grade مرسدس بنز AMG GT مدل 2020، شاهکار قدیمی‌ترین خودروساز جهان
grade ایکس باکسی در قالب آئودی R8
grade سیستم كنترل پايداری الكترونيكی (esc) در دناپلاس، رانا و 207 اتوماتيک
grade فورد اکسپلورر 2019 محبوب‌ترین شاسی‌بلند آمریکایی رونمایی شد
grade با 55 میلیون مالک جک جی 4 اتوماتیک شوید
grade مدت اعتبار معاینه فنی خودروهای شخصی اعلام شد
grade پارکینگ های مخصوص بانوان راننده
grade بزرگترین خودروساز جهان کیست؟
grade قیمت سیتروئن C3 اعلام شد
grade چاقو کشی راننده به دلیل بی احترامی به هوندا سیویک
grade 6 محصول سایپا چهار ستاره کیفی گرفتند
grade لیست قیمت‌های جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو
grade خبر خوش، بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه نود
grade بی ام و 530i 2019، رهبر یاغی جاده‎های آلمان
grade سوناتا و اپتیمای 2020 چهار چرخ متحرک می‌شوند
grade آیا قیمت خودرو در سال 98 افزایش می‌یابد؟
grade دستور زمستانه برای نگهداری از کولر خودرو
grade شورولت سیلورادو اچ‌دی 2020 باقابلیت‌های خارق‌العاده
grade قیمت روز محصولات سایپا در بازار 13 بهمن 97
grade شرایط تبدیل محصولات گروه رنو اعلام شد
grade قیمت جدید پژو 207 صندوقدار اعلام شد - بهمن 97
grade قیمت روز محصولات پژو در بازار 13 بهمن 97
grade داشبورد یکم اردیبهشت 1396
grade ترمز دیسکی هم از پژو پارس LX حذف شد
grade تویوتا توندرا 2019 چه تغییراتی نسبت به اولین نسخه آن داشت؟
grade فروش فوری محصولات سایپا و ایران خودرو از 30 بهمن 97
grade اثر انگشت به جای سوئیچ خودرو و کیلس استارتر
grade ژیان 40ساله گران‌تر از پراید صفر کیلومتر!
grade روغن‌سوزی در موتور خودرو به چه معناست؟
grade اطلاعیه سایپا سیتروئن درباره تاخیر در تحویل خودرو سیتروئن C3
grade شکل جدید تست معاینه فنی در آستانه سال 98
grade تصادف با این بنز محال است
grade قیمت بوگاتی دیوو به 7.5 میلیون دلار رسید
grade تویوتا کمری 2019
grade قیمت جدید محصولات سایپا برای تعهدات بهمن ماه این شرکت
grade به این 3 دلیل منتظر ارزانی خودرو نباشید
grade قیمت روز خودرو لوکس در بازار 13 بهمن 97
grade 10 خودروی برتر شاسی‌بلند زیر 100 میلیون از نگاه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد
grade قیمت جدید محصولات سایپا در کارخانه، افزایش مجدد قیمت پراید و تیبا!
grade عقب نشینی سایپا و کاهش قیمت سیتروئن C3؛ مشتریان کوتاه خواهند آمد؟
grade آیا چری پس از 15 سال فعالیت ایران را ترک خواهد کرد؟
grade لامبورگینی اونتادور SVJ رودستر، قوی‌ترین لامبورگینی دنیا
grade تخلف آشکار ایران خودرو/ ناظران در خواب غفلت!
grade مدارک لازم برای احراز محل سکونت مالکان خودروها هنگام نقل و انتقال اعلام شد
grade کیا سراتو هاچ بک 2019 در راه بازار
grade اپلیکیشن صاپ بانک صادرات ایران رونمایی شد
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت اول
grade اولین سری از خودرو هن‌تنگ X7 تحویل مشتریان شد
grade هنتنگ ایکس 7 اولین خودرویی که استانداردهای 85 گانه را دریافت کرد
grade تویوتا هایلندر مدل 2020، خط و نشان تویوتا برای رقبا
grade چگونه مشکل کُندی حرکت خودروی خود را برطرف کنیم؟
grade رونمایی از خودروی 12.4 میلیون دلاری بوگاتی
grade معرفی نسخه جدید رنج‌روور ولار
grade چری آریزو 6 به صورت رسمی رونمایی شد
grade شرایط جدید فروش خودروی جک S3
grade تلوراید 2020 شاسی‌بلند جدید کیا موتور
grade طرح تبدیل برای مشتریان برلیانس هم صادر شد/ زنگ خطر برای تعطیلی پارس خودرو
grade فولکس واگن آی دی باگی، یادآور روزهای خوش گذشته
grade کدام خودرو‌ها در جهان، بیشترین آمار مرگ و میر را دارند؟
grade قیمت روز محصولات پارس خودرو در بازار 13 بهمن 97
grade خودروهای چینی هم از ایران می‌روند؟
grade جمع بندی نمایشگاه دیترویت 2019 | معرفی برترین خودرو‌های رونمایی شده
grade 70 سال از رونمایی سیتروئن ژیان گذشت
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade شاسی بلند جدید سوبارو در راه بازار
grade شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد
grade هشدار پلیس راهور نسبت به وکالت برای نقل و انتقال خودرو‌ها
grade خودروی دنا پلاس از این پس بدون سانروف و رینگ آلومینیومی
grade نیسان پت فایندر 2019 ارتقا یافت
grade آماده‌سازی طرح جایگزینی خودروهای گروه رنو شرکت سایپا
grade خبر مهم برای خودروهای فاقد بیمه بدنه آسیب دیده در سیل
grade تولید تندر90 و ساندرو از دیماه 98 متوقف می‌شود
grade احتمال حضور پژو 3008 در نمایشگاه خودروی تهران + قیمت
grade طرح امدادی کرمان موتور ویژه نوروز 98
grade شرایط فروش اقساطی جک S3 ویژه تیرماه 1398
grade تویوتا کرولا 2020، نسل جدید پرفروش‌ترین خودرو تاریخ
grade سازنده موتور الکتریکی، مهجور در نمایشگاه خودرو تهران
grade داشبورد 8 اردیبهشت 1396
grade کامیون احتمالی آلفا رومئو
grade نسل دوم نیسان جوک در سال جاری معرفی می‌شود
grade خودروهای بورگوارد در نمایشگاه تهران را بیشتر بشناسید
grade نرخ جدید معاینه فنی خودروها تایید شد
grade آژیر قرمز در بازار خودرو به صدا درآمد
grade بایتون خودرویی خودران با نمایشگر 48 اینچی و هوش مصنوعی
grade با 55 میلیون تومان جک جی 4 بخرید
grade پل استار 2 اولین ماشین تمام الکتریکی ولوو
grade بازدید مشتریان عظیم خودرو از خط تولید هنتنگ
grade 206 تیپ 5 در 2 مدل ساده و فول آپشن ارائه خواهد شد
grade آیا شرکت آذویکو در آستانه تعطیلی است؟
grade میزان داخلی‌سازی و شتاب صفرتا100 آریزو6 چقدر است؟
grade آشنایی با رایج‌ترین مشکلات تعمیراتی خودروها
grade نیم‌ نگاهی به درون گران‌ قیمت‌ترین خودروی مسافرتی
grade تغییر ساعت طرح ترافیک و زوج و فرد در ماه رمضان ۹۸
grade از کیا سراتو GT مدل 2019 بیش تر بدانیم
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade کدام خودروهای دپو شده در گمرک ترخیص خواهند شد؟
grade فورد موندئو فیس لیفت شد
grade مزدا 2020 cx-30 جدید در ژنو رونمایی شد
grade نسل جدید رنو کلیو 2020 به بازار می آید
grade واکنش رئیس‌ سازمان‌ بازرسی به افزایش قیمت خودرو
grade بیانیه کرمان موتور در خصوص افزایش قیمت‌ها
grade سیستم کنترل پایداری الکترونیکی خودرو ESP
grade سایپا و ایران‌خودرو خریداران همیشه در صحنه را قال گذاشتند!
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اسفند 97
grade کادیلاک برقی شد
grade رونمایی از سوناتا 2020 در نیویورک
grade بنتلی کانتیننتال جی تی فوق لاکچری در ژنو 2019
grade کدام محصولات ایران خودرو با مدل 98 وارد بازار شدند
grade خودروی مفهومی کیا با 21 صفحه نمایش
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade شمارش معکوس برای ورود لندکروز و لکسوس جدید
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade محدودیت سرعت در بزرگراه‌ها و تلفات حوادث جاده‌ای در ایران و آلمان
grade تولید اولین شاسی‌بلند الکتریکی استون مارتین
grade آغاز طرح امداد نوروزی سال 98 شرکت کرمان موتور
grade فراری F8 Tributo، جانشین جذاب 488 متولد شد
grade اطلاعیه جدید سایپا سیتروئن در رابطه با طرح جدید سازمان حمایت از مصرف کنندگان
grade شرایط فروش نقدی محصولات ایران خودرو - بهمن 97 (تنظیم بازار)
grade وقتی ایران‌خودرو مدعی شکست تویوتا در داکار می‌شود!
grade متخصصین از بانک تجارت تسهیلات می‌گیرند
grade نحوه قیمت گذاری جدید محصولات چری از زبان رئیس هیئت مدیره مدیران خودرو
grade فوت و فن‌های محافظت از خودرو
grade متقاضیان ساندرو اگر صبر ایوب دارند پس منتظر بمانند
grade خودروهای ایرانی حدود 1.5 برابر خودروهای خارجی بنزین مصرف می‌کنند
grade فراخوان خودروهای تولید 1393 و 2014 به معاینه فنی
grade اموال رامک خودرو توقیف شد
grade انجام همه تعهدات BYD S7 ظرف مدت 3 ماه
grade افزایش هزینه نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک؛ برگ سبز سند رسمی است
grade اتومبیل Ferrari Laferrari با کیت بدنه خاص به فروش رسید
grade پژو 2008 اولین خودروی 5 ستاره کیفی ایران
grade بازگشت به کارخانه بنز در دهه 60 میلادی
grade اسکناس نو برای عیدی؛ درست یا غلط؟
grade پیکان ٨٠ میلیونی و ژیان ٦٠ میلیونی
grade کیا موهاوی Masterpiece، کانسپت حیرت انگیز کیا معرفی شد
grade بنتلی بنتایگا اسپید، سریع‌ترین خودروی شاسی بلند جهان
grade مضحک‌ترین اسامی در میان خودروها
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade با سوییچ خودروی ds 7 خود هزینه خرید از فروشگاه را پرداخت کنید
grade سوناتای 2020 یا یک کوپه چهار در ؟
grade معرفی نسل جدید BMW سری 7
grade تجمع خریداران پژو 207 صندوقدار مقابل وزارت صمت
grade سورنتو 2018 فیس‌لیفت توسط کیا معرفی شد
grade دلایل افزایش احتمالی تصادفات رانندگی در نوروز 98 و راهکار جلوگیری
grade طرح فروش محصولات ایران خودرو ویژه 20 اسفند با مدل 98
grade دنا پلاس اتومات به بازار می آید
grade هیوندای النترا 2019 ارزان، ایمن و محبوب
grade ابتکار جالب تویوتا، فناوری ضدسرقت خودرو با گاز اشک‌آور
grade یورو انکپ: مرسدس کلاس G، سئات تاراکو و هوندا CR-V پنج ستاره شدند
grade اولتیماتوم رحمانی به خودروسازان برای عمل به تعهدات فروش
grade اولین عکس های پژو 208 جدید
grade لامبورگینی ترونو، خودرویی که در سال 2999 ساخته خواهد شد!
grade تولیدات داخلی نرم افزار دیاگ خودرو و ECU
grade سدان لاکچری کیا به ویژگی‌های امنیتی و کنترلی پیشرفته مجهز شد
grade فروش فوری محصولات شرکت سایپا از فردا 3 اسفندماه
grade نکات مهم برای خرید خودروی دست دوم
grade کابین خودرو آلوده‌ و بیماری‌زاست /فرمان خودرو 4 برابر آلوده‌تر از توالت
grade لامبورگینی صندلی ماساژ ساخت
grade ترکیب قیمه و ماست به سبک ساندرو و تندر!
grade بخشنامه شماره 6 فروش فوری محصولات ایران خودرو - 8 اسفند 97
grade عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنجشنبه
grade تسلا Y رونمایی شد
grade ماجرای تجمع خریداران خودرو مقابل وزارت صنعت چه بود؟
grade آرمان موتور کویر همچنان نماینده لوکسژن در ایران است
grade مدارک مورد نیاز جهت اعتراض به قبوض جرایم رانندگی
grade گردهمایی بی ام و سواران در برج میلاد
grade بنز C300 یا BMW سری 4؛ کدام یک پیروز میدان هستند؟
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو
grade شاهکاری با حضور موستانگ!
grade نیسان جوک برف‌نورد به نمایشگاه خودرویی ژاپن می‌رود
grade نکات کلیدی برای استفاده از ترمز دستی
grade وانت لامبورگینی، شایعه یا واقعیت؟!
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade برای بازیابی رمز کارت سوخت چه باید کرد؟
grade قیمت‌گذاری خودرو بر اساس حاشیه بازار متوقف شود
grade خودروی فرازمینی بی‌ام‌و
grade تکنولوژی جت‌ های جنگنده در خودروی ژاپنی!
grade جنسیس G90 لیموزین معرفی شد
grade ابهام بزرگ در فروش‌ فوری‌ ایران‌خودرو و سایپا
grade سرنوشت واردات خودرو در سال رونق تولید
grade آیا سايت ثبت سفارش خودرو باز شده است؟
grade هشدار جدی وزیر دادگستری به خودروسازان
grade بزرگترین تولیدکننده خودروهای برقی در جهان کیست؟
grade فراری استرادل SF90 تولد سریع‌ترین فراری جاده‌ای تاریخ
grade شرایط تبدیل تعهدات سوزوکی ویتارا اعلام شد
grade مدل‌های مشترک فورد و فولکس‌واگن به بازار می‌آید
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade نسخه خارج جاده‌ای لامبورگینی اوروس معرفی شد
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade ایران خودرو خودروی برقی و هیبریدی تولید می‌کند
grade قیمت جدید چانگان CS35 اعلام شد
grade کراس‌اور جنسیس و سوناتای جدید رونمایی می شوند
grade ب‌ام‌و رقیب لامبورگینی و فراری می‌شود؟
grade خودروهای چینی بازار خودروهای کره‌ای را کساد کردند!
grade واردات خودروهای هیبریدی از پرداخت حقوق ورودی معاف می‌شود
grade اطلاعیه سايپا: مشتریان به جاده قدیم بیایند و با مدیران درد و دل کنند
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو دی 97
grade خودروی پرنده دیوید میمن
grade خودروساز چینی بلاخره در دادگاه محکوم به کپی‌کاری شد
grade رنو به ایران باز‌ می‌گردد
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade هشدار ‌پلیس: خودروهای گذر موقت قابل خرید و فروش نیستند
grade با مدل منحصر به فرد شرکت پاگانی آشنا شوید
grade مک لارن 600LT اسپایدر مدل 2019 معرفی شد
grade خودروی برقی سیتروئن/ سرآغاز تحول حرکت شهری
grade دنا پلاس به ناوگان پلیس سنگال پيوست
grade سایپا-سیتروئن قیمت اعلام شده سیتروئن C3 را رسما تکذیب کرد
grade سایپا بدنه خودروهای آسیب دیده سیل را رایگان تعمیر می‌کند
grade بنز GLK فیس لیفت نسبت به مدل های پیشین خود چه پیشرفتی داشته است؟
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade اعلام شرایط شماره‌گذاری خودروهای گذرموقت
grade خودروی پلاگین هیبریدی چیست؟
grade تولید 118 دستگاه مزدا 3 توسط گروه بهمن در اردیبهشت 1398! و توقف تولید برخی خودروها
grade سونامی عجیب در بازار خودرو
grade بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود
grade واردات 15000 دستگاه خودرو در سال 97
grade فیس‌لیفت جدید 3008 پژو در حال تست های فنی
grade وزارت صنعت: بخشی از واردات خودرو به کشور آزادسازی می شود
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو به کشور
grade هایما s7 جایگزین سوزوکی پس از ترک بازار ایران
grade تقاضای خودرو در بازار به کف رسید/ قیمت‌ همچنان بلاتکلیف است
grade پورشه تایکان، رقیب تسلا مدل 3 وارد می‌شود
grade قمار بزرگ تویوتا با خودروی سوپرا
grade اگر نسبت به خلافی خودروی خود اعتراض دارید به این مکان‌ها بروید
grade معرفی GLE های جدید مرسدس
grade فناوری خودران تسلا به زودی دست‌اندازها را رد می‌کند
grade چرا با افزایش قیمت خودرو، تقاضا بالا رفت؟
grade جنسیس GV80، یکی از زیباترین شاسی‌بلندهای لوکس آینده
grade مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه بهمن منصوب شد
grade فروش مکمل‌های اکتان‌افزا ممنوع است
grade مشتریان کرمان موتور با خیال راحت به سفرهای نوروزی بروند
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade افزایش قیمت خودرو شامل تحویلی‌های شهریور تا دی ماه نمی شود
grade طولانی‌ترین رژه خودران‌ها با 55 شاسی بلند خودران چانگان
grade پنین‌فارینا باتیستا، قدرتمندترین خودرو جاده‌ای ایتالیایی معرفی شد
grade دومین شاسی بلند مرسدس بنز میباخ آماده ورود به بازار
grade کیاموتورز هم پای خود را از چین بیرون کشید
grade اولین تصاویر از نخستین خودرو الکتریکی استون مارتین را ببینید
grade بنز با بی‌ام‌و شریک شد
grade پیکاپ سانتا کروز هیوندای با ظاهر جدید می‌آید
grade دو شیفته بودن مراکز معاینه فنی تا 29 اسفند
grade چرا وزارت صنعت تکلیف خریداران خودرو را مشخص نمی کند؟
grade 24 نکته ضروری که برای سفر در ایران باید بدانید
grade قیمت خودرو کاهش نیابد چاره‌ای جز استیضاح وزیر صمت نداریم
grade خودروهای چینی تا پایان تابستان 30 درصد گران می‌شوند
grade تعدیل کارکنان هیوندای
grade شرایط فروش جدید جک S3 ویژه نیمه دوم بهمن ماه
grade جایزه طراحی سال خودروی آلمان به توارگ فولکس واگن رسید
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade پورشه کاین کوپه، شاسی‌بلند پورشه هم کوپه شد
grade افزایش روند تولید خودرو
grade چالش 10 سال خودرو‌های پرفروش جهان
grade خدمت جدید برای یک گروه از دارندگان برچسب الکترونیکی ETC
grade تصاویر و مشخصات اولیه از سانگ یانگ کوراندو ۲۰۱۹
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade در تسلا مدل 3 در یخبندان قفل می شود!
grade خودروی چینی که تسلای آمریکا را به چالش می کشاند
grade فهرست کامل تخفیف‌های طرح ترافیک تهران در سال 98
grade بهترین و بدترین برندهای خودرو در سال2019 کدامند؟
grade مافیا پشت پرده گرانی خودرو
grade سوپرکروز سیستم رانندگی هوشمند کادیلاک
grade دوچرخه‌های خودران جای تاکسی‌های اینترنتی را می‌گیرند
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade فروش فوری خودروها افزایش می‌یابد
grade کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریده‌اند منتظر زیان باشند
grade بازگشت قیمت‌ به آگهی‌‌های اینترنتی فروش خودرو از امروز
grade پیش‌ فروش خودرو ممنوع شد
grade شورولت کوروت 2020، تحقق یک رویا
grade حل مشکل تعدیل نیرو در خودروسازی بم، وعده و وعید یا عمل؟
grade بی ام و سری 7 افراط و حماقت یا ظرافت و زیبایی!
grade افزودن امکانات جدید بر روی دستگاه‌های خودپرداز بانک پاسارگاد
grade آغاز دور جدید پیش فروش رنو ساندرو استپ وی
grade مردم کم‌فروشی‌ پمپ‌بنزین‌ها را گزارش دهند
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade واردات خودرو حتما باید آزاد شود
grade نیترات آمونیوم دلیل فراخوان دوم 1.1 میلیون هوندا و آکورا
grade پژو به دنبال فیات-کرایسلر
grade طرح جدید تبدیل تعهدات معوق ایران‌ خودرو
grade مجهز شدن خودروهای تویوتا به اندروید
grade آغاز ساخت کارخانه اتوبوس سازی ایران و جمهوری آذربایجان
grade طرحی جدید برای کاهش وزن چرخ خودرو
grade خودروهای الکتریکی ارزان‌ترند یا بنزینی و دیزلی؟
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade مروری بر ارزان‌ترین خودروهای برقی در جهان
grade قیمت قطعات یدکی خودرو باز هم گران شد
grade پرطرفدارترین سدان بی ام و کدام خودرو است؟
grade 300 سازنده ايرانی محصول پژو 301 تولید داخل را می‌سازند
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade جریمه سنگین در انتظار شرکت بی‌ام‌‌و
grade قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر 98
grade سرقت خودروهای شاسی بلند با جرثقیل
grade افزایش قیمت بیمه، خودرو را گران کرد
grade سقوط آزاد قیمت خودرو ادامه دارد؟
grade بنتلی صد ساله شد
grade خودروهای پرنده 5 سال دیگر از راه می رسند
grade شرایط فروش لیفان X60 ویژه نیمه اول بهمن ماه
grade لامبورگینی رکورد زد!
grade فروش اولین تویوتا سوپرای 2020 به قیمت 2.1 میلیون دلار
grade سیستم تعلیق فعال الکترومغناطیسی EASS
grade جعبه سیاه خودرو اجباری شد
grade امکان محاسبه آسان عوارض تردد طرح ترافیک توسط شهروندان
grade جک سهامش را به فولکس واگن نمی‌فروشد
grade معرفی بهترین خودروهای هیبریدی در جهان
grade قیمت خودرو دیگر گران نخواهد شد
grade ربات هایی که خودرو مسافران در فرودگاه لندن را گرفته و انها را پارک می کنند
grade برترین فینالیست‌های خودرویی 2019 سال مشخص شدند
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade نمایشگاه دیترویت 2019| سوبارو از قدرتمندترین مدل سری WRX STI رونمایی کرد
grade ثبت 11 هزار شکایت از خودروسازان در سال 1397
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade کاهش قیمت محصولات داخلی با واردات خودروی دست دوم
grade خودروی برقی فورد با یک بار شارژ 500 کیلومتر طی می‌کند
grade هوندا پاسپورت 2019، شاسی‌بلند محافظه‌کار
grade کادیلاک 116 ساله یا نابود می‌شود یا الکتریکی!
grade سهم دولت از خودرو
grade سایت ثبت سفارش واردات خودرو باز شد
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade جزئیات افزایش قیمت CNG
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade راه اندازی قابلیت تراکنش های بانکی با کارت ملی هوشمند در سامانه های بانک ملی ایران
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade اين خط، خط عابر پياده است به احترام پياده بايستيم!
grade بازرسی از خودروسازان مستمر خواهد شد
grade خودروهای پارکینگی راهی بازار می‌شوند
grade خودروی برقی جک در برزیل
grade تا سال آینده خبری از خودروهای پیش فروش شده نیست!
grade 50 هزار تومان جریمه برای دودی کردن شیشه خودرو
grade اطلاعیه بانک سپه در خصوص ادغام بانک‌های نظامی
grade تاخت و تاز خودروهای دست دوم در بازار
grade فروش خودروهای تویوتا جان می‌گیرد
grade سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین در سال 98 منتفی شد
grade تکذیب صدور کارت کاغذی خودرو از سوی پلیس
grade الزام یک خودروساز به جمع آوری 30هزار خودروی معیوب در صورت قطعیت حکم
grade کدام خودروها بیشتر جستجو را در گوگل دارند؟
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade محل استقرار امدادهای نوروزی خودروسازی کارمانیا
grade تعدیل نیرو به فولکس‌واگن هم رسید
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد
grade مدل جدید فورد موستانگ تلفیقی بی‌نظیر از برترین خودروهای فورد
grade رنج روور مخصوص فضانوردان ساخته شد
grade بیگ‌بنگ در بازار خودرو
grade تولید سریع ترین موتورسیکلت برقی جهان
grade نیسان NV300، خودرویی با امکان تامین برق مورد نیاز شغل شما
grade پرفروش‌ترین محصول برند لکسوس چیست؟
grade هیوندای Venue مدل 2020، کوچک‌ترین کراس‌اوور هیوندای پا به میدان نبرد می‌گذارد
grade آئودی Q8 مدل 2019، کراس‌اوور کوپه هیجان‌انگیز
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade تغییرات ژاپنی‌ها در خودروی مجلل انگلیسی
grade فهرست شعب منتخب توزیع اسکناس نو
grade میزان مصرف روزانه بنزین در کشور اعلام شد
grade فرهنگ رانندگی، راننده فرهنگی
grade معرفی غول آئودی A6 با موتور دیزلی
grade رانندگان مست و خواب‌آلوده سوار خودروهای ولوو نشوند!
grade خودروسازان آلمان به کارشکنی در توسعه انرژی پاک متهم شدند
grade بی‌آرتی تهران کرج و جزئیات راه‌اندازی
grade حضور تسلا در میان خودروهای ترخیص شده‌‌ی گمرک
grade نکات ضروری برای سفر در ایران
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade تعیین تکلیف استرداد پول ثبت‌نام‌کنندگان خودرو
grade پورشه 911 قابل اعتمادترین خودرو 2019
grade تحویل تمامی خودروهای پیش فروش شده تا آخر مهرماه
grade هجوم متقاضیان خودرو در سایه رشد قیمت‌ها
grade خودروهای دپو شده، درآمد گمرک را کاهش داد
grade همراهی در تولید خودروهای کرمان موتور
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade ویژگی امنیتی جدید شورولت، رانندگی امن را برای نوجوانان به ارمغان می‌آورد
grade فروش فوری سمند و پژو ‌206 با کاهش 2 میلیونی قیمت
grade احتمال از کار افتادن فرمان در وانت رَم 1500
grade روغن موتور گران شد
grade وزیر صنعت: خودروسازان باید عذرخواهی می‌کردند
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade تأخیر 14 ساله در راه اندازی مرکز آزمون جاده‌ای
grade چرا ترخیص خودروهای دپو شده طولانی شد؟
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade طرح احتمالی رنو ساندرو استپ‌وی 2025
grade رحمانی: از حضور وزارت دفاع و ‌سپاه در صنعت خودروسازی حمایت می‌کنیم
grade پرفروش‌ترین خودروهای الکتریکی در اروپا
grade خودروسازان؛ بزرگترین مشتری شبکه 5G
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade فراخوان سوزوکی در آمریکا
grade رشد سودآوری تویوتاموتورز مرهون بازار چین است
grade شاسی بلند هیبریدی جدید آئودی معرفی شد
grade اعلام جریمه استفاده از تلفن‌همراه حین رانندگی
grade بررسی پیش فروش خودرو در دادستانی کل کشور
grade نحوه پاسخگویی به خریداران خودرو باید ارتقاء یابد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت 98، دنا پلاس 4 ستاره شد
grade واردات خودروی هیبریدی همچنان ممنوع است
grade پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها
grade پراید با قیمت 6 هزار دلار صادر می‌شود
grade فراخوان هیوندای برای ولستر
grade تولید خودرو در 11 ماه امسال 37/8 درصد کاهش یافت
grade افتتاح کارخانه مرسدس‌بنز در روسیه
grade رونمایی از یک هیبریدی 996 اسب‌بخاری به نام دیسی
grade طرح شماره 4 فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید
grade فروش قطعات کارکرده خودرو به نام نو
grade مسابقه برترین ویژگی داستانی خودروسازی کارمانیا ویژه نوروز 1398
grade خودرو مسیر خود را از دلار جدا کرده است
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade دایملر: نمی‌دانیم رهبر کره شمالی خودروهای لوکس ما را از کجا آورده است!
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade خودرو بعد از تصادف باید به کنار خیابان هدایت شود
grade کیفیت لکسوس همچنان بهترین است
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade شرایط ثبت‌نام کارت سوخت برای خودروهای نو و تعویض پلاک‌های جدید
grade کیا کادنزا 2020 معرفی شد
grade توقیف 3 هزار خودرو پلاک مخدوش در تهران
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade سلتوس جدیدترین شاسی بلند کیا بدون پوشش استتاری دیده شد
grade عملکرد مثبت یک و نیم میلیارد دلاری تراز تجاری کشور در 11 ماهه امسال
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو بهمن 97
grade اختصاص 80درصد تولید خودرو به پیش فروش‌ها
grade مرسدس بنز AMG GLC63 2020 وارث 8 سیلندرها در نیویورک
grade مینت خودروی جدید جنسیس
grade تدابیر ویژه ایران‌خودرو برای امداد به سیل‌زدگان
grade خواب خوش سازمان حمایت در ناخوشی خودرو
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade تصاویر لو رفته از اوپل کورسای جدید در پوشش استتار
grade عملیات انتقال بویینگ 747 با کشنده‌های 1000 اسب بخاری
grade تعدیل نیروی سه‌هزار نفری تسلاموتورز
grade قرار داد گران قیمت ZF با بی ام و
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade ارائه خدمات امدادی رايگان به خودروهای توليدی كمتر از 5 سال گروه سايپا
grade کاهش 39 درصدی تولید 10 ماهه ایران خودرو
grade مخالفت مجلس با بنزین 2 نرخی
grade افزایش روند ترخیص خودروها از گمرک / آزادسازی تمام برندها تا 2 ماه آینده
grade سازمان بازرسی خواستار بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو شد
grade عدم تحمیل هزینه رمز یکبار مصرف به مشتریان
grade ​برنامه ویژه حمایت از رونق تولید بانک صادرات ایران اعلام شد
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade ناجا: امروز سفر نکنید
grade تسلا مدل 3، پرفروش‌ترین خودروی برقی سوئیس
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade افزایش ساعات کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو
grade خودروهای ترخیص‌نشده و مشتریان همچنان بلاتکلیف
grade احتمال ورود مجدد شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade مروری بر پرفروش‌ترین خودروهای سال 2018
grade مک لارن GT 2020، گرند تور به سبک مک لارن
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade ورود قوه قضاییه به ساماندهی بازار خودرو
grade خودروسازان تا زمان تحویل تعهدات خود حق پیش فروش ندارند
grade الزام خودروسازان برای واگذاری اموال مازاد
grade طرح همراهی در تولید کرمان موتور از 10 تیرماه آغاز می شود
grade برنامه فیات برای تولید خودروی سواری در ایران
grade مدیر عامل سایپا: خودروهای جدید را روانه بازار می کنیم
grade فرمان بازار خودرو همچنان در دست دلالان است؟
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade ورود خودرو و موتورسیکلت ورزشی به مناطق آزاد و ویژه مجاز شد
grade برخورد با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را ارزان‌تر می‌کند
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade هزینه‌های جانبی نباید در قیمت خودرو لحاظ شود
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade بانک‌ها نرخ خرید دلار را بالا بردند
grade پارس و سمند دوگانه‌سوز دیگر شماره‌گذاری نمی‌شوند
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade چرا لاستیک خودرو گران شد؟
grade تمام خودروهای هوندا در اروپا برقی می‌شود
grade مالیات جدید در بازار خودرو
grade بررسی لکسوس RX نسخه فیس‌لیفت 2020
grade واردات 29 میلیون دلار خودرو و قطعات در فروردین
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade سریع ترین تراکتور جهان با قدرت 1000 اسب بخار
grade اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه
grade خودروهای برقی در زمستان بدون هیچ مشکلی کار می‌کنند!
grade واردکنندگان قطعه برای ترخیص بازگشته‌اند
grade تبعات سنگین حوادث طبیعی اخیر در کشور
grade تسلا قیمت‌ خودروهایش را بالا می‌برد
grade ولوو: خودروهای پلاگین هیبریدی را دست کم گرفته‌ایم
grade لینکلن کورسیر 2020، کراس‌اوور همه چی تمام
grade 5 درصد زیرقیمت بازار خودرو از اول اشتباه بود
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره خودروهای متوقف در گمرک
grade معرفی فولکس‌واگن I.D رومز،شاسی بلند سه ردیفه خودران
grade وزارت دفاع به کمک خودروسازان می‌آید
grade هشدار پلیس درباره خودروهای دو تکه‌ای
grade مخالفت مجلس با مسکوت ماندن طرح ساماندهی بازار خودرو
grade نسل جدید فورد کوگا از اواخر سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد
grade خودروهای برقی جایگزین بنزینی‌ها نمی‌شوند!
grade بانک تجارت بزرگترین شرکت بورسی شد
grade ماشین‌های الکتریکی تویوتا از سال 2023 در شبکه تاکسیرانی استفاده خواهد شد
grade سمینار آموزشی امدادگران حمل گامی در راستای مشتری مداری
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade ساعت فروش فوری روزانه محصولات ايران‌خودرو تغيير كرد
grade بانک سپه پس از اجرای پروژه ادغام، بانکی قوی و موثرتر خواهد بود
grade تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی سوخت‌گیری کنید
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو فروردین 98
grade پرونده مدیران‌خودرو به تعزیرات ارجاع می‌شود
grade قیمت خودرو و مسکن به سایت ها بازگشت
grade احتمال بازگشت خودروسازان فرانسوی به ایران
grade مردم کدام کشورها بیشتر خودروی برقی می‌خرند؟
grade ابلاغ نشدن مصوبه خروج سازمان حمایت از قیمت‌گذاری خودرو
grade قیمت‌ها دوباره از بازار مجازی خودرو حذف شد، اما هست!
grade خودروسازی لوکس پورشه بخاطر تقلب جریمه شد
grade ابر خودروی مسابقه‌ای مکزیکی VUHL05
grade فرآیند دریافت خسارت بیمه ای توسط سیل زدگان از طریق شعب بانک مسکن
grade افزایش تمرکز نیسان بر ساخت کوپه و توقف تولید رودستر 370z
grade 9 شاسی بلند لوکس و ایمن 2019
grade حمایت شبکه بانکی از هموطنان سیل‌زده
grade امکان تولید تندر 90 با موتور 206
grade دلایل جذابیت بازار خودرو برای مردم چیست؟
grade عملکرد مطلوب شرکت زامیاد در شرایط تحریم
grade مردم خیال‌شان راحت بنزین امسال گران نمی‌شود
grade عملکرد پارس خودرو در زمینه محیط زیست منطبق با استانداردها و قوانین زیست محیطی کشور است
grade ترخیص 350 خودرو دپو شده از گمرک
grade جوابیه کرمان موتور در خصوص شایعه دریافت ارز 4200 تومانی
grade 9 توصیه مهم هلال احمر برای مسافران و ساکنان غرب و جنوب کشور
grade اینفینیتی Qs، اولین مدل الکتریکی اینفینیتی معرفی شد
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade هر آنچه باید درباره پژو 2008 بدانید
grade تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade ابطال فرمول بیمه‌مرکزی در پرداخت خسارت به خودروهای گران‌قیمت
grade تاسیس برند مخصوص خودروهای برقی توسط شرکت جیلی
grade تعهدات معوق ایران خودرو تا زمستان امسال به روز می‌شود
grade استقبال از خودروهای برقی فقط در کشورهای مرفه
grade هر لحظه و هرجا امداد کرمان موتور در تعطیلات کنار شماست
grade وعده وزیر صنعت برای کنترل قیمت خودرو
grade ادامه سلطنت هاچ‌بک‌ها در اروپا
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade قیمت جدید خودروهای هیبریدی در ایران
grade مرجع قضایی هنوز در مورد خودروهای دپو شده اعلام نظر نکرده است
grade نوسانات کلافه کننده در بازار خودرو
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade مدیر عامل ایران خودرو: پس از پروژه تولید 301 به سراغ تولید پژو 2008 می رویم/ وانت پژو 301 را نمی سازیم
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade بی‌ام‌و همکاری با دایملر را رد کرد
grade طویل‌ترین اتوبوس برقی جهان
grade عملکرد خودروسازان کشور در سال 97
grade آغاز همکاری مشترک گروه مالی سامان با تپ‌سی
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade خودروساز گران‌فروشی می‌کند؛ سازمان حمایت هم پاسخگو نیست
grade بی‌ام‌و مدل شاسی‌بلند X7 را به دلیل مشکل امنیتی فراخوانی کرد
grade استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف به تعویق افتاد
grade مزدا 190 هزار خودرو را به خاطر نقص فنی فراخواند
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade سایون اف.آر.اس در جدال با هیوندای جنسیس کوپه
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade کتاب نفیس بنتلی گرانتر از برخی محصولات این خودروساز
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade شرکت‌های خودروساز در صورت عدم اجرای مصوب مجلس به دادگاه معرفی می‌شوند
grade باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade نسل جدید اوپل کورسا از سال آینده به بازار عرضه خواهد شد
grade مرسدس بنز GLB مدل 2020، شاسی بلند هفت نفره بنز معرفی شد
grade شرکت‌های خودروسازی موظف به اعلام قیمت تمام‌شده خودروها به شورای عالی رقابت شدند
grade نقص فنی در وانت‌های سری F فورد سبب جمع‌آوری دوباره آن‌ها شد
grade نسل جدید لندروور دیفندر تا پایان امسال رونمایی می‌شود
grade رنو به ایران باز می‌گردد؟
grade بنزین فعلا سهمیه‌بندی نمی‌شود
grade بازسازی یک BMW فراموش‌شده
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade جریان سازی‌های رسانه‌ای، مانعی بر سر راه توسعه خودروهای برقی
grade حراج قدیمی‌ترین پورشه جهان در آمریکا
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade هیوندا i20 سری N رقیب جدی فولکس واگن و فورد
grade چرا نرخ تایر خودرو در بازار 2 برابر کارخانه شده است!؟
grade رنو کولئوس جدید رسما معرفی شد
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade ایران خودرو: انجام تعهدات معوق پژو 2008 در روزهای آینده
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade دستور جهانگیری برای قیمت‌گذاری خودرو به کجا رسید؟
grade چرا آمار فروش فوری خودروسازان اعلام نمی‌شود؟
grade برنامه فولکس‌واگن برای واگذاری بنتلی
grade بولت نانو (Bolt Nano) ماشین الکتریکی یوسین بولت و شروین پیشه‌ور
grade شاسی بلند اطلس بیس‌کمپ Basecamp کانسپت لوکس‌ فولکس واگن
grade احتمال موافقت رئیس‌جمهور با ترخیص خودروهای بدون ثبت‌سفارش بانکی
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade هنوز دستور جدیدی درباره بنزین ابلاغ نشده است
grade کسی ماشین برقی نمی‌خرد، هیجان‌زده نشوید
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade بهترین خودروهای هاچ‌بک‌ با قابلیت محرک تمام چرخ (آ‌ل‌ویل‌درایو ) 2019 در بازار
grade شش خودروی سنگین 4 ستاره کیفی گرفتند
grade گسترش همکاری‌های تجاری و بانکی ایران و اتریش
grade پاسات پرفروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان شد
grade مجوز پیش فروش خودروسازان صادر شد
grade هوندا تولید خودرو در ترکیه را پس از سال 2021 متوقف می‌کند
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade بنتلی EXP 100 GT، چشم اندازی از آینده خودروهای لوکس
grade اتوبوس برقی eLion با انتشار آلایندگی صفر
grade فیس‌ لیفت نسل دوم کادنزا در تیزرهای کیا
grade سوددهی اوپل پس از دو دهه
grade اما و اگرهای واردات خودروی دست دوم
grade کشمکش قیمت‌گذاری خودرو
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade ویژگی‌های نیسان آلتیمای 2020
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade تکمیل و اخذ اطلاعات شناسه شهاب توسط شبکه بانکی؛ نیازی به حضور غیرضرور مردم در شعب بانک ها نیست
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade نظر وزیر صمت درباره بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade استقبال پژو از خرید جگوار‌لندروور
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade ترخیص اتومبیل دست دوم در گمرک خرمشهر ممنوع است
grade جزئیات تعیین تکلیف مشتریان اتوخدمت سایپا
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade کاهش یک درصدی درآمد پژو پس از خروج از ایران
grade دوربردترین خودروی خورشیدی جهان
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade سؤالات یک نماینده درباره ثبت‌نام پیش فروش فوری خودرو
grade فروش خودروی دریافتی از کارخانه تا یکسال ممنوع می‌‌شود
grade بازگشت ارز صادرکنندگان، یک اقدام ملی و خدمت به کشور است
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade سقف تسهيلات ساخت مسکن افزایش یافت
grade فولکس قورباغه‌ای به آخر خط رسید
grade 50 دستگاه از نسخه V8 تورفئو لوانته توسط مازراتی عرضه می‌شود
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade توسعه همه جانبه همکاری های اقتصادی و مالی میان ایران و جمهوری آذربایجان
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade کمبود قطعه از مهمترین مشکلات صنعت خودروسازی است
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade آمادگی تویوتا برای به اشتراک گذاری فناوری هیبریدی
grade شاسی‌بلند جدید کیا در راه است
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade آخرین وضعیت واردات خودروهای هیبریدی
grade کم‌کاری اتحادیه نمایشگاه‌داران در اعلام قیمت خودروها
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade رشد قیمت خودرو، بازارهای موازی را هم درگیر کرده است
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade طرح ترافیک جدید پنجشنبه‌ها هم اجرا می‌شود
grade فروش خودرو خارجی با پلاک گذر موقت کلاهبرداری است
grade کیا ایکس‌ سید 2020 معرفی شد
grade خودروی پلاگین هیبریدی بنز در راه است
grade بلاتکلیفی جدید ثبت‌نام‌کنندگان خودرو
grade مرسدس AMG GT R با تیونر G-Power، جذاب‌تر و قدرتمندتر از گذشته
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade دولت مجاز به وضع عوارض پلکانی برای خودروهای پرمصرف شد
grade تصاویر نسل جدید کیا سورنتو در حال تست فنی لو رفت
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade جدیدترین اطلاعیه عظیم خودرو برای مشتریان فوتون و هنتگ
grade 3 هزار دستگاه پژو 301 امسال تولید می شود
grade انبار تعداد زیادی خودرو در خودروسازی‌ها
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade تلاش بایک برای خرید سهام در دایملر
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade دستور جهانگیری به وزیر صنعت برای کاهش قیمت خودرو
grade شکایت دادستانی آلمان از فولکس واگن
grade تدوین دستورالعمل قیمت‌ گذاری خودرو آغاز شد
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade ابرخودرو لامبورگینی برای دشت و بیابان
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade دستیار ترامپ: آمریکا از تعرفه ها متضرر خواهد شد
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade خودروی برقی که سقف آن پنل خورشیدی دارد!
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade افزایش قیمت CNG از فردا اجرا می‌شود
grade جریمه‌های رانندگی را اقساطی پرداخت کنید
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade لاستیک خودرو گران نمی‌شود
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade ساعت‌هایی برای یادبود ابرخودروهایی خاص
grade هشدار به مالکان 3 میلیون خودروی تهرانی
grade برنامه ریزی سه ساله برای تولید پلتفرم جدید خودرویی
grade یک آستون مارتین دیگر برای جیمز باند
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade کاهش دلالی با اخذ مالیات از معامله خودروی صفر کیلومتر
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade فرانسوی‌ها 65 میلیون یورو اسکناس از ایران خارج کردند
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade تشکیل جلسه شورای رقابت در روزهای آینده برای تعیین قیمت پایه خودروها
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade پرفروش‌ترین خودروهای برقی چینی کدامند؟
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade تویوتا همچنان باارزش‌ترین خودروساز جهان است
grade ترخیص خودروهای وارداتی از سر گرفته شد
grade آغاز توليد آزمايشی برخی از قطعات 301 در نصف جهان
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade امنیت به خودروهای خودران و هوشمند می‌آید
grade پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟
grade رسوایی جدید فورد
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade تصمیم‌ گیری رنو برای ادغام با فیات
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade سازمان حمایت، همچنان مسئول قیمت‌گذاری خودرو است
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade لاستیک‌های تولید داخل گران شد; با مجوز یا بدون مجوز؟
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade خودروهای جدید الکتریکی باید تولید صدا کنند
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade بازارهای مسکن، طلا و خودرو چقدر حباب دارند؟
grade تایرها را احتکار کرده‌اند
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade ممنوعیت تعیین قیمت روزانه فروش‌های فوری خودروسازان
grade پیش‌ فروش خودرو مشروط شد
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade پاسخ مثبت جهانگیری به سازمان بازرسی برای قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade تسلا 3 رکورد زد!
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade واگذاری دو خودروساز بزرگ به بخش خصوصی آغاز شد
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade خودروهای ناقص کف کارخانه‌ها تا یک ماه و نیم آینده تکمیل می‌شوند
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade راه‌اندازی 12 تاکسی هوایی در آسمان ایران تا پایان سال
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade امید به نجات کارخانه فورد با شاسی بلند جدید پوما
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade تغییر موتور محصولات رنو فقط یک تخیل است
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade ادعای غیرواقعی شرکت‌های خودروساز مبنی بر کمبود قطعه
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade رنو کپچر برای اولین بار با موتور پلاگین هیبرید ساخته خواهد شد
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade سایپا قادر به تحویل خودروهای خارجی پیش‌فروش شده نیست
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade وعده تولید پژو 301 و تحویل معوقات پژو ۲۰۰۸
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade خودروی هیبریدی اسپورت بی ام و از راه می رسد
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade عوارض بیمه شخص ثالث شامل بیمه حوادث راننده نمی‌شود
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade افزایش قیمت مجدد جیلی GC6 توسط خودروسازان بم
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade خودروهای هیبریدی بی ام و در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade سردرگمی شورای رقابت در بازار خودرو
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade نمایش پورشه تایکان در چین
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade فروش اموال مازاد خودروسازان کلید خورد
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade طرح ترافیک تهران امروز اجرا نمی‌شود
grade سایپا افزایش قیمت خودروی ساینا را تکذیب کرد
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade مخالفت شورای نگهبان با صفر کردن تعرفه خودروهای هیبرید
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade همراهی به مثابه مشارکت و همدلی دوسویه اجتماع و صنعت
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade ارز ارزان شد
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade ادعا‌ی 2 شرکت خودروساز مبنی بر کمبود قطعه، غیرواقعی است
grade بنز و بی‌‌ام‌و پروژه مشترک خودروهای خودران سطح 4 را کلید زدند
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade ميزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خودروهای ایرانی 60 درصد بالاتر از کشورهای اتحادیه اروپاست
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade فولکس واگن در ترکیه خودرو می‌سازد
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade کاهش 60 درصدی شماره‌ گذاری خودروهای نو
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade کاهش حدود 41 درصدی تولید خودرو در بهار 98
grade اولین مدل الکتریکی فولکس‌واگن دو ماه دیگر رونمایی می‌شود
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade خودروسازان بازار را تشنه نگه داشته‌اند
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade دختران مکانیک
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade سایه سازمان استاندارد روی خودروهای ناقص
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade جگوار برای ساخت موتور الکتریکی مدل‌های جدید خود با بی‌ام‌و همکاری می‌کند
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade تولید خودرو نصف شد
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade رشد 90 درصدی استقبال از خودروهای برقی در آمریکای لاتین
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade ماشین پرنده پورشه
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade اولین مینی‌ون جهان
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade تولید ناوگان برقی جگوار در بریتانیا
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade فراری روما معرفی شد
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade آینده شرکت لکسوس
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade همکاری جیلی و دایملر