تجربه رانندگی با تویوتا کمری XSE هیبریدی 2021

مهندس اشکان معصومی۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۱۳:۲۲:۵۸ 0

تویوتا کمری XSE هیبریدی مدل 2021 باید صادقانه بگوییم که‌این خودرو همان چیزی است که از یک تویوتا کمری تصور می‌شد و در جایگاه بهتری نسبت به TRD قرار دارد. در‌این مطلب به گزارش تست رانندگی تویوتا کمری XSE هیبریدی 2021 می‌پردازیم.

وقتی که ما خودروی تویوتا کمریTRD مدل 2018 را مورد آزمایش رانندگی قرار دادیم، واقعا گیج شده بودیم. اگزوز آن صدایی بسیار زیبا و اسپرت داشت، ولی سواری آن خشن و تیز به نظر می‌رسید و در مقایسه با نسخه‌های بالاتر تریم کمری، فاقد برخی از امکانات کلیدی بود. به همین جهت به نظر می‌رسید که نسخه TRD کمری به مأموریت اصلی تویوتا کمری، یعنی کاربردی بودن و در دسترس بودن برای رانندگان، خیانت کرده و نتوانسته به قول شرکت تویوتا یعنی اسپرت بودن نسخه TRD عمل کند. ولی در مورد تویوتا کمری XSE هیبریدی مدل 2021 باید صادقانه بگوییم که‌این خودرو همان چیزی است که از یک تویوتا کمری تصور می‌شد و در جایگاه بهتری نسبت به TRD قرار دارد. در‌این مطلب به گزارش تست رانندگی تویوتا کمری XSE هیبریدی 2021 می‌پردازیم.

 تویوتا کمری XSE هیبریدی 2021

تست رانندگی:

تویوتا کمری در مدل 2021 دچار تغییرات عمده‌ای در طراحی ظاهری و تریم و امکانات رفاهی شده است و همچنین بروزرسانی‌های زیادی روی تجهیزات الکترونیکی آن انجام شده است. نسخه XSE دارای سطح تریم بسیار جدید و زیبایی است که به تریم نسخه کمری هیبریدی افزوده شده است.‌این خودرو ترکیبی از یک پیشرانه هیبریدی الکتریکی- بنزینی استفاده می‌کند که ظاهر آن از نسخه بنزینی XSE اسپرت‌تر و تهاجمی‌ است و کابین آن امکانات بیشتری دارد و تریم آن هم دارای طراحی ارگونومیک تری است. خوذروی تستی ما هم از همین نسخه است که به امکاناتی نظیر هشدار نقطه کور(BSM)، صندلیهای جلوی برقی با گرمکن و سردکن، سیستم صوتی 800 واتی JBL با 9 بلندگو و سیستم اطلاعات و سرگرمی ‌جدید 9‌اینچی لمسی مجهز است. در هر صورت برخلاف پیشرفتهای طراحی داخلی و خارجی برای کمری مدل 2021،‌این خودرو از همان پیشرانه مدل سال قبل استفاده می‌نماید؛ بنابراین کمری XSE به یک پیشرانه چهار سیلندر خطی 2.5 لیتری بنزینی با قدرت 176 اسب بخار و یک موتور الکتریکی با توان خروجی 118 اسب بخار مجهز شده است که کارکرد همزمان آنها حداکثر قدرت 208 اسب بخار‌ایجاد می‌نماید. قدرت موتور توسط یک گیربکس متغیر پیوسته اتوماتبک(CVT) ساخت تویوتا با کنترل الکترونیکی به چرخ‌های جلوی خودرو منتقل می‌شوند. میزان مصرف سوخت در شهر 5.4 لیتر، در بزرگراه 5.0 لیتر و در سیکل ترکیبی تنها 5.2 لیتر به ازای هر صد کیلومتر است. بدون هیچ تغییر خاصی در زیر در موتور، شتاب صفر تا صد‌این کمری هیبریدی همانند نسخه قبلی آن همان 7.4 ثانیه است. شتاب صفر تا صد نسخه XSE در مقایسه با نسخه TRD نیز بدون تغییر است، ولی شتاب و زمان طی کردن فاصله یک چهارم مایل یا همان 400 متری آن از نسخه کمری استاندارد V6 کمتر است. در حالی که آن نسخه TRD مدل 2018 که قبلاً تست کرده بودیم، درتست مسافت 400 متری بعد از زمان 15.6 ثانیه به سرعت 149 کیلومتر در ساعت می‌رسد، نسخه XSE مدل 2021 در‌این تست، بعد از زمان 15.8 ثانیه به سرعت 145.7 کیلومتر در ساعت خواهد رسید.‌این در حالی است که آخرین نسخه هوندا آکورد هیبریدی که ما تست کردیم، دارای شتاب صفر تا صد 6.7 ثانیه بود و در تست یک چهارم مایل یا 400 متر، بعد از زمان 15.4 ثانیه به سرعت 144.6 کیلومتر در ساعت رسید. سیستم ترمز نیز در نسل جدید کمری پیشرفت کرده و دچار بهبودهایی شده است.‌این خودرو برای رسیدن از سرعت 100 کیلومتر در ساعت به توقف به مسافت 36 متر نیاز دارد که 2.1 متر از نسل قبل کمری هیبریدی در تست ما کمتر بود و 60 سانتیمتر از هوندا آکورد هیبریدی بیشتر بود. نتایج مثبت و خبر خوب ما مربوط به تست مسیر 8 شکل است که زمان 26.8 ثانیه و شتاب جانبی 0.65g را نشان داد که یک ثانیه از نسل قبلی کمری هیبریدی سریعتر بود و 0.7 ثانیه سریعتر از هوندا اکورد هیبریدی بود.‌این نتیجه تنها 0.3 ثانیه از کمری TRD مدل 2018 کمتر بود.

 تویوتا کمری XSE هیبریدی 2021


با توجه به‌اینکه در مقایسه با نسل قبلی، هیچ تغییری در موتور و مشخصات فنی خودرو‌ایجاد نشده است، ما برای پیشرفت در نتایج تست‌های فنی به دنبال بروزرسانی قطعات مانند فنربندی سیستم تعلیق، چرخ‌های بزرگتر 19‌اینچی و چسبندگی بیشتر لاستیک‌ها در نسخه جدید XSE بودیم. برخی موارد مانند محدودیت هندلینگ در کمری XSE هیبریدی، موضوع چندان مهمی‌نیست که روی نظر مشتریان و خریداران کمری تأثیری بگذارد، ولی باید بدانید که‌این خودرو در کلاس خود خودروی توانمند و مناسبی است. به صورت معمول، مواردی مانند کیفیت مناسب هندلینگ و ترمزگیری، به راحتی خودرو در حین رانندگی می‌افزاید، چرا که خودروی مورد تست ما به کمک فنرهای سازگار مجهز شده بود که در هنگام نیاز به شما راحتی بیشتر و عملکرد بهتر را ارائه می‌دهد. البته عملکرد کمری هیبریدی نسخه قبلی نیز با کمک فنرهای معمولی در هر چهار چرخ، عملکرد خوبی داشت و در هر سطحی از جاده، سواری راحتی را ارائه کرده بود. در دست اندازهای کوچک و ناهمواری‌های معمولی، خودرو بسیار نرم عبور می‌کند و حتی عبور از دست اندازهای بزرگتر به کمک سیستم کنترل بدنه(Body Control) منجر به نوسان‌های موجی شکل می‌گردد و به صورت ضربه به کابین منتقل نمی‌شود.


قدرت موتور کمری هیبریدی در هر نسل همیشه به صورت آرام و یکنواخت به چرخ‌ها منتقل می‌شود ولی میزان قابل توجهی کشش را در دسترس راننده قرار می‌دهد که باعث تعجب ما در زمان تست شد. وقتی با سرعت متوسط 50 کیلومتر در ساعت در حال حرکت باشید و بخواهید یکباره سرعت خود را تا 80 کیلومتر در ساعت افزایش دهید، با فشردن پدال گاز به راحتی صورت می‌گیرد. همچنین سیستم ترمز عملکرد مناسبی دارد ولی پدال ترمز نرم است و به نظر می‌رسد که مدتی طول می‌کشد تا عمل کند. ولی به جای افسوس خوردن برای نرمی‌پدال و عدم وجود احساس فشردن پدال ترمز، باید به دلیل سرعت انتقال آن از آن تعریف کنیم. به همین دلیل است که حس رانندگی کمری XSEهیبریدی از کمری TRDشش سیلندر بهتر است، چون‌این خودرو به شما دروغ نمی‌گوید و با شما صادق است. در عوض قربانی کردن بهترین قسمتهای رانندگی کمری همانند کاربردی بودن آن برای رفتن از نقطه A به نقطه B، بهتر است به دلیل تلاش شرکت تویوتا برای اسپرت بودن آن و افزایش کیفیت قطعات از آن قدردانی کنیم. مطمئنا قوای محرکه هیبریدی نسخه XSE از پیشرانه بزرگ و خشن V6 نسخه TRD روان تر و نرم تر است و در هر سرعتی، درون کابین صدای کمتری از موتور وارد می‌شود. همانطور که اعداد در تست ما نشان می‌دهند، عملکرد سیستم ترمز و فرمان پذیری XSE به خوبی نسخه TRD است و خوشبختانه آزار و اذیت و ناراحتی کمر و پشت سرنشینان TRD را در هنگام سواری ندارد. همچنین صندلیهای مجهز به تنظیم برقی و گرمکن و سردکن و صفحه نمایش بزرگتر 9‌اینچی که در وسط داشبورد قرار دارد، به مراه سیستمهای‌ایمنی نظیر هشدار نقطه کور(BSM) در نسخه XSE پیشرفت محسوب می‌شوند و به کارآمد بودن آن افزوده‌اند. همچنین امكانات دیگر مانند فضای مناسب محفظه بار، فضای جادار صندلیهای ردیف عقب، صندلیهای تاشوی عقب و همچنین سیستم نمایش اطلاعات روی شیشه جلو(Head-Up Display) در‌این خودرو به صورت استاندارد تعبیه شده‌اند. برخی از موارد آزادر دهنده در‌این خودرو شامل زنگ در در هنگام باز بودن درها، صفحه نمایش دیجیتال بی كیفیت بین صفحات آنالوگ كیلومتر شمار و دور موتور هستند كه البته در برابر پكیج خوب و باكیفیت كمری XSE به چشم نمی‌آیند. در حقیقت نسخه XSE یك جواهر در خانواده كمری است، چرا كه نه تنها بسیاری از امكانات اصلی یك خودرو را دارا است، بلكه در خصوص چیزی كه هست، صدافت كامل دارد و صداقت در كار بهترین چیز است!!

مشخصات فنی: 

نوع خودرو

تویوتا كمری XSE هیبریدی 2021

قیمت مدل پایه/ مدل مورد تست (دلار)

33715 / 37405

لی اوت خودرو

خودروی سدان 4 در، پنج سرنشین، موتور جلو، دیفرانسیل جلو

نوع موتور

پیشرانه بنزینی 2.5 لیتری چهار سیلندر خطی 16 سوپاپ DOHC

موتور الكتریكی Magnet-electric دائمی

قدرت موتور (اسب بخار)

موتور بنزینی: 176 اسب بخار

موتور الكتریكی: 118 اسب بخار

قدرت مجموعه قوای محركه: 208 اسب بخار

گشتاور موتور (نیوتن متر)

موور بتزینی: 221 نیوتن متر

موتور الكتریكی: 202 نیوتن متر

گیربكس

CVT

وزن (كیلوگرم)

1625

طولx عرضx ارتفاع (میلی‌متر)

4894x1838x1445

غتصله بین دو محور جلو و عقب (میلی‌متر)

2824

شتاب صفر تا صد (ثانیه)

7.4 ثانیه

میزان مصرف سوخت شهری/ تركیبی/ جاده‌ای (لیتر)

5.4 / 5.2 /5.0

میزان مصرف انرژی (كیلووات ساعت در 160 كیلومتر)

77 كیلووات شهری/ 72 كیلووات جاده‌ای

میزان گاز CO2 تولیدی (گرم در هر كیلومتر)

120 gr/km

 

در ادامه نیز می‌توانید آلبوم تصاویرتویوتا کمری XSE هیبریدی 2021 را مشاهده نمایید.

 favorite_border 8
loyalty 
تصاویر مطلب
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد
grade تست درایو لاماری ایما در پیست آزادی
grade تجربه رانندگی ام وی ام X55 پرو در پیست آزادی
grade بهترین لوازم جانبی خودرو در سال 2021
grade بهترین پمپهای باد پایی مخصوص خودرو در سال 2021
grade آنچه که باید در خصوص خودروهای گذر موقت باید بدانیم
grade بهترین نرم افزارهای بازی رانندگی خودرو برای تلفن همراه
grade افزایش اقبال 31 درصدی رنگ مشکی میکا کرمان موتور
grade خودروهای کرمان موتور در خط رنگ تمام اتوماتیک
grade اولین تجربه رانندگی با جنسیس G90 مدل 2023
grade نیم نگاه به جک J7 کرمان موتور + فیلم
grade روشن کردن خودرو با جامپ استارتر وقتی باتری ماشین خوابیده
grade جک J7 محصول جدید کرمان موتور با لوگوی جدید رونمایی شد + قیمت
grade اشکودا کوشاک 2022 امپراطوری دورگه از اروپا و آسیا
grade مزایای فرمان برقی نسبت به فرمان هیدرولیک +فیلم
grade مزایا و معایب عرضه خودرو در بورس کالا
grade چانگان یونی تی سایپا چه مشخصاتی خواهد داشت + فیلم
grade استون مارتین والهالا مدل 2022
grade آموزش خرید دیگنیتی و فیدلیتی از طریق بورس کالا
grade رونمایی از اولین محصول لاماری در ایران - ایما در راه بازار
grade هایما 7X مینی ون جدید ایران خودرو
grade مشخصات جک J7 مدل 2021 محصول احتمالی کرمان موتور
grade مستند گاندوهای نستوه جاده‌های محجور
grade فیلم معرفی و مشخصات دیگنیتی پرستیژ
grade معرفی مینی ون فردا فورتینگ M4
grade چری رسما از تصاویر آریزو 8 رونمایی کرد
grade محصول جدید کرمان موتور KMC K7 در یک نگاه
grade بررسی هیوندای الانترا N 2022 و مقایسه آن با هوندا سیویک و فولکس واگن جتا
grade اتوشناس خلاق در خدمات خودرویی
grade اولین رویارویی با مزدا 3 توربو 2022: پله پله تا ملاقات تجمل!
grade رونمایی شگفت انگیز فردا فورتینگ ام4 FM4
grade اولین تجربه رانندگی با لینکلن نویگیتور 2022: باور کن نگاه ما به جاده است!
grade سانتافه ایرانی، 600 میلیون تومان! خودروی ریرا چه مشخصاتی دارد؟
grade شاسی بلند جدید رنو رونمایی شد
grade لوسید ایر مدل گراند تورینگ پرفورمنس 2022 در نگاه اول
grade رونمایی از تیگارد x35
grade نسخه ارتقاء یافته خودروی جی 4 با امکانات بیشتر روانه بازار می شود
grade مشخصات و بررسی هایما 8S در شهر آفتاب
grade لیموزین الکتریکی چینی
grade واردات به سبک ایران خودرو آزاد شد
grade ریسپکت تنها سدان جدیدنمایشگاه شهر آفتاب
grade آموزش خرید لاماری ایما در بورس کالا
grade قیمت لاماری ایما رسما اعلام شد: 989 میلیون تومان
grade بنتلی بنتایگا و بنتلی بنتایگا اسپید 2021
grade اولین رانندگی مزدا CX-50 مدل 2023 یک شاسی بلند فوق اسپرت
grade دلالی جدید خودرو به سبک بورس کالا
grade تصویر اولیه مرسدس بنز کلاس تی جدید
grade معرفی هوندا HR-V مدل 2023 پیش از رونمایی
grade شاسی بلند هیوندای پالسید 2023 چهره جدید خود را به رخ کشید
grade رونمایی از فونیکس FX مدیران خودرو در 3 تیپ
grade آیا ایران خودرو قصد مونتاژ مرسدس بنز E200 را دارد؟
grade سدان پرچمدار الکتریکی مرسدس AMG EQS مدل 2022
grade خرید خودرو در بورس مشروط شد
grade کیا تلوراید جدید بزودی معرفی می‌شود
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade طرح تبدیل پارس معمولی به پارس سفارشی
grade شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه فروردین 1401
grade طرح فروش هایما 8S در بورس اعلام شد + قیمت پایه
grade گزارشی خودمانی از تحویل اولین سری خودروهای لاماری ایما
grade نمایشگاه خودروی پکن در تهران افتتاح شد
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade دنا پلاس اتوماتیک یا تارا اتوماتیک ؛ مقایسه طراحی، مشخصات و امکانات
grade پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو به دو شیوه ممکن شد
grade شرایط جدید فروش سه محصول کرمان موتور اعلام شد
grade شروط واردات خودرو در 1401
grade ارتقا سطح کیفی جک S5 TGDI
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade در حاشیه چهارمین نمایشگاه خودرو؛ گروه بهمن چهار محصول جدید خود را معرفی کرد
grade سایپا شاهین وارد بورس شد
grade نام جدیدی برای شرکت دایملر
grade آغاز پیش فروش لاماری ایما
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade بالنو، خودرو اقتصادی سوزوکی برای بازار هند
grade رونمایی محصول جدید بهمن موتور؛
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - دهه فجر 1400
grade آیا امکان برگرداندن اکانت اینستاگرام وجود دارد ؟
grade افزایش ساعت کار شماره گذاری و مراکز تعویض پلاک خودرو در اسفند 1400
grade ثبت نام شاهین سایپا بدون قرعه کشی
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade طرح ارائه خدمات پس از فروش کرمان موتور در نوروز 1401
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade اثر 8 دستور رییس جمهور بر خودروسازی کشور
grade تعطیلی 8 کارخانه فورد به دلیل کمبود تراشه
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade وضعیت طرح ترافیک در سال 1401
grade بازدید سفیر کره جنوبی از غرفه کرمان موتور و ابراز امیدواری برای بازگشت هیوندای
grade طرح جدید پیش فروش 8 محصول ایران خودرو - اسفند 1400
grade وضع قوانین به نفع دلالان
grade شرایط فروش دیگنیتی ‌پرایم و فیدلیتی پرایم
grade آغاز دومین مرحله ثبت نام لاماری ایما از شنبه
grade 8 دستور رییس جمهور برای صنعت خودرو ابلاغ شد
grade طرح جدید فروش محصولات سایپا ویژه بهمن 1400
grade مشکل عجیب خودروی تیبا؛ فروخته می‌شود، اما پلاک نمی‌شود
grade نیروی انتظامی مرجع صدور سند شد
grade آمار ناامیدکننده خودروسازان
grade طرح فروش فوری محصولات زامیاد
grade افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو تا ساعت 18
grade نرخ‌های جدید طرح ترافیک اعلام شد
grade سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو راه اندازی شد
grade فروش نقدی محصولات ایران خودرو - ویژه دهه فجر 1400
grade شرایط جدید کرونایی برای سفر های جاده ای اعلام شد
grade خودروهای کنترل از راه دور و فناوری نسل پنج
grade دولت باید از صنعت خودرو کنار بکشد
grade بخشنامه جدید فروش فوری ایران خودرو ; اسفند 1400
grade اعلام جزئیات فروش و حفظ سهمیه جدید بنزین یارانه‌ای
grade نشست خبری گروه بهمن در نمایشگاه خودرو
grade بازی خودروسازان با قیمت در سایه فقدان کیفیت/ «چوب حراج» ایران خودرو و سایپا به اعتماد افکارعمومی
grade افزایش کرایه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی
grade نرخ بیمه نامه شخص ثالث خودروها در سال 1401
grade دوگانه سوزها در خط پایان تولید
grade اعلام اولین طرح فروش فوری سایپا در سال 1401
grade دلایل ناتوانی خودروسازان برای عرضه محصولات جدید
grade متمایز بودن در عرضه محصولات ویژگی منحصر گروه بهمن
grade نارضایتی مردم موجب بازدید آیت‌الله رئیسی از ایران‌خودرو شد/تاکید رئیس جمهور بر رفع انحصار خودرو
grade تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت آنلاین می‌شود
grade واکنش خودروسازی جهان به جنگ اوکراین
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - اسفند 1400
grade توضیح پلیس درباره شماره‌گذاری خودرو در درب منزل
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade مخالفان واردات خودرو چه می‌گویند؟
grade خودروهای لوکس تا پایان سال 1400 امحاء می‌شوند
grade آمادگی مراکز معاینه فنی برای مراجعه شهروندان
grade لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو
grade فروش خودروسازان تا اطلاع ثانوی متوقف شد
grade کمیسیون تلفیق مجلس واردات خودرو را تصویب کرد
grade رانت‌های هنگفتی که دلالان خودرو به جیب می‌زنند/ 175 هزار میلیارد ناقابل در جیب سوداگران
grade رای مثبت مجلس به واردات 70‌هزار دستگاهی خودرو
grade جریمه خودرو‌هایی که پشت آمبولانس‌ها حرکت می‌کنند
grade سایپا: شاهین پلاس می آید
grade بحران تردد 8 میلیون دستگاه خودروی فرسوده
grade فیدلیتی و دیگنیتی قرعه کشی خواهند شد؟!
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade خروج و تردد خودرو بدون پلاک از کارخانه ممنوع است
grade خودروسازان ملی جان مردم را شوخی گرفتند
grade پیش فروش عادی فیدلیتی پرایم شنبه هفدهم اردیبهشت
grade ایران؛ تنها کشور جهان که واردات خودرو در آن ممنوع است!
grade شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه عید سعید فطر
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade تردد دودزاها بدون محدودیت
grade فروش اقساطی پیکاپ KMC T8 خرداد 1401
grade مدیر عامل اسنا به نامه اخیر شهرداری تهران واکنش نشان داد
grade جک j4 اولین محصول بومی تمام برقی کرمان موتور به بازار می آید
grade فروش اقساطی KMC T8 تیر 1401
grade بهانه‌های خودروسازان در توجیه ایمنی پایین خودرو‌ها مردم را بیشتر عصبانی می‌کند
grade اتمام حجت سطوح عالی کشور با خودروسازان
grade نماینده مجلس: قرار است ارز گوشی آیفون به واردات خودرو اختصاص یابد
grade دعوای ایران خودرو و وزارت صمت بر سر قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه|توپ در زمین یک شرکت ناشناس
grade ایران خودرو ری را ، اولین شاسی بلند ملی معرفی شد
grade بهبود کیفی خودرو با شعاردرمانی؟
grade معرفی عظیم‌ ترین کامیون‌ های جهان
grade تسلا دیگر پرفروش‌ترین خودروساز الکتریکی جهان نیست
grade افزایش بی‌سابقه نرخ عوارض آزاد راه‌ها تا 101 درصد+ جدول
grade تخصیص خودرو به منتخبان فهرست ذخیره برای اولین بار
grade افتتاح دو کارخانه قطعه سازی با حضور مدیرعامل قوای محرکه کرمان خودرو
grade تولید خودروی لادا بدون تجهیزات ایمنی در روسیه به دلیل تحریم‌
grade برنامه ایران خودرو برای افزایش تولید و عرضه هایما
grade آغاز اولین طرح فروش نقدی و اقساطی KMC J7 کرمان موتور
grade مدیران خودرو با تجارت شتاب گرفت
grade بازدید استاندار کرمان از کارخانه کرمان موتور
grade کرمان موتور از پلتفرم اختصاصی PS1 در نمایشگاه تحول صنعت خودرو رونمایی می‌کند
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade همکاری باشگاه مشتریان کرمان موتور و بیمه سامان برای صدور بیمه پیمایشی
grade پذیره‌نویسی اوراق مرابحه «کرمان» در همان روز اول به پایان رسید
grade به بهانه خبر وزیر صمت درباره واردات خودروی 10 هزار دلاری با گزینه های چینی و بین المللی آشنا شوید
grade تغییرات قیمتی بازار خودرو در هفته‌ای که گذشت
grade جزئیات تولید خودروی مشترک ایران، روس و ترکیه | خط تولید این خودرو در کدام کشور فعال می‌شود؟
grade نمایش توانمندی‌های ایران خودرو و 21 سازنده داخلی در روسیه
grade برخی خودروسازان از سیستم قرعه کشی خارج شدند
grade باشگاه مشتریان کرمان موتور پنج ساله شد
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade خودروی 10 هزار دلاری سیتروئن و رکورد فروش 17 دقیقه ای
grade بازدید مدیرعامل بانک تجارت از شرکت کرمان موتور
grade مرحله‌ی سوم «فروش خودرو» در سامانه جامع یکپارچه خودرو به زودی برگزار می‌شود
grade باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل مشخص شدند
grade آماده باش امدادخودرو کرمان موتور به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی
grade ماجرای واردات خودرو به کجا رسید؟
grade خودروی ملی بر پایه پلتفورم PS1 کرمان موتور و مپنا در ونزوئلا
grade خودروهای ناقص سایت مرکزی ایران خودرو صفر شد
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro
grade واردات خودرو نهایی شده است
grade احراز اصالت قطعات یدکی فقط با یک پیامک
grade ممنوعیت عرضه بدون شناسه لوازم یدکی و قطعات خودرو
grade ارتقای کیفی 59 قطعه از محصولات ایران خودرو
grade نام خودروی جدید کرمان موتور را پیشنهاد کنید و همان خودرو را جایزه بگیرید
grade تکذیب واردات خودرو با رمز ارز (22 مردادماه 1401)
grade زمان برگزاری سومین فروش یکپارچه خودرو مشخص شد
grade تفاهم امدادخودرو ایران و بانک آینده برای تلفیق خدمات خودرویی و بانکی
grade کلاسیک‌سواران در انتظار اصلاح مصوبه هیات دولت
grade برگزاری آزمون فنی اختصاصی هیوندای در ايران
grade سفر به بابلسر از دریا تا جنگل
grade این خودروها معاف از مالیات می‌شوند
grade عرضه جک s5, جک j4 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس کالا + فیلم
grade لاماری ایما را با قیمت قبلی بخرید +جزئیات شرایط فروش
grade امروز آخرین مهلت شرکت در مسابقه نام گذاری خودرو جدید کرمان موتور
grade اولویت شرکت آرین موتور، ارائه خودروهای با کیفیت است
grade لوازم و قطعات خودرو را از یدک مارکت بخرید
grade راه اندازی سرویس در محل کرمان موتور در شهر مشهد (+جزئیات)
grade امکان خرید آنلاین لوازم یدکی محصولات کرمان موتور فراهم شد+ جزئیات و آدرس سایت
grade شرایط فروش لاماری ایما - آذر ماه ۱۴۰۱
grade شرایط فروش فوق العاده لاماری ایما دی ماه 1401
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade حذف مدت پنج ماه از تاریخ تحویل و با حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر کارکرد از گارانتی خودرو
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade اسامی نخستین خودروهای وارداتی اعلام شد
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد