تست رانندگی بی ام و M340i مدل 2020

مهندس اشکان معصومی۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۸:۵۱:۰۹ 0

در این مطلب به تست رانندگی بی ام وM340i مدل 2020 و ذکر مشخصات فنی و ظاهری آن پرداخته‌ایم.

هوا در سیاتل هنوز تحت تأثیر سرمای زمستان شمال غربی بود و آفتاب خوبی می‌تابید و حتی یک لکه ابر هم در آسمان نبود. دمای هوا 10 درجه سانتیگراد بود و برنامه ما مشخص شده بود از ساحل واشینگتن حرکت می‌کردیم تا از کوهستان عبور کرده و به گوشه شمال غربی آمریکا برسیم. البته اگر در این راه با جدیدترین مدل بی ام وسری 3 همراه باشیم که مطمئنا بهتر خواهد بود. من صبح همان روز بی ام وM340i مدل 2020 را در پارک موتوراسپرت Ridge در رنگ ارغوانی طلوع خورشید صبح زود دیده بودم. این پارک با تپه هایی پوشانده شده با درخت‌های جنگل ملی المپیک، محیط زیبایی را فراهم کرده است که در بالای هر تپه درختان همیشه سبز کاج و سرو قد علم کرده‌اند. فاصله پارک Ridge با شهر سیاتل کم است، ولی دنیای آن کاملاً متفاوت از محیط شلوغ شهری سیاتل است. در این مطلب به تست رانندگی بی ام وM340i مدل 2020 و ذکر مشخصات فنی و ظاهری آن پرداخته‌ایم.


تست رانندگی روز اول:
من به همراه تیم تست، بی ام ورا در پیچ شماره 12 در بالاترین نقطه پیست مسابقه پارک کردم. مدل 2020 سری 3 از سال 2011 اولین طراحی جدید این مدل محسوب می‌گردد که طرح زیبای بدنه این سدان نسبتا طویل، با طرح کوپه بدنه و لاستیک‌های 19 اینچی، نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند. نسل ششم بی ام وسری 3 دارای طراحی چند وجهی است که در جلو و کناره‌های بدنه با ترکیبی از سطوح منحنی و خطوط خشن تعبیه شده‌اند و قسمت عقب با دندانه های تیز و زوایای ظریف طراحی شده است. جلوپنجره Kidney Grille خاص بی ام ودر سری 3 جدید با طرحی زمخت تر و پهن تر با ارتفاع بیشتر طراحی شده است که اخیراً در همه مدلهای بی ام ودیده می‌شود. قسمت بالای جلوپنجره در درب موتور ادغام شده است و برای عبور جریان هوا جایی ندارد و تنها جنبه تزئینی دارد. اجزای M340i دقیقا ظاهر یک بی ام وسدان کلاسیک را تداعی می‌نمایند و همانند سایر مدل‌های سدان این برند، دارای در موتور طویل، خط برجسته و منحنی روی درهای جانبی، طرح منحنی شیشه عقب (Hoffmeister Kink) و گلگیرهای عضلانی اسپرت است. در سری 3 جدید، طول و عرض و ارتفاع بدنه افزایش داشته و فاصله بین محورهای جلو و عقب بیشتر شده است، ولی با این وجود طرح بدنه دراای ظاهری جمع و جور است. ظاهر بدنه با رنگ سفارشی آبی متالیک Portimao زباتر است که سفارش این رنگ خاص 550 دلار برای خریدار هزینه خواهد داشت. فکر نمی‌کنم در هیچ جای دنیا پیست مسابقه با چنین منظره‌ای دیده باشم، چون قله کوه یخی Rainier در فاصله 70 کیلومتری نمایان بود. پیست مسابقه Ridge حدود 4 کیلومتر طول دارد که 16 منحنی و پیچ در آن تعبیه شده است و مانند یک نوار موجدار آسفالت شده است. حدود 800 متر از این پیست، مسیر مستقیم است و در پایان هر lap یک نقطه اوج یا قله وجود دارد که طی چهار مرحله کاهش ارتفاع دارد که دلیل نامگذاری این پیست به نام Ridge به معنی تیغه کوه، به همین دلیل بوده است. رانندگی با M340i در این مسیر بدون عیب و نقص به نظر می‌رسید و خودرو تعادل مناسبی داشت. طبق ادعای کمپانی BMW توزیع وزن بین محورها به صورت 50/50 است و وزن خودرو 1736 کیلوگرم است. حرکت خودرو به گونه ای است که احساس می‌کنید وزن خودرو کاملا‌ به شاسی آن منتقل می‌شود، به همین جهت آنچه از این خودرو توقع داشته باشید، به شما می‌دهد. متأسفانه عملکرد فرمان چندان قانع کننده نبود و با وجود اینکه سیستم فرمان قدیمی‌سری 3 اتاق F30 در M340i به سیستم فرمان برقی تبدیل شده است، فرمان پذیری خودرو ملالت انگیز و بی روح به نظر می‌رسد. در حالی که تکنولوژی برقی سیستم جدید فرمان، کاملاٌ مدرن و پیشرفته است و عملکردی دقیق و منظم دارد، ولی نمی‌تواند استانداردهای قدیمی‌ بی ام ورا رعایت کند. ناهمواریهای سطح جاده کاملا روی کارکرد سیستم فرمان تأثیر می‌گذارد، این در حالی است که سدانهای قدیمی‌تر BMW شما را با مکالمه بین خودرو و جاده درگیر می‌کردند. بیشتر ناهمواری‌های سطح جاده به چرخ‌ها منتقل نمی‌شود، بلکه از قسمت عقب خودرو به پشت شما انتقال پیدا می‌کند. با این وجود تنظیم فرمان و درجه بندی دقت آن در مقایسه با نسل‌های قبلی سری 3 بی ام وبهبود یافته است. خودروی لوکس و مجلل M340i با شاسی حساس و بدنه محکم، به خوبی از پس lap های پیست بر آمده بود.
روتورهای 34 سانتی‌متری سیستم ترمز جلوی خودرو با کالیپرهای چهار پیستونه، عملکرد خوبی در سرپیچ‌ها برای ترمزگیری سری 3 جدید نشان می‌دهند. ترمزهای استاندارد با پکیج سفارشی 1500 دلاری سیستم خنک کننده با لاستیکهای اسپرت با عملکرد بالا باعث شده‌اند که M340i در این نبرد هیچ خستگی از خود نشان ندهد. این پکیج شامل یک پروانه خنک کاری قوی تر و سیستم خنک کننده اضافی برای روغن همراه با لاستیک‌های عالی Michelin Pilot Sport 4S است که در جلو به‌اندازه 225/40 R19 و در عقب به‌اندازه 255/35 R19 هستند. در حقیقت عملکرد لاستیکهای سفارشی در مقایسه با لاستیک‌های استاندارد، بسیار بهتر است و در مسیر پیست مسابقه، این عملکرد دوچندان می‌شود و شتاب جانبی 0.96g را برای خودرو فراهم می‌نماید. زمانی که لاستیکها مدت زیادی کار کنند، چسبندگی بیشتری به جاده پیدا می‌کنند و باعث بهبود هندلینگ و هماهنگی محورهای جلو و عقب می‌گردد تا استعدادهای نهفته M340i را شکوفا نماید. در حرکت Drift نیز یک فشار روی پدال گاز عقب خودرو را از روی زمین جدا کرده و شاسی خودرو عملکرد عالی خود را در هندلینگ نرم و دقیق نشان خواهد داد و اعتماد را در سواری ارائه می‌کند. پیشرانه سه لیتری M340i همانند یک دینامیت به طور بالقوه قدرتمند است. این موتور شش سیلندر 3.0 لیتری 24 سوپاپ با دو توربوشارژر با کد فنی B56 قدرت و گشتاور عالی را فراهم می‌نماید و با توان خروجی 382 اسب بخار در حقیقت یک بمب منفجر نشده محسوب می‌شود. ار زمانی که به کیلومترشمار خودرو نگاه می‌کنید، سرعت شما 40 کیلومتر بیشتر از آن است که حدس می‌زنید. صدای اگزوز حتی در حالت کار کردن idle موتور هم مناسب است ولی با افزایش فشار بر روی پدال گاز صدای خروجی اگزوز به صورت نرم و موزون افزایش پیدا می‌کند. مطمئنا صدای پیشرانه این خودروی مدرن همانند ماشینهای قدیمی‌زمخت و آزاردهنده نیست و با غرش موتور همه نگاهها به سوی بی ام وسری 3 جدید برمیگردد و در خط قرمز دور موتور، یعنی 7000 دور در دقیقه سرسخت و بی رحم است. نمودار قدرت موتور این خودرو به صورت نزولی و صعودی ناست و در هر جایی گشتاور و قدرت مورد نظر راننده را فراهم می‌نماید و از دور موتور 1600 دور در دقیقه گشتاور 500 اسب بخاری موتور قابل دسترس است. حتی در دنده های کمتر از دنده 4 خودروی M340i علیرغم وزن حدود 2 تنی که دارد، مثل موشک از مسیر تپه قبل از پیچ شماره 1 پیست بالا می‌رفت. من از سرعت بالای خودرو در چنین سربالایی تندی، شوکه شده بودم و عملکرد گیربکس هشت سرعته اتوماتیک خودرو چنان بی عیب و نقص بود که بدون کوچکترین تأخیری در تعویض دنده ها با حفظ گشتاور مناسب، با دنده 4 و 5 به مسیر خود ادامه دادم و هیچ نیازی به تعویض دنده به 6 پیدا نکردم. انتخاب دنده‌ها توسط سیستم هوشمند گیربکس آنقدر دقیق، نرم و قابل پیش بینی بود که در هر زمان از دنده مناسب استفاده می‌کرد. هر چند که به دلیل عدم تعبیه گیربکس دستی در سری M3 مخصوصا در یک پیست مسابقه مانند Ridge، کمبود تعویض دستی دنده‌ها و لذت سبقت گرفتن در جاده دو لاین، معکوس کشیدن با اهرم دنده کاملا حس می‌شود.

روز دوم:
روز دوم تست رسید و صبح زود به خودرو استارت زدم تا به سمت شمال غربی آمریکا یعنی Cape Flattery برویم. ما از پورت آنجلس دهکده ای در کنار دریا در ساحل شمالی شبه جزیره واشنگتن شروع به حرکت کردیم که توسط بزرگراه 101 به مرکز ایالت متصل شده است. از کوه‌های المپیک و قله برفی آن از جاده Hurricane Ridge به سمت شمال غربی آمریکا حرکت کردیم. قسمتی از جاده بسته شده بود و مجبور شدیم از مسیر خاکی راه را ادامه دهیم و در قسمتهایی کف جاده از گل و لای یخ زده پوشانده شده بود و M340i درون گودال‌های پر از یخ می‌افتاد. شاسی بی ام وسری 3 خود را در پیست ماسبقه نشان داده بود و عملکرد شاسی و هندلینگ خودرو در این جاده پر از گل و لای یخ زده و سنگریزه های ریز و درشت نیز عالی و درخشان بود. کمپانی BMW در مدلهای M Power خود به جای کمک فنرهای هیدرولیک معمولی از کمک فنرهای سفارشی Adaptive M Suspension استفاده نموده که برای کارکرد اسپرت تر و خشن تر تعبیه شده‌اند. دورن این کمک فنرها که به وضعیت وشرایط جاده حساس هستند، یک لوله مخروطی شکل تعبیه شده است که میزان تراکم و جهش کمک فنر را تنظیم می‌نماید. بنا به اعلام BMW نیروی کمک فنرهای Adaptive M توانایی افزایش تراکم به میزان 50% بیشتر از کمک فنرهای سیستم تعلیق استاندارد BMW را دارند و به همین جهت هندلینگ راحت تر و سواری انعطاف پذیرتری را فراهم می‌نمایند و با لاستیک‌های سفارشی Michelin تعادل بیشتری در جاده تأمین می‌کنند.
جاده خاکی که ما را به سمت بزرگراه 101 می‌برد، تنها در طول مسافت 13 کیلومتر از جاده، حدود 600 متر اختلاف ارتفاع داشت و به همین دلیل برگ درختان صنوبر با یخ پوشیده شده بود و کف جاده حدود چند سانتیمتر یخ وجود داشت. لاستیکهای Michelin خودروی سری 3 که مورد تست ما بود توانایی خوبی در یخ و گل و لای و سنگ و شن و ماسه داشت، ولی به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌کنیم که خودروهای اسپرت سدان با لاستیک‌های تابستانی را در چنین جاده‌ای تست نمایید. بعد از عبور از جاده خاکی در بزرگراه 101 به حرکت خود ادامه دادیم. صندوق عقب آن مانند یک غار جادار است و علاوه بر پتو و کوله پشتی من کل وسایل فیلمبرداری و چمدان و کوله پشتی دو نفر همراهم را به راحتی در خود جای داده بود. همچنین کابین آن نیز برای سفر جاده ای فضای مناسبی را ایجاد کرده بود؛ صندلی‌های اسپرت آن با روکش چرم مشکی نرم و راحت بودند و دوردوزی آبی رنگ صندلی‌ها و کنسول زیبایی خاصی به خودرو داده بودند. کابین خودروی سری 3 فضای کافی برای نشستن 4 فرد بزرگسال را فراهم می‌نماید، ولی پنج نفر سرنشین باید با کمی ‌تراکم در خودرو بنشینند. هر چند که طراحی داخلی کابین هنوز طرح مدل‌های قدیمی‌تر بی ام وو زبان طراحی این برند را تداعی می‌کند، ولی این خودروی باواریایی فضای خوبی برای کابین تأمین نموده است. شاید صفحه نمایش دیجیتال روی داشبورد M340i فاصله زیادی با داشبورد جادویی آئودی های سدان و سیستم Virtual Cockpit این برند داشته باشد و صفحه نمایش لمسی آن نور کافی برای روشنایی روز را ندارد و متاسفانه منوی آن کمی‌شلوغ و بی نظم است. یک سفحه نمایش دیجیتال در وسط پانل راننده در پشت فرمان به عنوان کامپیوتر سفری برای ارائه اطلاعات فنی خودرو به راننده تعبیه شده است. صفحه کیلومتر شمار و سرعت سنج در سمت راست صفحه نمایش دیجیتال موجود در پانل داشبورد قرار گرفته است و در طرف مقابل آن صفحه آنالوگ دور موتور قرار دارد. در حالت رانندگی Sport Plus نورپردازی صفحه کیلومترشمار روی داشبورد به رنگ قرمز در می‌آید و نشان دهنده این است که خون از دندان‌های M340i بیرون می‌آید و وقت انتقام جویی از رقیبان است. علیرغم اینکه صفحه دیجیتال وسط کیلومترشمار و دور موتور برای ارائه اطلاعات به راننده تعبیه شده است، ولی در روشنایی روز و نور آفتاب کمی ‌تیره و مبهم می‌شود. برعکس صفحه نمایش لمسی اصلی وسط داشبورد، با‌اندازه مناسب، شدت نور بهتری دارد و از منوی نسبتا خوبی برخوردار است و به لمس انگشت پاسخ مناسبی می‌دهد. بالاخره بعد از دور روز رانندگی، در بعد از ظهر به مقصد یعنی Cape Flattery رسیدیم. بی ام وسری 3 مدل M سفر خوب و شیرینی را برای ما فراهم نموده بود و حداکثر تلاش خود را کرده بود. زمانی که Google Map را برای یافتن مسیر بازگشت به سیاتل باز کردم، زمان سفر را 4 ساعت اعلام کرد. شای M340i همانطور که در  پیست مسابقه نمایش خوبی از خود نشان داده بود، در بزرگراه نیز ما را شگفت زده کرده بود و در سرپیچ‌ها عملکرد فوق العاده ای داشت. صدای زوزه اگزوز خودرو از شیشه‌های باز کابین به گوش ما می‌رسید که صدایی بسیار لذت بخش بود. به طور خلاصه سری 3 جدید خودرویی راحت، کاربردی، و قدرتمند است و زمانی که پا را روی پدال آن فشار دهید، تازه قدرت واقعی آن را پیدا خواهید کرد. ما که دور روز و چند صد کیلومتر را با M340i واقعا لذت بردیم.

مشخصات فنی:

نوع خودرو

بی ام و3 M340i مدل 2020

نوع پیشرانه

6 سیلندر خطی مجهز به توربوشارژر/ 24 سوپاپ DOHC

حجم پیشرانه (سی‏سی)

2998

حداکثر قدرت (اسب‏بخار/دور در دقیقه)

382 / 5000-6500

حداکثر گشتاور (نیوتن‏متر/دور در دقیقه)

500/ 1600-4500

وزن خالص (کیلوگرم)

1736

شتاب صفر تا 100 (ثانیه)

3.8

حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت)

250

نوع جعبه دنده

8 سرعته اتوماتیک

طول×عرض×ارتفاع (میلی‏متر)

1432×1826×4716

فاصله محوری (میلی‏متر)

2850

وضعیت انتقال قدرت

چرخهای عقب

ابعاد لاستیک‏ها جلو/عقب

225/40 R19

255/35 R19

حجم مخزن سوخت (لیتر)

60

مصرف سوخت شهری/ جاده ای (لیتر)

10.8/ 7.9

حدود قیمت مدل پایه/ مدل تستی (دلار)

54.995/ 67.070

 favorite_border 4
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade بهترین زمان سفر به دبی
grade قیمت فونیکس تیگو 8 پرو گران‌ترین چینی بازار اعلام شد!
grade پای مدیران ایران خودرو و سایپا سازمان بازرسی باز شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - دی 1400
grade چطور معاینه فنی برتر بگیرم؟
grade زمستانی سبز با خدمات هیوندای
grade آغاز فروش زمستانه محصولات هایما/ دی ماه (قرعه کشی)
grade تاریخ جدید طرح فروش خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی اعلام شد
grade خداحافظی باشکوه بنتلی با موتور بنزینی
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - دی 1400
grade اولین فروش زمستانه خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی
grade جزئیات جدید از طرح اختصاص بنزین به هر فرد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - دی 1400
grade طرح جدید فروش فوری وانت کارا تک کابین و دوکابین
grade ایران‌خودرو می‌تواند به قول خود وفا کند؟
grade مردودی 33‌ درصد از خودروهای داخلی در آزمون آلایندگی
grade خرید آنلاین بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه جک اس 5 از کارگزاری معتبر بیمه دات کام
grade رشد تولید خودروهای تجاری در پاییز
grade تغییر روند قیمتی بازار خودرو
grade بهترین برندهای لوازم یدکی بنز و بی ام و
grade نحوه پرداخت مالیات خودروها اعلام شد
grade اصرار شورای رقابت بر قیمت‌گذاری خودرو
grade واردات محدود خودرو بدون انتقال ارز
grade لیست جدید باکیفیت و بی کفیت ترین خودروهای داخلی
grade ناامیدی واردکنندگان خودرو از طرح مجلس
grade طرح جدید فروش فوری 3 محصول ایران خودرو - بهمن 1400
grade واکنش پلیس راهور به اظهارات معاون کیفیت ایران خودرو
grade طرح فروش فوری 6 محصول شرکت سایپا - بهمن 1400
grade فیلم تست و بررسی پیکاپ جک t8 کرمان موتور
grade فیلم تست و بررسی فیدلیتی بهمن خودرو
grade فیلم بررسی تیگو 8 پرو مدیران خودرو
grade بدون دردسر و با اطمینان خودروی خود را بفروشید
grade اجاره خودرو در عید نوروز | عید امسال را با خودروهای لوکس خوش بگذرانید
grade راهکار جک اس ۵ جدید برای کاهش مصرف سوخت
grade اجاره خودرو خدمتی خاص و فوق العاده کاربردی در ایام نوروز
grade خودروهای هاچبک با قدرت بیشتر از 300 اسب بخار
grade مرسدس بنز سی کلاس مدل 2022 معرفی شد
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری XSE هیبریدی 2021
grade مک لارن آرتورا مدل 2022، اولین ابرخودرو پلاگین هیبریدی تاریخ مک لارن
grade فیدلیتی یک خودروی لوکس و خانوادگی با امکانات منحصر به فرد
grade با کاربردی‌ترین گجت هوشمند خودرو آشنا شوید
grade منصوری همیشه آماده رونمایی از قدرتمندترین‌ها است
grade افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6
grade ارزان‌تر از پراید؛ پیشنهاد توسعۀ یک الگوی مفهومی به خودروسازان داخلی
grade ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز
grade جنسیس GV60 هاچبک لوکس به سبک هیوندای
grade جک iEVA50, نسخه الکتریکی JAC J5
grade ساخت باتری خودروی برقی که ده دقیقه‌ای شارژ می‌شود
grade رونمایی مپنا از اتوبوس برقی ایرانی در مشهد
grade تست رانندگی بی ام و M340i مدل 2020
grade مقایسه انواع مدل‌های پژو پارس
grade بی ام و M5 CS مدل 2022
grade تجربه رانندگی با هیوندای سوناتا 2018
grade آئودی ای ترون جی تی 2022، رقیب سرسخت پورشه تایکان
grade مشهورترین رانندگان فرمول یک جهان
grade کمیاب ترین محصولات تاریخ پورشه
grade چری برند متفاوت چینی
grade بهترین مدل های فراری در تاریخ
grade زمزمه های ورود محصولات فیات به ایران، از حرف تا عمل
grade مهلت ثبت‌نام پیش‌فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade ارزان‌ترین محصولات تولیدی خودروسازها
grade بی ام و M5 CS مدل 2022، قدرتمندترین بی ام و M تاریخ
grade بانوان گروه بهمن برای دومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
grade انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
grade خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
grade برای تعویض پلاک خودرو چه مدارکی لازم است؟
grade انتقاد وزارت‌صمت از تعلل شورای‌رقابت در اعلام نرخ جدید خودرو
grade معرفی باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی
grade عجیب اما واقعی شیائومی خودرو ساز می‌‌ شود
grade آخرین جزئیات از لغو طرح ترافیک شهر تهران
grade آماده‌باش رنو برای بازگشت به ایران
grade پژو 206: مشخصات فنی، ایمنی و تاریخچه 206
grade افزایش 5 درصدی جرائم رانندگی در سال 1400
grade جدیدترین لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade تدوین دستورالعمل ممنوعیت کامل تردد توسط پلیس
grade آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید - خرداد 1400
grade نخستین پیکاپ های T8 تحویل مشتریان کرمان موتور شد
grade افت تولید دی ماه علیرغم افزایش آمار تولید خودروسازان اصلی طی ١٠ ماهه امسال
grade برترین خودروسازان الکتریکی جهان در سال 2020
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 1400
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو-فروردین 1400
grade شرایط جدید فروش جک S3 ویژه فروردین 1400
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade افت 60 درصدی صادرات خودروسازان
grade ترافیک محصولات جدید در جاده مخصوص
grade محصولات ایران خودرو بیش از 9 درصد گران شدند!
grade تعویق زمان فروش خودرو فیدلیتی بهمن موتور
grade تولید خودرو کاهشی شد
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند
grade تعطیلات تابستانی خودروسازان آغاز شد
grade ترکیب شرکای خارجی خودروسازان خصوصی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - اسفند 99
grade توقف مذاکرات هیوندای موتور و کیا با اپل در مورد ساخت خودروی بدون راننده
grade سرمایه گذاری عربستان در پاگانی ایتالیا
grade راه‌اندازی اولین خط اتوبوس‌های فول‌الکتریک در تهران
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دوازدهم (شرایط دهه فجر)
grade ماجرای بیمه‌نامه‌هایی که پس از تحویل خودرو صادر می‌شود!
grade نحوه محاسبه مالیات نقل‌وانتقال خودرو اعلام شد
grade طرح جدید فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک توربو - اسفند 99
grade تحریم‌ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
grade 140 هزار خودرو انبار شده است
grade هتل مشهد را از چه سایتی رزرو کنیم؟
grade سرمایه‌گذاری مشترک پورشه و شرکت آلمانی برای ساخت باتری خودروهای برقی
grade تانگ به کارمانیا رسید
grade انحصاری جدید از جنس قطعه‌سازی؟
grade جزئیات طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو
grade تبعات مثبت و منفی عرضه خودرو در بورس کالا
grade نبض واقعی تولید خودرو کند شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات زامیاد بدون محدودیت
grade خودروهای لوکسی که قاچاقی تردد می‌کنند
grade نمایش گربه های چینی در آلمان/ "اورا" در اندیشه حضور در بازارهای اروپایی
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت عید فطر
grade حذف ثبت محضری خودرو کلید خورده است
grade هدف‌گذاری در 3 شاخص کیفیت‌، فروش و خدمات پس از فروش
grade اعلام اولین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400
grade شروط وزیر پیشنهادی صمت برای واردات خودرو
grade مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو اعلام شد
grade وعده عرضه خودروهای جدید از سوی دو خودروساز بزرگ
grade جزئیات تغییر سهمیه سوخت وانت‌بارها
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade شیفت واردکنندگان خودرو به تولید
grade آخرین وضعیت بی‌ام‌و و بنز‌های دپویی
grade ثبت معامله خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیست
grade قیمت خودرو قرنطینه را شکست
grade انتشار لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل
grade سفری خاطره‌انگیز به کیش با اجاره خودرو
grade 10 خودروی برقی با بیشترین پیمایش
grade تغییر ساعت محدودیت‌های کرونایی از امروز
grade مخدوش کردن پلاک خودرو جرم است و زندان دارد
grade افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بهار امسال تایید شد
grade راهنمای اجاره خودرو در تهران
grade طرح واردات خودرو سه شنبه نهایی خواهد شد
grade مرسدس بنز تمام برقی می شود!
grade خرید و فروش خودروهای گذر موقت مشمول مقررات قاچاق است
grade پرفروش ترین خودروها در ایران و دنیا کدامند
grade مرحله جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 1400
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade واگذاری حواله‌های ثبت نامی خودروها غیرقانونی است
grade مجلس به دنبال واردات خودروهای کارکرده
grade تحول در شیوه نام‌گذاری خودرو
grade تعطیلی دو ساعته جایگاه های سوخت CNG در ساعات پیک
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade خودروسازان افزایش قیمت 9 درصدی را قبول نکرده‌اند
grade اطلاعیه ناجا در خصوص خرید و فروش وکالتنامه ای خودرو
grade ابهامات عرضه خودرو در بورس
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله شانزدهم
grade طرح ساماندهی واردات خودرو در مجلس تصویب شد
grade قیمت انواع محصولات ایران خودرو در تیرماه 1400 اعلام شد
grade فروش نقدی فیدلیتی و دیگنیتی احتمالا هفته آینده برگزار می شود
grade قیمت جدید 7 محصول شرکت سایپا اعلام شد
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade واردات خودرو از مناطق آزاد انجام می‌شود
grade رشد 13.9 درصدی تولید سواری‌ ها در 10 ماهه امسال
grade شورای رقابت نرخ پایه خودرو در بورس را تعیین می‌کند
grade بازگشت لامبورگینی کانتاچ بعد از 30 سال!
grade چگونگی ارزش‌گذاری خودروهای لوکس برای اخذ مالیات
grade هزینه محضر خودروهای خارجی 40 درصد کاهش یافت
grade استارت حذف قرعه‌کشی
grade جدیدترین رده بندی کامیون های تولید داخل اعلام شد
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade افزایش ظرفیت مرکز مدرن خدمات خودرویی گروه بهمن
grade تسلا در هند خودرو می‌سازد
grade ایران خودرو فروش اقساطی ندارد
grade آغاز مرحله جدید فروش پیکاپ فوتون با تخفیف ویژه
grade قیمت کارخانه ای کلیه محصولات ایران خودرو - مهر 1400
grade عرضه 4 محصول جدید از سوی بهمن موتور
grade کانسپت جدید لکسوس، نمادی از آینده
grade لوسید ایر دوربرد ترین خودرو برقی جهان و رقیب تسلا
grade نرخ جدید معاینه فنی خودرو اعلام شد
grade آشنایی با شرایط فروش مدیران خودرو
grade هشدار به کاربران تاکسی‌های اینترنتی
grade عدم انطباق مشخصات راننده و بیمه گذار مانع دریافت خسارت نیست
grade تعیین تکلیف عرضه خودرو در بورس در هفته آینده
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade محصول جدید چانگان به دنبال کسب جایگاه تسلا
grade اخذ مالیات در یک قدمی صاحبان خودروهای لوکس
grade فرصت 3 ماهه ابطال گارانتی خودروها به 5 ماه افزایش یافت
grade تعرفه 86 درصدی برای واردات خودرو در سال آینده
grade اهمیت خرید قطعات یدکی ام وی ام از فروشگاه دکترماشینت
grade برخی محدودیت‌ها از ثبت نام سایپا و ایران خودرو حذف می‌شود
grade رونمایی از نخستین نمونه تارای تمام برقی تا پایان سال/ تکمیل نرم افزار تحلیل تست تصادف عابر پیاده
grade ایرادات مجلس به برنامه‌های خودرویی وزیر پیشنهادی صمت
grade صف عجیب و غریب لندکروز!
grade شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه خرداد 1400
grade مکانی مخفی برای بوگاتی شیرون
grade ممنوعیت تردد تا پنجم شهریور ماه ادامه دارد
grade قیمت کارخانه ای کلیه محصولات سایپا - مهر 1400
grade بحران تراشه و میلیون‌ها ماشینی که تولید نمی‌شود
grade رشد 9.5 درصدی تولید خودرو در بهار 1400
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade واردات قطعات داخلی سازی شده منتفی است
grade آغاز طرح جدید برخورد با سرعت غیر مجاز در تهران؛ رانندگان متخلف چگونه شناسایی شده و چه سرنوشتی در انتظارشان است/ کدام خودروها در چه اتوبان هایی بیشترین تخلف را مرتکب می شوند؟
grade لوگو جدید پژو رونمایی شد
grade بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بهمن موتور
grade شورای رقابت قیمت خودرو را افزایش داد
grade تفاوت جریمه اعلامی با میزان درج شده در پیامک!
grade تولید خودروهای ناقص با وجود شعار ساخت داخل!
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade اطلاعیه پلیس درباره جریمه 1 میلیون تومانی خودروهای غیربومی
grade حمایت مجلس از لغو قیمت گذاری دستوری خودرو
grade مانور مدیران ایران خودرو بر روی هیچ
grade واردات خودرو؛ اهرمی برای شکست انحصار و کاهش قیمت
grade قیمت جدید خودرو جک S3 اعلام شد - آبان 1400
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوری اعلام شد
grade فروش قطعات استوک ممنوع است
grade وکالتنامه های خرید و فروش خودرو قابل تمدید است
grade قیمت قطعی دو خودرو BYD تانگ و F3 در ایران مشخص شد
grade نامه رئیس سازمان بورس احتمال بورسی شدن خودرو را بیشتر کرد
grade جزئیات ممنوعیت سفرهای نوروزی با خودروی شخصی
grade رکوردشکنی «یوآن» در خودروسازی ایران
grade از بازار خودرو چه خبر ؟
grade دعوای برگ سبز خودرو دوباره بالا گرفت؛‌ تهدید مجموعه‌های دستگاه قضائی توسط کانون سردفتران!
grade هشدار در مورد فروش دعوتنامه‌های جعلی خودرو
grade عملیات نابودسازی خودروهای لوکس قاچاق در فیلیپین
grade آزادسازی قیمت خودرو منتفی شد؟
grade افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت خودرو به مشکل لاینحل و کلاف پیچیده‌ای تبدیل شده است.
grade لغو طرح ترافیک و تعطیلی مراکز معاینه فنی تا 30 مرداد
grade اعلام شرایط فروش وانت کارا و کاپرا 2 + قیمت
grade طرح تبدیل خودروهایما S7 توربوشارژ اعلام شد - بهمن 99
grade طرح سرویس تابستانه خودروهای هیوندای در ایران
grade بحران تراشه به خودروسازی ایران هم رسید
grade اصیل ژاپنی؛ افتخار کمپانی نیسان و یک تریم اختصاصی محدود به 100 دستگاه
grade ثبت نام خودرو فیدلیتی
grade پیش ‌فروش مرحله سوم تارا از فردا آغاز می شود
grade عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک 25 درصد افزایش یافت
grade خانه‌تکانی در لوتوس
grade شیوه قرعه‌کشی برخی از محصولات سایپا حذف خواهد شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 29 بهمن 99
grade خودروی موفق آمریکایی و حضور یک مدل جدید در بازار جهانی/ فیستا 2022 با تغییرات جدید و پیشرانه کوچک!
grade احتمال کاهش 50 تا 80 درصدی قیمت خودروهای وارداتی
grade قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه 99
grade ناجا: ممنوعیت تردد خودروها از 18 بهمن در بسیاری از شهرها
grade وزارت صمت اهداف کیفی صنعت خودرو را ابلاغ کرد
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade فروختن لندکروز 2022 ممنوع شد!
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد
grade قیمت خودرو به‌ زودی اصلاح می‌شود
grade ب‌ ام‌ و "آی ویژن سرکیولار"؛ خودرویی که 100 درصد قابل بازیافت است!
grade ابتکار جدید ایرانخودرو برای افزایش قیمت خودروها
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade افتتاح خط تولید محصول جدید بهمن دیزل با حضور عضو کمیسیون صنایع مجلس
grade پیشنهاد عجیب شیوا به خریداران خودرو
grade مرسدس بنز S680 گارد مدل 2022؛ فرمول لوکس و فناناپذیر آلمانی برای مشتریان خاص
grade اعلام برنامه تولید خودرو در 1400
grade گزارش وضعیت ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های خودرویی
grade خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات شدند
grade کمیسیون صنایع مجلس با افزایش قیمت خودرو مخالف است
grade ایران‌خودرو برای نوسازی تاکسی‌ها اعلام آمادگی کرد
grade قرعه کشی، تجویز اشتباه شورای رقابت برای بازار خودرو
grade 10 کشور برتر دنیا در صنعت خودرو
grade تصویب آیین‌نامه اجرایی تعیین سن فرسودگی خودروها
grade طرح جدید فروش فیدلیتی با قیمت جدید
grade سدان و ون جدید بهمن موتور بزودی معرفی خواهند شد
grade افزایش تقاضای خرید کارکرده‌ها
grade طرح جدید پیش فروش سایپا بدون محدودیت و قرعه کشی
grade رنو هم سراغ خودروهای برقی می رود
grade سیگنال تعرفه‌ای به واردات خودرو؟
grade آزادسازی قیمت خودرو به شرط واردات
grade مرسدس بنز c کلاس 2022 در نمایشگاه مونیخ؛ خودرویی با قابلیت آفرود در ابعاد جمع و جور!
grade همکاری فورد و گوگل در زمینه ساخت خودرو
grade عرضه تسلا رودستر تا 2022 تاخیر خورد
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade طرح وزارت صمت برای قیمت‌گذاری خودرو به مجلس ارائه شد
grade نامه نگاری بورس با شورای رقابت برای معرفی قیمت گذاران خودرو
grade بهترین خودرو‌های جهان در سال 2021
grade مالیات جدید خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟
grade شرط و شروط «صمت» برای خودروسازان خارجی
grade بزرگترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف در آستانه افتتاح
grade زیاد روشن بودن خودرو در حال خلاص به موتور لطمه میزند؟
grade آغاز سیستم شماره‌گذاری اینترنتی در دو مرکز تهران
grade مرسدس بنز جدید ضدگلوله، مقاوم در برابر نارنجک و مسلسل
grade موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است
grade شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا 2000cc - اسفند 99
grade برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از چه شیشه هایی استفاده می شود؟
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی بهمن موتور در دوازدهم مرداد ماه
grade پاکبان‌های خودران به خیابان آمدند
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - خرداد 1400
grade ایران خودرو و سایپا فعلا مجوز اجرای فروش فوری را ندارند
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو از 21 شهریورماه/ پخش زنده قرعه‌کشی روز چهارشنبه
grade لغو مجوز تردد خودروهای شخصی در تعطیلات پیش رو/جریمه ها دو برابر می شوند
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله هجدهم
grade ادارات تهران و البرز از فردا تا یکشنبه هفته‌آینده تعطیل شد
grade پژو به آمریکا نمی‌رود
grade با پلتفرم جدید MEB-Small فولکس واگن آشنا شوید
grade مرز بین رویا و واقعیت در تولید خودروی ارزان
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade شاخص «معاینه فنی» برای سن فرسودگی قابل اطمینان نیست
grade ایران و رنو منجی هم می‌شوند
grade رونمایی جنرال موتورز از دومین هامر الکتریکی
grade درآمد 70 هزار میلیارد تومانی واسطه‌ها از قیمت‌گذاری دستوری خودرو
grade لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی
grade حجم تقاضاهای کاذب خودرو زمینه‌ساز رانت 120 هزار میلیارد تومانی
grade پیگیریهای دولتی برای آزادسازی هزاران خودرو فاقد ثبت سفارش
grade مجلس به حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو رای داد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - مهر 1400
grade فک رهن شدن خودروهای شرکت سایپا فراهم شد
grade واردات خودرو انحصاری خواهد شد؟
grade حذف یا ادامه قیمت گذاری دستوری خودرو؟
grade طرح فروش هایما S7 بدون قرعه کشی
grade کدام خودروها در صف رونمایی هستند؟
grade راه اندازی و تولید خط موتورهای یورو6
grade آغاز اجرای تعهدات ایران خودرو تارا ظرف چند روز آینده
grade پیشنهاد گمرک برای حل مشکل فهرست ارزش خودرو‌های خارجی
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع ارجاع شد
grade بلاتکلیفی بازار خودرو در روزهای پایانی دولت!
grade داخلی سازی مینی‌بوس پگاسون و کامیونت شیلر توسط بهمن دیزل
grade احتمال افزایش 15 درصدی قیمت لاستیک
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا نارنجی شدن شهرهای قرمز
grade بوگاتی چهل دستگاه مدل بولید تولید خواهد کرد
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده مرحله چهاردهم ایران خودرو
grade بهانه جدید تولیدکنندگان برای دپوی خودرو جور شد
grade آغاز صدور فاکتور فروش «شاهین» با مدل 1400 همزمان با عید مبعث
grade مصوبه آزادسازی واردات خودرو اصلاح شد
grade شایعه‌سازی علیه برگ سبز خودرو!
grade فروش فوری وانت آریسان ویژه اسفند 99 (بدون محدودیت پلاک)
grade سازمان بورس خواستار خروج خودرو از قیمت‌گذاری دستوری شد
grade انتقاد از ظاهر محصولات بی ام و با عرضه سری 4 به اوج رسید
grade بازگشت 32 میلیون پلاک فک شده خودرو به چرخه شماره‌گذاری
grade طرح تابستانی "خدمات مطمئن هیوندای با  "KTL آغاز می شود
grade معذرت‌خواهی فولکس‌واگن به خاطر یک شوخی
grade بازیافت باتری خودروهای برقی کلید خورد
grade معرفی بدفروش ترین خودروهای بازار ایران
grade قیمت خودرو در 1400 آزاد می‌شود
grade امداد نوروزی بهمن در پی شیوع ویروس کرونا فقط برای سفرهای ضروری اجرا می شود
grade بررسی طرح ساماندهی خودرو در مجلس
grade دنده عقب خودروسازان در جاده عرضه
grade با کارینزو، حال ماشینتو خوب کن!
grade شورای رقابت : خودروسازان مجاز به افزایش قیمت نیستند
grade کمیسیون صنایع مجلس به افزایش قیمت خودرو ورود می‌کند
grade اولین مانع رونق خودروی 1400
grade بسته‌ای دیگر برای اصلاح صنعت خودرو
grade انتقاد قطعه سازان از بلاتکلیفی اصلاح قیمت خودرو
grade رشد تورم فصلی و سالانه خودرو
grade هیچ شبه ای در مورد سند خودرو وجود ندارد
grade چند نرخی بودن لاستیک‌ خودرو در بازار
grade طرح جدید فروش اقساطی جک اس 3 آبان 1400
grade فیدلیتی و دیگنیتی دوشنبه هفدهم آبان به فروش می رسند
grade سایپا آریا و سایپا اطلس تا پایان سال به بازار می‌ آیند
grade تغییر بزرگ در جنرال‌موتورز
grade رسیدگی به وضعیت بازار خودرو در کمیسیون اصل نود مجلس
grade برنامه خودرویی صمت محقق نشد
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - خرداد 1400
grade آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade رشد تولید بهاری خودروسازان خصوصی
grade خودروسازان به مدت 4 روز تعطیل شدند
grade امسال خبری از واردات خودرو نیست
grade بازدید عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس از شرکت کروز
grade افزایش تولید خودرو؛ وعده جدید وزیر صمت
grade پیگیری سازمان ‌بازرسی از خودروسازان برای تحویل خودروهای کف کارخانه
grade سیتروئن امی؛ خودرویی که رانندگی با آن گواهینامه لازم ندارد!
grade برترین خودروهای 2021
grade تاثیر رنگ بر فروش خودروهای دست‌دوم
grade وجود 70 هزار خودرو ناقص در ایران خودرو
grade واردات خودرو از مناطق آزاد مسکوت ماند
grade تولید بالغ بر 9000 خودرو ناقص در بهار امسال
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه اسفند 99
grade توقف فروش فوق العاده خودروسازان
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade دفاع شیوا از فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade مراکز تعویض پلاک دوشنبه و سه‌شنبه باز است
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade محصولات ایرانخودرو بروز رسانی می‌ شوند
grade پشت صحنه لغو مصوبات شورای رقابت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا با قیمت غیرقطعی ویژه دهه مبارک فجر
grade اخذ مالیات از خودروهای گران‌قیمت امکان‌پذیر است؟
grade طرح جدید فروش فوری و پیش فروش خودرو کوییک R - تیر 1400
grade امكان فك رهن محصولات ايران خودرو زودتر از موعد محیا شد
grade فروش خودروسازها اوج گرفت
grade دلایل کم شدن آب رادیاتور
grade شرایط فروش محصولات زامیاد اعلام شد
grade جدایی دایملر از مرسدس بنز
grade قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می‌شود
grade شرایط جدید فروش محصولات کرمان موتور اعلام شد
grade کاهش استانداردهای خودرویی به تصادفات جاده‌ای دامن می‌زند
grade پیشنهادات خودروسازان برای قیمت‌گذاری محصولات خود
grade ثبت‌نام در هر دو فروش سایپا ممکن شد
grade رخ نمایی مرسدس بنز EQE در نمایشگاه مونیخ/سدانی شیک با 288 اسب بخار قدرت
grade هیوندای آیونیک 5 روبوتاکسی به زودی عرضه می شود
grade عرضه محصولات ایران خودرو دیزل با قوای محرکه جدید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه اسفند 99
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade کسب 5 ستاره کیفی محصول بهمن دیزل
grade رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد...
grade افت دنباله‌دار قیمت‌ها در بازار خودرو
grade رئیس شورای رقابت: قیمت خودرو منصفانه است!
grade قطعات یدکی محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی در پنجم مرداد ماه
grade داخلی سازی قطعات موتور و گیربکس محصولات سیبا موتور محقق شد
grade شرایط و نحوه فروش دیگنیتی بهمن موتوراعلام شد
grade کاهش تقاضای خودرو
grade پازل حذف قرعه‌ کشی خودرو
grade گرفتن مالیات از خودروهای لوکس، بازار آنها را کساد می کند؟
grade مجلس با واردات خودرو از مناطق آزاد مخالفت کرد
grade بی ام و بزرگ‌ترین صادر‌کننده خودرو در آمریکا شد
grade ایران خودرو و سایپا فعلا فروش فوری نخواهند داشت
grade دوره تغییر قیمت خودرو 6 ماهه شد
grade لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade رفع ابهامات طرح واردات خودرو
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 99
grade فروش فوق العاده خودروسازان متوقف شده است
grade ادامه بلاتکلیفی بسته اصلاح صنعت خودرو
grade تویوتا بیشترین برند جستجو شده در سال 2020 شد
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade راهنمای خرید خودرو کارکرده
grade انصراف رنو از توسعه موتورهای دیزلی
grade آماری که بیمه شخص ثالث موتور را در پاییز 1400 اجباری کرد
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری خودرو در سراسر کشور
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade اعلام طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400 (مرحله دوم)
grade همکاری رنو و جیلی
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره گذاری
grade لوازم یدکی پراید
grade پلتفرم آماده
grade شورای رقابت درباره قیمت خودرو به نتیجه نرسید
grade طراحی سامانه ثبت معاملات خودرو
grade بلاتکلیفی 2249 خودرو در گمرک
grade نخستین آزمایش لاستیک بدون هوای ضد پنچری در دنیای واقعی
grade ورژن جدید قیمت دستوری خودرو
grade آمادگی برای همکاری با خودروسازان خارجی‌
grade تولید ١.٦ میلیون دستگاه خودرو در 1401 شدنی است؟
grade طرح جدید فروش KMC T8 ویژه آبان 1400 اعلام شد
grade صادر شدن برگ سبزهای جدید خودرو با یک عنوان جدید
grade مراسم رونمایی از کامیونت فورس محصول بهمن دیزل + قیمت و زمان عرضه
grade تیگوان 2022؛ یکی از پرفروش ترین خودروهای فولکس واگن با تریم پرچمدار 38 هزار دلاری
grade قیمت خودرو آزاد نخواهد شد
grade از حرف تا عمل داخلی‌سازی در خصوصی‌ها
grade فروش نقدی هایما S7 پلاس با دو ابهام!
grade ورود به شهرهای نارنجی مشمول جریمه 1 میلیون تومانی شد
grade رسوب 150 هزار خودرو در پارکینگ خودروسازان
grade اصل ماجرای افزایش قیمت اخیر خودرو
grade چکش کاری طرح عرضه خودرو در بورس
grade جزییات ممنوعیت هوشمند سفر از اول آذر ماه
grade چهره جدید تویوتا تاندرا لو رفت
grade فک رهن اسناد محصولات ایران خودرو ادامه دارد
grade اینفینیتی QX60؛ معیاری برای کیفیت در کلاس شاسی بلند
grade افزایش قیمت خودرو از آذر ماه اعمال می‌شود
grade اطلس، جایگزین ساینا و تیبا خواهد شد
grade جدیدترین شرایط واردات خودرو اعلام شد
grade بهترین زمان سفر به دبی
grade واکنش شورای نگهبان به مصوبه واردات خودرو
grade افزایش عرضه خودروهای داخلی به بازار از هفته آینده
grade قیمت گذاری خودرو به ستاد تنظیم بازار محول شد
grade تخلف و دلالی در خودروهای گذر موقت
grade تحقق داخلی سازی قطعات های تک صنعت خودرو توسط کروز
grade خودروسازان به وعده کاهش دپو خودرو عمل نکردند
grade واریز سهمیه جبرانی به کارت‌های سوخت تا پایان ماه
grade قیمت جدید خودروها این هفته اعلام نخواهد شد
grade طرح جدید فروش هایما اس 7 بدون قرعه کشی
grade موافقت مجلس با واردات خودرو
grade ستاد تنظیم بازار تصمیمی در مورد خودرو نگرفته است
grade دریافت پلاک تاریخی برای خودروهای بالای 30 سال
grade 6 شرط ترخیص خودروهای وارداتی دپو شده گمرک
grade مرسدس بنز از طرح اولیه کارآمدترین خودرویش رونمایی می کند
grade پرونده قیمت خودرو روز چهارشنبه نهایی می‌شود
grade شرکت شیائومی، خودرو تولید می‌کند
grade شهرداری تهران: ساعات ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر نمی‌ کند
grade قیمت فونیکس تیگو 8 پرو گران‌ترین چینی بازار اعلام شد!
grade سوییچ اولین خودروهای جک اس5 توربو GDI به مشتریان تحویل شد
grade اجرای آزمایشی اختصاص سهمیه بنزین به افراد
grade طرح جدید فروش فوری ایران خودرو - 30 آذر 1400
grade قیمت فروش نقدی دو خودرو دیگنیتی و فیدلیتی اعلام شد
grade طرح جدید فروش فوری هایما S5 و S7 - آذر 1400
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید - آذر 1400
grade پیش فروش 130هزار خودرو برای سال آینده / امیدواریم بازار خودرو متعادل شود
grade رای بدون مصوبه به واردات خودرو
grade اجاره خودرو و نکات مهمی که باید بدانید | آیا همه موسسات رنت اتومبیل قابل اطمینان هستند؟
grade پای مدیران ایران خودرو و سایپا سازمان بازرسی باز شد
grade اندازه خودرو در ایمنی آن نقش دارد؟
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - دی 1400
grade چطور معاینه فنی برتر بگیرم؟
grade زمستانی سبز با خدمات هیوندای
grade آغاز فروش زمستانه محصولات هایما/ دی ماه (قرعه کشی)
grade تاریخ جدید طرح فروش خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی اعلام شد
grade جزئیات مالیات بر خودروهای لوکس در سال 1401
grade چرا طرح واردات خودرو دوباره به مجلس برگشت؟
grade خداحافظی باشکوه بنتلی با موتور بنزینی
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - دی 1400
grade اولین فروش زمستانه خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی
grade جزئیات جدید از طرح اختصاص بنزین به هر فرد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - دی 1400
grade نرخ جرائم رانندگی در سال 1401، 5 درصد گران می‌شود
grade طرح جدید فروش فوری وانت کارا تک کابین و دوکابین
grade ایران‌خودرو می‌تواند به قول خود وفا کند؟
grade حذف رسمی شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو
grade مردودی 33‌ درصد از خودروهای داخلی در آزمون آلایندگی
grade خرید آنلاین بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه جک اس 5 از کارگزاری معتبر بیمه دات کام
grade رشد تولید خودروهای تجاری در پاییز
grade تغییر روند قیمتی بازار خودرو
grade بهترین برندهای لوازم یدکی بنز و بی ام و
grade نحوه پرداخت مالیات خودروها اعلام شد
grade اصرار شورای رقابت بر قیمت‌گذاری خودرو
grade واردات محدود خودرو بدون انتقال ارز
grade لیست جدید باکیفیت و بی کفیت ترین خودروهای داخلی
grade ناامیدی واردکنندگان خودرو از طرح مجلس
grade طرح جدید فروش فوری 3 محصول ایران خودرو - بهمن 1400
grade واکنش پلیس راهور به اظهارات معاون کیفیت ایران خودرو
grade طرح فروش فوری 6 محصول شرکت سایپا - بهمن 1400
grade رده بندی جدید باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد