توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک

سبقت آزاد۱۳۹۹/۰۲/۳۰ ۱۷:۲۴:۱۹ 0

رییس پلیس راهور ناجا از حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک خبر داد.

توقف تولید ۴۰۵ از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیکبه گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد به نقل از ایسنا، سردار سیدکمال هادیانفر در نشست خبری صبح امروز خود که در شهرک آزمایش برگزارشد با تشریح اولویت‌های پلیس در سال۹۹ گفت: یکی از اولویت‌های پلیس راهور هوشمندسازی است که در همین راستا تلاش شده تا بزودی امکان شماره‌گذاری، رسیدگی به اعتراضات و ترخیص خودرو در بستر شبکه ملی اطلاعات انجام شود.
وی اضافه کرد: به این ترتیب رفته رفته ستادهای ترخیص جمع خواهد شد.

توقف تولید ۴۰۵ از اواخر خرداد
هادیانفر در مورد توقف تولید سواری پژو ۴۰۵ نیز گفت: با توجه به تعهدات خودروساز، تولید پژو ۴۰۵ نیز از اواخر خرداد ماه متوقف خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به چهار برنامه اصلی پلیس راهور برای سال ۹۹ اظهار کرد: ما امسال چهار مأموریت را در راستای برنامه‌های کلان پلیس راهنمایی و رانندگی پیش‌بینی کردیم که این موارد با ستاد کل نیروهای مسلح و دیگر بخش‌ها هماهنگ شده است. علاوه بر آن تمامی مأموریت‌های ساری و جاری خود را نیز انجام خواهیم داد. بر همین اساس جدی‌ترین برنامه ما کاهش سوانح و تصادفات با رویکرد کاهش جانباختگان است.
وی ادامه داد: دومین برنامه توسعه نظم و انضباط و عبور و مرور ترافیک با تأکید بر موضوعات اولویت‌دار نظیر رعایت حق تقدم عابران پیاده، ساماندهی موتورسیکلت‌سواران در حوزه تردد، گواهی‌نامه، آموزش و... است که این موارد نیز بناست در راستای طرح غدیر اجرا شود.
سردار هادیان فر افزود: توسعه، بهبود و ارتقای رفتار ترافیکی شهروندان اولویت دیگری است که امیدواریم بتوانیم با همکاری مردم آن را اجرا کنیم و چه عابر، چه مسافر و چه راننده باید در این زمینه با ما همکاری کنند.
رئیس پلیس راهور ناجا چهارمین اولویت مهم پلیس در سال جاری را توسعه و تحول سیستمی و هوشمندسازی پلیس راهور اعلام کرد و گفت: بر این اساس در نظر داریم تا شماره‌گذاری، رسیدگی به اعتراضات و ترخیص خودروها در بستر شبکه ملی اطلاعات انجام شود و به این ترتیب رفته رفته ستادهای ترخیص نیز جمع‌آوری خواهد شد.
وی ادامه داد: در راستای هوشمندسازی نیز قصد داریم تا سامانه پایش همواره مأموران را از ۴۰۰۰ دستگاه به ۱۲ هزار دستگاه توسعه دهیم. همچنین بحث توسعه کروکی الکترونیک نیز در دستور کار قرار دارد. مرحله اول مربوط به کروکی‌های سازشی و در مرحله دوم کروکی‌های غیرسازشی را نیز شامل خواهد بود.

تردد بیش از ۳۵ میلیون و ۱۸۰ هزار وسیله نقلیه در کشور
سردار هادیان فر در ادامه به ارائه آمارهایی از عملکرد مربوط به پلیس پرداخت و گفت: طبق آخرین آمارها ۲۲ میلیون و ۱۳۱ هزار خودرو با پلاک ایران و حدود ۹۴۷ هزار خودرو با پلاک دیگر در کشور داریم. همچنین ۱۲ میلیون و ۱۰۴ هزار دستگاه موتورسیکلت نیز در حال تردد در کشور است که می‌توان گفت در مجموع بیش از ۳۵ میلیون و ۱۸۰ هزار وسیله نقلیه اعم از سبک، سنگین و موتورسیکلت در کشور تردد می‌کند.
رئیس پلیس راهور ناجا از روند اسقاط خودروهای فرسوده نیز انتقاد کرد و گفت: از ابتدای اجرای طرح خودروهای فرسوده تا کنون بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار خودروی فرسوده از رده خارج شده که این آمار اصلا مناسب نیست به ویژه آنکه در سال گذشته این روند کاهش چشمگیری هم داشت.

افزایش ۴ درصدی شماره‌گذاری خودروی نو
وی به آمار شماره گذاری خودروها در سال گذشته نیز اشاره کرد و گفت: در سال گذشته ۹۹۱ هزار دستگاه خودروی نو شماره‌گذاری شده است که این تعداد در مقایسه با سال قبل ۴.۱ درصد افزایش داشته است. همچنین جمع نقل و انتقال خودرو در سال گذشته چهار میلیون و ۹۱ هزار دستگاه بوده که افزایش ۶.۵ درصدی را نشان می‌دهد.
سردار هادیانفر از کاهش شماره گذاری موتورسیکلت در سال گذشته نیز خبر داد و گفت: در سال گذشته ۱۲۴ هزار دستگاه شماره گذاری شده بود که این آمار در سال ۹۷ به حدود ۱۶۳ هزار دستگاه بود.
رئیس پلیس راهور ناجا به آمار اسقاط خودروها نیز اشاره کرد و گفت: در سال ۹۷، ۶۷ هزار دستگاه و در سال ۹۸ تنها ۱۴ هزار دستگاه اسقاط شده که این آمار کاهش ۷۹ درصدی را نشان می‌دهد که آن را مقایسه کنید با تعداد خودروهایی که در همین سال شماره گذاری شده‌اند که این نشان می‌دهد روند اسقاط چقدر کند است.

بیش از نیمی از خدمات ناجا مربوط به راهور بوده است
وی به آمار خدمات پلیس راهور در سال ۹۸ نیز اشاره کرد و گفت: در مجموع پلیس بیش از ۳۵ میلیون و ۷۸۴ هزار خدمت به مردم ارائه کرده است و این در حالیست که کل خدمات ارائه شده از سوی ناجا به مردم حدود ۷۰ میلیون خدمت بوده است به عبارتی نزدیک به ۵۱ درصد از کل خدماتی که نیروی انتظامی به مردم ارائه کرده مربوط به پلیس راهنمایی و رانندگی بوده است.
سردار هادیانفر با اشاره به ریز خدمات پلیس، افزود: حدود ۵ میلیون و ۲۰۷ هزار خدمت پلیس تنها مربوط به حوزه شماره‌گذاری بوده که در مقایسه با سال ۹۷ پنج درصد افزایش را نشان می‌دهد.
رئیس پلیس راهور ناجا به آمار رانندگان دارای نمره منفی گواهی نامه نیز اشاره کرد و گفت: حدود ۶۹ هزار راننده برای بار اول گواهی نامه‌شان در آستانه ضبط سه ماه قرار گرفته است. ۵۷۰۰ راننده برای بار دوم در معرض توقیف گواهی نامه قرار گرفته‌اند که این بار به مدت شش ماه خواهد بود و حدود ۱۲ هزار نفر نیز برای بار سوم در معرض توقیف گواهی‌نامه‌شان قرار گرفته‌اند که این افراد گواهی‌نامه‌شان باطل شده و بعد از یک سال می‌توانند گواهی نامه جدید دریافت کنند. البته توجه داشته باشید که این آمار از بین بیش از ۴۴ میلیون دارنده گواهی‌نامه در کشور است که این نشان می‌دهد اکثریت رانندگان ما قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت می‌کنند.

کاهشی شدن آمار جانباختگان تصادفات رانندگی پس از دو سال
وی به روند کاهشی آمار جانباختگان حوادث رانندگی که از دهه ۸۰ آغاز شده و تا سال ۹۶ ادامه داشت اشاره کرد و گفت: ما در سال‌های ۹۶ و ۹۷ شاهد آن بودیم که در تعداد جانباختگان حوادث رانندگی درصد بسیار کمی افزایش داشتیم که در سال گذشته موفق به مهار این آمار شدیم به طوری که براساس آمار پزشکی قانونی تا بهمن ماه یعنی قبل از شیوع کرونا ۰.۲ آمار جانباختگان حوادث رانندگی کاهش داشت که با احتساب اسفندماه می‌توان گفت آمار جانباختگان حوادث رانندگی در سال گذشته، ۱.۴ درصد کاهش داشته است.
به گفته سردار هادیانفر، در تمامی ماه‌های سال ۹۸ به جز مهرماه که تنها ۶.۶ میلیون تردد برای اربعین به ثبت رسید، آمار جانباختگان حوادث رانندگی کاهشی بوده است.
رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به شیوه سنجش آمار قربانیان حوادث رانندگی نیز اظهار کرد: در هیچ جای دنیا آمار به این شکل که ما آن را با تعداد کشته‌شدگان در هر سال مقایسه می‌کنیم سنجیده نمی‌شود چرا که مولفه‌های بسیاری در وقوع حوادث رانندگی موثر است از جمله جمعیت، تعداد خودرو، میزان پیمایش، وضعیت راه‌ها و... . بنابراین اگر با استانداردهای جهانی سنجش قربانیان حوادث رانندگی به موضوع نگاه کنیم علیرغم افزایش تعداد خودروها، افزایش رانندگان، افزایش پیمایش‌ها و افزایش جمعیت آمار حوادث رانندگی در کشور ما کاهش چشمگیری داشته است.
وی با بیان اینکه در کشورمان ۴۵ هزار کیلومتر راه اصلی داریم، خاطر نشان کرد: اما باید به راه‌های روستایی و فرعی نیز توجه شود. ما در راه‌های کشور ۵۲۰۰ نقطه حادثه‌خیز داریم که ۳۲۰۰ مورد آن در جاده‌ها و ۲۰۰۰ مورد آن در شهرها قرار دارد. همچنین ۱۲ درصد از تصادفات نیز در راه‌های روستایی رخ داده است.

تصادفات دومین عامل مرگ و میر ایرانیان
هادیان فر با تأکید بر ضرورت کاهش شمار قربانیان حوادث رانندگی گفت: هر مورد جانباخته حوادث رانندگی ۵.۲ میلیارد خسارت مستقیم و غیرمستقیم به کشور وارد می‌کند که این‌ها جزو مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و جزو اقتصاد ترافیک است. سالانه در جهان یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر به دلیل تصادفات رانندگی جان خود را از دست می‌دهند و تصادفات در مجموع چهارمین عامل مرگ و میر مردم جهان است. این در حالی است که تصادفات در ایران دومین عامل مرگ و میر است.
رئیس پلیس راهور ناجا افزود: همچنین ۵۵ میلیون نفر نیز در تصادفات سالانه جهان مصدوم می‌شوند که از این تعداد حدود ۱۰ درصد دیگر قادر به حرکت نیز نخواهند بود.
وی از عدم حضور رئیس جمهور در جلسات کمیسیون ایمنی ترافیک انتقاد کرد و گفت: روزانه بین ۴۵ تا ۶۵ نفر در تصادفات رانندگی رخ داده در کشورمان جان خود را از دست می‌دهند و حدود ۲۵ تا ۲۷ نفر نیز به ازای هر جانباخته مجروح می‌شوند. در این زمینه لازم است جلساتی با حضور رئیس جمهور برگزار شود که متأسفانه تاکنون برگزار نشده است.
سردار هادیان فر به تشریح شیوه بررسی تصادفات براساس پیمایش پرداخت و گفت: هر چه پیمایش در جاده‌ها افزایش پیدا کند ریسک تصادفات نیز افزایش می‌یابد. طبق آمارها و گزارشی که به نهادهای مسئول نیز ارسال کرده‌ایم هر تعطیلی در کشور معادل ۱.۱۱ درصد میزان جانباختگان تصادفات را افزایش می‌دهد. در واقع هر تعطیلاتی که در کشور داریم چه تعطیلات تقویمی و چه تعطیلاتی که از سوی دولت اعلام می‌شود منجر به افزایش تصادفات رانندگی و افزایش جانباختگان می‌شود که این‌ها جزو موارد مطرح در اقتصاد ترافیک مورد بررسی قرار گرفته است.
رئیس پلیس راهور ناجا در مورد آمار جانباختگان تصادفات رانندگی به ازای هر ۱۰ هزار وسیله نقلیه نیز گفت: در سالهای ۹۶ و ۹۷ این آمار ۵.۱ و در سال گذشته ۴.۸ بوده است که این‌ها نشان می‌دهد اگر با معیارهای جهانی روند تصادفات را بررسی کنیم آمارهای ما کاهش چشمگیری داشته است. اگر طبق آمارهای پزشکی قانونی نیز نگاه کنیم در سال ۹۶، ۱۶ هزار و ۹۸۷ نفر، در سال ۹۷، ۱۷ هزار و ۱۸۳ نفر و در سال ۹۸ تا بهمن‌ماه ۱۶ هزار و ۹۴۷ نفر در تصادفات جان خود را از دست دادند.

بیشترین تصادفات و ترددهای کشور در سه ماهه تابستان
وی به آمار ترددها و تصادفات رانندگی در فصول مختلف نیز اشاره کرد و گفت: بیشترین تصادفات و در عین حال ترددها در سه ماه تابستان است. از طرف دیگر ۳۴ درصد از کل تصادفات در جاده‌ها رخ می‌دهد اما حدود ۷۰ درصد جانباختگان تصادفات نیز مربوط به جاده‌ها است.
سردار هادیان فر شاخص تردد در سال ۹۶ را ۶، در سال ۹۷ را ۵ و در سال ۹۸ را ۱۰ اعلام کرد و گفت: این نشان می‌دهد که تردد در کشور ما رو به افزایش بوده است مخصوصا اینکه در نوروز ۹۸ به دلیل جاری شدن سیلاب یکسری از مسافرت‌های نوروزی انجام نشده و به تابستان موکول شده بود.
سردار هادیانفر با بیان اینکه در تعطیلات عید فطر سال ۹۶ سه درصد و در تعطیلات سال ۹۸ نیز ۳۶ درصد افزایش تردد داشتیم، گفت: برای عید فطر امسال هم تمهیدات ترافیکی لازم نیز اتخاذ شده است.
وی از کاهش ۴۸۸ هزار فقره‌ای تصادفات در سال گذشته خبر داد و گفت: مجموع تصادفات رانندگی اعم از جرحی، خسارتی و فوتی در سال گذشته دو میلیون و ۱۰۹ هزار و ۴۰۵ مورد بود که این آمار در سال ۹۷، دو میلیون ۵۹۵ هزار و ۶۳۰ مورد بود که مقایسه آن حاکی از کاهش ۱۷.۵ درصدی تصادفات در سال گذشته است. به تفکیک در تصادفات جرحی نیز ۷.۵ درصد و تصادفات خسارتی ۱۹.۱ درصد کاهش داشته ایم.

تاثیر کرونا بر تصادفات رانندگی چه بود؟
رئیس پلیس راهور ناجا در تشریح آمار جانباختگان حوادث رانندگی در ایام شیوع کرونا و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل گفت: در اسفند ۹۷، ۱۲۵۷ مورد فوتی در جاده های کشور داشتیم. این آمار در اسفند ۹۸ یعنی روزهایی که کرونا شیوع پیدا کرده اما هنوز طرح فاصله گذاری اجتماعی اجرا نشده بود ۲۰۹ مورد کاهش داشته و به ۱۰۴۸ جانباخته رسید. یعنی آمار جانباختگان حوادث رانندگی ما ۱۶.۶ درصد کاهش داشت.
هادیانفر ادامه داد: در فروردین ۹۸ یعنی نوروز پارسال نیز با وجود آنکه شاهد بارش های جوی و وقوع سیلاب بودیم تعداد جانباختگان تصادفات رانندگی ۱۲۴۲مورد بود اما در فروردین ۹۹ که از تاریخ هشتم آن طرح فاصله گذاری اجتماعی نیز با اعمال جریمه و محدودیت سفر در جاده ها آغاز شد تعداد فوتی ها ۸۳۲ مورد بود یعنی ۴۱۰ نفر کمتر، در مجموع می توان گفت که در فروردین ۹۹ و اسفند ۹۸ که همزمان با شیوع کرونا در کشور بود ۶۱۹ نفر در مقایسه با دو ماه گذشته سال قبل کمتر جان خود را از دست داده اند. اگر همین عدد را ۲۵ برابر کنیم می توان گفت که مصدومان نیز همین قدر کاهش داشته اند.
وی از ثبت ۴۲ میلیون تخلف رانندگی در سامانه سپهر در سال گذشته خبر داد و گفت: همچنین در سال ۹۸ در مجموع شاهد کاهش سه درصدی ترافیک در معابر بودیم.
وی با ابراز نگرانی از وضعیت حوادث رانندگی برای عابران پیاده گفت: متاسفانه در تصادفات درون شهری ۴۶ درصد عابران پیاده که عمدتا میانسال و سالخورده بودند جان خود را از دست دادند. بنابراین می توان گفت که در شهرها موتورسیکلت ها و عابران پیاده ۷۶ درصد از کل جانباختگان حوادث رانندگی را به خود اختصاص داده اند.
هادیانفر افزود: در محورهای برون شهری اما ۳۳ درصد از قربانیان راننده، ۳۸.۶ درصد سرنشین و حدود ۱۲ درصد عابر پیاده بوده اند که این نشان می دهد در تصادفات جاده ای رانندگان و سرنشینان بیشترین قربانیان هستند.
وی با اشاره به آمار پزشکی قانونی در مورد آمار جانباختگان حوادث درون شهری گفت: ۳۱ درصد از قربانیان حوادث رانندگی درون شهری در محل حادثه، حدود ۶ درصد در حین انتقال و ۶۲ درصد در بیمارستان ها فوت شدند که واقعا سوال اینجاست که چرا ۶۲ درصد باید در بیمارستان فوت شوند. در حوزه برون شهری نیز ۵۲ درصد جانباختگان در محل حادثه، ۶ درصد در حین انتقال و حدود ۳۴ درصد در بیمارستان ها جان خود را از دست داده اند.

پلیس راهور در ۷۰۳ شهر کشور حضور ندارد
سردار هادیانفر در مورد جانباختگان در بیمارستان ما فقط تهران و شهرهای دیگر را لحاظ نکرده ایم بلکه تمام شهرها را مد نظر قرار دادیم. ممکن است امکانات درمانی در برخی شهرها کمتر باشد. همانطور که پلیس راهور در ۷۰۳ شهر کشور حضور ندارد. البته تشخیص دیرهنگام مواردی نظر ضربه مغزی که بیشترین دلیل مرگ و میر عابران پیاده و موتورسیکلت ها نیز بوده و همچنین خونریزی داخلی هم جزو موارد محسوب می شود.
وی با بیان اینکه ۸۲ درصد تصادفات تنها به دلیل چهار عامل رخ می دهد گفت: مواردی نظیر سرعت و سبقت غیرمجاز، خستگی و خواب آلودگی جزو این موارد است.
وی در مورد وضعیت تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهرها نیز گفت: حدود ۶۴ درصد از تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می دهد و این در حالیست که قبلا این آمار حدود ۶۲ درصد بود. متاسفانه در ۳۰ کیلومتری شهرها همواره مناقشه بین شهرداری و وزارت راه وجود داشته و علاوه بر آن اکثر تفرجگاه ها نیز در محدوده ۳۰ کیلومتری شهرها واقع شده، به همین دلیل ما شاهد افزایش بالای تردد در این محدوده هستیم.
هادیانفر از سهم ۱۲.۹ درصدی کودکان در تصادفات رانندگی نیز خبر داد و گفت: با توجه به وزن کودکان و اینکه دارای نقطه ثقل کمتری هستند کودکان حتما باید در خودرو کمربند ایمنی ببندند. چرا که در صورت بروز حوادث امکان پرتاب شدنشان به بیرون بیشتر از دیگر سرنشینان است.
وی در بخش دیگری از سخنانش از افزایش ۱۰۰۰ دستگاه خودروی سراتو به ناوگان پلیس خبر داد و گفت: ۶۰۰ دستگاه از این سراتوها با اعتباری که از سوی دولت اختصاص داد تامین شده و مابقی آن نیز تامین خواهد شد. همچنین برای پلیس راه و راهور در مناطق کوهستانی نیز خودروهای شاسی بلند راوفور را تامین کردیم که بسیاری از مشکلات را حل کرد.
وی در مورد برنامه ریزی برای نصب پلاک سوم روی خودروها نیز گفت: در این زمینه RFIDها بر روی خودروها نصب شده که به زودی جزئیات آن را اعلام خواهیم کرد.
به گفته وی ۴۱۵۰ گشت پلیس راهور در سراسر کشور نیز مجهز به ردیاب شدند که امکان رصد آنها از سوی پلیس وجود دارد. همچنین در سال ۹۸ شاهد افزایش ۲۲ درصدی تحرک واحدهای پلیس راهور و افزایش ۲۶ درصدی ماموریت پلیس راهور استان ها بوده ایم.

طرح تقسیط جرایم رانندگی تمام شد/هشدار به بدقول ها
وی با بیان اینکه در سال گذشته به دلیل رعایت شرایط اقتصادی طرح تقسیط جریمه خودروها را اجرایی کردیم، گفت: برابر قانون خودروهای دارای بیش از یک میلیون تومان جریمه باید توقیف شوند. ما تصمیم گرفتیم برای رعایت حال اقشار مختلف جامعه امکان پرداخت تقسیطی را فراهم کنیم. در همین راستا نیز ۶۲ هزار وسیله نقلیه از پارکینگ ها ترخیص شد. در این میان افراد متعهد شدند که ظرف مدت یکسال بدون هیچ پیش پرداختی جریمه خود را پرداخت کنند که تا کنون تنها ۲۳ درصد این جریمه را پرداخت کردند. به همین دلیل نیز لازم است که به افرادی که به تعهد خود عمل نکرده اند هشدار بدهیم که اگر طی مدت معین نسبت به تسویه جریمه خود اقدام نکنند مجددا دستور توقیف خودروی شان صادر خواهد شد. ضمن اینکه طرح تقسیط نیز برای ترخیص خودروها به پایان رسیده و دیگر اجرایی نمی شود.
سردار هادیانفر از افزایش تعهد بیمه ها برای تصادفات سازشی از پنج میلیون تومان تا ۱۱ میلیون تومان نیز خبر داد و گفت: اگر تصادف خسارتی تا سقف ۱۱ میلیون تومان باشد نیازی به کروکی پلیس نیست و بیمه ها آن را پرداخت خواهند کرد.

 favorite_border 1
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade بهترین لامپ های خودرو
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشکستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade بهترین لامپ های خودرو
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade ماشین پرنده پورشه
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade دختران مکانیک
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade ارز ارزان شد
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade تولید خودرو نصف شد
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade اولین مینی‌ون جهان
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade آینده شرکت لکسوس
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade فراری روما معرفی شد
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade همکاری جیلی و دایملر
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade افت شدید معاملات خودرو
grade پورشه ماکان اس 2019
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade وزیر صمت برکنار شد
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade سیتروئن که بود؟
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت