رونمایی از اولین محصول لاماری در ایران - ایما در راه بازار

شهاب الدین مفیدی۱۴۰۰/۱۱/۱۵ ۱۸:۵۱:۲۹ 0

ظهر روز جمعه 15 بهمن 1400 در مراسمی با حضور اصحاب رسانه، اولین خودروی تولیدی لاماری به نام ایما رونمایی شد.

به گزارش شهاب‌الدین مفیدی از پایگاه خبری سبقت آزاد، ظهر روز جمعه 15 بهمن 1400 در مراسمی با حضور اصحاب رسانه، اولین خودروی تولیدی لاماری به نام ایما رونمایی شد.
در این مراسم، مهندس سیفی، مدیرعامل آرین موتور با اشاره به سوابق واردات خودروهای میتسوبیشی و دی اس در شرکت آرین موتور گفت: در دی ماه 96 تصمیماتی مبنی بر تولید خودرو در ایران توسط شرکت آرین موتور گرفته شد و خط تولید سایپا در شهر خمین در اختیار این شرکت قرار گرفت که به دلیل لغو برجام و اعمال تحریم‌ها در اردیبهشت 97، این پروژه نیمه کاره ماند.
سیفی با اشاره به عقد قرارداد با شریک معتبر چینی، اضافه کرد: تلاش ما در مجموعه آرین موتور، ارائه کیفیت و خدمات متمایز از رقباست که از اولین نگاه در المان‌های بصری خود را نشان خواهد داد.

لاماری ایما

مدیرعامل آرین موتور تاکید کرد: از این پس چه با تحریم و چه بدون تحریم، لاماری برند جدید آرین موتور بوده و همواره جزو این مجموعه خواهد ماند.
حجت زاده، مدیر بازاریابی شرکت آرین موتور، ضمن اشاره به ارزش‌های 4گانه شرکت شامل اعتماد، مشتری مداری، بهبود مستمر کیفیت و مسئولیت پذیری، گفت: چشم انداز لاماری، تبدیل شدن به یک خودروساز پیشرو در کشور است که خودروهایی باکیفیت‌تر، جذاب‌تر و به‌روزتر از رقباست. در شرایط فعلی با تنوع محدود و عطش تقاضا، انتخاب بهتر به معنای قیمت کمتر، جذابیت بصری و کیفیت برتر خواهد بود.

حجت زاده مدیر عامل آرین موتور

حجت زاده در خصوص انتخاب نام و نشان لاماری گفت: سه حرف ابتدای لاماری مخفف Leading Auto Maker و سه حرف ARI ابتدای نام آرین موتور است. گوزن نماد حرکت و زیبایی و به نوعی، آگاهی به محیط پیرامون است. رنگ سبز تیره نیز به دلیل اینکه نماد قدرت طبیعت است انتخاب شده که نگاه لاماری را به آینده سبز صنعت خودرو نشان می‌دهد. بدیهیست که خودروهای الکتریکی و خودران، آینده این صنعت هستند.

حجت زاده مدیر بازاریابی آرین موتور

مدیر بازاریابی شرکت آرین موتور ضمن اشاره به مشکل تورم و بالا رفتن قیمت خودروها و به طبع آن، کاهش قدرت خرید مردم، گفت: محدودیت خودروهای قابل انتخاب در بازار، کمبود خدمات پس از فروش، کمبود قطعات و لوازم یدکی در بازار، مشکلات اساسی امروز این صنعت در کشور هستند. بنابراین به منظور مشتری مداری که یکی از ارزش‌های 4گانه شرکت آرین موتور است، این شرکت قصد دارد تا سبد محصولات خود را با ارائه دو خودروی دیگر در سال آینده تکمیل کند که شامل یک خودروی سدان در سگمنت C و یک کراس‌اوور کامپکت خواهد بود.
محمدزاده، سرپرست روابط عمومی شرکت آرین موتور نیز با تاکید بر طراحی اولین محصول تولید داخل آرین موتور گفت: به دلیل تاکید بسیاری از مشتریان امروزی بر زیبایی طراحی خودرو، در خودروی ایما، بیش از هر چیز، ابتدا سبک طراحی و نحوه فرم‌پردازی بدنه به چشم می‌آید. جلوپنجره بزرگ و دیلایت‌های باریک، چهره‌ای تهاجمی به خودرو بخشیده. چراغ‌های باریک LED در نمای عقب نیز، عریض بودن خودرو را به ذهن متبادر می‌کند. در نمای کناری، سطح کمتر شیشه نسبت به بدنه، حجم‌پردازی گلگیرها و خط شانه مواج، تاکیدی بر طراحی تلفیقی اسپرت و کلاسیک خودرویلاماری ایما است.

لاماری ایما

محمدزاده با اشاره به مینیمال بودن طراحی داخلی عنوان کرد: در داخل اتاق شاهد حجم‌پردازی اضافه نیستیم و به جای کلیدهای چرخشی شاهد کنترلرهای لمسی هستیم. طراحی دریچه‌های ورودی هوا نیز سعی شده نزدیک به خودروهای مطرح اروپایی باشند.
سرپرست روابط عمومی شرکت آرین موتور ضمن اشاره به این نکته که ممکن است خودروی لاماری ایما در نمای بیرونی شبیه به یک خودروی کوپه به نظر برسد، عنوان کرد: این خودرو کوپه نیست و در فضای داخلی، چه برای سرنشینان جلو و چه سه نفر سرنشین عقب، فضا به اندازه کافی برای سر وجود دارد. در تزئینات داخلی نیز تاکید بر استفاده از فضاهای منفی داخل کابین شده و در جای جای خودرو، فضا برای قرار دادن گوشی و وسایل شخصی تعبیه شده است. فضای صندوق عقب نیز در حالت عادی حدود ۴۸۰ لیتر در نظر گرفته شده است.

لاماری ایما

پس از صحبت‌های مدیران شرکت آرین موتور، رونمایی از یک دستگاه لاماری ایما انجام شد.
سپس مدیران شرکت آرین موتور در کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
در پاسخ به سوالی در مورد نمایندگی‌های خدمات پس از فروش، عنوان شد:
موتور محرک اخذ نمایندگی، بحث فروش خودرو هست. زمانی که فروش فعال شود، می‌شود نمایندگی جدید نیز اضافه کرد. در حال حاضر 23 نمایندگی در سطح کشور فعال است که مربوط به خدمات میتسوبیشی هستند که پس از شروع به عرضه محصول لاماری ایما، ضمن استفاده از کمک شبکه خدمات میتسوبیشی، دعوت به اخذ نمایندگی‌های جدید صورت خواهد گرفت.
در پاسخ به سوالی مبنی بر زمان عرضه و قیمت خودروی لاماری ایما، عنوان شد:
اولویت تولید شرکت آرین موتور برای برند لاماری، کیفیت است. مسلما در بحث ثبت‌نام تحویل سی روزه خواهیم داشت اما زمان قطعی فروش را در حال حاضر اعلام نمی‌کنیم. با توجه به اینکه به احتمال بسیار زیاد مجوز فروش در روزهای انتهایی سال 1400 خواهد بود و زمان مناسبی برای فروش خودرو نیست، احتمالا برنامه فروش برای ابتدای سال آینده برقرار خواهد شد. قیمت نهایی خودرو نیز در بخش تحقیقات بازار و رصد رقبا در حال رایزنی است و با توجه به تفاوت هزینه‌های تولید امسال با سال آینده، در حال حاضر عدد خاصی قابل اعلام نیست اما این قول را می‌دهیم که قیمت کاملا رقابتی و جذاب خواهد بود.

لاماری ایما

در پاسخ به سوالی در مورد گارانتی خودرو و تیراژ اولیه فروش، عنوان شد:
گارانتی بر اساس اعلام شرکت مادر، 3 سال یا 60 هزار کیلومتر است اما مذاکراتی در حال انجام است که بازه بزرگتری برای گارانتی ارائه دهیم.
تیراژ تولید نیز برای سال 1401 سه هزار دستگاه و سال 1402 پنج هزار دستگاه پیش‌بینی شده است. با توجه به لزوم ارائه ساز و کار فروش اینترنتی، در شرایط فعلی که عرضه و تقاضا نسبت معقولی ندارند، اگر شرایط بازار بر همین منوال باشد، قطعا برای ثبت‌نام با چالش روبرو خواهیم شد.
در پاسخ به سوالی مبنی بر میزان آمادگی مونتاژ خودرو در کارخانه، عنوان شد:
از 10 روز پیش تمام تجهیزات در خط تولید نصب و به بهره‌برداری رسیده است. نیروی انسانی در حال آموزش فرآیند مونتاژ در تولید انبوه بوده و از اوایل اسفند، بازرس کیفی جذب و آموزش داده می‌شود. استخدام 500 نفر نیروهای اپراتور و کارگر نیز از هفته سوم فروردین انجام و تولید، شروع خواهد شد.
در پاسخ به پرسشی مبنی بر تفاوت کیفیت نمونه تولیدی در خط تولید، با کیفیت خودروی نمونه که رونمایی شد، عنوان شد:
کیفیت مقوله‌ای تخصصی بوده و صرفا با نگاه قابل تشخیص نیست. اعتقاد ما این است که کیفیت تولید این شرکت بالاتر از رقباست. به دلیل عدم ایجاد پیچیدگی و سردرگمی مشتریان برای اولین محصول عرضه شده توسط لاماری، مقرر شده است که 540 دستگاه خودرو به همین شکل عرضه شده و پس از آن، آپشن‌ها اضافه می‌شود.
در پاسخ به سوالی مبنی بر نام شرکت مادر و قرارداد فیمابین، عنوان شد: به دلیل مسائل امنیتی بهتر است نام شرکت طرف قرارداد رسانه‌ای نشود و این مسئله جزو اسرار شرکت آرین موتور است.
در پاسخ به سوالی در مورد برنامه شرکت برای داخلی سازی ایما، عنوان شد: در حال حاضر الزام داخلی سازی 20 درصدی وجود دارد و بدنه به صورت رنگ شده وارد می‌شود. اما به دلیل هزینه بالای حمل بدنه آماده و رنگ شده، مذاکراتی در حال انجام است که سالن رنگ در خط تولید راه اندازی شود تا هزینه‌های تولید نیز پایینتر بیاید.

لاماری ایما

لاماری ایما

در پاسخ به سوالی مبنی بر خصوصیات و آینده برند لاماری نیز عنوان شد:
آرین موتور، مشخصا نماینده میتسوبیشی هست و پس از رفع موانع به مسیر خود در جهت واردات و حتی تولید میتسوبیشی در داخل کشور ادامه خواهد داد. اما لاماری برند جدیدی است که به سمت تولید محصولات همگام با تکنولوژی روز دنیا رفته و در این مسیر حرکت می‌کند. عملا لاماری، برند لوکس‌ساز آرین موتور محسوب نمی‌شود اما قصد تولید بهترین خودروهای پرمیوم را دارد. لاماری در هر شرایطی، خودروهایی با بهترین کیفیت قابل عرضه را ارائه خواهد داد.
در پاسخ به سوالی در خصوص مشخصات فنی لاماری ایما عنوان شد:
موتور 1.5 لیتری تزریق مستقیم توربو شارژ (TGDI) 4 سیلندر خطی 16 سوپاپ با توان 195 اسب و گیربکس 7 سرعته دوکلاچه و حجم باک 55 لیتری، از جمله مشخصات فنی ایما است.
در مورد ایمنی لاماری ایما نیز سوالی مطرح شد که در پاسخ، عنوان شد:
در طراحی ایما به جزییات دقت زیادی شده و کیفیت یعنی همین دقت در جزئیات. 76 درصد بدنه خودرو با فولاد استحکام بالا با مقاومت ۱۲۰۰ مگاپاسکال استفاده شده که چنین مقاومتی در صنایع زیردریایی استفاده می‌شود. فریم جلوی خودرو نیز حداقل 50 درصد انرژی تصادف را به خود جذب کرده و از سرنشینان محافظت می‌کند. فریم C شکل جلوی خودرو، کمترین آسیب را برای پای عابر خواهد داشت و استانداردهای 85گانه را پاس می‌کند. سیستم ترمز لاماری ایما نیز از ABS نسخه 9 یعنی به‌روزترین نسخه این سیستم استفاده می‌کند. در تست‌های تصادف اخذ شده از این خودرو، پنج ستاره ایمنی از cncap برای لاماری ایما ثبت شده است.

نمای داخلی لاماری ایما

در پاسخ به پرسشی مبنی بر مشکلات داخلی که سر راه لاماری هست، عنوان شد:
چالش اصلی برای این شرکت، ظرفیت تولید قطعه‌سازهاست. خطوط تولید قدیمی و همچنین تفکرات مدیریتی نیز قدیمی است. مواجهه با قطعه سازان در بخش داخلی‌سازی بزرگترین چالش خودروسازان است.
با توجه به اینکه برخی قطعات در خودروهای تولیدی که در شرکت‌های مختلف در کشور تولید می‌شوند، صحبت‌هایی نیز مبنی بر سفارش و تولید مشترک بوده که در نهایت به نتیجه نرسیده است.
در پاسخ به پرسشی در خصوص تولید خودروی برقی نیز عنوان شد:
در کوتاه مدت، تولید خودروی برقی را مد نظر نداریم اما در صورت رفع موانع واردات خودرو، می‌توانیم در این خصوص رایزنی کرده و از خودروهای برقی شرکت میتسوبیشی وارد یا تولید کنیم.
در پاسخ به پرسشی مبنی بر به تعویق افتادن زمان‌های اعلامی در این جلسه نیز عنوان شد:
معضل تراشه برای تمامی خودروسازان دنیا تاخیر در تولید را به همراه داشت و برای شرکت آرین موتور نیز از سوی شرکت مادر این تاخیر اتفاق افتاد. اما قطعا زمان تحویل اولین سری خودروهای لاماری ایما، اواخر اردیبهشت و اوایل خرداد خواهد بود.

 favorite_border 8
loyalty 
تصاویر مطلب
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade شوک شورای رقابت به بورس، خودرو را از بورس کالا حذف شد؟
grade نگاه کلی به فیدلیتی، ریسپکت، پیکاپ G9 و سایر محصولات گروه بهمن
grade اسکای ول اولین شاسی بلند برقی ایران محصول مشترک کرمان موتور و مپنا
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade شیوه برخی تبلیغات برای خرید موتورسیکلت‌ها خلاف آیین نامه است
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade کامبیز دیرباز، سفیر تیگو8 پرو مکس غول دو دیفرانسیل در کنار آقای بازیگر
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران
grade تست درایو لاماری ایما در پیست آزادی
grade تجربه رانندگی ام وی ام X55 پرو در پیست آزادی
grade آنچه که باید در خصوص خودروهای گذر موقت باید بدانیم
grade بهترین لوازم جانبی خودرو در سال 2021
grade بهترین پمپهای باد پایی مخصوص خودرو در سال 2021
grade بهترین نرم افزارهای بازی رانندگی خودرو برای تلفن همراه
grade افزایش اقبال 31 درصدی رنگ مشکی میکا کرمان موتور
grade خودروهای کرمان موتور در خط رنگ تمام اتوماتیک
grade اولین تجربه رانندگی با جنسیس G90 مدل 2023
grade نیم نگاه به جک J7 کرمان موتور + فیلم
grade روشن کردن خودرو با جامپ استارتر وقتی باتری ماشین خوابیده
grade جک J7 محصول جدید کرمان موتور با لوگوی جدید رونمایی شد + قیمت
grade مزایای فرمان برقی نسبت به فرمان هیدرولیک +فیلم
grade اشکودا کوشاک 2022 امپراطوری دورگه از اروپا و آسیا
grade مزایا و معایب عرضه خودرو در بورس کالا
grade چانگان یونی تی سایپا چه مشخصاتی خواهد داشت + فیلم
grade استون مارتین والهالا مدل 2022
grade آموزش خرید دیگنیتی و فیدلیتی از طریق بورس کالا
grade هایما 7X مینی ون جدید ایران خودرو
grade مشخصات جک J7 مدل 2021 محصول احتمالی کرمان موتور
grade مستند گاندوهای نستوه جاده‌های محجور
grade فیلم معرفی و مشخصات دیگنیتی پرستیژ
grade معرفی مینی ون فردا فورتینگ M4
grade چری رسما از تصاویر آریزو 8 رونمایی کرد
grade محصول جدید کرمان موتور KMC K7 در یک نگاه
grade بررسی هیوندای الانترا N 2022 و مقایسه آن با هوندا سیویک و فولکس واگن جتا
grade اتوشناس خلاق در خدمات خودرویی
grade اولین رویارویی با مزدا 3 توربو 2022: پله پله تا ملاقات تجمل!
grade رونمایی شگفت انگیز فردا فورتینگ ام4 FM4
grade اولین تجربه رانندگی با لینکلن نویگیتور 2022: باور کن نگاه ما به جاده است!
grade سانتافه ایرانی، 600 میلیون تومان! خودروی ریرا چه مشخصاتی دارد؟
grade شاسی بلند جدید رنو رونمایی شد
grade لوسید ایر مدل گراند تورینگ پرفورمنس 2022 در نگاه اول
grade رونمایی از تیگارد x35
grade نسخه ارتقاء یافته خودروی جی 4 با امکانات بیشتر روانه بازار می شود
grade آموزش خرید لاماری ایما در بورس کالا
grade مشخصات و بررسی هایما 8S در شهر آفتاب
grade لیموزین الکتریکی چینی
grade واردات به سبک ایران خودرو آزاد شد
grade ریسپکت تنها سدان جدیدنمایشگاه شهر آفتاب
grade قیمت لاماری ایما رسما اعلام شد: 989 میلیون تومان
grade بنتلی بنتایگا و بنتلی بنتایگا اسپید 2021
grade اولین رانندگی مزدا CX-50 مدل 2023 یک شاسی بلند فوق اسپرت
grade دلالی جدید خودرو به سبک بورس کالا
grade تصویر اولیه مرسدس بنز کلاس تی جدید
grade معرفی هوندا HR-V مدل 2023 پیش از رونمایی
grade شاسی بلند هیوندای پالسید 2023 چهره جدید خود را به رخ کشید
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade رونمایی از فونیکس FX مدیران خودرو در 3 تیپ
grade آیا ایران خودرو قصد مونتاژ مرسدس بنز E200 را دارد؟
grade سدان پرچمدار الکتریکی مرسدس AMG EQS مدل 2022
grade کیا تلوراید جدید بزودی معرفی می‌شود
grade خرید خودرو در بورس مشروط شد
grade طرح تبدیل پارس معمولی به پارس سفارشی
grade شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه فروردین 1401
grade طرح فروش هایما 8S در بورس اعلام شد + قیمت پایه
grade گزارشی خودمانی از تحویل اولین سری خودروهای لاماری ایما
grade نمایشگاه خودروی پکن در تهران افتتاح شد
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade دنا پلاس اتوماتیک یا تارا اتوماتیک ؛ مقایسه طراحی، مشخصات و امکانات
grade پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو به دو شیوه ممکن شد
grade شرایط جدید فروش سه محصول کرمان موتور اعلام شد
grade شروط واردات خودرو در 1401
grade ارتقا سطح کیفی جک S5 TGDI
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade در حاشیه چهارمین نمایشگاه خودرو؛ گروه بهمن چهار محصول جدید خود را معرفی کرد
grade سایپا شاهین وارد بورس شد
grade آغاز پیش فروش لاماری ایما
grade بالنو، خودرو اقتصادی سوزوکی برای بازار هند
grade رونمایی محصول جدید بهمن موتور؛
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - دهه فجر 1400
grade ثبت نام شاهین سایپا بدون قرعه کشی
grade افزایش ساعت کار شماره گذاری و مراکز تعویض پلاک خودرو در اسفند 1400
grade طرح ارائه خدمات پس از فروش کرمان موتور در نوروز 1401
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade اثر 8 دستور رییس جمهور بر خودروسازی کشور
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade طرح جدید پیش فروش 8 محصول ایران خودرو - اسفند 1400
grade وضعیت طرح ترافیک در سال 1401
grade بازدید سفیر کره جنوبی از غرفه کرمان موتور و ابراز امیدواری برای بازگشت هیوندای
grade شرایط فروش دیگنیتی ‌پرایم و فیدلیتی پرایم
grade وضع قوانین به نفع دلالان
grade آغاز دومین مرحله ثبت نام لاماری ایما از شنبه
grade 8 دستور رییس جمهور برای صنعت خودرو ابلاغ شد
grade طرح جدید فروش محصولات سایپا ویژه بهمن 1400
grade مشکل عجیب خودروی تیبا؛ فروخته می‌شود، اما پلاک نمی‌شود
grade فروش نقدی محصولات ایران خودرو - ویژه دهه فجر 1400
grade افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو تا ساعت 18
grade آمار ناامیدکننده خودروسازان
grade طرح فروش فوری محصولات زامیاد
grade نرخ‌های جدید طرح ترافیک اعلام شد
grade سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو راه اندازی شد
grade شرایط جدید کرونایی برای سفر های جاده ای اعلام شد
grade دولت باید از صنعت خودرو کنار بکشد
grade بخشنامه جدید فروش فوری ایران خودرو ; اسفند 1400
grade خودروهای کنترل از راه دور و فناوری نسل پنج
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro
grade نشست خبری گروه بهمن در نمایشگاه خودرو
grade بازی خودروسازان با قیمت در سایه فقدان کیفیت/ «چوب حراج» ایران خودرو و سایپا به اعتماد افکارعمومی
grade اعلام جزئیات فروش و حفظ سهمیه جدید بنزین یارانه‌ای
grade نرخ بیمه نامه شخص ثالث خودروها در سال 1401
grade نارضایتی مردم موجب بازدید آیت‌الله رئیسی از ایران‌خودرو شد/تاکید رئیس جمهور بر رفع انحصار خودرو
grade دلایل ناتوانی خودروسازان برای عرضه محصولات جدید
grade دوگانه سوزها در خط پایان تولید
grade افزایش کرایه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی
grade اعلام اولین طرح فروش فوری سایپا در سال 1401
grade متمایز بودن در عرضه محصولات ویژگی منحصر گروه بهمن
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - اسفند 1400
grade واکنش خودروسازی جهان به جنگ اوکراین
grade تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت آنلاین می‌شود
grade توضیح پلیس درباره شماره‌گذاری خودرو در درب منزل
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade مخالفان واردات خودرو چه می‌گویند؟
grade آمادگی مراکز معاینه فنی برای مراجعه شهروندان
grade خودروهای لوکس تا پایان سال 1400 امحاء می‌شوند
grade لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو
grade فروش خودروسازان تا اطلاع ثانوی متوقف شد
grade کمیسیون تلفیق مجلس واردات خودرو را تصویب کرد
grade جریمه خودرو‌هایی که پشت آمبولانس‌ها حرکت می‌کنند
grade سایپا: شاهین پلاس می آید
grade رانت‌های هنگفتی که دلالان خودرو به جیب می‌زنند/ 175 هزار میلیارد ناقابل در جیب سوداگران
grade رای مثبت مجلس به واردات 70‌هزار دستگاهی خودرو
grade خودروسازان ملی جان مردم را شوخی گرفتند
grade فیدلیتی و دیگنیتی قرعه کشی خواهند شد؟!
grade خروج و تردد خودرو بدون پلاک از کارخانه ممنوع است
grade بحران تردد 8 میلیون دستگاه خودروی فرسوده
grade پیش فروش عادی فیدلیتی پرایم شنبه هفدهم اردیبهشت
grade ایران؛ تنها کشور جهان که واردات خودرو در آن ممنوع است!
grade شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه عید سعید فطر
grade جک j4 اولین محصول بومی تمام برقی کرمان موتور به بازار می آید
grade تردد دودزاها بدون محدودیت
grade مدیر عامل اسنا به نامه اخیر شهرداری تهران واکنش نشان داد
grade فروش اقساطی پیکاپ KMC T8 خرداد 1401
grade فروش اقساطی KMC T8 تیر 1401
grade بهانه‌های خودروسازان در توجیه ایمنی پایین خودرو‌ها مردم را بیشتر عصبانی می‌کند
grade اتمام حجت سطوح عالی کشور با خودروسازان
grade نماینده مجلس: قرار است ارز گوشی آیفون به واردات خودرو اختصاص یابد
grade ایران خودرو ری را ، اولین شاسی بلند ملی معرفی شد
grade دعوای ایران خودرو و وزارت صمت بر سر قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه|توپ در زمین یک شرکت ناشناس
grade تسلا دیگر پرفروش‌ترین خودروساز الکتریکی جهان نیست
grade معرفی عظیم‌ ترین کامیون‌ های جهان
grade بهبود کیفی خودرو با شعاردرمانی؟
grade افتتاح دو کارخانه قطعه سازی با حضور مدیرعامل قوای محرکه کرمان خودرو
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade تخصیص خودرو به منتخبان فهرست ذخیره برای اولین بار
grade افزایش بی‌سابقه نرخ عوارض آزاد راه‌ها تا 101 درصد+ جدول
grade تولید خودروی لادا بدون تجهیزات ایمنی در روسیه به دلیل تحریم‌
grade آغاز اولین طرح فروش نقدی و اقساطی KMC J7 کرمان موتور
grade مدیران خودرو با تجارت شتاب گرفت
grade برنامه ایران خودرو برای افزایش تولید و عرضه هایما
grade کرمان موتور از پلتفرم اختصاصی PS1 در نمایشگاه تحول صنعت خودرو رونمایی می‌کند
grade بازدید استاندار کرمان از کارخانه کرمان موتور
grade به بهانه خبر وزیر صمت درباره واردات خودروی 10 هزار دلاری با گزینه های چینی و بین المللی آشنا شوید
grade همکاری باشگاه مشتریان کرمان موتور و بیمه سامان برای صدور بیمه پیمایشی
grade پذیره‌نویسی اوراق مرابحه «کرمان» در همان روز اول به پایان رسید
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade تغییرات قیمتی بازار خودرو در هفته‌ای که گذشت
grade جزئیات تولید خودروی مشترک ایران، روس و ترکیه | خط تولید این خودرو در کدام کشور فعال می‌شود؟
grade برخی خودروسازان از سیستم قرعه کشی خارج شدند
grade باشگاه مشتریان کرمان موتور پنج ساله شد
grade نمایش توانمندی‌های ایران خودرو و 21 سازنده داخلی در روسیه
grade بازدید مدیرعامل بانک تجارت از شرکت کرمان موتور
grade خودروی 10 هزار دلاری سیتروئن و رکورد فروش 17 دقیقه ای
grade مرحله‌ی سوم «فروش خودرو» در سامانه جامع یکپارچه خودرو به زودی برگزار می‌شود
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل مشخص شدند
grade خودروی ملی بر پایه پلتفورم PS1 کرمان موتور و مپنا در ونزوئلا
grade ماجرای واردات خودرو به کجا رسید؟
grade آماده باش امدادخودرو کرمان موتور به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی
grade خودروهای ناقص سایت مرکزی ایران خودرو صفر شد
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade واردات خودرو نهایی شده است
grade شوک شورای رقابت به بورس، خودرو را از بورس کالا حذف شد؟
grade احراز اصالت قطعات یدکی فقط با یک پیامک
grade ارتقای کیفی 59 قطعه از محصولات ایران خودرو
grade نام خودروی جدید کرمان موتور را پیشنهاد کنید و همان خودرو را جایزه بگیرید
grade ممنوعیت عرضه بدون شناسه لوازم یدکی و قطعات خودرو
grade تکذیب واردات خودرو با رمز ارز (22 مردادماه 1401)
grade زمان برگزاری سومین فروش یکپارچه خودرو مشخص شد
grade تفاهم امدادخودرو ایران و بانک آینده برای تلفیق خدمات خودرویی و بانکی
grade کلاسیک‌سواران در انتظار اصلاح مصوبه هیات دولت
grade برگزاری آزمون فنی اختصاصی هیوندای در ايران
grade نگاه کلی به فیدلیتی، ریسپکت، پیکاپ G9 و سایر محصولات گروه بهمن
grade سفر به بابلسر از دریا تا جنگل
grade این خودروها معاف از مالیات می‌شوند
grade امروز آخرین مهلت شرکت در مسابقه نام گذاری خودرو جدید کرمان موتور
grade اسکای ول اولین شاسی بلند برقی ایران محصول مشترک کرمان موتور و مپنا
grade لاماری ایما را با قیمت قبلی بخرید +جزئیات شرایط فروش
grade عرضه جک s5, جک j4 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس کالا + فیلم
grade اولویت شرکت آرین موتور، ارائه خودروهای با کیفیت است
grade لوازم و قطعات خودرو را از یدک مارکت بخرید
grade راه اندازی سرویس در محل کرمان موتور در شهر مشهد (+جزئیات)
grade امکان خرید آنلاین لوازم یدکی محصولات کرمان موتور فراهم شد+ جزئیات و آدرس سایت
grade شرایط فروش لاماری ایما - آذر ماه ۱۴۰۱
grade شرایط فروش فوق العاده لاماری ایما دی ماه 1401
grade حذف مدت پنج ماه از تاریخ تحویل و با حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر کارکرد از گارانتی خودرو
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade اسامی نخستین خودروهای وارداتی اعلام شد
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade شیوه برخی تبلیغات برای خرید موتورسیکلت‌ها خلاف آیین نامه است
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade کامبیز دیرباز، سفیر تیگو8 پرو مکس غول دو دیفرانسیل در کنار آقای بازیگر
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران