فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران

سبقت آزاد۱۳۹۸/۱۱/۱۵ ۱۶:۱۷:۲۴ 0

ضوابط طرح ترافیک سال 99 با اعمال 6 تغییر در نسخه 98 این طرح، به تصویب پارلمان پایتخت رسید.

فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهرانبه گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد به نقل از دنیای اقتصاد، ضوابط طرح ترافیک سال 99 با اعمال 6 تغییر در نسخه 98 این طرح، به تصویب پارلمان پایتخت رسید. در صورت تایید مصوبه توسط فرمانداری، عوارض ورود به محدوده‌های «اصلی» و «زوج و فرد» به میزان ۷/ ۲۱ درصد نسبت به امسال افزایش پیدا می‌کند. بزرگ‌ترین نقطه تاریک - اشکال اساسی- طرح ترافیک ۹۹ به «نوع مجوز عبور و مرور در محدوده زوج و فرد» مربوط است که طبق اعلام صریح شهرداری تهران این بخش از طرح به جای مهار بار تردد در بزرگراه‌ها، ازدحام خودروها را تا ۱۱ درصد افزایش داده است.
نسخه سال آینده طرح ترافیک شهر تهران با تغییرات جزئی در میزان عوارض تصویب شد. بر اساس این مصوبه میزان عوارض دریافتی در حلقه اول و دوم طرح ترافیک برای تمام خودروها از ابتدای سال آینده ۷/ ۲۱ درصد افزایش خواهد یافت. جزئیات این مصوبه حکایت از ۶ تغییر نسبت به طرح ترافیک سال جاری دارد که یکی از این تغییرات منفی و بقیه آنها مثبت است. همچنین مصوبه تعیین نرخ عوارض حلقه اول و دوم طرح ترافیک در سال ۹۹ حاوی دو نقطه تاریک است که اگر برای آنها چاره نشود و اصلاحی روی مصوبه‌صورت نگیرد، ممکن است تشدید ترافیک در سال آتی را به دنبال داشته باشد. به گزارش «دنیای اقتصاد»، رقم پایه نرخ عوارض تردد در محدوده‌های کنترل ترافیکی شهر موسوم به حلقه اول و دوم طرح ترافیک در محدوده مرکزی شهر که در سال جاری ۲۳ هزار تومان بود، در سال آینده حدود یک‌پنجم افزایش یافته و به ۲۸ هزار تومان رسیده است. در عین حال کلیات فرمول محاسبه نرخ عوارض مانند سال گذشته تابعی از زمان ورود و خروج در محدوده، نوع معاینه فنی خودرو (عادی یا برتر)، زمان پرداخت (دو سر پیک، یک‌سر پیک و غیرپیک) و محدوده تردد (حلقه اول یا دوم) خواهد بود هرچند میزان برخی از این ضرایب تغییر کرده و ضرایب تشویقی دیگری نیز برای اعمال تخفیف بیشتر به گروه‌هایی از شهروندان پیش‌بینی شده است.
سفر اغلب مسافران درون‌شهری که در محدوده مرکزی شهر تردد می‌کنند، از جنس «یک‌سر پیک» است، به این معنا که آنها صبحگاه وارد محدوده شده و پیش از ساعت ۱۶ از محدوده خارج می‌شوند یا اینکه خروج خود را به پس از ساعت ۱۸ موکول می‌کنند تا با ترافیک ساعات اوج تردد عصرگاهی تداخل پیدا نکنند. این گروه از مسافران بعضا بین ساعت ۱۰ تا ۱۶ وارد محدوده شده و در ساعات اوج عصرگاهی از محدوده خارج می‌شوند. در صورت داشتن معاینه فنی عادی و پرداخت عادی (پس از مهلت یک‌ماهه از زمان تردد) این مسافران در حال حاضر عوارض ۳۴ هزار و ۵۰۰ تومانی پرداخت می‌کنند، در حالی که سال آینده آنها باید ۴۲ هزار تومان پرداخت کنند.
همچنین مسافرانی که جنس زمان سفر آنها یک‌سر پیک است اما وارد محدوده طرح ترافیک نمی‌شوند و صرفا در محدوده حلقه دوم طرح ترافیک یا همان محدوده زوج و فرد سابق وارد می‌شوند، امسال عوارض ۱۷ هزار و ۲۵۰ تومانی پرداخت می‌کنند اما این رقم در سال آینده به ۲۱ هزار تومان افزایش خواهد یافت.
از ابتدای تابستان امسال طرح زوج و فرد لغو و این محدوده به‌عنوان حلقه دوم طرح ترافیک معرفی شد، با این تفاوت که عوارض تصویب شده برای این محدوده نصف عوارض تردد در محدوده حلقه اول طرح ترافیک است و نیز هر خودرو برای تردد در این محدوده فارغ از اینکه رقم آخر پلاکش زوج باشد یا فرد، مجوز تردد ۲۰ روزه در محدوده زوج و فرد سابق را به‌صورت کاملا رایگان دارد و می‌تواند متناسب با نیاز خود در هر روز دلخواه به این محدوده وارد شود. به‌رغم مزیت حذف رانت پلاک زوج نسبت به پلاک فرد خودروها با اجرای این نسخه جایگزین طرح زوج و فرد، در عین حال از ابتدا این نگرانی وجود داشت که اجرای طرح جدید دست‌کم در برخی از روزها به دلیل تداخل تقاضای استفاده از سهمیه ۲۰ روزه خودروها به تشدید ترافیک بینجامد. مخالفان حذف طرح زوج و فرد نیز اگرچه به ناکارآمد بودن آن طرح قدیمی اذعان داشتند، اما در عین حال نسخه جدید را از این محل مبتلا به اشکال می‌دانستند.
با این همه در مفاد مصوبه نرخ عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد سابق، تغییری در مختصات کلی نسخه‌ای که از ابتدای تابستان امسال اجرا شد، اعمال نشده و سهمیه ۲۰ روزه و پرداخت عوارض در حلقه دوم معادل نصف عوارض حلقه اول برای تردد مازاد بر سهمیه، برقرار است. در صورتی که خودروهای مسافران یک‌سر پیک حلقه اول و دوم طرح ترافیک، معاینه فنی برتر داشته باشد، با اعمال تخفیف مربوطه که ۵ درصد نسبت به سال گذشته بیشتر تعیین شده است، عوارض پرداختی بابت تردد در طرح ترافیک از ۴۲ هزار تومان به ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان و عوارض تردد در حلقه دوم از ۲۱هزار تومان به ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان کاهش خواهد یافت.

شش تغییر عمده طرح ترافیک ۹۹
به گزارش «دنیای اقتصاد»، تغییر اول در طرح ترافیک سال آینده با رشد پنج هزار تومانی مبلغ پایه عوارض که در قالب فرمولی در ضرایب مشخصی ضرب می‌شود، رخ داده است. در تغییر دوم، میزان تخفیف عوارض تردد در هر دو محدوده حلقه اول و دوم طرح ترافیک در صورت برخورداری خودرو از گواهی معاینه فنی برتر، ۳۰ درصد تعیین شده است. این در حالی است که در سال جاری میزان این تخفیف ۲۵ درصد است که برای تشویق به اخذ معاینه فنی برتر، در سال آینده افزایش یافته است تا شاید به این ترتیب اثر طرح ترافیک جدید بر کاهش آلودگی هوا نیز ملموس شود.
سومین تغییری که در نرخ عوارض طرح ترافیک سال ۹۹ رخ داده، ناظر بر افزایش دقت و کارآیی «سنسور آلودگی هوا» در این محدوده است. بر اساس یکی از تبصره‌های مصوبه شورای شهر، شهرداری تهران مکلف شده به منظور کنترل آلودگی هوا و کاهش ورود وسایل نقلیه به محدوده‌های ممنوعه‌ تردد در شرایط اضطرار آلودگی هوا، در صورت تجاوز شاخص آلودگی هوا از عدد ۱۰۰ واحد، به میزان ۵۰ درصد و در صورت تجاوز شاخص آلودگی هوا از عدد ۱۵۰ واحد به میزان ۱۰۰ درصد نرخ پایه ۲۸ هزار تومانی این عوارض را افزایش دهد.
در واقع تغییر مهم و مثبت این تبصره نسبت به مصوبه سال گذشته در «مکلف» خواندن شهرداری به افزایش نرخ عوارض تردد در روزهای آلوده است، چراکه سال گذشته نیز چنین تبصره‌ای با قید «مجاز» دانستن شهرداری به انجام این اقدام، به تصویب شورای شهر تهران رسیده بود که عملا در روزهای پرآلاینده نیمه دوم امسال، ناکارآمدی این تبصره مشخص شد، چراکه شهرداری تهران در بسیاری از روزهای آلوده با توجه به اینکه تکلیفی در این زمینه نداشت، از مجوز این تبصره استفاده نکرد و تغییری در رقم عوارض روزانه طرح ترافیک به نفع پاک شدن هوای شهر اعمال نشد. به این ترتیب اشکال مذکور در مصوبه سال جاری برطرف و شهرداری به افزایش بهای عوارض در روزهایی که هوا برای گروه‌های حساس آلوده است به میزان ۵۰ درصد و در روزهای آلوده برای عموم جامعه به میزان ۱۰۰ درصد مکلف شده است. چنین بندی می‌تواند به کاهش انتشار آلاینده‌ها در روزهایی که شاخص هنوز به ۱۵۰ واحد نرسیده منجر شود و از سقوط شاخص کیفیت به محدوده «ناسالم برای عموم جامعه» پیشگیری کند.
چهارمین تغییر مصوبه مذکور ناظر بر پیش‌بینی مشوقی برای شهروندان خوش‌حساب و قانون‌مدار است. هر چند مفاد این بند هنوز گنگ است و قرار است دستورالعمل مربوط به آن توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک تدوین شود، اما آنچه مشخص است این است که گروهی از شهروندان قانون‌مدار از تخفیف ۵ درصدی برخوردار خواهند شد. ساز و کار اجرایی این ماده قانونی هم تا سه ماه آینده در قالب دستورالعملی که توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک تهیه می‌شود، مشخص خواهد شد.
پنجمین تغییر طرح ترافیک که همچون موارد قبلی ذکر شده در دسته تغییرات مثبت ترافیکی ارزیابی می‌شود، پیش‌بینی بسته‌های اعتباری یک ساله برای خودروسواران حقیقی و حقوقی است که از پیش قصد رزرو تمام ایام سال را برای تردد دارند. برای این گروه از متقاضیان تخفیف ۳۰ درصدی پیش‌بینی شده که مشروط به دریافت بهای عوارض کل سال در ابتدای سال است. این سهمیه ثانویه که برای دستگاه‌های سهمیه‌بگیر و اشخاص حقوقی هم قابل استفاده بوده و به موجب آن سهمیه‌بگیران مذکور از تخفیف برخوردار می‌شوند، به افراد عادی هم در صورت تقاضا و با رعایت سقف ۱۰۳ هزار دستگاه مجاز به تردد در هر روز در محدوده طرح ترافیک، تعلق می‌گیرد. در حال حاضر بیش از ۶۰ هزار خودروی سهمیه‌بگیر با پرداخت عوارض روزانه وارد محدوده طرح ترافیک می‌شوند و نیازی به رزرو روز تردد از قبل ندارند. اما با تمهیدی که برای سال آینده اندیشیده شده، عوارض این سهمیه‌بگیران بیش از گذشته وصول خواهد شد. همچنین به شهرداری تهران اجازه داده شده بسته‌های اعتباری دیگری برای بازه کوتاه‌مدت (به‌عنوان مثال شش‌ماهه) با همین شرایط اما با اعمال تخفیف ۲۰ درصدی نیز برای شهروندان متقاضی تردد مستمر در محدوده طرح ترافیک تعریف کند. ششمین و آخرین تغییری که رخ داده، بر خلاف مواردی که ذکر شد پیامد کاملا منفی دارد. ماجرا به حذف ماده‌ای باز می‌گردد که در مصوبه امسال وجود دارد و تاکید می‌کند درآمد حاصل از عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک باید به‌طور کامل صرف توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و اقدامات پیشگیرانه به منظور کاهش اثرات ناشی از آلودگی هوا شود. این در حالی است که در مصوبه مربوط به عوارض طرح ترافیک در سال آینده، ماده مذکور به کلی حذف شده و محل هزینه‌کرد منابع حاصل از این بخش مشخص نشده است.
این در حالی است که با توجه به ورود به سومین سال اجرای نسخه جدید طرح ترافیک، قطعا در سال آینده میزان وصول این درآمد افزایش خواهد یافت، چراکه شهروندان اطمینان پیدا می‌کنند که بعید است اختلاف‌نظرها به لغو طرح مذکور منجر شود. با این اوصاف حذف ماده‌ای که محل هزینه‌کرد منابع حاصل از عوارض ترافیکی را صرفا توسعه حمل و نقل عمومی معرفی کرده، به منزله بازگشت به عقب است.
«دنیای اقتصاد» دو نقطه تاریک مصوبه تعیین بهای عوارض تردد در محدوده حلقه اول و دوم طرح ترافیک در سال ۹۹ را نیز شناسایی کرده است. بزرگ‌ترین نقطه تاریک این مصوبه، بی‌عملی در برابر افزایش ترافیک در محدوده حلقه دوم است. اجرای نسخه جایگزین «زوج و فرد» در مقاطعی از امسال به تشدید ترافیک در برخی از معابر این محدوده منجر شد اما تا پیش از این آمار رسمی در این خصوص منتشر نشده بود تا اینکه دو روز قبل سرپرست معاونت ترافیک شهرداری تهران به افزایش ۴ تا ۱۱درصدی ترافیک در این محدوده اقرار کرد. بنابراین انتظار می‌رفت لایحه‌ای که شهرداری ارائه می‌کند، یک گام رو به جلو در راستای رفع اشکال نسخه جایگزین زوج و فرد بردارد و فرمول به شکلی تغییر کند که عارضه افزایش ترافیک در حلقه دوم خنثی شود؛ اما تغییری در این مسیر اعمال نشده است. حتی این گمانه مطرح شده بود که میزان عوارض تردد در حلقه دوم می‌تواند به جای نصف، ۷۰ درصد عوارض حلقه اول طرح ترافیک باشد تا تردد خودروها در این محدوده هزینه بیشتری به مسافران شهری تحمیل کند و از سفرهای غیرضروری در این محدوده در مهلت ۲۰ روزه تردد رایگان کاسته شود. با این حال تغییری در ضرایب مذکور رخ نداده و اگر شورای ترافیک تهران در این حوزه ورود پیدا نکرده و آن را مورد تجدید نظر اساسی قرار ندهد، ممکن است بر میزان ترافیک‌زایی طرح جایگزین زوج و فرد در سال آینده افزوده شود.
دومین نقطه تاریک مصوبه عوارض سال ۹۹ طرح ترافیک، مربوط به سکوت در قبال نحوه تسویه حساب بدهکاران به شهر از بابت این عوارض است. به گفته محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، ۵۱ درصد از درآمدهای طرح ترافیک در دو سال اخیر هنوز وصول نشده و مردم و دستگاه‌های اجرایی ۵۵۰ میلیارد تومان از این بابت به شهرداری تهران بدهکار هستند. این در حالی است که هیچ ساز و کاری در این لایحه برای افزایش وصول این مطالبات پیش‌بینی نشده است.

فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران

 favorite_border 0
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade پورشه ماکان اس 2019
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade وزیر صمت برکنار شد
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade فیلم تجربه رانندگی با سیتروئن C3 در مسیر کاشان اصفهان
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری GL 2007، میانسال محبوب ژاپنی
grade بهترین خودروهای 2019 که کمتر از 40.000 دلار قیمت دارند
grade داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade تشخیص نوع و برند خودرو فقط با لمس کردن
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade دنا پلاس با نام خزر! در میان بهترین‌های نمایشگاه خودروی مسکو 2018
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade آذویکو نه ام جی ۳۶۰ تحویل می‌دهد نه پاسخگوی مشتریان است
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade درباره ما
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت دوم
grade همه چیز در مورد سیم بکسل خودرو
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade قانون بچه مثبت‌ها و بچه زرنگ‌ها
grade سیتروئن C3-XR SUV مدل 2019
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade فیلم بررسی ام جی 360 توربو - MG 360
grade بی‌ام‌و X6 مدل 2020 کرگدن باوارایی رونمایی شد
grade تجربه رانندگی پاگانی هوایرا مدل 2015
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade سیستم اطلاعات و سرگرمی همزمان در خودرو Infotainment
grade مک‌لارن سنا هنسی 2019، تزریق قدرت اضافه به ابرخودرو انگلیسی
grade سیستم جدید کنترل صوتی مرسدس بنز (MBUX)
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade سانگ یانگ تیوولی دیزلی توربو، کره‌ای چهارچرخ محرک
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade بنتلی فلایین اسپور V8 پا به سن گذاشته جذاب
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade سیستم پرداخت آنلاین و ایمن از داخل خودروها
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade همه چیز درباره سیستم ترمز EBD و عملکرد آن
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade پژو 2008 مدل 2020 با چهره‌ای جدید معرفی شد
grade بی‌ام‌و M8 مدل 2020، بازگشت شکوهمندانه سری هشت باوارایی پس از 20 سال
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade آیا ال90 با مشخصات فنی جدید طرفدار دارد؟
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade گردهمایی سیتروئن سواران در پاریس در 100 سالگی سیتروئن
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade معرفی دنا پلاس توربوشارژ و مقایسه مشخصات با دنا پلاس
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade یک هفته با کیا سورنتو 2019
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade سوراخ شدن اگزوز چه اثراتی بر عملکرد خودرو دارد؟
grade دنا پلاس توربو و پژو 207 سقف پانوراما
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به مناسبت عید فطر + مشخصات فنی و تجهیزات
grade کیا استونیک 2018 کراس‌اوور کوچولوی 20 رنگ
grade سیستم کنترل پایداری الکترونیکی خودرو ESP
grade با 55 میلیون مالک جک جی 4 اتوماتیک شوید
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade 206 تیپ 5 در 2 مدل ساده و فول آپشن ارائه خواهد شد
grade خودروی دنا پلاس از این پس بدون سانروف و رینگ آلومینیومی
grade افزایش هزینه نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک؛ برگ سبز سند رسمی است
grade آیا شرکت آذویکو در آستانه تعطیلی است؟
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade با 55 میلیون تومان جک جی 4 بخرید
grade شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد
grade تولید 118 دستگاه مزدا 3 توسط گروه بهمن در اردیبهشت 1398! و توقف تولید برخی خودروها
grade شرایط فروش اقساطی جک S3 ویژه تیرماه 1398
grade دنا پلاس اتومات به بازار می آید
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade نرخ جدید معاینه فنی خودروها تایید شد
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade هیوندای النترا 2019 ارزان، ایمن و محبوب
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade بیانیه کرمان موتور در خصوص افزایش قیمت‌ها
grade سیستم تعلیق فعال الکترومغناطیسی EASS
grade سورنتو 2018 فیس‌لیفت توسط کیا معرفی شد
grade نکات کلیدی برای استفاده از ترمز دستی
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade قیمت جدید چانگان CS35 اعلام شد
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade دنا پلاس به ناوگان پلیس سنگال پيوست
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade آئودی Q8 مدل 2019، کراس‌اوور کوپه هیجان‌انگیز
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade طرح جدید تبدیل تعهدات معوق ایران‌ خودرو
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر 98
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade مک لارن GT 2020، گرند تور به سبک مک لارن
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade اين خط، خط عابر پياده است به احترام پياده بايستيم!
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت 98، دنا پلاس 4 ستاره شد
grade کیا کادنزا 2020 معرفی شد
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade همراهی در تولید خودروهای کرمان موتور
grade سلتوس جدیدترین شاسی بلند کیا بدون پوشش استتاری دیده شد
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade سریع ترین تراکتور جهان با قدرت 1000 اسب بخار
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade رنو کولئوس جدید رسما معرفی شد
grade تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل
grade رونمایی از یک هیبریدی 996 اسب‌بخاری به نام دیسی
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade طرح همراهی در تولید کرمان موتور از 10 تیرماه آغاز می شود
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade هشدار پلیس درباره خودروهای دو تکه‌ای
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade هر آنچه باید درباره پژو 2008 بدانید
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade احتمال بازگشت خودروسازان فرانسوی به ایران
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade بررسی لکسوس RX نسخه فیس‌لیفت 2020
grade سایون اف.آر.اس در جدال با هیوندای جنسیس کوپه
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade ماشین‌های الکتریکی تویوتا از سال 2023 در شبکه تاکسیرانی استفاده خواهد شد
grade هشدار به مالکان 3 میلیون خودروی تهرانی
grade برنامه فیات برای تولید خودروی سواری در ایران
grade مرسدس بنز GLB مدل 2020، شاسی بلند هفت نفره بنز معرفی شد
grade جوابیه کرمان موتور در خصوص شایعه دریافت ارز 4200 تومانی
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade امکان تولید تندر 90 با موتور 206
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade فروش خودرو خارجی با پلاک گذر موقت کلاهبرداری است
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade قیمت جدید خودروهای هیبریدی در ایران
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade فرانسوی‌ها 65 میلیون یورو اسکناس از ایران خارج کردند
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade ویژگی‌های نیسان آلتیمای 2020
grade تایرها را احتکار کرده‌اند
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade اما و اگرهای واردات خودروی دست دوم
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade کسی ماشین برقی نمی‌خرد، هیجان‌زده نشوید
grade یک آستون مارتین دیگر برای جیمز باند
grade جزئیات تعیین تکلیف مشتریان اتوخدمت سایپا
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی سوخت‌گیری کنید
grade باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade هر لحظه و هرجا امداد کرمان موتور در تعطیلات کنار شماست
grade ترخیص اتومبیل دست دوم در گمرک خرمشهر ممنوع است
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade اتوبوس برقی eLion با انتشار آلایندگی صفر
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade بنتلی EXP 100 GT، چشم اندازی از آینده خودروهای لوکس
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade فیس‌ لیفت نسل دوم کادنزا در تیزرهای کیا
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade دوربردترین خودروی خورشیدی جهان
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade نظر وزیر صمت درباره بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade دستور جهانگیری برای قیمت‌گذاری خودرو به کجا رسید؟
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade کمبود قطعه از مهمترین مشکلات صنعت خودروسازی است
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade کشمکش قیمت‌گذاری خودرو
grade ابطال فرمول بیمه‌مرکزی در پرداخت خسارت به خودروهای گران‌قیمت
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade مدیر عامل ایران خودرو: پس از پروژه تولید 301 به سراغ تولید پژو 2008 می رویم/ وانت پژو 301 را نمی سازیم
grade عوارض بیمه شخص ثالث شامل بیمه حوادث راننده نمی‌شود
grade تصاویر نسل جدید کیا سورنتو در حال تست فنی لو رفت
grade آخرین وضعیت واردات خودروهای هیبریدی
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade 50 دستگاه از نسخه V8 تورفئو لوانته توسط مازراتی عرضه می‌شود
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade فولکس قورباغه‌ای به آخر خط رسید
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade فروش خودروی دریافتی از کارخانه تا یکسال ممنوع می‌‌شود
grade مجوز پیش فروش خودروسازان صادر شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade ساعت‌هایی برای یادبود ابرخودروهایی خاص
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade کیا ایکس‌ سید 2020 معرفی شد
grade رشد قیمت خودرو، بازارهای موازی را هم درگیر کرده است
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade طرح ترافیک جدید پنجشنبه‌ها هم اجرا می‌شود
grade قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade خودروی پلاگین هیبریدی بنز در راه است
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade کاهش دلالی با اخذ مالیات از معامله خودروی صفر کیلومتر
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade ابرخودرو لامبورگینی برای دشت و بیابان
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade کاهش 60 درصدی شماره‌ گذاری خودروهای نو
grade برنامه ریزی سه ساله برای تولید پلتفرم جدید خودرویی
grade تدوین دستورالعمل قیمت‌ گذاری خودرو آغاز شد
grade 3 هزار دستگاه پژو 301 امسال تولید می شود
grade مرسدس AMG GT R با تیونر G-Power، جذاب‌تر و قدرتمندتر از گذشته
grade جریمه‌های رانندگی را اقساطی پرداخت کنید
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade رسوایی جدید فورد
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade آغاز توليد آزمايشی برخی از قطعات 301 در نصف جهان
grade تویوتا همچنان باارزش‌ترین خودروساز جهان است
grade بازارهای مسکن، طلا و خودرو چقدر حباب دارند؟
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade تصمیم‌ گیری رنو برای ادغام با فیات
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade ترخیص خودروهای وارداتی از سر گرفته شد
grade دستور جهانگیری به وزیر صنعت برای کاهش قیمت خودرو
grade لاستیک خودرو گران نمی‌شود
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade سازمان حمایت، همچنان مسئول قیمت‌گذاری خودرو است
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade خودروی برقی که سقف آن پنل خورشیدی دارد!
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade پرفروش‌ترین خودروهای برقی چینی کدامند؟
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade خودروهای جدید الکتریکی باید تولید صدا کنند
grade پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade ماشین پرنده پورشه
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade ادعای غیرواقعی شرکت‌های خودروساز مبنی بر کمبود قطعه
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade تسلا 3 رکورد زد!
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade ارز ارزان شد
grade تشکیل جلسه شورای رقابت در روزهای آینده برای تعیین قیمت پایه خودروها
grade رنو کپچر برای اولین بار با موتور پلاگین هیبرید ساخته خواهد شد
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade تغییر موتور محصولات رنو فقط یک تخیل است
grade امید به نجات کارخانه فورد با شاسی بلند جدید پوما
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade راه‌اندازی 12 تاکسی هوایی در آسمان ایران تا پایان سال
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade دختران مکانیک
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade لاستیک‌های تولید داخل گران شد; با مجوز یا بدون مجوز؟
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade واگذاری دو خودروساز بزرگ به بخش خصوصی آغاز شد
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade افزایش قیمت مجدد جیلی GC6 توسط خودروسازان بم
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade سایپا قادر به تحویل خودروهای خارجی پیش‌فروش شده نیست
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade ممنوعیت تعیین قیمت روزانه فروش‌های فوری خودروسازان
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade همراهی به مثابه مشارکت و همدلی دوسویه اجتماع و صنعت
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade نمایش پورشه تایکان در چین
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade پاسخ مثبت جهانگیری به سازمان بازرسی برای قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade فولکس واگن در ترکیه خودرو می‌سازد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade فروش اموال مازاد خودروسازان کلید خورد
grade مخالفت شورای نگهبان با صفر کردن تعرفه خودروهای هیبرید
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade پیش‌ فروش خودرو مشروط شد
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade وعده تولید پژو 301 و تحویل معوقات پژو ۲۰۰۸
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade تولید خودرو نصف شد
grade خودروی هیبریدی اسپورت بی ام و از راه می رسد
grade طرح ترافیک تهران امروز اجرا نمی‌شود
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade سردرگمی شورای رقابت در بازار خودرو
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade سایپا افزایش قیمت خودروی ساینا را تکذیب کرد
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade خودروهای هیبریدی بی ام و در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade خودروهای ناقص کف کارخانه‌ها تا یک ماه و نیم آینده تکمیل می‌شوند
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade اولین مدل الکتریکی فولکس‌واگن دو ماه دیگر رونمایی می‌شود
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade ادعا‌ی 2 شرکت خودروساز مبنی بر کمبود قطعه، غیرواقعی است
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade سایه سازمان استاندارد روی خودروهای ناقص
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade ميزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خودروهای ایرانی 60 درصد بالاتر از کشورهای اتحادیه اروپاست
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade کاهش حدود 41 درصدی تولید خودرو در بهار 98
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade بنز و بی‌‌ام‌و پروژه مشترک خودروهای خودران سطح 4 را کلید زدند
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade خودروسازان بازار را تشنه نگه داشته‌اند
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade اولین مینی‌ون جهان
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade رشد 90 درصدی استقبال از خودروهای برقی در آمریکای لاتین
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade تولید ناوگان برقی جگوار در بریتانیا
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade جگوار برای ساخت موتور الکتریکی مدل‌های جدید خود با بی‌ام‌و همکاری می‌کند
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade آینده شرکت لکسوس
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade فراری روما معرفی شد
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade همکاری جیلی و دایملر
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade افت شدید معاملات خودرو
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade پورشه ماکان اس 2019
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade وزیر صمت برکنار شد
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط