نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون

مهندس اشکان معصومی۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۱۳:۱۸:۵۳ 2

ون‌های مسافرتی وسایل نقلیه کم دردسر، ارزان و با امکاناتی مناسب بودند که با استقبال بی نظیر جهانگردان، گردشگران و مردم علاقه‌مند به سرگرمی و تفریحات ماجراجویانه مواجه شدند. در این مطلب به معرفی جدیدترین گونه‌های خودروهای ون کلاسیک مسافرتی یا خودروهای کمپر می‌پردازیم.

به گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد، خودروهای کمپر (Camper) یا کاروان امروزه در سراسر دنیا توسط خانواده ها برای سفرهای طولانی و یا پیک نیک‌های چند روزه مورد استفاده قرار می‌گیرند. در سال 1948 اولین نمونه‌ خودروهای کمپر فولکس واگن با نام تیپ2  تولید شد که در آن از متعلقات فنی و حتی تزیینات ظاهری فولکس واگن تیپ1 یا همان خودروی معروف بیتل استفاده شده بود. شاید خاص‌ترین گونه ونهای مسافرتی، خودروی کمپر نام داشت که کمپانیهای مختلف با همکاری شرکت فولکس واگن از اواسط دهه 50 آن را به مشتریان عرضه کردند. ون‌های مسافرتی وسایل نقلیه کم دردسر، ارزان و با امکاناتی مناسب بودند که با استقبال بی نظیر جهانگردان، گردشگران و مردم علاقه‌مند به سرگرمی و تفریحات ماجراجویانه مواجه شدند. در این مطلب به معرفی جدیدترین گونه‌های خودروهای ون کلاسیک مسافرتی یا خودروهای کمپر می‌پردازیم.

کمپر ون هیبریدی دیزلی- الکتریکی NordVan:
شرکت نوردون یک فولکس واگن Carfter را به یک کمپر هیبریدی دیزلی- الکتریکی تبدیل نموده است. در نمایشگاه امسال خودروهای ون کمپر کاروان سالن دوسلدورف آلمان شرکت کنندگان از مدل فولکس واگن گرند کالیفرنیا بازدید کردند. در کنار این کمپر جدید، مدل دیگری بر پایه فولکس واگن کارفتر توسط شرکت نوردون ارایه شده بود که در آن تجهیزاتی مانند بخاری، حمام، آشپزخانه با دو یخچال تعبیه شده است و توسط یک پیشرانه گازوئیلی و یک موتور الکتریکی تقویت گردیده است. ارتفاع کابین ون کوتاه است ولی طول بدنه آن 6 متر است. داخل کابین خودرو علیرغم ارتفاع کم سقف، فضای مناسبی را در اختیار سرنشینان قرار می دهد و برخلاف تریم روشن و سفید فولکس واگن crafter داخل کابین توسط شرکت سازنده به رنگ تریم تیره نقره‌ای و صندلی‌های خاکستری تزیین شده است. دو محفظه شیشه‌ای دید آسمان را فراهم نموده‌اند و همراه با کف قهوه‌ای روشن خودرو و مبلمان خاکستری رنگ، در مجموع طراحی بسیار خوب و زیبایی را ارایه می‌کنند. میز نهارخوری کوچکی در وسط کابین تعبیه شده که همان صندلی‌های جلوی خودرو با قابلیت چرخش، برای استفاده از آن به کار می‌روند. سرویس شیشه‌ای و براق Webasto آشپزخانه همراه با اجاق گاز گازوئیلی سرامیکی نمای خوبی به کابین داده است. تجهیزات آشپزخانه با انرژی الکتریسیته و گازوئیل کار می‌کنند و نیازی به مخزن گاز LPG نیست.

کمپر ون هیبریدی دیزلی- الکتریکی NordVan

یخچال کمپرسوری در خارج از آشپزخانه و در زیر تخت قرار دارد و یخچال کوچکتری برای خنک کردن آب آشامیدنی با دسترسی از داخل و خارج کابین نیز در انتهای آشپزخانه تعبیه گردیده است. این سیستم محل نگهداری غذا و میوه و آب آشامیدنی را از هم مجزا نموده است. یک تخت دو نفره تاشو با ابعاد 140 در 200 سانتیمتر در قسمت بالای یخچال قرار گرفته که در بخش بالایی تخت، کشوها و کمد لباس درون دربهای عقب خودرو به همراه سیستم روشنایی تأمین گردیده‌اند. همچنین یک محفظه تاشو برای نگهداری و حمل دوچرخه و تجهیزات بزرگ در قسمت عقب کابین در نظر گرفته شده است. به دلیل فضای محدود کابین و ارتفاع کم سقف، در صورت نیاز به حمل اسکی یا دوچرخه باید یک باربند روی سقف نصب کنید و یا یک تریلر در عقب خودرو بکشید. در پشت صندلی راننده یک سرویس دستشویی تعبیه شده است که قابلیت تا شدن و جمع شدن در یک کابینت دیواری دارد و در قسمت بالای آن یک شیر آب نیز قرار دارد که می‌توان مانند دوش فنری از آن استفاده نمود. سیستم بخاری و سیستم آب گرم دیزل، کولر و تهویه مطبوع برقی، روشنایی LED کابین، سیستم کمکی پارک، پله برقی، پریز برق 230 ولت، خروجی 12 ولت، خروجی USB، سیستم گرمکن خورشیدی،  از امکانات دیگر این کمپر ون هستند. پیشرانه دیزل 174 اسب بخاری خودرو توسط گازوئیل تغذیه شده است و سیستم ترمز ABS و سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESP) به صورت استاندارد در این خودرو در نظر گرفته شده‌اند. قیمت این ون مسافرتی 94500 یورو معادل 108750 دلار است.

کمپر ون هیبریدی دیزلی- الکتریکی NordVan

کمپر ون Chausson Flash 634 با تختخواب های برقی:
شرکت فرانسوی Chausson کمپر فلش  634  را بر مبنای فورد ترانزیت با بدنه‌ای از جنس فایبرگلس طراحی نموده است که طول بدنه آن 6.40 متر است. سه تخت تاشو در قسمت سقف بلند خودرو جمع می‌شوند تا جا برای دو میز نهارخوری، یک کاناپه راحتی و چند کشو باز شود که از این نظر آن را به چاقوهای نظامی چندکاره سوییس آرمی تشبیه شده است. در هنگام شب که سه تخت برقی موجود در کابین از قسمت سقف باز شوند، جا برای خوابیدن 5 نفر را تأمین می‌نمایند. در قسمت عقب کابین محلی برای قرار دادن دوچرخه و تجهیزات بزرگ تعبیه شده است. در حالی که برخی از این خانه‌های متحرک برای ایجاد فضای مناسب جهت زندگی دو نفر تلاش می‌نمایند، این ون مسافرتی به راحتی فشای نشستن و خواب پنج نفر را فراهم نموده است. سه تخت مجزای برقی با قابلیت جمع شدن در سقف، در هنگام روز با جایگزینی دو میز نهارخوری و صندلی‌ها و کاناپه راحتی، فضای کابین را برای خوردن غذا و یا بازی گروهی میسر می‌کنند. در قسمت جلوی کابین و در پشت سر راننده، دو تخت یک نفره بر روی هم قرار دارند.

کمپر ون Chausson Flash 634 با تختخواب های برقی

در شب هنگام تنها با فشار یک دکمه، میز تلسکوپی به صورت برقی جمع می‌شود و برای ایجاد محیط خصوصی، یک پرده برقی قسمت تختخواب را از کابین مجزا می‌نماید. مجددا در هنگام روز با فشار یک دکمه، تختها به صورت برقی جمع می‌شوند و جای خود رابه میز نهارخوری و صندل‌یها می‌دهند. همچنین زمانی که تختخواب عقب کابین به بالا جمع می‌شود، قسمت زیرین آن به یک صندلی راحتی با چند کوسن روی آن تبدیل می‌شود. در دیواره کناری خودرو، پریز برق و سیستم شارژ USB برای تبلت و موبایل تعبیه شده‌اند و صندلی‌های عقب توسط یک اهرم دستی در خارج کابین جمع می شوند تا فضای قرار دادن دوچرخه یا اسکی یا تخته موج سواری را فراهم نماید که EasyBox نامیده می‌شود. این خودرو به صورت استاندارد ظرفیت چهار سرنشین به همراه یک نفر اضافه را دارد. آشپزخانه دارای دو اجاق گاز، سینک ظرفشویی و یخچال 146 لیتری است و سرویس بهداشتی شامل توالت، سینک دستشویی و حمام است. در قسمت جلوی سقف یک سانروف بزرگ برای ورود نور خورشید تعبیه شده است. سیستم بخاری و گرمکن 5500 واتی از باک بنزین خودرو تقویت می‌شود و یک بویلر با استارت الکترونیکی، آب گرم مصرفی در سرویس و آشپزخانه را تامین می‌نماید. یک باتری AGM برق مصرفی در کابین و لامپهای LED آن را فراهم کرده است. بدنه کابین از فایبرگلس تعبیه گردیده که توسط لایه‌ای از فوم XPS عایق بندی شده است و کف و سقف کابین توسط لایه ای از پلی استر تقویت گردیده است. در عقب بدنه میله های افقی استانداردی برای آویزان کردن و قرار دادن ابزار و وسایل در نظر گرفته شده است. فورد ترانزیت از یک پیشرانه 2.0 لیتری 123 اسب بخاری به صورت استاندارد بهره می‌برد و با سفارش پکیج VIP می توان امکاناتی مانند کروزکنترل، دوربین دید عقب، سیستم ناوبری GPS، تهویه مطبوع اتوماتیک و ایربگ سرنشین را بر روی خودرو نصب نمود. در نمایشگاه Caravan Salon «دوسلدورف» سال 2018 قیمت پایه این ون کمپر 47990 یورو معادل 55550 دلار اعلام شد که نسخه سفارشی آن با پیشرانه 2.0 لیتری 168 اسب بخاری 55045 یورو معادل 63720 دلار قیمت دارد.

کمپر ون Chausson Flash 634 با تختخواب های برقی

کمپر ون مرسدس اسپرینتر شرکت La Strada با قابلیت آفرود:
شرکت آلمانی La Strada در نمایشگاه Caravan Salon دوسلدورف امسال، خودروی کمپر مدل Regent S را بر پایه پلتفرم نسل سوم ون مرسدس بنز Sprinter ارائه نموده است. این ون کمپر با سرویس بهداشتی، آشپزخانه و یک اتاق خواب با قابلیت تغییر به محل حمل دوچرخه و تخته موج سواری و . . . در مدل چهارچرخ نیز در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت که دارای خاصیت رانندگی آفرود است. این ون مسافرتی با بدنه ای به طول 5.9 متر دارای یک تختخواب تاشو با ابعاد 198x144 سانتیمتر در قسمت عقب کابین است که در اکثر ونهای مسافرتی اروپایی تعبیه شده است. این تخت که به سمت کناره بدنه جمع می شود، فضای کافی برای قرار دادن بارهای طویل را تأمین می کند. کف تخت با تریم دیوارهای کابین هماهنگی دارد و در هنگام جمع شدن جزئی از کابین را تشکیل می دهد. در قسمت جلوی کابین، حمام و آشپزخانه در روبروی هم قرار گرفته اند که یک اجاق گاز سه شعله، سینک ظرفشویی، یک یخچال فریزر کمپرسوری 65 لیتری به همراه 5 کشو و کابینت در آشپزخانه تعبیه شده اند. قسمت غذاخوری شامل دو نیمکت قابل تنظیم و یک میز تاشو است که صندلی راننده نیز به سمت میز قابلیت چرخش دارد. سیستم گرمایش و آب گرم Truma Combi 4، باتری ژلی 100 آمپر ساعتی، مخزن فاضلاب 70 لیتری و تانک آب آشامیدنی با ظرفیت 100 لیتر همراه با سایه بان در این خودرو تعبیه گردیده اند.

کمپر ون مرسدس اسپرینتر شرکت La Strada با قابلیت آفرود

سیستم اطلاعات و سرگرمی MBUX مرسدس بنز با ناوبری GPS و کنترل صوتی در این خودرو به صورت استاندارد نصب شده است و امکاناتی مانند سیستم کروزکنترل سازگار Distronic، سیستم کمکی پارک، سیستم کمکی حفظ خودرو بین خطوط(LKA) و سیستم صوتی پیشرفته در آن قرار دارند. قیمت پایه این کمپر ون 66900 یورو معادل 77450 دلار است که توسط یک پیشرانه دیزل 2.2 لیتری 161 اسب بخاری CDi تقویت شده است. همچنین شرکت La Strada آلمان همزمان با ارائه مدلهای چهارچرخ(4x4) اسپرینتر توسط کمپانی «مرسدس بنز» یک موتور قوی تر 3.0 لیتری 188 اسب بخاری با قیمت 3975 یورو و سیستم چهارچرخ با قیمت 13365 یورو برای این کمپر در نظر گرفته است. سیستم گیربکس اتوماتیک 7G-Tronic به جای گیربکس دستی استاندارد، سیستم کمکی پارک با دوربین 360 درجه، سیستم خورشیدی 100 وات، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک با سیستم کنترل آب و هوا و باتری 150 آمپرساعتی بزرگتر از آپشنهای سفارشی این خودرو هستند که قیمت نسخه سفارشی Regent S را به 100174 یورو معادل 116000 دلار می رساند.

کمپر ون مرسدس اسپرینتر شرکت La Strada با قابلیت آفرود

کمپر ون پژو Boxer شرکت Orange Camp؛ خانه ای روی چرخ:
شرکت اورنج کمپ آلمان در کنار مدل‌های کانسپت سیتروئن Type H WildCamp و Jumper Biker Solutions در نمایشگاه Caravan Salon «دوسلدورف» آلمان، یک نسخه از کمپر جدید خود با عنوان پژو Boxer Orange Camp T740 EB را رونمایی کرد که در نوع خود یک خودروی هوشمند است. این ون کمپر با طول 7.4 متر در مقایسه با نمونه اصلی باکسر بسیار بزرگتر است و در حقیقت یک خانه متحرک محسوب می‌شود که با اجاق گاز چهار شعله، فر، سینک ظرفشویی، یخچال فریزر 146 لیتری، حمام، سرویس بهداشتی، پنج صندلی و یک میز نهارخوری تاشو، بخاری و بویلر Truma Combi، دو تخت یک نفره، تختخواب تاشوی دو نفره، برای زندگی و خوابیدن یک خانواده چهار نفره مناسب است. در تقویت بدنه کابین به جای چوب و تخته سه لایی از کامپوزیت پلی یورتان ساخته شده است تا وزن آن را سبک نماید.

کمپر ون پژو Boxer شرکت Orange Camp

همچنین برای عایق بندی کابین از فوم XPS به جای EPS استفاده شده است و سقف آن از جنس فایبرگلس و کف و دیواره های کابین از جنس آلومینیوم هستند. در وسط کابین یک حمام قرار گرفته است که دوش، سینک روشویی و توالت سرامیکی دارد. یک بویلر برقی Truma Combi برای سیستم گرمایش و آب گرم خودرو تعبیه شده است که انرژی مورد نیاز آن و سیستم روشنایی کابین توسط یک باتری 95 آمپر ساعتی فراهم می‌گردد. سیستم سفارشی  هوم اسمارت سیستم اینترنت همراه، سیستم ایمنی و نظارت با هشدار صوتی و تصویری را اضافه می‌کند. پکیج سفارشی RedChili برخی از امکانات مانند تلویزیون LED با اندازه 24 اینچ با آنتن ماهواره، سیستم خورشیدی 160 وات، سیستم ناوبری GPS با صفحه لمسی 6.2 اینچی، دوربین دید عقب و سایبان کنترل از راه دور را به این خودرو اضافه خواهد نمود و آن را به یک خانه هوشمند تبدیل می‌نماید. موتور استاندارد این پژو در نسخه T740 EB، پیشرانه دیزل 2.0 لیتری 129 اسب بخاری BlueHDi است که قیمت پایه آن 53990 یورو معادل 62150 دلار است. این در حالی است که پیشرانه 160 اسب بخاری BlueHDi نیز به صورت سفارشی برای مدل T690 QB در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت و قیمت کمپر ون را به 52990 یورو خواهد رساند. قیمت نسخه A750 GT معادل 53990 یورو است.

کمپر ون پژو Boxer شرکت Orange Camp

Westfalia Amundsen 540D:
شرکت Westfalia یکی از مشهورترین شرکتهای تبدیل خودروهای ون به خودروهای مسافرتی کمپر است که برای سال 2018 خودروی Amundsen 540D را با قابلیت‌های آفرود و بیابانی ارایه نموده است. این خودرو بر مبنای فیات دوکاتو ساخته شده است که بنا به شرکت سازنده علاوه بر قابلیت چهارچرخ، از تواناییهای آفرود مناسبی برخوردار است. سیستم چهارچرخ خودرو از کمپانی فرانسوی دانگل خریداری شده که در پروژه ون کانسپت چهارچرخ پژو ریفتر نیز همکاری داشته است. خودروی 540D دارای باربند اسپرت، شاسی آفرود با ارتفاع بیشتر، سیستم قفل دیفرانسیل عقب (RDL) و چرخ‌های ویژه آفرود (All-Terrain) محصول شرکت B.F.Goodrich نیز است. همچنین سبد سقفی شرکت Thule و سیستم روشنایی اضافی نیز برای این خودرو فراهم شده اند. روی درب عقب یک سیستم حمل دوچرخه و یک نردبان برای دسترسی بهتر به سقف خودرو و باربند تعبیه شده است و در روی باربند محل نصب اسکی همانند محل نصب کایاک (قایق تک نفره)، وسایل دوچرخه سواری، کوهنوردی، شنا و ماهیگیری ارائه شده است.

Westfalia Amundsen 540D

به دلیل بدنه طویل 5413 میلیمتری فیات دوکاتو داخل کابین خودروی Amundsen 540D فضای مناسبی برای قرارگیری لوازم اولیه زندگی دارد. در قسمت عقب کابین یک تختخواب دو نفره قرار گرفته است و در وسط آن یک سرویس بهداشتی شامل روشویی، توالت فرنگی، حمام و دوش تعبیه گردیده است. یک آشپزخانه نیز با یک گاز دو شعله، یک سینک ظرفشویی و یک یخچال 65 لیتری کمپرسوری در وسط کابین با یک درب کشویی ساخته شده است و میزنهارخوری وسط کابین نیز امکان تبدیل شدن به تخت خواب سوم را دارد. سیستم آبگرمکن و بخاری تراما همراه با لامپ‌های LED داخل خودرو توسط یک باتری 95 آمپر ساعتی تقویت می‌شوند و برای آب آشامیدنی و سیستم فاضلاب دو منبع 100 لیتری در نظر گرفته شده است. ناحیه بار عقب خودرو به اندازه ای انعطاف پذیر است که حتی در طی زمان زانندگی می توان یک دوچرخه را در کابین حمل نمود. شرکت وستفالیا قیمت اولیه Amundsen 540D را 41990 یورو معادل 51695 دلار تعیین نموده است و این در حالی است که این خودرو با پیشرانه MultiJet به حجم 2.0 لیتر با قدرت 113 اسب بخار همراه با پک کامل آفرود، قیمتی معادل 65000 یورو یا 80000 دلار دارد.

Westfalia Amundsen 540D

Westfalia Ford Nugget Plus:
کمپانی Westfalia ونهای کمپر خود را بر مبنای انواع مختلف خودروهای ون پایه طراحی و تولید می‌نماید و برای سال 2018 ون کمپر Nugget Plus را بر مبنای فورد ترانزیت ساخته است که فاصله بین محورهای جلو و عقب آن در مقایسه با مدل استاندارد Nugget اندکی افزایش یافته است. این خودرو به دلیل برخورداری از کابین بزرگتر دارای اتاق خواب خصوصی و فضای بار بیشتر است و سطح بالاتری از راحتی و امکانات رفاهی را ارایه می‌کند. برای استفاده از فضای بیشتر کابین و ساخت یک حمام، شرکت Westfalia از مدل فورد ترانزیت Custom Kombi 340 L2 استفاده نموده است که با طول بدنه 5339 میلیمتر حدود 367 میلیمتر بلندتر از مدل Transit Custom است. در قسمت عقب کابین حمام و توالت قرار گرفته‌اند که توسط یک دیوار تاشو از کابین جدا می‌شوند. روشویی در قسمت کناری آشپزخانه قرار گرفته است و قسمتی از حجم اضافه کابین برای ساخت یک جالباسی استفاده شده است. آشپزخانه ای L شکل با گاز دو شعله، یخچال 40 لیتری و سینک ظرفشویی در قسمت وسط کابین تعبیه شده است. یک نیمکت سه نفره در قسمت پشتی صندلی‌های خودرو به همراه یک میز به عنوان محل نهارخوری در نظر گرفته شده است. یک تختخواب 1.4x1.2 متری تاشو برای خوابیدن دو نفر در سقف مرتفع خودرو تعبیه شده است و در کابین نیز یک تخت دو نفره 1.9x1.3 متری قرار گرفته است.

Westfalia Ford Nugget Plus

آب شرب و فاضلاب به صورت جداگانه در دو مخزن 42 لیتری ذخیره می‌شوند و یک دوش جداگانه در خارج از کابین به صورت اضافه تعبیه گردیده است. دو باتری 95 آمپر ساعتی AGM کل برق خودرو و کابین را تأمین می‌نمایند و یک سیستم گرمایش جداگانه برای کابین در نظر گرفته شده است. این خودرو در ماه قبل در نمایشگاه CMT شهر اشتوتگارت آلمان رونمایی گردید که با دو نسخه موتور 129 اسب بخاری و یا 168 اسب بخاری با دو نوع گیربکس اتوماتیک یا دستی 6 سرعته به مشتریان ارایه می شود. پیشرانه این خودرو از نوع 2.0 لیتری اکوبلو دیزل با استاندارد زیست محیطی یورو6 است. قیمت این خودرو در کشور آلمان 59274 یورو معادل 72500 دلار است. آپشن‌های قابل دسترس در این خودرو شامل آب گرمکن، سیستم صوتی پیشرفته، محفظه های بار و باربندهای مختلف دوچرخه و لوازم ورزشی، مجموعه نهارخوری فضای باز و سایه بان مجزا هستند.

Westfalia Ford Nugget Plus

Pinnacle Finetza:
کمپانی هندی Pinnacle مدل جدید ون کمپر خود با عنوان Finetza را در فوریه 2018 در نمایشگاه Auto Expo رونمایی کرد. شرکت Pinnacle Specialty Vehicles در هندوستان مدل Finetza را شبیه به محصولات آمریکایی یا اروپایی طراحی و تولید نموده است که فوریه 2018 در نمایشگاه Auto Expo هندوستان رونمایی گردید. در نمای خارجی این خودرو ظاهری خشن و جدی دارد ولی زیبایی نمای جلو و عقب آن بدون شک غیر قابل انکار است. داخل کابین خودرو نیز به صورتی لوکس و با تکیه بر راحتی سرنشینان طراحی شده است. این خودرو بر مبنای مدل اولیه شرکت Pinnacle یعنی خودروی Force Motors Traveller طراحی شده که یک ون تجاری با طول بدنه 6857 میلیمتر است و فاصله 4020 میلیمتری بین محورهای جلو و عقب آن فضای مناسبی را در اختیار سرنشینان قرار داده است. بدنه این خودرو توسط شرکت‌هایی مانند Dartz و US Specialty Vehicles آمریکا تیونینگ شده است.  درهای چندوجهی و شیشه‌های زاویه دار این خودرو بیشتر شبیهه به خودروهای زره پوش نظامی است. ولی با ورود به داخل کابین خودرو داستان کاملا متفاوت می شود و طراحی اتاق آن بیشتر یک جت مسافرتی شخصی را یادآوری می کند. در قسمت وسط کابین یک کاناپه شیک با یک صفحه تلویزیون هوشمند منحنی LED و سیستم پخش صوت تئاتر خانگی به همراه تجهیزات کامپیوتری سرگرمی و بازی تعبیه شده است.

Pinnacle Finetza

چهار صندلی در روبروی هم قرار گرفته اند و یک میز قهوه خوری در وسط آنها قرار دارد و دو صندلی مجزا برای ظرفیت مسافران بیشتر در ردیف سوم تعبیه شده اند. درهای این خودرو توسط نرم افزار کاربردی روی گوشی تلفن همراه باز می شود و در کشویی به محض باز شدن اتاق خواب مجهز را نمایش می دهد که توسط یک در از کابین اصلی جدا شده است. به جای تخت ثابت دو فنره، مشتریان می توانند کاناپه های تختخواب شو نیز سفارش دهند. یک آشپزخانه مجهز با یخچال و اجاق گاز و قهوه ساز در قسمت وسط کابین تعبیه شده است و حمام و دوش با توالت و روشویی نیز در روبروی آن قرار گرفته است. همچنین پورت‌های USB برای شارژ گوشی و یا iPod در دسترس است. امکانات و آپشنهای این خودرو بین دو تا هشت مسافر قابل سفارش است و مشتریان می توانند لوازم خواب و نشیمن خود و تجهیزات سرگرمی و نوپردازی داخل کابین را به صورت سفارشی انتخاب کنند. سقف خودرو به صورت سانروف طراحی شده و نمایی از آسمان را در اختیار قرار می دهد. طبق اعلام شرکت سازنده این ون کمپر می تواند به عنوان یک دفتر کار کوچک مورد استفاده قرار گیرد. این خودرو توسط یک پیشرانه دیزل 3.2 لیتری CRD چهار سیلندر تقویت شده است که قدرت 115 اسب بخار تولید می نماید. سیستم تعلیق از نوع بادی تعبیه شده است که سواری نرمی را تامین می کند. قیمت این خودرو بنا به آپشن‌ها متفاوت است، ولی قیمت مدل پایه آن 5 میلیون روپیه معادل 76700 دلار تعیین شده است.

Pinnacle Finetza

Winnebago Revel 4x4:
خودروی ون کمپر Revel 4x4 توسط شرکت Winnebago بر مبنای خودروی ون «مرسدس بنز Sprinter 4x4» به تولید رسیده است. این خودرو با قابلیت‌های آفرود مناسب، ویژه اسکی بازان، کوهنوردان و دوچرخه سواران کوهستانی و علاقه‌مندان سفرهای تفریحی و پیک نیک های بیابانی طراحی شده است که اولین بار مدل کانسپت آن در جولای سال 2017 در نمایشگاه Outdoor Retailer رونمایی گردید. دو سال قبل شرکت مذکور مدل Era 4x4 را بر مبنای Sprinter ارائه کرده بود و مدل جدید Revel در نمایشگاه Concept Adventure Vehicle امسال در معرض دید عموم قرار گرفت. این خودرو با فاصله 3658 میلیمتری بین محورهای جلو و عقب، فضای مناسبی را در اختیار سرنشینان قرار داده است. سیستم تعلیق True 4x4 RV این خودرو گشتاور موتور را در هر چهار چرخ توزیع می کند و همچنین سیستم کمکی حرکت در شیب(HDA) در این خودرو تعبیه شده است. لاستیک‌های B.F.Goodrich T/A KO2 ظاهری اسپرت به خودرو داده اند.
نمای داخل کابین به نحوی لوکس و راحت طراحی شده و شامل حمام، آشپزخانه، توالت و اتاق خواب است. سیستم چراغهای داخل کابین از نوع LED است و برق مورد نیاز کابین خودرو از پنلهای خورشیدی 200 وات روی سقف خودرو و سه باتری 105 آمپر ساعتی AGM تأمین می شود و سیستم تهویه مطبوع، بخاری و کولر مناسبی را برای کل کابین فراهم می کند. اندازه تختخواب تاشوی داخل کابین 200x124 سانتیمتر است که تنها با فشار یک دکمه به صورت برقی و خودکار جمع می شود و فضایی معادل 4 متر مربع را برای قرار دادن دوچرخه یا وسایل ورزشی دیگر فراهم می نماید.

Winnebago Revel 4x4

آشپزخانه تمام برقی خودرو شامل یک اجاق القایی، یک یخچال و فریزر 71 لیتری، سیستم فیلتراسیون آب، کابینت ظروف و یک سینک ظرفشویی از جنس فولاد ضد زنگ است. در حمام یک دوش قابل انعطاف، یک توالت فرنگی و سه جا رختی تعبیه شده است. در قسمت جلوی کابین میز نهارخوری قرار دارد که قابلیت تبدیل شدن به تختخواب یک نفره را نیز دارد. یک دوش آب سرد و گرم در بیرون از خودرو نیز تعبیه شده و یک نردبان تاشو برای دسترسی به سقف خودرو در نظر گرفته شده است. یک گالن 79.5 لیتری برای ذخیره آب نوشیدنی و یک تانک دیگر برای نگهداری فاضلاب در زیر خودرو قرار دارند. در جلوی کابین و روی داشبورد یک صفحه لمسی 6 اینچی برای سیستم ناوبری و سرگرمی و دوربین دید عقب قرار گرفته است و سیستم ورود بدون کلید و دکمه استارت در این خودرو به صورت استاندارد تعبیه شده‌اند. همچنین سیستم صوتی پیشرفته JBL با صفحه نمایش 9 اینچی، سیستم ناوبری، بلوتوث تلفن همراه و رادیو ماهواره ای Sirius XM به صورت سفارشی در دسترس هستند. این خودرو به پیشرانه شش سیلندر توربودیزل 3.0 لیتری مرسدس بنز با قدرت 188 اسب بخار و 441 نیوتن متر مجهز شده است. قیمت تعیین شده برای این ون کمپر لوکس 134799 دلار است که برای چنین خودرویی بسیار زیاد است. مشتریانی که مایل به خریداری مدلهای ارزانتر این خودرو هستند می‌توانند نسخه‌های TouRig Terracamper و Sportsmobile Sprinter 4x4 را انتخاب نمایند.

Winnebago Revel 4x4

 favorite_border 6
loyalty 

سلام ممنون از لطف شما. خوشحال میشم در مورد بقیه مطالب من هم نظر بدین. ارادتمند، اشکان معصومیعالی بود


لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade اوپل کورسا 2020
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade بی ام و جریمه شد
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade بازار داغ دلالی
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade اوپل کورسا 2020
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade بی ام و جریمه شد
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade بهترین لامپ های خودرو
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشکستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade ماشین پرنده پورشه
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade دختران مکانیک
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade آینده شرکت لکسوس
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade فراری روما معرفی شد
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade همکاری جیلی و دایملر
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade پورشه ماکان اس 2019
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade افت شدید معاملات خودرو
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade وزیر صمت برکنار شد
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade سیتروئن که بود؟
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade بازار داغ دلالی
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade اوپل کورسا 2020
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade بی ام و جریمه شد
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر