اولین تجربه رانندگی با لینکلن نویگیتور 2022: باور کن نگاه ما به جاده است!

شهاب الدین مفیدی۱۴۰۰/۱۲/۲۳ ۱۷:۳۲:۳۹ 0

لینکلن نویگیتور برای سال 2022 مجددا با ظاهر و فناوری‌های جدید، به‌روز شده است. البته معمولا از تغییراتی مثل این استقبال می‌کنیم، اما در مورد نویگیتور 2022 حداقل یکی از موارد اضافه شده دلچسب نبود.

به گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد، لینکلن نویگیتور در میان شاسی‌بلندهای لوکس سه‌ردیفه به خوبی ثابت شده و از حدود 25 سال پیش تولید خودروهای فول سایز را آغاز کرده است. نویگیتور برای اولین بار در سال 2018 عرضه شد و برای سال 2022 مجددا با ظاهر و برخی فناوری‌های جدید به‌روز شده است. البته معمولا از تغییراتی مثل این استقبال می‌کنیم، اما در مورد نویگیتور 2022 حداقل یکی از موارد اضافه شده دلچسب نبود.

سیستم اکتیوگلاید جدید است، اما نقص دارد.

مستقیما سراغ مشکل برویم: فناوری اصلی نویگیتور جدید، فناوری رانندگی نیمه خودکار  ActiveGlide لینکلن است که در واقع یک سیستم کروز کنترل تطبیقی و سیستم نگهداری خودرو بین خطوط است و به رانندگان اجازه می‌دهد در جاده‌های موجود در نقشه، بتوانید دست خود را از روی فرمان بردارید. پایگاه‌داده نقشه‌ها همواره در حال توسعه است و از طریق به‌روزرسانی‌های آنلاین به سامانه لینکلن ارسال می‌شود. ActiveGlide در واقع یک نسخه تغییر یافته از سیستم BlueCruise است که در خودروهای شرکت مادر با مارک فورد استفاده می‌شود. لینکلن آن را در سه سال ابتدایی، بدون اینکه نیاز به تهیه اشتراک داشته باشد، رایگان ارائه می دهد.
مانند همه سیستم‌های رانندگی بدون دخالت دست، ActiveGlide برای اینکه به شما اجازه بدهد دستان خود را از روی فرمان بردارید، باید بتواند تشخیص دهد که در حال تماشای جاده هستید. برای انجام این کار، نویگیتور از دوربین‌هایی در ستون جلو استفاده می‌کند که حرکات سر و چشم را تشخیص می‌دهند. اگر سیستم حس کند که چشمان راننده از جاده منحرف شده، قبل از لغو سیستم کنترل خودرو بین خطوط، هشدارهای صوتی مکرری را به صدا در می‌آورد.

لینکلن نویگیتور 2022
ما از نزدیک این واقعه را لمس کردیم زیرا مکررا آن را تجربه کردیم. نه به این دلیل که به جاده نگاه نمی‌کردیم، بلکه به این دلیل که فراموش کردیم عینک آفتابی خودمان را در زمان بررسی همراه داشته باشیم. طی این بررسی مشخص شد که اگر چشم‌هایتان را به دلیل تابش نور آفتاب چروک کنید، ActiveGlide رد چشم‌های شما را از دست می‌دهد و فکر می‌کند که به جاده نگاه نمی‌کنید. همچنین مشخص شد که اگر راننده کوتاه قد باشد و فرمان را به اندازه کافی پایین تنظیم نکرده باشد، توپی فرمان تا حدی دید دوربین را مسدود می‌کند و هشدارهای نادرست بیشتری ایجاد می‌کند.

نگاهت به جاده باشه؟ خب نگاه‌مون به جاده ست!

ما کارکرد کامل ActiveGlide را در یک بزرگراه تجربه کردیم و متوجه شدیم که به زیبایی کار می‌کند، البته درست تا زمانی که جاده به سمت غرب و به سمت غروب خورشید پیچید! که زنگ هشدار شروع به فریاد زدن کرد. جالب بود که تا زمانی که نویگیتور به قسمتی رسید که نمی‌توانست خود را هدایت کند و نیاز داشت که راننده دست های خود را روی فرمان قرار دهد، هشدارها بی‌صدا بودند.
با این حال اگر فقط بر رانندگی بدون دست تأثیر بگذارد، معمولا این موضوع چندان مهم را رد می‌کنیم، اما یک مشکل بزرگ اینجا وجود دارد: دوربین تشخیص چهره برای عملکرد معمولی نگهداری خودرو بین خطوط نیز لازم است. بنابراین، حتی زمانی که به لینکلن اجازه رانندگی خودکار نمی‌دادیم، یعنی حتی زمانی که در جاده‌های ثبت نشده در نقشه بودیم و سیستم‌های کروز کنترل و راهنمای خطوط را روشن کرده و دستانمان روی فرمان قرار داشت، نویگیتور به فریاد زدن ادامه می‌داد که جاده را تماشا کنیم.

لینکلن نویگیتور 2022
این مشکل را هم اضافه کنید: مانند بسیاری از وسایل نقلیه، هنگامی که سیستم نگهداری بین خطوط فعال است، اگر نویگیتور تصور کند که شما دست‌های خود را از روی فرمان برداشته‌اید، هشدار را به صدا در می‌آورد. لینکلن به جای حسگر لمسی خازنی، از حسگر ارزان‌تری استفاده می‌کند که ورودی‌های روی فرمان را تشخیص می‌دهد. مشکلی که ما در سایر خودروها نیز تجربه کرده‌ایم این است که در مسیرهای مستقیم طولانی که نیازی به پیچیدن نیست، نویگیتور از شما میخواهد که دستان خود را روی فرمان بگذارید، حتی زمانی که دست‌های شما روی فرمان هستند. به همین دلیل است که کادیلاک اسکالید، مجهز به سیستم رقیب سوپر کروز جنرال موتورز، روی سنسورهای لمسی گران‌تر سرمایه‌گذاری کرده است. لینکلن لااقل می‌تواند برای خودروی پیشرفته‌اش بهتر عمل کند. بالاخره اینطور نیست که این ماشین‌های فول سایز را با حاشیه سود ناچیز بفروشد.
آیا این مشکلات موردی بوده یا به دلیل نقص خودروی مورد بررسی بوده است؟ ما اینطور فکر نمی‌کنیم. ما دو نویگیتور مختلف را راندیم و هر دو رفتار مشابهی از خود نشان دادند. علاوه بر این، سایر همکاران، این مشکلات را با نسخه سیستم با برند BlueCruise در خودروهای فورد نیز تجربه کرده‌اند. با این حال، جدای از سیستم معیوب، ما چیزهای زیادی را در نویگیتور فیس لیفت یافتیم.

لینکلن نویگیتور 2022

پیشرفتهای واقعی لینکلن نویگیتور 2022

تغییرات دیگری در نویگیتور 2022 وجود دارد و برخی از آنها بهبودهای واقعی دارند، مانند ظاهر. مدل 2022 دارای چراغ‌های جلوی نازک‌تر، جلوپنجره پررنگ‌تر و چراغ‌های عقب بهتر است، یعنی چراغ‌هایی که دیگر به‌نظر نمی‌رسد که وارونه نصب شده‌اند. نسخه جدید Central Park Edition با فضای داخلی سبز تیره موجود است که در واقعیت بهتر از آنچه روی کاغذ است به نظر می رسد و همچنین نسخه Yacht Club با روکش آبی وجود دارد. (آیا این بازگشت به دهه 1970 است؟ زمانی که می‌توانستید فضای داخلی خودروی خود را با رنگ‌هایی غیر از مشکی و بژ سفارش دهید؟ امیدواریم اینطور باشد.)
صفحه نمایش مرکزی 13.2 اینچی که سیستم Sync4 فورد را اجرا می‌کند، برای استفاده آسان است و برای سیستم صوتی، کلمه‌ای جز برتر نمی‌توان گفت. ما همچنین شیفته صندلی‌های جلوی برقی 30 جهته لینکلن هستیم، اگرچه متقاعد نشدیم که ایده خوبی باشند. خودروسازان به متخصصان ارگونومیک هزینه پرداخت می‌کنند تا صندلی‌هایی را که راحت هستند طراحی و با چند تنظیم ساده بسازند تا بتوانیم آن‌ها را مطابق با نیاز خود تغییر دهیم. صندلی‌های 30 جهته لینکلن، نیاز به سرنشینان متخصص برای تنظیم آن دارد. با این تفاوت که اکثر مردم پزشک ارتوپد ستون فقرات نیستند و همان مشکلی را خواهند داشت که ما برای تنظیم صندلی‌ها در موقعیت مناسب داریم. احتمالا با چیزی به نام انتخاب‌های خیلی زیاد طرفیم. جناب لینکلن، نظر شما در مورد چند تنظیم پیشفرض ارگونومیک که بعدا بتوانیم آن‌را کمی به دلخواه خود تغییر دهیم چیست؟

بهترین صندلی‌ها صندلی‌های عقب هستند.

لینکلن نویگیتور 2022

در صندلی عقب اوقات بهتری سپری کردیم (لبخند رضایت بچه‌ها). قبل از رانندگی، داخل نویگیتور را بررسی کردیم که مجهز به سیستم سرگرمی جدید لینکلن 2022 برای صندلی عقب بود و اکنون آمازون Fire TV را در خود جای داده است. دو نفر از ما دو برنامه جداگانه را از Amazon Prime پخش کردیم (این سیستم همچنین Netflix و Disney Plus را پشتیبانی می‌کند). همه اینها در حالی است که از ماساژور صندلی‌های عقب لذت می‌بردیم. (بسیار خوب، پس شاید چیزی به نام انتخاب‌های زیاد وجود نداشته باشد.) این تجربه بسیار لذت‌بخش‌تر از فریاد زدن هشدار سیستم کنترل خودرو بین خط بود.
لینکلنNavigator مدل 2022 همچنین دارای آخرین نسخه از سیستم Pro Trailer Assist فورد است که به شما امکان می‌دهد از طریق یک گیره روی عرشه، تریلر را یدک بکشید. برنامه‌ریزی اکنون آسان‌تر از همیشه است: هیچ اتصال جداگانه‌ای نیاز نیست (مانند فورد F-150) فقط یک برچسب شطرنجی روی تریلر که طرفداران فورد آن را از سیستم نسل اول تشخیص دهند. علاوه بر این، برای راه‌اندازی سیستم، نیازی به اندازه‌گیری نیست. یک الگوی کالیبراسیون را هدایت کنید و دوربینها تمام اندازهگیری‌ها را برای شما انجام می‌دهند. ما از دیدن این موضوع در نویگیتور خوشحالیم. توانایی آن در یدککشی تا 4 تن (نیم تن بیشتر از اسکالید) دلیل قانع کننده‌ای برای خرید آن است.

لینکلن نویگیتور 2022

دوست داشتنی است، اما هنوز هم باید بهتر شود.

از همه جهات دیگر، نویگیتور 2022 اساسا غول ملایمی است که ما آنقدر آن را می‌شناسیم و دوستش داریم، که بتوانیم آن را در رتبه اول شاسی بلند لوکس فول سایز قرار دهیم. پیشرانه قدرتمند آن 440 اسب بخاری 3.5 لیتری توئین توربوی وی6، با یک گیربکس 10 سرعته با قابلیت تعویض دنده نرم است که سواری آن تا حدودی پرشورتر از آن چیزیست که از پرچمدار لینکلن انتظار دارید. و البته، نویگیتور به طرز غم انگیزی در مصرف سوخت ناکارآمد است. لینکلن به ما می‌گوید که هیچ برنامه‌ای برای اضافه کردن پیشرانه هیبریدی ندارد زیرا مصرف سوخت در لیست اولویت خریداران هدف نویگیتور قرار ندارد.
امیدواریم که خریدار مایل باشد با مشکلات کمک راننده نیز مقابله کند. لینکلن می‌تواند با غیرفعال کردن دوربین‌های تشخیص چهره در عملکرد رانندگی بین خطوط، مشکل نویگیتور را به‌طور چشمگیری کاهش دهد، اما اگر این برند بیشتر روی مهندسی این سیستم سرمایه‌گذاری کند، بهتر است. عملکرد فعلی ActiveGlide به گونه‌ای است که به ما یک مکث اساسی برای خرید بدهد، و این واقعا مایه شرمساری است. در میان شاسی بلندهای بزرگ، لینکلن چیزهای زیادی برای ارائه دارد. بیایید امیدوار باشیم که لینکلن در به‌روزرسانی، سریع عمل کند.

منبع: موتورترند

در ادامه عکس‌های این خودرو را مشاهده کنید:
 

 favorite_border 8
loyalty 
تصاویر مطلب
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade شوک شورای رقابت به بورس، خودرو را از بورس کالا حذف شد؟
grade نگاه کلی به فیدلیتی، ریسپکت، پیکاپ G9 و سایر محصولات گروه بهمن
grade اسکای ول اولین شاسی بلند برقی ایران محصول مشترک کرمان موتور و مپنا
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade شیوه برخی تبلیغات برای خرید موتورسیکلت‌ها خلاف آیین نامه است
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade کامبیز دیرباز، سفیر تیگو8 پرو مکس غول دو دیفرانسیل در کنار آقای بازیگر
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران
grade تست درایو لاماری ایما در پیست آزادی
grade تجربه رانندگی ام وی ام X55 پرو در پیست آزادی
grade آنچه که باید در خصوص خودروهای گذر موقت باید بدانیم
grade بهترین لوازم جانبی خودرو در سال 2021
grade بهترین پمپهای باد پایی مخصوص خودرو در سال 2021
grade بهترین نرم افزارهای بازی رانندگی خودرو برای تلفن همراه
grade افزایش اقبال 31 درصدی رنگ مشکی میکا کرمان موتور
grade خودروهای کرمان موتور در خط رنگ تمام اتوماتیک
grade اولین تجربه رانندگی با جنسیس G90 مدل 2023
grade نیم نگاه به جک J7 کرمان موتور + فیلم
grade روشن کردن خودرو با جامپ استارتر وقتی باتری ماشین خوابیده
grade جک J7 محصول جدید کرمان موتور با لوگوی جدید رونمایی شد + قیمت
grade مزایای فرمان برقی نسبت به فرمان هیدرولیک +فیلم
grade اشکودا کوشاک 2022 امپراطوری دورگه از اروپا و آسیا
grade مزایا و معایب عرضه خودرو در بورس کالا
grade چانگان یونی تی سایپا چه مشخصاتی خواهد داشت + فیلم
grade استون مارتین والهالا مدل 2022
grade آموزش خرید دیگنیتی و فیدلیتی از طریق بورس کالا
grade هایما 7X مینی ون جدید ایران خودرو
grade مشخصات جک J7 مدل 2021 محصول احتمالی کرمان موتور
grade مستند گاندوهای نستوه جاده‌های محجور
grade فیلم معرفی و مشخصات دیگنیتی پرستیژ
grade معرفی مینی ون فردا فورتینگ M4
grade چری رسما از تصاویر آریزو 8 رونمایی کرد
grade محصول جدید کرمان موتور KMC K7 در یک نگاه
grade بررسی هیوندای الانترا N 2022 و مقایسه آن با هوندا سیویک و فولکس واگن جتا
grade اتوشناس خلاق در خدمات خودرویی
grade اولین رویارویی با مزدا 3 توربو 2022: پله پله تا ملاقات تجمل!
grade رونمایی شگفت انگیز فردا فورتینگ ام4 FM4
grade اولین تجربه رانندگی با لینکلن نویگیتور 2022: باور کن نگاه ما به جاده است!
grade سانتافه ایرانی، 600 میلیون تومان! خودروی ریرا چه مشخصاتی دارد؟
grade شاسی بلند جدید رنو رونمایی شد
grade لوسید ایر مدل گراند تورینگ پرفورمنس 2022 در نگاه اول
grade رونمایی از تیگارد x35
grade نسخه ارتقاء یافته خودروی جی 4 با امکانات بیشتر روانه بازار می شود
grade آموزش خرید لاماری ایما در بورس کالا
grade مشخصات و بررسی هایما 8S در شهر آفتاب
grade لیموزین الکتریکی چینی
grade واردات به سبک ایران خودرو آزاد شد
grade ریسپکت تنها سدان جدیدنمایشگاه شهر آفتاب
grade قیمت لاماری ایما رسما اعلام شد: 989 میلیون تومان
grade بنتلی بنتایگا و بنتلی بنتایگا اسپید 2021
grade اولین رانندگی مزدا CX-50 مدل 2023 یک شاسی بلند فوق اسپرت
grade دلالی جدید خودرو به سبک بورس کالا
grade تصویر اولیه مرسدس بنز کلاس تی جدید
grade معرفی هوندا HR-V مدل 2023 پیش از رونمایی
grade شاسی بلند هیوندای پالسید 2023 چهره جدید خود را به رخ کشید
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade رونمایی از فونیکس FX مدیران خودرو در 3 تیپ
grade آیا ایران خودرو قصد مونتاژ مرسدس بنز E200 را دارد؟
grade سدان پرچمدار الکتریکی مرسدس AMG EQS مدل 2022
grade کیا تلوراید جدید بزودی معرفی می‌شود
grade خرید خودرو در بورس مشروط شد
grade طرح تبدیل پارس معمولی به پارس سفارشی
grade شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه فروردین 1401
grade طرح فروش هایما 8S در بورس اعلام شد + قیمت پایه
grade گزارشی خودمانی از تحویل اولین سری خودروهای لاماری ایما
grade نمایشگاه خودروی پکن در تهران افتتاح شد
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade دنا پلاس اتوماتیک یا تارا اتوماتیک ؛ مقایسه طراحی، مشخصات و امکانات
grade پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو به دو شیوه ممکن شد
grade شرایط جدید فروش سه محصول کرمان موتور اعلام شد
grade شروط واردات خودرو در 1401
grade ارتقا سطح کیفی جک S5 TGDI
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade در حاشیه چهارمین نمایشگاه خودرو؛ گروه بهمن چهار محصول جدید خود را معرفی کرد
grade سایپا شاهین وارد بورس شد
grade آغاز پیش فروش لاماری ایما
grade بالنو، خودرو اقتصادی سوزوکی برای بازار هند
grade رونمایی محصول جدید بهمن موتور؛
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - دهه فجر 1400
grade ثبت نام شاهین سایپا بدون قرعه کشی
grade افزایش ساعت کار شماره گذاری و مراکز تعویض پلاک خودرو در اسفند 1400
grade طرح ارائه خدمات پس از فروش کرمان موتور در نوروز 1401
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade اثر 8 دستور رییس جمهور بر خودروسازی کشور
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade وضعیت طرح ترافیک در سال 1401
grade طرح جدید پیش فروش 8 محصول ایران خودرو - اسفند 1400
grade بازدید سفیر کره جنوبی از غرفه کرمان موتور و ابراز امیدواری برای بازگشت هیوندای
grade شرایط فروش دیگنیتی ‌پرایم و فیدلیتی پرایم
grade وضع قوانین به نفع دلالان
grade آغاز دومین مرحله ثبت نام لاماری ایما از شنبه
grade 8 دستور رییس جمهور برای صنعت خودرو ابلاغ شد
grade طرح جدید فروش محصولات سایپا ویژه بهمن 1400
grade مشکل عجیب خودروی تیبا؛ فروخته می‌شود، اما پلاک نمی‌شود
grade فروش نقدی محصولات ایران خودرو - ویژه دهه فجر 1400
grade افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو تا ساعت 18
grade آمار ناامیدکننده خودروسازان
grade نرخ‌های جدید طرح ترافیک اعلام شد
grade طرح فروش فوری محصولات زامیاد
grade سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو راه اندازی شد
grade دولت باید از صنعت خودرو کنار بکشد
grade شرایط جدید کرونایی برای سفر های جاده ای اعلام شد
grade بخشنامه جدید فروش فوری ایران خودرو ; اسفند 1400
grade خودروهای کنترل از راه دور و فناوری نسل پنج
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro
grade نشست خبری گروه بهمن در نمایشگاه خودرو
grade بازی خودروسازان با قیمت در سایه فقدان کیفیت/ «چوب حراج» ایران خودرو و سایپا به اعتماد افکارعمومی
grade اعلام جزئیات فروش و حفظ سهمیه جدید بنزین یارانه‌ای
grade نرخ بیمه نامه شخص ثالث خودروها در سال 1401
grade نارضایتی مردم موجب بازدید آیت‌الله رئیسی از ایران‌خودرو شد/تاکید رئیس جمهور بر رفع انحصار خودرو
grade دلایل ناتوانی خودروسازان برای عرضه محصولات جدید
grade دوگانه سوزها در خط پایان تولید
grade افزایش کرایه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی
grade اعلام اولین طرح فروش فوری سایپا در سال 1401
grade متمایز بودن در عرضه محصولات ویژگی منحصر گروه بهمن
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - اسفند 1400
grade واکنش خودروسازی جهان به جنگ اوکراین
grade تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت آنلاین می‌شود
grade توضیح پلیس درباره شماره‌گذاری خودرو در درب منزل
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade مخالفان واردات خودرو چه می‌گویند؟
grade لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو
grade آمادگی مراکز معاینه فنی برای مراجعه شهروندان
grade خودروهای لوکس تا پایان سال 1400 امحاء می‌شوند
grade فروش خودروسازان تا اطلاع ثانوی متوقف شد
grade کمیسیون تلفیق مجلس واردات خودرو را تصویب کرد
grade جریمه خودرو‌هایی که پشت آمبولانس‌ها حرکت می‌کنند
grade رانت‌های هنگفتی که دلالان خودرو به جیب می‌زنند/ 175 هزار میلیارد ناقابل در جیب سوداگران
grade سایپا: شاهین پلاس می آید
grade رای مثبت مجلس به واردات 70‌هزار دستگاهی خودرو
grade خودروسازان ملی جان مردم را شوخی گرفتند
grade فیدلیتی و دیگنیتی قرعه کشی خواهند شد؟!
grade خروج و تردد خودرو بدون پلاک از کارخانه ممنوع است
grade بحران تردد 8 میلیون دستگاه خودروی فرسوده
grade پیش فروش عادی فیدلیتی پرایم شنبه هفدهم اردیبهشت
grade ایران؛ تنها کشور جهان که واردات خودرو در آن ممنوع است!
grade شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه عید سعید فطر
grade جک j4 اولین محصول بومی تمام برقی کرمان موتور به بازار می آید
grade تردد دودزاها بدون محدودیت
grade مدیر عامل اسنا به نامه اخیر شهرداری تهران واکنش نشان داد
grade فروش اقساطی پیکاپ KMC T8 خرداد 1401
grade فروش اقساطی KMC T8 تیر 1401
grade بهانه‌های خودروسازان در توجیه ایمنی پایین خودرو‌ها مردم را بیشتر عصبانی می‌کند
grade اتمام حجت سطوح عالی کشور با خودروسازان
grade نماینده مجلس: قرار است ارز گوشی آیفون به واردات خودرو اختصاص یابد
grade ایران خودرو ری را ، اولین شاسی بلند ملی معرفی شد
grade دعوای ایران خودرو و وزارت صمت بر سر قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه|توپ در زمین یک شرکت ناشناس
grade تسلا دیگر پرفروش‌ترین خودروساز الکتریکی جهان نیست
grade معرفی عظیم‌ ترین کامیون‌ های جهان
grade بهبود کیفی خودرو با شعاردرمانی؟
grade افتتاح دو کارخانه قطعه سازی با حضور مدیرعامل قوای محرکه کرمان خودرو
grade تخصیص خودرو به منتخبان فهرست ذخیره برای اولین بار
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade افزایش بی‌سابقه نرخ عوارض آزاد راه‌ها تا 101 درصد+ جدول
grade تولید خودروی لادا بدون تجهیزات ایمنی در روسیه به دلیل تحریم‌
grade آغاز اولین طرح فروش نقدی و اقساطی KMC J7 کرمان موتور
grade برنامه ایران خودرو برای افزایش تولید و عرضه هایما
grade مدیران خودرو با تجارت شتاب گرفت
grade کرمان موتور از پلتفرم اختصاصی PS1 در نمایشگاه تحول صنعت خودرو رونمایی می‌کند
grade بازدید استاندار کرمان از کارخانه کرمان موتور
grade به بهانه خبر وزیر صمت درباره واردات خودروی 10 هزار دلاری با گزینه های چینی و بین المللی آشنا شوید
grade همکاری باشگاه مشتریان کرمان موتور و بیمه سامان برای صدور بیمه پیمایشی
grade پذیره‌نویسی اوراق مرابحه «کرمان» در همان روز اول به پایان رسید
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade تغییرات قیمتی بازار خودرو در هفته‌ای که گذشت
grade جزئیات تولید خودروی مشترک ایران، روس و ترکیه | خط تولید این خودرو در کدام کشور فعال می‌شود؟
grade برخی خودروسازان از سیستم قرعه کشی خارج شدند
grade باشگاه مشتریان کرمان موتور پنج ساله شد
grade نمایش توانمندی‌های ایران خودرو و 21 سازنده داخلی در روسیه
grade بازدید مدیرعامل بانک تجارت از شرکت کرمان موتور
grade خودروی 10 هزار دلاری سیتروئن و رکورد فروش 17 دقیقه ای
grade مرحله‌ی سوم «فروش خودرو» در سامانه جامع یکپارچه خودرو به زودی برگزار می‌شود
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل مشخص شدند
grade خودروی ملی بر پایه پلتفورم PS1 کرمان موتور و مپنا در ونزوئلا
grade ماجرای واردات خودرو به کجا رسید؟
grade آماده باش امدادخودرو کرمان موتور به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی
grade خودروهای ناقص سایت مرکزی ایران خودرو صفر شد
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade واردات خودرو نهایی شده است
grade شوک شورای رقابت به بورس، خودرو را از بورس کالا حذف شد؟
grade احراز اصالت قطعات یدکی فقط با یک پیامک
grade ارتقای کیفی 59 قطعه از محصولات ایران خودرو
grade نام خودروی جدید کرمان موتور را پیشنهاد کنید و همان خودرو را جایزه بگیرید
grade ممنوعیت عرضه بدون شناسه لوازم یدکی و قطعات خودرو
grade تکذیب واردات خودرو با رمز ارز (22 مردادماه 1401)
grade زمان برگزاری سومین فروش یکپارچه خودرو مشخص شد
grade تفاهم امدادخودرو ایران و بانک آینده برای تلفیق خدمات خودرویی و بانکی
grade کلاسیک‌سواران در انتظار اصلاح مصوبه هیات دولت
grade برگزاری آزمون فنی اختصاصی هیوندای در ايران
grade سفر به بابلسر از دریا تا جنگل
grade نگاه کلی به فیدلیتی، ریسپکت، پیکاپ G9 و سایر محصولات گروه بهمن
grade این خودروها معاف از مالیات می‌شوند
grade امروز آخرین مهلت شرکت در مسابقه نام گذاری خودرو جدید کرمان موتور
grade اسکای ول اولین شاسی بلند برقی ایران محصول مشترک کرمان موتور و مپنا
grade لاماری ایما را با قیمت قبلی بخرید +جزئیات شرایط فروش
grade عرضه جک s5, جک j4 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس کالا + فیلم
grade لوازم و قطعات خودرو را از یدک مارکت بخرید
grade اولویت شرکت آرین موتور، ارائه خودروهای با کیفیت است
grade راه اندازی سرویس در محل کرمان موتور در شهر مشهد (+جزئیات)
grade امکان خرید آنلاین لوازم یدکی محصولات کرمان موتور فراهم شد+ جزئیات و آدرس سایت
grade شرایط فروش لاماری ایما - آذر ماه ۱۴۰۱
grade شرایط فروش فوق العاده لاماری ایما دی ماه 1401
grade حذف مدت پنج ماه از تاریخ تحویل و با حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر کارکرد از گارانتی خودرو
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade اسامی نخستین خودروهای وارداتی اعلام شد
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade شیوه برخی تبلیغات برای خرید موتورسیکلت‌ها خلاف آیین نامه است
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade کامبیز دیرباز، سفیر تیگو8 پرو مکس غول دو دیفرانسیل در کنار آقای بازیگر
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران