بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو

سبقت آزاد۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۱۶:۱۵:۵۳ 0

با رای نهادهای قضایی و پس از گذشت بیش از یکسال از حذف شورای رقابت از قیمت‌گذاری خودرو این شورا بار دیگر به حیطه تعیین قیمت خودرو بازگشت.

بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودروبه گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد به نقل از دنیای اقتصاد، سال گذشته همزمان با درخواست وزیر وقت صنعت، معدن و تجارت (محمد شریعتمداری) از شورای اقتصادی سران قوا مبنی بر حذف شورای رقابت از قیمت‌گذاری خودرو، این شورا مصوب کرد که از این پس شورای رقابت دخل و تصرفی در قیمت‌گذاری کالاها از جمله خودرو نخواهد داشت و تنها می‌تواند پیشنهاد دهنده باشد و ستاد تنظیم بازار قیمت‌ها را تعیین و تصویب خواهد کرد.
پیش از این شورای رقابت در بازار خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان قیمت‌گذار بود. به ‌این ترتیب طبق مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، شورای رقابت حکم پیشنهاددهنده قیمت‌های خودرو را دارد این در شرایطی است که وزارت صنعت، معدن و تجارت با تفسیری متفاوت از مصوبه سران، شورای رقابت را کلا از حیطه قیمت‌گذاری خودرو حذف و سازمان حمایت را جایگزین آن کرد. اما آنچه بعد از تفسیر وزارت صمت مبنی بر خروج شورای رقابت از تعیین قیمت‌ها بااهمیت به نظر می‌رسد این است که بعد از تصمیم اتخاذ شده از سوی مسوولان صنعتی،هیچ نهاد یا سازمانی و حتی شورای هماهنگی سران قوا معترض تصمیم وزارت صمت در واگذاری کامل تعیین قیمت به سازمان حمایت و ستاد تنظیم بازار و همچنین حذف شورای رقابت نشد.با این شرایط اما شورای رقابت خود دست به‌کار شد و با شکایت بردن به سازمان بازرسی کل کشور، معاونت حقوقی ریاست جمهوری و همچنین دیگر نهادهای قضایی خواهان بازگشت حقوقی شد که با تفسیر وزارت صنعت از نظر این شورا ضایع شده بود.
از سوی دیگر شورای هماهنگی سران قوا در همان جلسه‌ای که رای به نظارت شورای رقابت بر قیمت‌گذاری خودرو داد مقرراتی نیز برای قیمت‌گذاری در حاشیه بازار مصوب کرد که وزارت صنعت آن را هم نادیده گرفت. در جلسه شورای هماهنگی تصویب شد که ۲۰ درصد از محصولات تولیدی ایران‌خودرو و سایپا خارج از قیمت‌های مصوب و به‌صورت عرضه مستقیم به بازار تزریق شود و طبق قیمت حاشیه بازار به فروش برسد این مقررات در شرایطی به وزارت صمت ابلاغ شد که درادامه، این وزارتخانه روند مذکور را تغییر داد و فرمول ۵درصد زیر حاشیه بازار را به خودروسازان ابلاغ کرد با این حال به ابلاغیه خود نیز چندان پایبند نبود و تنها در بهمن سال گذشته آن را اجرا کرد. بدین ترتیب در شرایطی قیمت‌گذاری دستوری همچنان در دستور کار وزارت صمت قرار دارد که این وزارتخانه با توجه به اعتراضات مردمی قیمت‌گذاری در حاشیه بازار را لغو و سازمان حمایت را همچنان مامور قیمت‌گذاری خودروهای تولیدی کرد. در هر صورت آنچه مشخص است در حال حاضر شورای رقابت با شکایت از وزارت صنعت در مورد قیمت‌گذاری خودرو و رای نهادهای قضایی به این شورا هم اکنون پیشنهاددهنده قیمت خودرو است.این شورا طبق ماده ۵۸ سیاست‌های اصل۴۴ قانون اساسی در سال ۹۱ موظف به قیمت‌گذاری خودرو شد،این در حالی است که خودروسازان معتقدند طی سال‌های حضور شورای رقابت در قیمت‌گذاری خودرو، زیان انباشته فراوانی داشته و نتوانسته‌اند طرح‌های توسعه‌ای خود را به‌طور کامل اجرا کنند.

بازگشتی دوباره
آنچه مشخص است شورای رقابت با استدلال انحصار دو شرکت بزرگ خودروساز کشور وظیفه قانونی خود می‌داند که به حیطه قیمت‌گذاری خودرو ورود کند.حال با رای مثبت نهادهای قضایی و نظارتی به بازگشت دوباره این شورا به تعیین قیمت خودرو، به نظر می‌رسد که شورای یاد شده بیش از پیش در بازگشت به قیمت‌گذاری خودرو عزم خود را جزم کرده است. ورود دوباره شورا در شرایطی است که هم اکنون مکانیزم قیمت‌گذاری خودرو دستوری و عملا بر عهده ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان قرار دارد.اما شورای رقابت اگر چه بیش از یکسال است که از سوی دولت دخل و تصرفی در قیمت‌گذاری خودرو ندارد با این حال نمایندگان مجلس در این یکسال با مصوبات خود در قالب طرح ساماندهی صنعت خودرو تلاش زیادی برای بازگشت این شورا انجام دادند. بسیاری از نمایندگان مجلس یکی از مهم‌ترین دلایل آشفتگی بازار را واگذاری قیمت‌گذاری به سازمان حمایت می‌خوانند و معتقدند که بعد از حذف شورای رقابت بازار به وضعیت فعلی رسیده است.بدین ترتیب در طرح ساماندهی بازار خودرو رای به بازگشت شورای رقابت داده شده است.
اما در شرایطی که خودروسازان و مسوولان صنعتی کشور عملکرد این شورا در قیمت‌گذاری را باعث زیان انباشته و توقف توسعه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده می‌خوانند، برخی از کارشناسان و اعضای شورای رقابت حضور این شورا را در حالی که رقابتی در صنعت خودرو وجود ندارد و انحصار دو خودروساز مانع از عرض‌اندام دیگر خودروسازان می‌شود الزامی می‌خوانند. حال این سوال مطرح می‌شود که حضور این شورا در حیطه قیمت‌گذاری خودرو به نفع تولید‌کنندگان است یا به ضرر آنها؟ در این زمینه ابتدا ببینیم که چه شد این شورا به تعیین قیمت خودرو ورود و بعد از گذشت چند سال از این حیطه خارج شد. شورای رقابت در بهمن ۹۱ و با دستور مستقیم رئیس‌جمهوری وقت به‌عنوان مرجع قیمت‌گذاری خودرو تعیین شد. این شورا طی ۶ سال مسوولیت در این بخش، سالی یکی، دو بار تشکیل جلسه می‌داد و قیمت خودروها را بر اساس فرمولی مشخص و با اسناد و مدارک ارائه شده توسط خودروسازان که هزینه‌های تولید و تورم خودرو را در بر داشت، تعیین می‌کرد.
روش قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت که به گفته رئیس آن،بر اساس یک فرمول معروف در اقتصاد تهیه شده معمولا به شکلی مورد استفاده قرار می‌گرفت که نه خودروسازان راضی بودند و نه مصرف‌کنندگان. خودروسازان معتقد بودند شورای رقابت تنها هزینه‌های خام تولید را در نظر می‌گیرد و به هزینه‌های مالی توجهی ندارد، بنابراین همواره قیمت‌ها کمتر از آنچه باید، تعیین می‌شوند. از نظر خودروسازان، عملکرد شورای رقابت در حوزه قیمت‌گذاری، سبب زیاندهی آنها شده، چه آنکه مجبورند محصولات خود را با قیمتی پایین‌تر از هزینه واقعی تولید بفروشند. آنچه مشخص است شورای رقابت در فرمول خود از دو بخش بازدارنده در افزایش قیمت استفاده می‌کرد. بهره‌وری و کیفیت دو آیتمی بودند که از روند صعودی قیمت خودرو جلوگیری می‌کردند. بدین معنا که اگر شورای‌رقابت فرمول تعیین قیمت را به‌طور کامل و جامع به‌کار می‌گرفت به‌طور حتم قیمت‌ها بسیار افزایش می‌یافت حال آنکه دو بخش در نظر گرفته شده از سوی این شورا،یعنی سنجش کیفیت و بهره‌وری از رشد قیمت‌ها طبق آنچه دلخواه خودروسازان بود جلوگیری می‌کرد.
از آن‌سو با وجود آنکه شورا سعی می‌کرد حداقل افزایش قیمت را برای خودروها لحاظ کند، مصرف‌کنندگان چندان از عملکرد شورا راضی نبودند، چراکه تاکید داشتند خودروهای داخلی با توجه به سطح کیفی‌ ارائه شده چندان شایستگی افزایش قیمت‌ هرچند اندک را نیز ندارند. در نهایت مجموعه اعتراض‌ها به عملکرد شورای رقابت و البته سخت شدن شرایط تولید خودروسازان و با فشار وزارت صنعت، معدن و تجارت این شورا از روند قیمت‌گذاری خودرو کنار گذاشته شد. طبق تصمیمی که شورای هماهنگی سران سه قوه در اواخر تابستان سال گذشته اتخاذ کرد، شورای رقابت از پروسه قیمت‌گذاری خودروهای داخلی کنار گذاشته شد و تعیین قیمت بر عهده ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گذاشته شد.در هر صورت آنچه مشخص است سازمان حمایت نیز در راستای اقدامات شورای رقابت حرکت کرده و خودروسازان از قیمت‌گذاری این سازمان نیز چندان رضایتی ندارند.هر چند تصور می‌شد که حضور سازمان حمایت و ستاد تنظیم بازار به نوعی خودروسازان را راضی نگه دارد اما به دلیل واکنش‌های منفی مشتریان نسبت به روند صعودی قیمت‌ها سازمان حمایت نیز هم‌اکنون دست به عصا حرکت کرده و حتی جرات اجرای قیمت‌گذاری خودرو در حاشیه بازار را که مصوب وزارت صنعت در بهمن ماه سال گذشته است را نیز ندارد.بر این اساس هر چند خودروسازان مدعی‌اند که حضور شورای رقابت در قیمت‌گذاری خودرو منجر به زیان انباشته آنها و تولید با ضرر شده اما حذف این شورا نیز کمکی به بهبود عملکرد این شرکت‌ها لااقل در حوزه جلوگیری از زیان انباشته نکرده است.

افزایش پلکانی قیمت‌ها
همانطور که عنوان شد بعد از شکایت شورای رقابت از تفسیر مصوبه شورای هماهنگی سران‌قوا توسط وزارت صنعت، نهادهای نظارتی و قضایی در نهایت به بازگشت شورای رقابت آن‌هم در حد پیشنهاددهنده قیمت‌های خودرو رای دادند. بنابراین به‌نظر می‌رسد که این شورا هم اکنون فعالیت خود را آغاز کرده و در جلساتی با خودروسازان، پیشنهادهایی برای تعیین قیمت خودرو  روی میز دارد. در این زمینه طی هفته گذشته انجمن خودروسازان و برخی از مدیران شرکت‌های تولید‌کننده جلسه‌ای برای قیمت‌گذاری خودرو با اعضای شورای رقابت داشته‌اند که در این جلسه پیشنهاداتی مطرح شده است. یک منبع آگاه در این مورد به «دنیای‌اقتصاد» گفت که شورای رقابت برای تعیین قیمت‌ها هنوز سازوکار مشخصی تعریف نکرده و مشغول جمع‌آوری اطلاعات است. وی عنوان کرد که پیشنهاداتی از سوی انجمن خودروسازان به شورای رقابت ارائه شد مبنی بر اینکه افزایش قیمت خودروها به‌صورت پلکانی اجرا شود. وی ادامه داد که که طبق پیشنهادات ارائه شده در مرحله اول فروش‌های فوری با قیمت‌های حاشیه بازار عرضه شود و در مرحله دوم نیز باقی خودروها به‌طور پلکانی بر اساس حاشیه بازار قیمت‌گذاری شوند.

 favorite_border 0
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade کلیپ تست و بررسی برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک
grade فیلم تست و بررسی جک جی 4 - جک j4
grade فیلم تجربه رانندگی با سیتروئن C3 در مسیر کاشان اصفهان
grade نحوه پرداخت عوارض آزادراه ها به صورت الکترونیکی اعلام شد
grade بازدید سبقت آزاد از خط تولید سیتروئن C3 در سایت کاشان
grade تجربه سواری با جک جی 5 در جاده چالوس
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری GL 2007، میانسال محبوب ژاپنی
grade دومین گردهمایی خودروهای هایما S7
grade معرفی پیکاپ ریچ و وانت پادرا زامیاد
grade گردهمایی هایما s7
grade بهترین خودروهای 2019 که کمتر از 40.000 دلار قیمت دارند
grade بهترین خودروهای جهان در بزرگترین درگ جهان
grade داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
grade جک j4 سدانی کوچک، محصول آینده کرمان موتور + قیمت
grade از کجا بفهمیم تسمه تایم پاره شده است؟
grade حضور بنتلی در نمایشگاه پکن 2018
grade غرفه هیوندای در نمایشگاه خودروی پکن 2018
grade دلایل روشن نشدن خودرو و بد استارت خوردن
grade برخی از دلايل زياد استارت خوردن خودرو
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade آشنایی با لادا ایکس‌ ری، جانشین احتمالی رنو ساندرو
grade فیلم معرفی سایپا رهام خودرو جدید سایپا
grade نگاهی به بوگاتی La Voiture Noire، گران‌ترین محصول جدید تاریخ صنعت خودرو
grade فیلم دیدار با هنتنگ و فوتون عظیم خودرو در خط تولید بروجرد
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade برلیانس H230 پارس خودرو به 4 ستاره کیفیت دست یافت
grade معرفی و مشخصات فنی ساینا برقی
grade تشخیص نوع و برند خودرو فقط با لمس کردن
grade همتا؛ طرح خوب رجیستری، اجرای افتضاح
grade بررسی ساینا SE فول آپشن سایپا
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade تست رانندگی میتسوبیشی اوتلندر 2016
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade فورد F-150 رپتور 2019، پادشاه آفرود دنیا
grade چگونه خودرو دست دوم را به بالاترین قیمت بفروشیم؟
grade نیسان مورانو 2019، کراس‌اووری شیک و جذاب
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade بررسی بی‌ام‌و M4 GTS مدل 2016 تیونینگ شده
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade دوج رم 3500 مدل 2019، وانت غول پیکر یک تنی
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade دنا پلاس با نام خزر! در میان بهترین‌های نمایشگاه خودروی مسکو 2018
grade پرداخت آنلاین عوارض آزادراه‌ها با اپلیکیشن کیپاد
grade دوج چارجر 2019، سدان قلدر آمریکایی
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade آذویکو نه ام جی ۳۶۰ تحویل می‌دهد نه پاسخگوی مشتریان است
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade درباره ما
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade زمان تعویض کاتالیست و اگزوز خودرو
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade فیلم 9 نکته کلیدی بهترین روش تنظیم صندلی خودرو
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade نظر مردم در مورد محصولات بیسو و نمایشگاه خودرو تهران 1397
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade لادا با سه مدل جسورانه جدید احیا خواهد شد؟
grade ترافیک در اورست دردسری غیرقابل انکار
grade جک اس 3 مدل 2019، تحولی در زبان طراحی جک
grade تسلا Y، کراس‌اوور جدید تسلا
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade لامبورگینی اوروس، دیووانه‌ای برای دیووانه‌ها
grade آئودی R8 2019، سوپراسپرت بینظیر آئودی
grade آفرود سواری با طعم تویوتا
grade جک s5 و رفع مشکل صدای باد در سرعت بالا
grade همه چیز درباره رمز یکبار مصرف
grade بررسی نسل چهارم بی ام و X5 2019 با چهره‌ای جدید
grade لکسوس UX 2019، اولین کراس‌اوور سایز کوچک لکسوس
grade ولوو XC90 2020 فیس لیفتی با 3 خط بیشتر معرفی شد!
grade پاک کردن صورت مسئله از رو دیوار! حمله به سایتهای آگهی فروش خودرو
grade سوپراسپرت الكتريكی Miss R تایوانی یقه تسلا را گرفت
grade پورشه 911، اسطوره همچنان می‌تازد
grade سوزوکی ویتارا توربو 2018
grade فرق بین تسمه تایم و زنجیر تایم چیست؟
grade بررسی سایپا کوییک به همراه مشخصات فنی
grade بررسی کادیلاک سویل مدل1976 - یک کلاسیک ناب
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت دوم
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade فورد اسکیپ 2020 Ford Escape همراه با رهیاب ویز رونمایی شد
grade نیم قرن با گودزیلا، نیسان جی‌ تی‌ آر 50 ساله شد
grade رونالدو مالک گران ترین خودرو تاریخ، بوگاتی La Voiture Noire نه و نیم میلیون پوندی!
grade تجربه رانندگی با چهارچرخه اسپرت برقی Kyburz eRod
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade سوپر اسپرت SCG003 Stradale محصول800 اسب بخاری یک کارگردان سینما
grade مرسدس بنز EQC، الکتریکی بودن به سبک بنز
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade همه چیز در مورد سیم بکسل خودرو
grade قانون بچه مثبت‌ها و بچه زرنگ‌ها
grade سیتروئن C3-XR SUV مدل 2019
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade بی‌ام‌و X6 مدل 2020 کرگدن باوارایی رونمایی شد
grade مک‌لارن سنا هنسی 2019، تزریق قدرت اضافه به ابرخودرو انگلیسی
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade سیستم اطلاعات و سرگرمی همزمان در خودرو Infotainment
grade تجربه رانندگی پاگانی هوایرا مدل 2015
grade سریعترین خودروی کارتینگ جهان Daymak Blast C5
grade سیستم جدید کنترل صوتی مرسدس بنز (MBUX)
grade بنتلی فلایین اسپور V8 پا به سن گذاشته جذاب
grade جریمه خودروهای متخلف ورودی به محدوده طرح ترافیک
grade سانگ یانگ تیوولی دیزلی توربو، کره‌ای چهارچرخ محرک
grade آیا لادا از حضور در ایران پا پس کشیده است؟
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade لیفان X50 دومین زیبای سردرگم لیفان
grade نقد و بررسی نسل جدید مزدا 3
grade سیستم پرداخت آنلاین و ایمن از داخل خودروها
grade بهترین خودروهایی که ارزان‌ تر از 30.000 دلار هستند
grade همه چیز درباره سیستم ترمز EBD و عملکرد آن
grade درخشش byd با رونمایی از 23 خودرو در نمایشگاه خودرو شانگهای
grade فیلم بررسی ام جی 360 توربو - MG 360
grade کادیلاک CT5 مدل 2020، سدان جدید کادیلاک معرفی شد
grade نشست خبری عظیم خودرو در دل خط تولید هنتنگ و فوتون
grade تسلا مدل اس هم مانند پژو 405 خود به خود در آتش می‌سوزد
grade تست قابلیتهای رانندگی آفرود نیسان پاترول 2003 در منطقه آبسرد دماوند
grade بی‌ام‌و M8 مدل 2020، بازگشت شکوهمندانه سری هشت باوارایی پس از 20 سال
grade پژو 2008 مدل 2020 با چهره‌ای جدید معرفی شد
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade انواع فنر در سیستم تعلیق خودرو
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade تصادف شاخ به شاخ رنو سفران و mvm x33
grade حال خوب آریزو 5 با توربو، وقتی تنفس مصنوعی آریزو 5 را نجات داد
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade آیا ال90 با مشخصات فنی جدید طرفدار دارد؟
grade جدول نرخ بیمه پایه شخص ثالث انواع خودرو برای سال 98 منتشر شد
grade هایما S5 پس از هایما s7 دومین کراس اوور چینی ایران خودرو
grade سومین چهره جک s3 با شعار Drive So Easy رونمایی شد
grade گردهمایی سیتروئن سواران در پاریس در 100 سالگی سیتروئن
grade اصول اوليه برای طراحی خودرو
grade خودروی همه جاروی آفرود Can-Am Maverick X3 Max
grade دورهمی عضلانی کلاسیک آمریکایی در تهران
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade اسکوتر سه چرخه پلاگین هیبرید پژو
grade شورولت بلیزر 2019، بازگشت شکوهمندانه شاسی‌بلند آمریکایی
grade بررسی دستیار هوشمند BMW X5
grade همه نام‌های پارسی در نمایشگاه خودرو ژنو 2019
grade کلیپ گردهمایی جی 5 سواران با حضور 178 خودرو
grade سبقت آزاد قیمت کارخانه از بازار به سبک مدیران خودرو
grade نمایش کلاسیک‌های خاص در برج میلاد تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان
grade معرفی دنا پلاس توربوشارژ و مقایسه مشخصات با دنا پلاس
grade سفر به قطب جنوب با هیوندای سانتافه
grade طرح فروش فوری تنظیم بازار شرکت ایران خودرو ویژه اردیبهشت 98
grade پیش نمایش گردهمایی سوم خودروهای جک J5
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade سوپراسپرت هیبریدی 1150 اسب بخاری آریا FXE
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade یک هفته با کیا سورنتو 2019
grade با پنج تا ده میلیون چه خودرویی بخریم؟
grade دانگ فنگ H30 هم به لیست ناقص‌های ایرانخودرو پیوست!
grade در هنگام رانندگی سرنشین مداری کنید
grade گفتگو با خالق خودرو باگی آرش BG ONE پدیده نمایشگاه تهران
grade بررسی آئودی R8 V10 Plus مدل 2016 قویترین و سریعترین مدل آئودی
grade جک اس3 تحویل مشتریان شد تا رسما تردد خود را در خیابانها جشن بگیرد
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade بی ام و سری7 مدل 2016
grade اعلامیه سایپا در خصوص تحویل خودرو با مدل 98
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade دنا پلاس توربو و پژو 207 سقف پانوراما
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade جریمه عدم پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها
grade اصول ارگونومی در رانندگی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade اقداماتی که پس از روشن شدن چراغ چک خودرو باید انجام دهید
grade بنز C350 لوکس، قدرتمند و اما گران‌قیمت!
grade رانندگی 220 کیلومتری یک خانم فقط با دنده یک
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه فروردین 98
grade قابل توجه خودروهایی که کارت سوخت ندارند
grade کوئنیگزگ جسکو 2020، انقلاب کوئنیگزگ در صنعت خودرو
grade سوراخ شدن اگزوز چه اثراتی بر عملکرد خودرو دارد؟
grade مدت اعتبار معاینه فنی خودروهای شخصی اعلام شد
grade آپاراتی هوشمند درپارکینگ منزلتان
grade رنگ پلاک خودروها نشانه چیست؟
grade طرح شماره 3 فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید
grade بهترین ماشین سال 2019 اروپا معرفی شد
grade با اختراع امداد خودرو همراه، بی‌نیاز از هر خودرو بر هستید
grade کیا استونیک 2018 کراس‌اوور کوچولوی 20 رنگ
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به مناسبت عید فطر + مشخصات فنی و تجهیزات
grade رونمایی از هیوندای سوناتا ۲۰۲۰
grade 6 محصول سایپا چهار ستاره کیفی گرفتند
grade مرحله دوم فروش فوری ایران خودرو در سال 98
grade جدول حق بیمه شخص ثالث خودروهای سواری در سال 98 منتشر شد
grade شاسی‌بلند اقتصادی لوکس‌نما با پلاک ملی در خیابان‌های تهران
grade آریو جدید سایپا هم آمد + طرح فروش فوری
grade شرایط جدید فروش فوری ایران‌خودرو اعلام شد
grade بررسی نسل سوم نيسان مورانو
grade بی ام و 530i 2019، رهبر یاغی جاده‎های آلمان
grade ایکس باکسی در قالب آئودی R8
grade با 55 میلیون مالک جک جی 4 اتوماتیک شوید
grade دستور زمستانه برای نگهداری از کولر خودرو
grade چاقو کشی راننده به دلیل بی احترامی به هوندا سیویک
grade پارکینگ های مخصوص بانوان راننده
grade خبر خوش، بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه نود
grade سوناتا و اپتیمای 2020 چهار چرخ متحرک می‌شوند
grade لیست قیمت‌های جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو
grade آیا قیمت خودرو در سال 98 افزایش می‌یابد؟
grade تویوتا توندرا 2019 چه تغییراتی نسبت به اولین نسخه آن داشت؟
grade تویوتا کمری 2019
grade شکل جدید تست معاینه فنی در آستانه سال 98
grade لامبورگینی اونتادور SVJ رودستر، قوی‌ترین لامبورگینی دنیا
grade به این 3 دلیل منتظر ارزانی خودرو نباشید
grade قیمت جدید محصولات سایپا برای تعهدات بهمن ماه این شرکت
grade 10 خودروی برتر شاسی‌بلند زیر 100 میلیون از نگاه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد
grade اپلیکیشن صاپ بانک صادرات ایران رونمایی شد
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade تویوتا هایلندر مدل 2020، خط و نشان تویوتا برای رقبا
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت اول
grade هنتنگ ایکس 7 اولین خودرویی که استانداردهای 85 گانه را دریافت کرد
grade فولکس واگن آی دی باگی، یادآور روزهای خوش گذشته
grade رونمایی از خودروی 12.4 میلیون دلاری بوگاتی
grade سیستم کنترل پایداری الکترونیکی خودرو ESP
grade کدام خودرو‌ها در جهان، بیشترین آمار مرگ و میر را دارند؟
grade طرح تبدیل برای مشتریان برلیانس هم صادر شد/ زنگ خطر برای تعطیلی پارس خودرو
grade شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد
grade خودروی دنا پلاس از این پس بدون سانروف و رینگ آلومینیومی
grade تویوتا کرولا 2020، نسل جدید پرفروش‌ترین خودرو تاریخ
grade 206 تیپ 5 در 2 مدل ساده و فول آپشن ارائه خواهد شد
grade طرح امدادی کرمان موتور ویژه نوروز 98
grade آیا شرکت آذویکو در آستانه تعطیلی است؟
grade خبر مهم برای خودروهای فاقد بیمه بدنه آسیب دیده در سیل
grade با 55 میلیون تومان جک جی 4 بخرید
grade سازنده موتور الکتریکی، مهجور در نمایشگاه خودرو تهران
grade شرایط فروش اقساطی جک S3 ویژه تیرماه 1398
grade آشنایی با رایج‌ترین مشکلات تعمیراتی خودروها
grade بازدید مشتریان عظیم خودرو از خط تولید هنتنگ
grade افزایش هزینه نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک؛ برگ سبز سند رسمی است
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade نیم‌ نگاهی به درون گران‌ قیمت‌ترین خودروی مسافرتی
grade تغییر ساعت طرح ترافیک و زوج و فرد در ماه رمضان ۹۸
grade مزدا 2020 cx-30 جدید در ژنو رونمایی شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اسفند 97
grade نرخ جدید معاینه فنی خودروها تایید شد
grade تولید اولین شاسی‌بلند الکتریکی استون مارتین
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade رونمایی از سوناتا 2020 در نیویورک
grade متخصصین از بانک تجارت تسهیلات می‌گیرند
grade بنتلی کانتیننتال جی تی فوق لاکچری در ژنو 2019
grade فراری F8 Tributo، جانشین جذاب 488 متولد شد
grade خودروهای ایرانی حدود 1.5 برابر خودروهای خارجی بنزین مصرف می‌کنند
grade آغاز طرح امداد نوروزی سال 98 شرکت کرمان موتور
grade کدام محصولات ایران خودرو با مدل 98 وارد بازار شدند
grade بیانیه کرمان موتور در خصوص افزایش قیمت‌ها
grade متقاضیان ساندرو اگر صبر ایوب دارند پس منتظر بمانند
grade سایپا و ایران‌خودرو خریداران همیشه در صحنه را قال گذاشتند!
grade وقتی ایران‌خودرو مدعی شکست تویوتا در داکار می‌شود!
grade خودروی مفهومی کیا با 21 صفحه نمایش
grade بازگشت به کارخانه بنز در دهه 60 میلادی
grade فوت و فن‌های محافظت از خودرو
grade فراخوان خودروهای تولید 1393 و 2014 به معاینه فنی
grade اموال رامک خودرو توقیف شد
grade پژو 2008 اولین خودروی 5 ستاره کیفی ایران
grade با سوییچ خودروی ds 7 خود هزینه خرید از فروشگاه را پرداخت کنید
grade کیا موهاوی Masterpiece، کانسپت حیرت انگیز کیا معرفی شد
grade اسکناس نو برای عیدی؛ درست یا غلط؟
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade طرح فروش محصولات ایران خودرو ویژه 20 اسفند با مدل 98
grade مضحک‌ترین اسامی در میان خودروها
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade دلایل افزایش احتمالی تصادفات رانندگی در نوروز 98 و راهکار جلوگیری
grade دنا پلاس اتومات به بازار می آید
grade آرمان موتور کویر همچنان نماینده لوکسژن در ایران است
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade ابتکار جالب تویوتا، فناوری ضدسرقت خودرو با گاز اشک‌آور
grade سورنتو 2018 فیس‌لیفت توسط کیا معرفی شد
grade یورو انکپ: مرسدس کلاس G، سئات تاراکو و هوندا CR-V پنج ستاره شدند
grade اولین عکس های پژو 208 جدید
grade نکات مهم برای خرید خودروی دست دوم
grade بخشنامه شماره 6 فروش فوری محصولات ایران خودرو - 8 اسفند 97
grade لامبورگینی ترونو، خودرویی که در سال 2999 ساخته خواهد شد!
grade تولیدات داخلی نرم افزار دیاگ خودرو و ECU
grade عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنجشنبه
grade بنز C300 یا BMW سری 4؛ کدام یک پیروز میدان هستند؟
grade هیوندای النترا 2019 ارزان، ایمن و محبوب
grade ترکیب قیمه و ماست به سبک ساندرو و تندر!
grade تسلا Y رونمایی شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade فروش فوری محصولات شرکت سایپا از فردا 3 اسفندماه
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade ماجرای تجمع خریداران خودرو مقابل وزارت صنعت چه بود؟
grade نکات کلیدی برای استفاده از ترمز دستی
grade گردهمایی بی ام و سواران در برج میلاد
grade برای بازیابی رمز کارت سوخت چه باید کرد؟
grade تولید 118 دستگاه مزدا 3 توسط گروه بهمن در اردیبهشت 1398! و توقف تولید برخی خودروها
grade ابهام بزرگ در فروش‌ فوری‌ ایران‌خودرو و سایپا
grade شرایط تبدیل تعهدات سوزوکی ویتارا اعلام شد
grade جنسیس G90 لیموزین معرفی شد
grade فراری استرادل SF90 تولد سریع‌ترین فراری جاده‌ای تاریخ
grade سرنوشت واردات خودرو در سال رونق تولید
grade قیمت‌گذاری خودرو بر اساس حاشیه بازار متوقف شود
grade بزرگترین تولیدکننده خودروهای برقی در جهان کیست؟
grade قیمت جدید چانگان CS35 اعلام شد
grade با مدل منحصر به فرد شرکت پاگانی آشنا شوید
grade هشدار جدی وزیر دادگستری به خودروسازان
grade پورشه تایکان، رقیب تسلا مدل 3 وارد می‌شود
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو
grade خودروساز چینی بلاخره در دادگاه محکوم به کپی‌کاری شد
grade دنا پلاس به ناوگان پلیس سنگال پيوست
grade رنو به ایران باز‌ می‌گردد
grade خودروهای چینی بازار خودروهای کره‌ای را کساد کردند!
grade سایپا بدنه خودروهای آسیب دیده سیل را رایگان تعمیر می‌کند
grade واردات خودروهای هیبریدی از پرداخت حقوق ورودی معاف می‌شود
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade اعلام شرایط شماره‌گذاری خودروهای گذرموقت
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade واردات 15000 دستگاه خودرو در سال 97
grade بنز GLK فیس لیفت نسبت به مدل های پیشین خود چه پیشرفتی داشته است؟
grade تقاضای خودرو در بازار به کف رسید/ قیمت‌ همچنان بلاتکلیف است
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade هایما s7 جایگزین سوزوکی پس از ترک بازار ایران
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade دو شیفته بودن مراکز معاینه فنی تا 29 اسفند
grade وزارت صنعت: بخشی از واردات خودرو به کشور آزادسازی می شود
grade بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود
grade سونامی عجیب در بازار خودرو
grade خودروی پلاگین هیبریدی چیست؟
grade معرفی GLE های جدید مرسدس
grade مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه بهمن منصوب شد
grade جنسیس GV80، یکی از زیباترین شاسی‌بلندهای لوکس آینده
grade فناوری خودران تسلا به زودی دست‌اندازها را رد می‌کند
grade خودروی برقی سیتروئن/ سرآغاز تحول حرکت شهری
grade دومین شاسی بلند مرسدس بنز میباخ آماده ورود به بازار
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو به کشور
grade فروش مکمل‌های اکتان‌افزا ممنوع است
grade فروش فوری خودروها افزایش می‌یابد
grade بنز با بی‌ام‌و شریک شد
grade اگر نسبت به خلافی خودروی خود اعتراض دارید به این مکان‌ها بروید
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade پنین‌فارینا باتیستا، قدرتمندترین خودرو جاده‌ای ایتالیایی معرفی شد
grade خودروهای چینی تا پایان تابستان 30 درصد گران می‌شوند
grade چرا با افزایش قیمت خودرو، تقاضا بالا رفت؟
grade 24 نکته ضروری که برای سفر در ایران باید بدانید
grade جایزه طراحی سال خودروی آلمان به توارگ فولکس واگن رسید
grade افزایش روند تولید خودرو
grade مشتریان کرمان موتور با خیال راحت به سفرهای نوروزی بروند
grade خودروی چینی که تسلای آمریکا را به چالش می کشاند
grade سیستم تعلیق فعال الکترومغناطیسی EASS
grade کیاموتورز هم پای خود را از چین بیرون کشید
grade پورشه کاین کوپه، شاسی‌بلند پورشه هم کوپه شد
grade خدمت جدید برای یک گروه از دارندگان برچسب الکترونیکی ETC
grade آغاز ساخت کارخانه اتوبوس سازی ایران و جمهوری آذربایجان
grade شورولت کوروت 2020، تحقق یک رویا
grade نیترات آمونیوم دلیل فراخوان دوم 1.1 میلیون هوندا و آکورا
grade قیمت خودرو کاهش نیابد چاره‌ای جز استیضاح وزیر صمت نداریم
grade بهترین و بدترین برندهای خودرو در سال2019 کدامند؟
grade حل مشکل تعدیل نیرو در خودروسازی بم، وعده و وعید یا عمل؟
grade بی ام و سری 7 افراط و حماقت یا ظرافت و زیبایی!
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade سوپرکروز سیستم رانندگی هوشمند کادیلاک
grade اطلاعیه بانک سپه در خصوص ادغام بانک‌های نظامی
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریده‌اند منتظر زیان باشند
grade طرحی جدید برای کاهش وزن چرخ خودرو
grade خودروهای الکتریکی ارزان‌ترند یا بنزینی و دیزلی؟
grade فهرست کامل تخفیف‌های طرح ترافیک تهران در سال 98
grade پرطرفدارترین سدان بی ام و کدام خودرو است؟
grade افزودن امکانات جدید بر روی دستگاه‌های خودپرداز بانک پاسارگاد
grade خودروی برقی فورد با یک بار شارژ 500 کیلومتر طی می‌کند
grade جک سهامش را به فولکس واگن نمی‌فروشد
grade قیمت قطعات یدکی خودرو باز هم گران شد
grade بازگشت قیمت‌ به آگهی‌‌های اینترنتی فروش خودرو از امروز
grade واردات خودرو حتما باید آزاد شود
grade قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر 98
grade جریمه سنگین در انتظار شرکت بی‌ام‌‌و
grade طرح جدید تبدیل تعهدات معوق ایران‌ خودرو
grade مافیا پشت پرده گرانی خودرو
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade افزایش قیمت بیمه، خودرو را گران کرد
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade 300 سازنده ايرانی محصول پژو 301 تولید داخل را می‌سازند
grade جعبه سیاه خودرو اجباری شد
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade قیمت خودرو دیگر گران نخواهد شد
grade پژو به دنبال فیات-کرایسلر
grade سقوط آزاد قیمت خودرو ادامه دارد؟
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade خودروسازان آلمان به کارشکنی در توسعه انرژی پاک متهم شدند
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade امکان محاسبه آسان عوارض تردد طرح ترافیک توسط شهروندان
grade ثبت 11 هزار شکایت از خودروسازان در سال 1397
grade خودروهای پرنده 5 سال دیگر از راه می رسند
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade سهم دولت از خودرو
grade کاهش قیمت محصولات داخلی با واردات خودروی دست دوم
grade معرفی بهترین خودروهای هیبریدی در جهان
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade جزئیات افزایش قیمت CNG
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد
grade هوندا پاسپورت 2019، شاسی‌بلند محافظه‌کار
grade 50 هزار تومان جریمه برای دودی کردن شیشه خودرو
grade راه اندازی قابلیت تراکنش های بانکی با کارت ملی هوشمند در سامانه های بانک ملی ایران
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade خودروهای پارکینگی راهی بازار می‌شوند
grade تا سال آینده خبری از خودروهای پیش فروش شده نیست!
grade خودروی برقی جک در برزیل
grade تاخت و تاز خودروهای دست دوم در بازار
grade رنج روور مخصوص فضانوردان ساخته شد
grade بیگ‌بنگ در بازار خودرو
grade هیوندای Venue مدل 2020، کوچک‌ترین کراس‌اوور هیوندای پا به میدان نبرد می‌گذارد
grade تعیین تکلیف استرداد پول ثبت‌نام‌کنندگان خودرو
grade تولید سریع ترین موتورسیکلت برقی جهان
grade چرا ترخیص خودروهای دپو شده طولانی شد؟
grade محل استقرار امدادهای نوروزی خودروسازی کارمانیا
grade فرهنگ رانندگی، راننده فرهنگی
grade بی‌آرتی تهران کرج و جزئیات راه‌اندازی
grade آئودی Q8 مدل 2019، کراس‌اوور کوپه هیجان‌انگیز
grade الزام یک خودروساز به جمع آوری 30هزار خودروی معیوب در صورت قطعیت حکم
grade مدل جدید فورد موستانگ تلفیقی بی‌نظیر از برترین خودروهای فورد
grade رانندگان مست و خواب‌آلوده سوار خودروهای ولوو نشوند!
grade هجوم متقاضیان خودرو در سایه رشد قیمت‌ها
grade تحویل تمامی خودروهای پیش فروش شده تا آخر مهرماه
grade فهرست شعب منتخب توزیع اسکناس نو
grade اين خط، خط عابر پياده است به احترام پياده بايستيم!
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade تولید خودرو در 11 ماه امسال 37/8 درصد کاهش یافت
grade کدام خودروها بیشتر جستجو را در گوگل دارند؟
grade تغییرات ژاپنی‌ها در خودروی مجلل انگلیسی
grade نکات ضروری برای سفر در ایران
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade پرفروش‌ترین محصول برند لکسوس چیست؟
grade حضور تسلا در میان خودروهای ترخیص شده‌‌ی گمرک
grade روغن موتور گران شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade فروش فوری سمند و پژو ‌206 با کاهش 2 میلیونی قیمت
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade همراهی در تولید خودروهای کرمان موتور
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade طرح احتمالی رنو ساندرو استپ‌وی 2025
grade پرفروش‌ترین خودروهای الکتریکی در اروپا
grade کیا کادنزا 2020 معرفی شد
grade خودروسازان؛ بزرگترین مشتری شبکه 5G
grade فراخوان هیوندای برای ولستر
grade فراخوان سوزوکی در آمریکا
grade رحمانی: از حضور وزارت دفاع و ‌سپاه در صنعت خودروسازی حمایت می‌کنیم
grade عملکرد مثبت یک و نیم میلیارد دلاری تراز تجاری کشور در 11 ماهه امسال
grade طرح شماره 4 فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید
grade مرسدس بنز AMG GLC63 2020 وارث 8 سیلندرها در نیویورک
grade ویژگی امنیتی جدید شورولت، رانندگی امن را برای نوجوانان به ارمغان می‌آورد
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade سلتوس جدیدترین شاسی بلند کیا بدون پوشش استتاری دیده شد
grade دایملر: نمی‌دانیم رهبر کره شمالی خودروهای لوکس ما را از کجا آورده است!
grade توقیف 3 هزار خودرو پلاک مخدوش در تهران
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت 98، دنا پلاس 4 ستاره شد
grade خودرو بعد از تصادف باید به کنار خیابان هدایت شود
grade اعلام جریمه استفاده از تلفن‌همراه حین رانندگی
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade پراید با قیمت 6 هزار دلار صادر می‌شود
grade شاسی بلند هیبریدی جدید آئودی معرفی شد
grade پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها
grade واردات خودروی هیبریدی همچنان ممنوع است
grade رونمایی از یک هیبریدی 996 اسب‌بخاری به نام دیسی
grade خودرو مسیر خود را از دلار جدا کرده است
grade بررسی پیش فروش خودرو در دادستانی کل کشور
grade افتتاح کارخانه مرسدس‌بنز در روسیه
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade تدابیر ویژه ایران‌خودرو برای امداد به سیل‌زدگان
grade اختصاص 80درصد تولید خودرو به پیش فروش‌ها
grade تصاویر لو رفته از اوپل کورسای جدید در پوشش استتار
grade مخالفت مجلس با بنزین 2 نرخی
grade احتمال ورود مجدد شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade فروش قطعات کارکرده خودرو به نام نو
grade بانک‌ها نرخ خرید دلار را بالا بردند
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو بهمن 97
grade افزایش روند ترخیص خودروها از گمرک / آزادسازی تمام برندها تا 2 ماه آینده
grade تبعات سنگین حوادث طبیعی اخیر در کشور
grade مینت خودروی جدید جنسیس
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade قرار داد گران قیمت ZF با بی ام و
grade عدم تحمیل هزینه رمز یکبار مصرف به مشتریان
grade مسابقه برترین ویژگی داستانی خودروسازی کارمانیا ویژه نوروز 1398
grade شرایط ثبت‌نام کارت سوخت برای خودروهای نو و تعویض پلاک‌های جدید
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade ارائه خدمات امدادی رايگان به خودروهای توليدی كمتر از 5 سال گروه سايپا
grade مدیر عامل سایپا: خودروهای جدید را روانه بازار می کنیم
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade سازمان بازرسی خواستار بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو شد
grade خودروهای ترخیص‌نشده و مشتریان همچنان بلاتکلیف
grade عملیات انتقال بویینگ 747 با کشنده‌های 1000 اسب بخاری
grade برخورد با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را ارزان‌تر می‌کند
grade خودروسازان تا زمان تحویل تعهدات خود حق پیش فروش ندارند
grade افزایش ساعات کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو
grade چرا لاستیک خودرو گران شد؟
grade مک لارن GT 2020، گرند تور به سبک مک لارن
grade تسلا مدل 3، پرفروش‌ترین خودروی برقی سوئیس
grade الزام خودروسازان برای واگذاری اموال مازاد
grade سریع ترین تراکتور جهان با قدرت 1000 اسب بخار
grade خواب خوش سازمان حمایت در ناخوشی خودرو
grade ورود قوه قضاییه به ساماندهی بازار خودرو
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade ​برنامه ویژه حمایت از رونق تولید بانک صادرات ایران اعلام شد
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade تسلا قیمت‌ خودروهایش را بالا می‌برد
grade مروری بر پرفروش‌ترین خودروهای سال 2018
grade معرفی فولکس‌واگن I.D رومز،شاسی بلند سه ردیفه خودران
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade هزینه‌های جانبی نباید در قیمت خودرو لحاظ شود
grade طرح همراهی در تولید کرمان موتور از 10 تیرماه آغاز می شود
grade بررسی لکسوس RX نسخه فیس‌لیفت 2020
grade نسل جدید فورد کوگا از اواخر سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد
grade بانک تجارت بزرگترین شرکت بورسی شد
grade ناجا: امروز سفر نکنید
grade اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه
grade برنامه فیات برای تولید خودروی سواری در ایران
grade لینکلن کورسیر 2020، کراس‌اوور همه چی تمام
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade سمینار آموزشی امدادگران حمل گامی در راستای مشتری مداری
grade مالیات جدید در بازار خودرو
grade ولوو: خودروهای پلاگین هیبریدی را دست کم گرفته‌ایم
grade واردکنندگان قطعه برای ترخیص بازگشته‌اند
grade فرمان بازار خودرو همچنان در دست دلالان است؟
grade تمام خودروهای هوندا در اروپا برقی می‌شود
grade ابر خودروی مسابقه‌ای مکزیکی VUHL05
grade زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد
grade بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره خودروهای متوقف در گمرک
grade ماشین‌های الکتریکی تویوتا از سال 2023 در شبکه تاکسیرانی استفاده خواهد شد
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو فروردین 98
grade هشدار پلیس درباره خودروهای دو تکه‌ای
grade قیمت خودرو و مسکن به سایت ها بازگشت
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade احتمال بازگشت خودروسازان فرانسوی به ایران
grade بانک سپه پس از اجرای پروژه ادغام، بانکی قوی و موثرتر خواهد بود
grade واردات 29 میلیون دلار خودرو و قطعات در فروردین
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade مردم خیال‌شان راحت بنزین امسال گران نمی‌شود
grade مخالفت مجلس با مسکوت ماندن طرح ساماندهی بازار خودرو
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade وزارت دفاع به کمک خودروسازان می‌آید
grade افزایش تمرکز نیسان بر ساخت کوپه و توقف تولید رودستر 370z
grade ساعت فروش فوری روزانه محصولات ايران‌خودرو تغيير كرد
grade هر آنچه باید درباره پژو 2008 بدانید
grade ایران خودرو: انجام تعهدات معوق پژو 2008 در روزهای آینده
grade عملکرد مطلوب شرکت زامیاد در شرایط تحریم
grade خودروسازی لوکس پورشه بخاطر تقلب جریمه شد
grade قیمت‌ها دوباره از بازار مجازی خودرو حذف شد، اما هست!
grade خودروهای برقی جایگزین بنزینی‌ها نمی‌شوند!
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade اینفینیتی Qs، اولین مدل الکتریکی اینفینیتی معرفی شد
grade عملکرد پارس خودرو در زمینه محیط زیست منطبق با استانداردها و قوانین زیست محیطی کشور است
grade تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل
grade 9 شاسی بلند لوکس و ایمن 2019
grade تاسیس برند مخصوص خودروهای برقی توسط شرکت جیلی
grade ابلاغ نشدن مصوبه خروج سازمان حمایت از قیمت‌گذاری خودرو
grade استقبال از خودروهای برقی فقط در کشورهای مرفه
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade حمایت شبکه بانکی از هموطنان سیل‌زده
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade شرکت‌های خودروسازی موظف به اعلام قیمت تمام‌شده خودروها به شورای عالی رقابت شدند
grade 5 درصد زیرقیمت بازار خودرو از اول اشتباه بود
grade پرونده مدیران‌خودرو به تعزیرات ارجاع می‌شود
grade امکان تولید تندر 90 با موتور 206
grade ترخیص 350 خودرو دپو شده از گمرک
grade تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی سوخت‌گیری کنید
grade تعهدات معوق ایران خودرو تا زمستان امسال به روز می‌شود
grade بهترین خودروهای هاچ‌بک‌ با قابلیت محرک تمام چرخ (آ‌ل‌ویل‌درایو ) 2019 در بازار
grade دلایل جذابیت بازار خودرو برای مردم چیست؟
grade مردم کدام کشورها بیشتر خودروی برقی می‌خرند؟
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade 9 توصیه مهم هلال احمر برای مسافران و ساکنان غرب و جنوب کشور
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade بی‌ام‌و مدل شاسی‌بلند X7 را به دلیل مشکل امنیتی فراخوانی کرد
grade سایون اف.آر.اس در جدال با هیوندای جنسیس کوپه
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade جوابیه کرمان موتور در خصوص شایعه دریافت ارز 4200 تومانی
grade مدیر عامل ایران خودرو: پس از پروژه تولید 301 به سراغ تولید پژو 2008 می رویم/ وانت پژو 301 را نمی سازیم
grade بی‌ام‌و همکاری با دایملر را رد کرد
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade مرجع قضایی هنوز در مورد خودروهای دپو شده اعلام نظر نکرده است
grade استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف به تعویق افتاد
grade وعده وزیر صنعت برای کنترل قیمت خودرو
grade رنو به ایران باز می‌گردد؟
grade خودروساز گران‌فروشی می‌کند؛ سازمان حمایت هم پاسخگو نیست
grade کتاب نفیس بنتلی گرانتر از برخی محصولات این خودروساز
grade رنو کولئوس جدید رسما معرفی شد
grade مزدا 190 هزار خودرو را به خاطر نقص فنی فراخواند
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade گسترش همکاری‌های تجاری و بانکی ایران و اتریش
grade مرسدس بنز GLB مدل 2020، شاسی بلند هفت نفره بنز معرفی شد
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade فرآیند دریافت خسارت بیمه ای توسط سیل زدگان از طریق شعب بانک مسکن
grade قیمت جدید خودروهای هیبریدی در ایران
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade ابطال فرمول بیمه‌مرکزی در پرداخت خسارت به خودروهای گران‌قیمت
grade برنامه فولکس‌واگن برای واگذاری بنتلی
grade طویل‌ترین اتوبوس برقی جهان
grade جریان سازی‌های رسانه‌ای، مانعی بر سر راه توسعه خودروهای برقی
grade نسل جدید اوپل کورسا از سال آینده به بازار عرضه خواهد شد
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade آغاز همکاری مشترک گروه مالی سامان با تپ‌سی
grade عملکرد خودروسازان کشور در سال 97
grade هر لحظه و هرجا امداد کرمان موتور در تعطیلات کنار شماست
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade بنتلی EXP 100 GT، چشم اندازی از آینده خودروهای لوکس
grade نقص فنی در وانت‌های سری F فورد سبب جمع‌آوری دوباره آن‌ها شد
grade باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو
grade چرا نرخ تایر خودرو در بازار 2 برابر کارخانه شده است!؟
grade هیوندا i20 سری N رقیب جدی فولکس واگن و فورد
grade کسی ماشین برقی نمی‌خرد، هیجان‌زده نشوید
grade نسل جدید لندروور دیفندر تا پایان امسال رونمایی می‌شود
grade نوسانات کلافه کننده در بازار خودرو
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade بنزین فعلا سهمیه‌بندی نمی‌شود
grade هنوز دستور جدیدی درباره بنزین ابلاغ نشده است
grade بازسازی یک BMW فراموش‌شده
grade چرا آمار فروش فوری خودروسازان اعلام نمی‌شود؟
grade شاسی بلند اطلس بیس‌کمپ Basecamp کانسپت لوکس‌ فولکس واگن
grade آمادگی تویوتا برای به اشتراک گذاری فناوری هیبریدی
grade دستور جهانگیری برای قیمت‌گذاری خودرو به کجا رسید؟
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade شرکت‌های خودروساز در صورت عدم اجرای مصوب مجلس به دادگاه معرفی می‌شوند
grade هوندا تولید خودرو در ترکیه را پس از سال 2021 متوقف می‌کند
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade نظر وزیر صمت درباره بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade ویژگی‌های نیسان آلتیمای 2020
grade استقبال پژو از خرید جگوار‌لندروور
grade احتمال موافقت رئیس‌جمهور با ترخیص خودروهای بدون ثبت‌سفارش بانکی
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade بولت نانو (Bolt Nano) ماشین الکتریکی یوسین بولت و شروین پیشه‌ور
grade اتوبوس برقی eLion با انتشار آلایندگی صفر
grade سوددهی اوپل پس از دو دهه
grade حراج قدیمی‌ترین پورشه جهان در آمریکا
grade پاسات پرفروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان شد
grade اما و اگرهای واردات خودروی دست دوم
grade 50 دستگاه از نسخه V8 تورفئو لوانته توسط مازراتی عرضه می‌شود
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade تکمیل و اخذ اطلاعات شناسه شهاب توسط شبکه بانکی؛ نیازی به حضور غیرضرور مردم در شعب بانک ها نیست
grade مجوز پیش فروش خودروسازان صادر شد
grade تلاش بایک برای خرید سهام در دایملر
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade فروش خودروی دریافتی از کارخانه تا یکسال ممنوع می‌‌شود
grade ترخیص اتومبیل دست دوم در گمرک خرمشهر ممنوع است
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade کشمکش قیمت‌گذاری خودرو
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade سؤالات یک نماینده درباره ثبت‌نام پیش فروش فوری خودرو
grade فیس‌ لیفت نسل دوم کادنزا در تیزرهای کیا
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade جزئیات تعیین تکلیف مشتریان اتوخدمت سایپا
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade فروش خودرو خارجی با پلاک گذر موقت کلاهبرداری است
grade شش خودروی سنگین 4 ستاره کیفی گرفتند
grade آخرین وضعیت واردات خودروهای هیبریدی
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade کاهش یک درصدی درآمد پژو پس از خروج از ایران
grade فولکس قورباغه‌ای به آخر خط رسید
grade کمبود قطعه از مهمترین مشکلات صنعت خودروسازی است
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade بازگشت ارز صادرکنندگان، یک اقدام ملی و خدمت به کشور است
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade دوربردترین خودروی خورشیدی جهان
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade کیا ایکس‌ سید 2020 معرفی شد
grade تصاویر نسل جدید کیا سورنتو در حال تست فنی لو رفت
grade توسعه همه جانبه همکاری های اقتصادی و مالی میان ایران و جمهوری آذربایجان
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade سقف تسهيلات ساخت مسکن افزایش یافت
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade رشد قیمت خودرو، بازارهای موازی را هم درگیر کرده است
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade شاسی‌بلند جدید کیا در راه است
grade خودروی پلاگین هیبریدی بنز در راه است
grade دولت مجاز به وضع عوارض پلکانی برای خودروهای پرمصرف شد
grade جدیدترین اطلاعیه عظیم خودرو برای مشتریان فوتون و هنتگ
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade هشدار به مالکان 3 میلیون خودروی تهرانی
grade مرسدس AMG GT R با تیونر G-Power، جذاب‌تر و قدرتمندتر از گذشته
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade کم‌کاری اتحادیه نمایشگاه‌داران در اعلام قیمت خودروها
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade بلاتکلیفی جدید ثبت‌نام‌کنندگان خودرو
grade شکایت دادستانی آلمان از فولکس واگن
grade فرانسوی‌ها 65 میلیون یورو اسکناس از ایران خارج کردند
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade طرح ترافیک جدید پنجشنبه‌ها هم اجرا می‌شود
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade افزایش قیمت CNG از فردا اجرا می‌شود
grade تدوین دستورالعمل قیمت‌ گذاری خودرو آغاز شد
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade یک آستون مارتین دیگر برای جیمز باند
grade تایرها را احتکار کرده‌اند
grade انبار تعداد زیادی خودرو در خودروسازی‌ها
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade دستیار ترامپ: آمریکا از تعرفه ها متضرر خواهد شد
grade قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade 3 هزار دستگاه پژو 301 امسال تولید می شود
grade ابرخودرو لامبورگینی برای دشت و بیابان
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade جریمه‌های رانندگی را اقساطی پرداخت کنید
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade دستور جهانگیری به وزیر صنعت برای کاهش قیمت خودرو
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade ساعت‌هایی برای یادبود ابرخودروهایی خاص
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade برنامه ریزی سه ساله برای تولید پلتفرم جدید خودرویی
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade امنیت به خودروهای خودران و هوشمند می‌آید
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade آغاز توليد آزمايشی برخی از قطعات 301 در نصف جهان
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade لاستیک خودرو گران نمی‌شود
grade خودروی برقی که سقف آن پنل خورشیدی دارد!
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade تویوتا همچنان باارزش‌ترین خودروساز جهان است
grade رسوایی جدید فورد
grade کاهش دلالی با اخذ مالیات از معامله خودروی صفر کیلومتر
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade تشکیل جلسه شورای رقابت در روزهای آینده برای تعیین قیمت پایه خودروها
grade ترخیص خودروهای وارداتی از سر گرفته شد
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade تصمیم‌ گیری رنو برای ادغام با فیات
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade پرفروش‌ترین خودروهای برقی چینی کدامند؟
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade خودروهای جدید الکتریکی باید تولید صدا کنند
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade تسلا 3 رکورد زد!
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade بازارهای مسکن، طلا و خودرو چقدر حباب دارند؟
grade سازمان حمایت، همچنان مسئول قیمت‌گذاری خودرو است
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade لاستیک‌های تولید داخل گران شد; با مجوز یا بدون مجوز؟
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade عوارض بیمه شخص ثالث شامل بیمه حوادث راننده نمی‌شود
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade ممنوعیت تعیین قیمت روزانه فروش‌های فوری خودروسازان
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade پیش‌ فروش خودرو مشروط شد
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند
grade رنو کپچر برای اولین بار با موتور پلاگین هیبرید ساخته خواهد شد
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade امید به نجات کارخانه فورد با شاسی بلند جدید پوما
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade واگذاری دو خودروساز بزرگ به بخش خصوصی آغاز شد
grade پاسخ مثبت جهانگیری به سازمان بازرسی برای قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade ادعای غیرواقعی شرکت‌های خودروساز مبنی بر کمبود قطعه
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade سایپا قادر به تحویل خودروهای خارجی پیش‌فروش شده نیست
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade راه‌اندازی 12 تاکسی هوایی در آسمان ایران تا پایان سال
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade تغییر موتور محصولات رنو فقط یک تخیل است
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade خودروهای ناقص کف کارخانه‌ها تا یک ماه و نیم آینده تکمیل می‌شوند
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade افزایش قیمت مجدد جیلی GC6 توسط خودروسازان بم
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade فروش اموال مازاد خودروسازان کلید خورد
grade سردرگمی شورای رقابت در بازار خودرو
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade خودروی هیبریدی اسپورت بی ام و از راه می رسد
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade ارز ارزان شد
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade وعده تولید پژو 301 و تحویل معوقات پژو ۲۰۰۸
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade نمایش پورشه تایکان در چین
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade مخالفت شورای نگهبان با صفر کردن تعرفه خودروهای هیبرید
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade خودروهای هیبریدی بی ام و در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade فولکس واگن در ترکیه خودرو می‌سازد
grade سایپا افزایش قیمت خودروی ساینا را تکذیب کرد
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade همراهی به مثابه مشارکت و همدلی دوسویه اجتماع و صنعت
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade کاهش 60 درصدی شماره‌ گذاری خودروهای نو
grade طرح ترافیک تهران امروز اجرا نمی‌شود
grade دختران مکانیک
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade ادعا‌ی 2 شرکت خودروساز مبنی بر کمبود قطعه، غیرواقعی است
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade بنز و بی‌‌ام‌و پروژه مشترک خودروهای خودران سطح 4 را کلید زدند
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade اولین مدل الکتریکی فولکس‌واگن دو ماه دیگر رونمایی می‌شود
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade ميزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خودروهای ایرانی 60 درصد بالاتر از کشورهای اتحادیه اروپاست
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade کاهش حدود 41 درصدی تولید خودرو در بهار 98
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade ماشین پرنده پورشه
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade تولید خودرو نصف شد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade خودروسازان بازار را تشنه نگه داشته‌اند
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade سایه سازمان استاندارد روی خودروهای ناقص
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade جگوار برای ساخت موتور الکتریکی مدل‌های جدید خود با بی‌ام‌و همکاری می‌کند
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade رشد 90 درصدی استقبال از خودروهای برقی در آمریکای لاتین
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade اولین مینی‌ون جهان
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade تولید ناوگان برقی جگوار در بریتانیا
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade آینده شرکت لکسوس
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade فراری روما معرفی شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade همکاری جیلی و دایملر
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا