بررسی هایما 6P اولین پلاگین هیبرید تولیدی ایران خودرو

بررسی هایما 6P اولین پلاگین هیبرید تولیدی ایران خودرو

مهندس اشکان معصومی۱۴۰۲/۰۶/۰۶ ۲۳:۴۴:۳۲ 0

هایما 6p قرار است در سایت ایران‌خودروی خراسان مونتاژ شود و شنیده حاکی از آن است که در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی خواهد شد. در سال ۲۰۱۸ کمپانی هایما نسل دوم S5 را معرفی کرد و هایما 6P نسخه هیبرید این نسل است. خودروی پلاگین هیبریدی هایما اولین محصول تولید انبوه شرکت هایما با تکنولوژی P2 است. در این مطلب می‌خواهیم بدانیم که عملکرد هایما 6P چگونه است و آیا این خودرو ارزش خرید دارد؟

پروژه تولید اولین خودروی هیبریدی ایران خودرو با نام هایما 6P با کمک طرف چینی، ‌اکنون در فاز اجرایی قرار گرفته است، ولی هنوز تولید انبوه آن آغاز نشده است.. این محصول هیبریدی، کاهش 10 درصدی در مصرف سوخت، به همراه خواهد داشت. در ماه‌های اخیر، مونتاژ هایما هیبریدی6P در کشورمان نهایی شده است. بعد از معرفی ون هایما7X، محصول جدید هایما به بازار ایران راه پیدا کرده است. این خودرو در سال 2020 رونمایی شده است که در حقیقت نسخه هیبریدی هایما S5 است، با این تفاوت که به پیشرانه پلاگین هیبرید (PHEV) مجهز شده است. شرکت هایما برای ایجاد تفاوت ظاهری میان6P و S5 جدید، اول از همه سقف خودرو را به رنگ مشکی درآورده تا ظاهری لوکس‌تر و اسپرت‌تر نسبت به S5 داشته باشد. همچنین از رنگ آبی در برخی از قطعات خارجی خودرو استفاده شده تا ماهیت هیبریدی آن را نشان دهد، مثل لوگوی آبی‌رنگ6P که سمت چپ درصندوق عقب نصب شده و قاب آبی رنگی که دور جلوپنجره را احاطه کرده است. قرار است این خودرو در سایت ایران‌خودروی خراسان مونتاژ شود. در سال ۲۰۱۸ کمپانی هایما نسل دوم S5 را معرفی کرد و هایما 6P نسخه هیبرید این نسل است. خودروی پلاگین هیبریدی هایما اولین محصول تولید انبوه شرکت هایما با تکنولوژی P2 است. در این مطلب می‌خواهیم بدانیم که عملکرد هایما 6P چگونه است و آیا این خودرو ارزش خرید دارد؟

بررسی هایما 6p پلاگین هیبرید

طراحی بدنه:
از نظر طراحی خارجی خودروی هایما 6P ادامه دهنده مسیر طراحی S5 نسل جدید است. در نمای جلوی هایما 6P جلوپنجره ذوزنقه‌ای شکل بزرگ با تریم لانه زنبوری و لوگوی بزرگ هایما در وسط آن، دارای عناصر آبی‌رنگ است که نشان دهنده هیبریدی بودن آن است. چراغ‌های LED باریک با ظاهری شبیه به دشنه، در دو طرف جلوپنجره جای گرفته‌اند که ظاهر اخمو و تهاجمی را به خودرو بخشیده‌اند. نوار نورانی داخل چراغ‌های باریک جلو باعث تمایز بیشتر چهره 6P  نسبت به S5 شده است. جلوپنجره ذوزنقه‌ای ‌شکل از طرفین به چراغ‌های باریک جلو متصل شده است که طرح گرافیک داخلی لامپ‌های  LED آنها، طراحی به‌روز و مدرنی را به نمای جلوی خودرو داده‌اند. در زیر چراغ‌های اصلی، چراغ‌های مه‌شکن جلو در قابی چهارگوش در وسط سپر جلو قرار دارند و در زیر سپر، یک قطعه مشکی جای دارد که در زیر آن سینی محافظ کرومی قرار گرفته است. این قطعه ضخیم پلاستیکی مشکی رنگ کل محیط زیرین بدنه و زیر سپرهای جلو و عقب و درهای جانبی و رکاب خودرو را پوشانده است. در موتور با طرح محدب خود، به نمای تهاجمی خودرو کمک کرده است. در نمای جانبی، طراحی لیفت‌بک خودرو به چشم می‌خورد و شیشه عقب با شیب تندی به دیفیوزر عقب سقف رسیده است.

بررسی هایما 6p پلاگین هیبرید

در پروفایل جانبی خودرو، خطوط C شکلی روی درهای جانبی تعبیه شده‌اند و همان خط شانه دنباله‌دار رفت و برگشتی روی درها وجود دارند که به صورت نرم و روان از جلوی در جانبی جلو تا زیر گلگیر عقب و چراغ عقب امتداد یافته‌اند. شیشه مثلثی شکلی در روی ستون ضخیم C قرار گرفته است و شیشه‌های جانبی به سمت عقب خودرو باریک شده‌اند. رینگ‌های 17 اینچی 10 پره آلیاژی خودرو، محفظه چرخ‌ها را به خوبی پر کرده‌اند و به همراه زه مشکی دور کوارتر پانل (محفظه چرخ) نمای اسپرت خودرو را بهبود بخشیده‌اند. در نمای عقب، خطوط بدنه از قسمت بالای سپر تا چراغ‌های عقب به سمت بالا حرکت می‌کنند و به نوعی حس قدرت و حرکت را به بیننده القا می‌کنند. چراغ‌های عقب با طرح L شکل، تا حدی نزدیک به هایما 8S هستند. چراغ‌ها در ارتفاع بالا نصب شده‌اند و شبیه به بومرنگ هستند.

بررسی هایما 6p پلاگین هیبرید

خروجی‌های اگزوز دو طرف سپر عقب، همراه با سینی محافظ و گارد نقره‌ای زیر سپر، ظاهری اسپرت به خودرو می‌دهند. نسل دوم هایما S5 II از نظر طراحی کلی با 6P مشترک است. جلوپنجره نسل قبلی مانند دماغه کشتی اندکی برجسته بود که در نسل جدید به صورت صاف و کاملا تخت در آمده است. تریم مشکی رنگ قسمت زیرین خودرو و تریم تزیینات کرومی جانبی روی آن در جای خود قرار دارند. طراحان با استفاده از رنگ آبی در جلوی خودرو بر پاک بودن و هیبریدی بودن آن تاکید دارند. از نظر ابعادی این کراس‌اور دارای طول 4418 میلیمتر، عرض 1823 میلیمتر و ارتفاع 1630 میلیمتر است و فاصله 2630 میلیمتری بین محورهای جلو و عقب فضای مناسبی را برای سرنشینان عقب فراهم نموده است.

بررسی هایما 6p پلاگین هیبرید

طراحی کابین:
در نمای داخل کابین هایما 6P، شرکت هایما هیچ زحمتی به طراحان نداده و دقیقا از همان ظاهر کابین هایما S5 جدید، الگوبرداری کرده است تنها تفاوت ظاهری 6P و S5 در تغییر جزییات کلاستر پشت فرمان و حذف اهرم تعویض دنده است که از کنسول وسط حذف گردیده و به جای آن یک سوییچ چرخشی جایگزین شده است. تریم داشبورد، صندلی‎ها و روردی‌ها ترکیبی از رنگ‌های سفید و خاکستری تیره است و در پوشش رودریها و کنسول از چرم استفاده شده است. طراحی کلی کابین هایما 6P ساده به نظر می‌رسد و فرمان سه‌پره با دکمه‌های چندکاره به صورت دو رنگ طراحی شده است. در روی داشبورد یک صفحه نمایشگر سیستم مولتی‌مدیا با طرح شناور تعبیه شده است که در زیر آن سه دریچه تهویه قرار دارند. طرح داشبورد به صورت دو طبفه است که قسمت سفید با طرح بال پرنده از روی کنسول وسط به دو طرف داشبورد متصل شده است، مشابه با همان خطی که روی در صندوق تعبیه گردیده است. کنسول مرکزی پذیرای یک سوییچ چرخشی برای تعویض دنده است و ر قسمت عقب کنسول یک دکمه چرخشی دیگر برای حرکت در منوی سیستم اطلاعات و سرگرمی وجود دارد. نمایشگر روی داشبورد از ارتباط گوشی موبایل Baidu Car Life، ناوبری GPS، اتصال بلوتوث و دیگر عملکردهای الکترونیکی پشتیبانی می‌کند و ضمن برخورداری از سیستم اتصال Baidu فاقد سیستم‌های اتصال Apple CarPlay و Android Auto است. کلاستر پانل راننده در پشت فرمان، صفحه نمایش LCD دیجیتالی است که دارای سه پس‌زمینه مختلف است، شیفتر دنده الکترونیکی، ترمز دستی برقی و دو جالیوانی در روی کنسول وسط جای گرفته‌اند.

بررسی هایما 6p پلاگین هیبرید

در انتهای کنسول وسط خودرو یک جاآرنجی با روکش چرم وجود دارد که در زیر آن فضایی برای استقرار وسایل تعبیه شده است. استفاده از تریم آلومینیومی براق در ترکیب با تریم دو رنگ داخلی سفید و مشکی رودری‌ها و صندلی‌ها، نمای لوکسی به خودرو بخشیده‌اند که به احتمال بسیار قوی، از سوی ایران‌خودرو با این ظاهر عرضه نخواهد شد. شرکت هایما برای نسخه فول کراس‌اور هیبریدی خود امکانات رفاهی و ایمنی متعددی در نظر گرفته است که می توان به 6 ایربگ، سقف پانورامیک با سانروف برقی، سنسور نور، سنسور باران، سیستم کنترل حرکت در سربالایی(HAC)، کنترل پایداری الکترونیکی(ESC)، کنترل کشش خودرو(TCS)، ترمز پارک برقی(EPB) با اتوهلد(AutoHold)، ترمز ABS با EBD و ترمز کمکی(BAS)، ترمز اضطراری اتوماتیک(AEB)، سیستم پایش فشار باد لاستیک‌ها(TPMS)، رادار نقطه کور(BSM)، دوربین دید عقب(RVC)، دوربین 360 درجه، کلاستر نیمه‌دیجیتالی LCD، صفحه نمایشگر لمسی 10 اینچی سیستم مولتی‌مدیا، دی‌لایت، سنسور پارک عقب، کروزکنترل، تریم چرمی دو رنگ صندلی‌ها، روکش چرم فرمان، تنظیم برقی و گرم‌کن صندلی‌های جلو، آینه‌های تاشوی برقی با گرم‌کن و چراغ راهنما، ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، جک برقی صندوق عقب، تهویه مطبوع اتوماتیک الکتریکی و سیستم صوتی با 6 بلندگو اشاره نمود. باید ببینیم ایران خودرو چه تریمی را به کشور وارد خواهد نمود و از چه آپشن‌هایی در این خودرو استفاده می‌کند.

بررسی هایما 6p پلاگین هیبرید

مشخصات فنی:
هایما S5 جدید با دو نوع موتور بنزینی 4 سیلندر 1.6 لیتری تنفس طبیعی و 1.5 لیتری توربوشارژ عرضه شد، ولی هایما 6P تنها با یک موتور 3 سیلندر 1.2 لیتری توربوشارژ(GA12) 12 سوپاپ همراه با یک موتور الکتریکی در دسترس مشتریان است که قدرت خروجی موتور توسط یک گیربکس 7 دنده دوکلاچه(DCT) به محور جلوی خودرو منتقل می‌شود. قدرت تقریبی موتور بنزینی به 141 اسب‌بخار و گشتاور آن به 244 نیوتن‌متر می‌رسد که با احتساب موتور الکتریکی 82 کیلووات(110 اسب‌بخار)، حداکثر قدرت خروجی هایما 6P به 250 اسب‌بخار و حداکثر گشتاور ترکیبی آن به 524 نیوتن‌متر خواهد رسید. حداکثر پیمایش این خودروی هیبریدی در حالت تمام برقی حدود 80 کیلومتر است. ضمن اینکه با این مشخصات فنی، شتاب صفر تا صد 7 ثانیه برای این خودرو میسر شده است و مصرف سوخت آن در حالت هیبریدی تنها به حدود 1.4 لیتر در هر صد کیلومتر می‌رسد. تکنولوژی P2 شرکت هایما که توسط شرکت آلمانی BurgWarner توسعه یافته است و کراس‌اور هایما 6P اولین محصول این خودروساز چینی است که از این تکنولوژی بهره‌مند شده است. تکنولوژی P2برای اضافه شدن یک پیشرانه و یک کلاچ جداگانه بین پیشرانه و گیربکس اصلی طراحی شده است. باتری جدید NOM811شرکت CATL با ظرفیت ۱۷.۷ کیلووات ساعت در حالت تمام برقی شعاع حرکتی ۸۰ کیلومتری را برای این خودرو فراهم می‌کند. پیشرانه و گیربکس برای طراحی هیبریدی، تغییرات چندانی نخواهند داشت و کلاچ غیرمتصل باعث ایجاد ارتباط بین پیشرانه احتراقی درون‌سوز، موتور الکتریکی و گیربکس می‌شود. این تکنولوژی در خودروهای اروپا محبوب‌تر است و برای خودروهای پلاگین هیبریدی و هیبریدی قدرتمند به‌کار می‌رود.

بررسی هایما 6p پلاگین هیبرید

در تکنولوژی P2 یک سیستم کوپلینگ درایو الکتریک بین پیشرانه و گیربکس قرار گرفته تا عملکرد هیبریدی را تشخیص دهد و این تکنولوژی باعث کاهش هزینه و ریسک سرمایه‌گذاری می‌شود و مزیت‌هایی همچون کاهش مصرف سوخت و انرژی را به همراه دارد. استفاده همزمان از موتور الکتریکی ۸۲ کیلوواتی (۱۱۰ اسب‌بخاری) با شارژ کردن دایمی باتری ۱۷.۷ کیلووات ساعتی در هنگام رانندگی میسر می‌شود. قدرت نهایی خودرو از مجموع قدرت پیشرانه احتراقی و موتور الکتریکی حاصل نمی‌شود، چرا که هر دو منبع انرژی به صورت هماهنگ با یکدیگر عمل کرده و ممکن است موتور الکتریکی به صورت پیوسته و دایم در مدار درگیر نباشد. مدت شارژ شدن کامل باتری با شارژرهای عادی، حدود 5 ساعت اعلام شده است و در هنگام رانندگی نیز این باتری توسط سیستم بازیابی انرژی ترمز، شارژ می‌شود. سیستم قوای محرکه این خودرو استاندارد آلایندگی یورو6 را پاس می‌کنند. فرمان خودرو از نوع برقی(EPS) است و سیستم ترمز ABS آن در جلو و عقب به سیستم دیسکی مجهز شده است. وزن خودرو 1720 کیلوگرم است که سنگین بودن آن در مقایسه با سایر خودروهای کراس‌اور بیشتر به واسطه وزن پکیج باتری سیستم الکتریکی است. ظرفیت مخزن سوخت 45 لیتر است که با احتساب مصرف سوخت 1.4 لیتر در صد کیلومتر در حالت رانندگی هیبریدی، یک باک پر توانایی طی مسافت بیشتر از 3000 کیلومتر را خواهد داشت.

بررسی هایما 6p پلاگین هیبرید

وضعیت قیمت و بازار:
در بازار چین، قیمت هایما 6P مدل 2021 از 162 هزار یوآن شروع می شود و به حداکثر 176 هزار یوآن ختم می‌شود که حدودا 23 تا 25 هزار دلار خواهد بود. با این حساب، قیمت آن در مقایسه با سایر کراس‌اورهای حاضر در بازار ایران بسیار بالاتر است. این خودرو با توجه به عدم برخورداری از آپشنهای رفاهی و تجهیزات ایمنی کامل و قیمت نسبناً بالا، باید شانس خود را در بازار ایران امتحان کند. مخصوصا که اخیرا صحبت‌هایی از ورود مدل برقی خودروی تیگو8 پرو با عنوان E Plus و خودروی اسکای‌ول ET5 به ایران توسط شرکت‌های مدیران خودرو و کرمان خودرو شده است که رقیبان پر قدرتی برای هایما 6P هستند. با این محدوده قیمتی، احتمالا هایما 6P با قیمت شرکتی حدود 2 میلیارد تومان توسط ایران خودرو ارایه خواهد شد که با وضعیت این روزهای بازار ایران، قیمت آن در بازار آزاد بیشتر از 3 میلیارد تومان خواهد بود. این خودرو به دلیل هیبریدی بودن، در بازار ایران رقیب چندانی ندارد و باید با تیگو 8 پرو E Plus دست و پنچه نرم کند. رقیب دیگر این خودرو در بازار ایران، خودروی پلاگین هیبرید میتسوبیشی اوتلندر PHEV است که به دلیل دو دیفرانسیل بودن و بهره بردن از سیستم چهارچرخ SAWC شرکت میتسوبیشی و همچنین بهره‌مندی از یک برند معتبر، رقیب بسیار سرسختی برای کراس‌اور هیبریدی هایما خواهد بود. ولی در بین رقبای چینی در بازار ایران، هیچ خودرویی از نظر میزان مصرف سوخت پایین، نمی‌تواند با هایما 6P رقابت نماید. در ایران باید مشکل عدم وجود ایستگاههای شارژ باتری و هزینه بسیار بالای تعویض پکیج باتری‌های خودروهای هیبریدی و الکتریکی را در نظر داشت و باید حتما این نکته را قبل از خرید یک خودروی هیبریدی در نظر بگیرید.

در ادامه می‌توانید آلبوم تصاویر هایما 6p را مشاهده نمایید

 favorite_border 6
loyalty 
تصاویر مطلب
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade نگاهی به ون‌‌های کمپر هیوندایی با امکانات مسکونی
grade بررسی و مشخصات دانگ‌فنگ شاين مكس ايران‌خودرو
grade نیم نگاهی به لاماری ایما هیبرید در نمایشگاه مشهد + فیلم
grade آواتار 12 چینی شگفت‌انگیز با طراحی ایرانی
grade اصول عکاسی حرفه‌ای از خودرو
grade بررسی هایما 6P اولین پلاگین هیبرید تولیدی ایران خودرو
grade معرفی کراس اور وی جی وی u75 پلاس + فیلم
grade دایون Y7 : فرزندی که مادر بیشتر به او توجه می‌کند + قیمت
grade مشخصات و بررسی جتا VS7 ماموت خودرو
grade با تیپ‌ها و مشخصات لئو MX8 آشنا شوید
grade آمیکو آسنا توربو اتوماتیک در نمایشگاه آفرود ایران مال
grade بررسی هیوندای سانتافه 2024
grade بررسی بایک بیجینگ X55 یا تیگارد X55 سانیار موتور پارسیان
grade بررسی دایون Y5 شرکت ایلیا موتور
grade رانا پلاس اتوماتیک چه مشخصات و امکاناتی دارد؟
grade ماجرای خودروهای وارداتی در نمایشگاه روایت خدمت چه بود؟
grade سایپا سهند فیس‌لیفتی از تیبا صندوق دار
grade دیدار با پیکاپ وارداتی تاگا H
grade هونگچی E-QM5 اولین سدان برقی گروه بهمن و BM CARS
grade فیلم معرفی و مشخصات لاماری ایما x
grade معرفی و مشخصات اکسید VX مدل 2023 محصول جدید مدیران خودرو
grade اسکای ول ET5 خودروی برقی کرمان موتور و مپنا
grade ایکو ری‌را؛ عروس عجولانه بزک شده اما زیبا
grade همه چیز در مورد كيا سول شركت كوشا خودرو
grade بهترین خودروها برای مادران دارای کودک یا نوزاد در سال 2023
grade فروش جک J4 کرمان موتور از امروز
grade یک خودرو آتش نشانی چه امکاناتی باید داشته باشد؟ + فیلم
grade تمامی محصولات گروه بهمن در نمایشگاه خودروهای کار و تجاری اصفهان
grade این منم؛ سایپا اطلس: بزک شده‌ی کوییک!
grade متقاضیان سامانه یکپارچه با هر اولویتی، در سال 1402 از کرمان موتور خودرو بگیرند
grade چری قابل‌ اعتمادترین‌ برند خودروسازی چین
grade فراخوان کرمان موتور برای ثبت نام متقاضیان نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه
grade دستورالعمل واردات خودروهای دست دوم از سوی سازمان استاندارد اعلام شد
grade فیدلیتی پرستیژ مدرن در مرکز خرید سیوان سنتر تهران
grade استقرار گروه‌های امدادی بهمن در ایام اربعین حسینی
grade مشهد، آماده برگزاری قدیمی ترین رویداد خودرویی کشور
grade آرین دیزل کدام محصولاتش را به نمایشگاه خودرو مشهد می‌آورد؟
grade گوشی Nio Phone محصول خودروساز چینی معرفی شد
grade بالاخره ماشین بخریم یا بیشتر صبر کنیم؟ (دلال‌ها نخوانند)
grade فراخوان تکمیل وجه لاماری ایما ویژه متقاضیان نوبت اول پاییز 1402
grade گک ترامپچی امپو، شروعی برای رقابت با ژاپنی‌ها
grade نگاهی به غرفه آرین دیزل در نمایشگاه خودرو مشهد
grade بررسی نظرات مشتریان درباره برند فونیکس، ارزیابی خدمات، گارانتی و تجربه رانندگی
grade نقش تعیین کننده تولیدات کروز در بهبود کیفیت خودروسازی
grade رییسی از غرفه کروز بازدید کرد
grade شوروم BM CARS در ایرانمال افتتاح شد
grade کاوش در دنیای جذاب برند خودروهای لوکس
grade جی.دی. پاور 2023: تحقیق کیفیت خودروهای بازار چین - برند چینی چری در رتبه اول
grade قطعه سازان از خصوصی سازی و حذف قیمت گذاری دستوری خودرو استقبال می کنند
grade مدیران خودرو این بار با کمپین (مدیران امروز، حامی مدیران فردا)
grade مساله کیفیت، در عصر وارداتی‌های دست دوم
grade فونیکس و نوآوری در خط مقدم مدیریت کسب و کار
grade تابستان پرانرژی: جشنواره اختصاصی گلف مشتریان فونیکس برگزار شد
grade اولین المپیاد مهارتی ویژه عاملیت‌های بهمن موتور برگزار شد
grade هاشمی: اتوبوس‌های گروه بهمن، بهترین‌ها را برای زائران حرم رضوی عرضه می‌کنند
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade مشخصات و تفاوت تارا دنده اتوماتیک و تارا دنده دستی
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade فیلم تست و بررسی فونیکس fx
grade رانا پلاس ایران خودرو چه مشخصاتی دارد؟
grade آغاز به کار طرح امداد نوروزی کرمان موتور با عنوان "نوروز همراه شما"
grade کامل‌ترین بررسی سایپا شاهین
grade هرآنچه که در مورد تارا باید بدانید
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade فیلم تست و بررسی ریسپکت پرایم بهمن موتور
grade مقایسه سورن ELX توربوشارژ و پژو پارس LX TU5
grade فیلم صفر تا صد خط تولید کشنده شک موتو x5000
grade سورن پلاس بخریم یا پژو پارس اتوماتیک؟
grade بررسی سانگ‌یانگ تورس شاسی‌بلند نورا موتور
grade مقایسه جک S5 با KMC X5 یک تغییر به موقع
grade جک J7 کرمان موتور بخریم یا آریزو 6 پرو مدیران خودرو؟
grade بررسی لاماری ایما از شرکت آرین موتور پارس
grade تیگارد X35 یا بایک X35 سانیار موتور
grade بررسی کی ام اسی k7 کرمان موتور يا JAC Jiayue X7
grade بررسی فاو بستیون T77 پرو بهمن موتور
grade هر آنچه که باید در مورد جک S8 محصول آینده کرمان موتور بدانید
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade برنده کدام است؟ پیکاپ KMC T8 کرمان‌موتور یا پیکاپ G9 بهمن موتور
grade فیلم تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ
grade رقابت کیفیت سواری در ۴ مدل از بنز، هوندا، مینی و هیوندای
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro در نمایشگاه خودروی کرمان
grade جامپ استارتر باطری خودرو و نحوه استفاده و کاربرد آن
grade ماشین حمل پول چه مشخصاتی داره و چگونه اسکورت می‌شود؟
grade آیا جک JS5 خودروی بعدی کرمان موتور است؟ + فیلم
grade خودروهای جک و kmc کرمان موتور چگونه تولید می‌شوند؟
grade فیلم ملاقات با لئو mx8 و کوچکترین راننده دختر ایران
grade فونیکس تیگو 8 پرو +e پلاگین هیبرید اولین پرچم‌دار جریان سبز فونیکس
grade چانگان یونیتی (Uni-T) وارداتی سایپا چه مشخصاتی دارد؟
grade بررسی لیفان X70 و لیفان X80 شرکت بم خودرو
grade فیلم میهمانی بهمن به صرف خودرو کره‌ای و چینی در bm cars
grade بررسی هاچ بک و سدان تویوتا کرولا 2023
grade بررسی کامل هایما 8S ایران خودرو
grade معرفی کراس‌اور تیارا شرکت مکث موتور
grade بازگشت خوش نام چینی به ایران با هاوال جولیان و هاوال h6
grade معرفی هونگچی H5 رولزرویس چینی و سدان لوکس گروه بهمن
grade زوتی DL5 محصول عهد عتیق چینی توسط پارس خودرو رونمایی شد
grade لکسوز LX مدل 2022 شاسی بلند لوکس تویوتا
grade بررسی ام‌وی‌ام X33S اتوماتیک اکسلنت اسپرت
grade فیلم مراسم رونمایی از شوروم لاماری در جاده مخصوص
grade بررسی ام‌وی‌ام x55 پرو یا چری تیگو ۴ پرو
grade غرفه کرمان موتور در نمایشگاه خودروهای آفرودی ایران مال
grade مینی ون فردا سوبا M4 چه مشخصاتی دارد؟
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade غرفه خاص آمیکو (ارس خودرو ديزل) در نمايشگاه اصفهان 1402
grade فیلم بررسی اتوبوس شهری اسنا خودرو
grade بررسی کاربری بالابر از کامیونت‌های سری n آرین دیزل
grade تا چه زمان بعد از فروش خودرو، پلاک به اسم شخص فعال است؟
grade دست انداز چه آسیبی به خودرو می‌زند؟ + فیلم
grade نگاهی کوتاه به تاریخچه طراحی خودرو
grade ایزوفیکس صندلی کودک چیست؟ + فیلم
grade صکادرات؛ آموزش روشن کردن ماشین به‌ترتیب
grade هوآوی غول تکنولوژی‌ چین با همکاری شرکت جک موتورز خودروساز می‌شود؟
grade بررسی پیکاپ تاگا H محصول پادرا دیزل
grade نحوه عملکرد سیستم ترمز اضطراری خودکار (AEB)
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade رادارهای برخورد جلو: با آسودگی پلک بزن!
grade بدترین اشتباهاتی که به خودرو شما صدمه میزند
grade سرویس ویژه VIP پارکینگ برای خودروهای تیگو 8 پرو و تیگو 8 پرو مکس
grade فیلم معرفی کادیلاک ct6
grade فونیکس: دوست‌دار محیط زیست
grade شروع «جریان سبز فونیکس» آغاز تحولات بزرگ در خودروسازی کشور
grade تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک غرب تهران
grade تعمیر کولر خودرو
grade تعمیرگاه گیربکس H30 کراس
grade لئو MX8 بر روی خط توليد رفت
grade بررسی تمام عیار فونیکس تیگو 7 پرو و تیگو ۷ پرو مکس
grade مقایسه دنا پلاس توربو اتوماتیک با شاهین G توربو
grade دعوا بر سر اعلام قیمت جدید خودروها
grade مشخصات چانگان CS35 تیپ 2 و 3 سایپا اعلام شد + جدول
grade کراس لایف به چه معناست؟
grade تکنولوژی تویین پاور توربو بی ام و به چه معناست؟
grade آموزش خرید لاماری ایما در بورس کالا
grade 5 وسیله ضروری برای تکمیل تجهیزات تعمیرگاهی شما
grade شش دلیل برای خرید فونیکس اف ایکس
grade فصل جدید خودروهای لوکس برقی با سری EXLANTIX برند اکسید
grade تکنولوژی «جریان سبز فونیکس» قسمت دوم: تلفیقی از قدرت و کارایی با تکنولوژی پیشرفته باتری
grade مقایسه سورن پلاس و رانا پلاس، تب داغ پلاس‌سازی!
grade استقبال از تکنولوژی پلاگین‌هیبرید گشودن افق‌هایی تازه برای تجربه مشتریان
grade ٖکدام شاسی‌بلند لوکس دو دیفرانسیل را بخریم؟ لئو MX8 یا تیگو 8 پرومکس
grade معاینه فنی برتر چیست و چگونه آن را دریافت کنیم؟
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade المپیاد فنی سراسری نمایندگان خدمات پس از فروش کرمان موتور برگزار خواهد شد
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade آریزو 5 EV اولین خودرو برقی با پلاک ملی؛ مدیران خودرو در مسیر انرژی‌های سبز
grade پشت پرده کاهش قیمت محصولات خودروسازان خصوصی
grade مزایای خودروهای پلاگین هیبریدی
grade تحول تکنولوژی خودرو از موتورهای احتراق داخلی به موتورهای برقی
grade کروز کنترل هوشمند: پدال‌ها را به من بسپار!
grade اکسید؛ برندی لوکس و مورد ستایش در عرصه جهانی
grade معرفی تیگو 8 پرو e پلاس پلاگین هیبرید محصول جدید مدیران خودرو
grade دلالی جدید خودرو به سبک بورس کالا
grade اومودا 3؛ وقتی که فشن و تکنولوژی به هم می‌رسند
grade قرمز رنگ بعدی لاماری در خیابان‌ها خواهد بود
grade سرنوشت خودروسازی لیفان جهانی شدن است یا باقی ماندن در ایران؟
grade رونمایی از فونیکس FX مدیران خودرو در 3 تیپ
grade چانگان CS35 پلاس سایپا چه مشخصاتی دارد؟
grade عرضه لاماری ایما به رنگ سبز و 3 رنگ دیگر در اسفند ماه 1401
grade سیستم الکترونیکی هیوندای سانتافه و توسان خود را رایگان به روز کنید
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade نگاهی به ون‌‌های کمپر هیوندایی با امکانات مسکونی
grade طرح فروش هایما 8S در بورس اعلام شد + قیمت پایه
grade خرید خودرو در بورس مشروط شد
grade اکسید، فلسفه‌ای جدید در طراحی خودرو
grade ‏مروری بر تاریخچه خودروهای برقی و گام های فونیکس
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade بررسی و مشخصات دانگ‌فنگ شاين مكس ايران‌خودرو
grade تیگارد x35 سانیار موتور پلاک شد تا به خیابان پا بگذارد + شرایط فروش
grade اسکای ول اولین شاسی بلند برقی ایران محصول مشترک کرمان موتور و مپنا
grade فیلم نحوه عملکرد و استفاده سیستم از اتوهلد
grade نگاه کلی به فیدلیتی، ریسپکت، پیکاپ G9 و سایر محصولات گروه بهمن
grade شاهین اتوماتیک CVT معرفی شد
grade مقایسه هوندا CR-V هیبریدی و تویوتا RAV4 هیبریدی 2023
grade ام‌وی‌ام ایکس 22 پروMT؛ شروع ماجراجویی با ریتم جوانی
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade بازدید از شرکت قوای محرکه کرمان خودرو
grade تحقق رویای نفس کشیدن در هوای پاک فونیکس در آستانه تحولی بزرگ در صنعت خودرو
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade شورای رقابت قیمت چانگان‌های وارداتی سایپا را مشخص کرد‌
grade تماس تصویری برای تکذیب مخالفت واردات خودروی دست دوم
grade آریزو 5 جدید اسپرت رسما توسط ام‌وی‌ام رونمایی شد
grade هاچ بک الکتریکی مپنا و کرمان موتور
grade رانندگی با فیدلیتی XB1 شما را به اوج می‌رساند 
grade پشت صحنه: دردسرهای خبرنگاران سبقت آزاد در نمایشگاه خودرو
grade معروف‌ترین نقص‌های طراحی در صنعت خودرو
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade بررسی فونیکس FX مدیران خودرو یا چری اومودا 5
grade رونمایی از شاسی بلند دو دیفرانسیل ایستا موتور
grade صفر تا صد بازدید از خط تولید خودروسازان بم
grade فیلم مراسم رونمایی شک موتو X5000d و شک موتو X5000L
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade بازدید از سالن پرس شاپ قطعات بدنه کرمان موتور
grade واردات خودرو به کجا رسید؟ + فیلم
grade آغاز عرضه کامیونت های جک توسط آرین دیزل از ۲۳ اسفندماه
grade نحوه استفاده از پارک اتوماتیک خودرو
grade نسل چهارم نیسان X-Trail مدل 2023
grade ارزان‌ترین خودروهای سال 2022 در بازار جهانی
grade فایل لو رفته در خصوص تصمیم‌گیری خرید خودرو وارداتی
grade فیلم پیکاپ‌های KMC T8 جدید تجهیز شده ناوگان امداد خودرو کرمان
grade مشتریان اولین سری کشنده‌های x5000 شرکت آرین دیزل پایا را تحویل گرفتند
grade نیم نگاهی به لاماری ایما هیبرید در نمایشگاه مشهد + فیلم
grade لاماری ایما ایکس با امکانات ویژه معرفی شد
grade آواتار 12 چینی شگفت‌انگیز با طراحی ایرانی
grade هیوندای موفاسا شاسی بلند دردسرساز کره‌ای در ایران
grade در مراسم رونمایی متفاوت شک موتو X5000D و X5000L چه گذشت؟
grade قیمت فورس 12 تن و امپاور 19 تن اعلام شد
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade G9 مدرن‌ترین خودروی تولید داخل کشور با گیربکس ZF
grade توسعه همکاری بهمن موتور و دانگ فنگ سوکون
grade اصول عکاسی حرفه‌ای از خودرو
grade خودروهای جدید شاسی بلند، سدان و هیبرید لاماری در راه است
grade مزایای جریان سبز فونیکس در قیاس با سایر فناوری‌های خودروهای الکتریکی
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade تانا نام ایرانیزه شده کراس اوور کایی X3 پرو چین ایران‌خودرو با زیرساخت چری
grade آغاز فروش فوق العاده کرمان موتور از 11 اردیبهشت ماه
grade استاندارد دلیل کندی واردات نیست! + فیلم
grade جدول شور کاربری جدید کامیونت جک سری n آرین دیزل
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade بررسی هوندای سوناتا ۲۰۲۴ : یک فیس‌لیفت تمام عیار
grade بررسی هایما 6P اولین پلاگین هیبرید تولیدی ایران خودرو
grade صحبت دوستانه مسئول گرانی خودرو با خبرنگار سبقت آزاد!!
grade قیمت قطعی شکموتو ایکس 5000 آرین دیزل اعلام شد
grade معضل جای پارک یا فقر فرهنگ رانندگی؟
grade معرفی کراس اور وی جی وی u75 پلاس + فیلم
grade دایون Y7 : فرزندی که مادر بیشتر به او توجه می‌کند + قیمت
grade مشخصات و بررسی جتا VS7 ماموت خودرو
grade با تیپ‌ها و مشخصات لئو MX8 آشنا شوید
grade شرایط فروش نقدی کی‌ام‌سی T8 اعلام شد
grade آمیکو آسنا توربو اتوماتیک در نمایشگاه آفرود ایران مال
grade تست درایو کشنده شک موتو X5000 در نمایشگاه شیراز + عکس و فیلم
grade لاماری فول آپشن در نمایشگاه خودرو رونمایی می‌شود
grade بررسی هیوندای سانتافه 2024
grade بررسی بایک بیجینگ X55 یا تیگارد X55 سانیار موتور پارسیان
grade بررسی دایون Y5 شرکت ایلیا موتور
grade قیمت جدید کارخانه ای خودروها اعلام شد
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade ناوگان حمل و نقل عمومی نفس ندارد
grade چه محصولاتی از سایپا در سامانه یکپارچه عرضه می‌شوند؟ + جدول قیمت
grade رانا پلاس اتوماتیک چه مشخصات و امکاناتی دارد؟
grade ماجرای خودروهای وارداتی در نمایشگاه روایت خدمت چه بود؟
grade شوک شورای رقابت به بورس، خودرو را از بورس کالا حذف شد؟
grade نام خودروی جدید کرمان موتور را پیشنهاد کنید و همان خودرو را جایزه بگیرید
grade نسل چهارم آریزو 5 در راه بازار ایران
grade فروش فوق‌العاده لاماری ایما با قیمت جدید
grade سفر به بابلسر از دریا تا جنگل
grade برگزاری آزمون فنی اختصاصی هیوندای در ايران
grade قانون بیمه خودروهای نامتعارف اعلام شد
grade عرضه جک s5, جک j4 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس کالا + فیلم
grade لاماری ایما را با قیمت قبلی بخرید +جزئیات شرایط فروش
grade سایپا سهند فیس‌لیفتی از تیبا صندوق دار
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade کامبیز دیرباز، سفیر تیگو8 پرو مکس غول دو دیفرانسیل در کنار آقای بازیگر
grade اولویت شرکت آرین موتور، ارائه خودروهای با کیفیت است
grade دیدار با پیکاپ وارداتی تاگا H
grade شرایط فروش سایپا شاهین ویژه منتخبین سامانه یکپارچه + جدول قیمت اردیبهشت 1402
grade واگذاری 3000 وانت و ون باری بهمن موتور به مددجویان کمیته امداد
grade قیمت بسته های طرح ترافیک در سال 1402 
grade هونگچی E-QM5 اولین سدان برقی گروه بهمن و BM CARS
grade طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با خودروهای نو مدیران خودرو
grade اطلاعیه شرکت کرمان موتور در خصوص شرایط فروش و قیمت گذاری محصولات شرکت
grade فیلم معرفی و مشخصات لاماری ایما x
grade لوازم و قطعات خودرو را از یدک مارکت بخرید
grade این خودروها معاف از مالیات می‌شوند
grade امروز آخرین مهلت شرکت در مسابقه نام گذاری خودرو جدید کرمان موتور
grade شرایط ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو اسفند 1401 در سامانه یکپارچه
grade معرفی و مشخصات اکسید VX مدل 2023 محصول جدید مدیران خودرو
grade راه اندازی سرویس در محل کرمان موتور در شهر مشهد (+جزئیات)
grade همه چیز درباره دریافت یک روزه گواهینامه موتورسیکلت/۶ میلیون و ۸۰۰ هزار موتورسوار بدون گواهینامه
grade جزئیات تخفیف به بدهکاران عوارض طرح ترافیک
grade کامیونت‌های JAC آرین دیزل در بورس کالا کشف قیمت شدند
grade امکان خرید آنلاین لوازم یدکی محصولات کرمان موتور فراهم شد+ جزئیات و آدرس سایت
grade فراخوان تکمیل وجه محصولات کرمان موتور با قیمت جدید
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade ایکس 22 پرو دنده‌ای و آریزو 5 نیو اسپرت به سبد محصولات مدیران اضافه شدند + قیمت
grade شورای رقابت با خودروسازان خصوصی چه کرد؟
grade شرایط فروش فوق العاده لاماری ایما دی ماه 1401
grade اسکای ول ET5 خودروی برقی کرمان موتور و مپنا
grade آمادگی گروه بهمن در مهار تورم و افزایش تولید
grade حضور پررنگ خودروسازان با 10 رونمایی در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز
grade شرایط فروش لاماری ایما - آذر ماه ۱۴۰۱
grade خودروهای مشابه با قیمت متفاوت
grade حذف مدت پنج ماه از تاریخ تحویل و با حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر کارکرد از گارانتی خودرو
grade قرار نیست از شر پژو پارس خلاص شوید
grade آریزو 5 اسپرت، سدان جدید ام وی ام
grade معرفی 10 مورد از بهترین فیلم‌ های ماشینی جهان
grade اطلاعیه وزارت صمت برای متقاضیان طرح خودروهای فرسوده
grade قابل توجه پذیرفته شدگان محصولات کرمان موتور در سامانه یکپارچه
grade با آغاز واگذاری خودرو در سامانه یکپارچه با قیمت سال گذشته، آرامش به بازار باز می گردد
grade آیا پرچمدار ام‌وی‌ام محبوب ترین کراس اور بازار ایران است؟
grade اسامی نخستین خودروهای وارداتی اعلام شد
grade البرز به لیست نمایندگان لاماری افزوده شد
grade خودروهای توقیفی چیست و چگونه به مزایده گذاشته می شوند؟
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade عرضه 3 محصول بهمن دیزل در بورس کالا از 15 اسفند
grade خودرو 45 پیشرو در خرید فوری خودروی دست دوم
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade جشن سالانه مالکان برند فونیکس برگزار شد
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade زمان عرضه یکپارچه خودرو بدون قرعه کشی
grade آخرین فرصت طرح بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث درزمستان 1401
grade شروط عرضه خودرو‌های وارداتی منتشر شد
grade ایکو ری‌را؛ عروس عجولانه بزک شده اما زیبا
grade همه چیز در مورد كيا سول شركت كوشا خودرو
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade کرمان موتور رکورد تولید روزانه را شکست
grade در سالروز تولد آرین دیزل
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد
grade مدیرعامل شرکت کرمان موتور: آغاز تحویل خودرو متقاضیان سامانه یکپارچه از خردادماه
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade تولید انبوه اولین نسل خانواده موتور سه استوانه ایران خودرو در بهار1403
grade جزئیات تکمیل وجه مشتریان سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام شد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade شیوه برخی تبلیغات برای خرید موتورسیکلت‌ها خلاف آیین نامه است
grade قیمت کارخانه‌ای محصولات سایپا اعلام شد (مرداد 1402)
grade قیمت اسفندماه محصولات ایران‌خودرو منتشر شد
grade طرح امداد نوروزی گروه بهمن اجرا می شود
grade فراخوان تکمیل وجه متقاضیان لاماری ایما در سامانه یکپارچه
grade آغاز ثبت 5 اولویت خودرویی از فردا در سامانه یکپارچه
grade برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در مکانی به غیر از شهر آفتاب
grade پیکاپ KMC T8 در ناوگان امدادی کرمان موتور
grade قیمت مصوب محصولات شرکت کرمان موتور
grade تجهیز خدمات پس از فروش لاماری به 32 سرویس سیار
grade کرمان موتور با جک j4 اولین صادرکننده خودرو بخش خصوصی کشور شد
grade کمپین امداد 24 ساعته مدیران خودرو؛ نوروز امسال هم کنار شما هستیم
grade زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی مشخص شد
grade بهترین خودروها برای مادران دارای کودک یا نوزاد در سال 2023
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نوبت دوم سامانه یکپارچه
grade مراحل نقل و انتقال مالکیت خودرو آنلاین می شود
grade لاماری ایما با قیمت قطعی پا به طرح سامانه فروش یکپارچه گذاشت
grade بحران در شهر آفتاب علت تاخیر در برگزاری نمایشگاه خودرو تهران!
grade بهمن موتور مقام نخست خدمات فروش را بدست آورد
grade کشنده تک محور سیبا موتور در بورس کالا عرضه می‌شود
grade فروش پیکاپ کی ام سی T8 از شنبه + قیمت جدید
grade اعلام نرخ جدید ورود به محدوده طرح ترافیک
grade فروش جک J4 کرمان موتور از امروز
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade با کمک ایران خودرو و سایپا، قطعات یدکی را 50 درصد گران تر به مردم می فروشند
grade روح جاری فونیکس در شهرهای مختلف کشور
grade رهایی از انحصار صنعت خودرو با نابودی بخش خصوصی/ 100 هزار شغل خودروسازان خصوصی در خطر نابودی
grade پاسخ جنجالی ایران خودرو به مشتریان
grade تکنولوژی تیگو 8 پرو e پلاس قسمت اول: قدرت موتور پلاگین هیبرید
grade کارت سوخت جایگاه‌ها حذف می‌شود؟
grade کامیون فورس 12 تن بهمن دیزل
grade Intelligence Aesthetics 2.0 ؛گذر اکسید از مرزهای سنتی طراحی خودرو
grade اطلاعیه کرمان‌موتور در خصوص ثبت نام‌های سامانه یکپارچه
grade غروب آفتاب در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب
grade تکنولوژی چری مورد تحسین رسانه‌های جهان
grade یک خودرو آتش نشانی چه امکاناتی باید داشته باشد؟ + فیلم
grade ایکس 33 کراس؛ کراس اوری که از کلاس قیمتی‌اش فراتر می‌رود
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران
grade احتمال خروج نمایشگاه خودرو بعد از نمایشگاه‌های کتاب و نفت از شهر آفتاب
grade شاین مکس و ریرا هیبرید و بنزینی محصولات جدید ایران خودرو
grade مسابقه طراحی لباس ام‌وی‌ام
grade ​​​​​​​کشنده فاو و امپاور و کامیون فورس در بورس کالا به فروش می‌رسد
grade مدیر فروش خودروهای تجاری گروه بهمن: آخرین فروش محصولات تجاری بهمن در بورس کالا رضایت بخش بود
grade برندگان تحویل زودتر از موعد کرمان موتور چه کسانی خواهند بود؟
grade کرمان موتور واحد برتر در گروه صنایع خودرو سال 1401
grade هیوندای آیونیک 6 با بیشترین جایزه ممکن خودروی سال 2023
grade نحوه تکمیل ثبت‌نام متقاضیان عادی محصولات بهمن موتور اعلام شد
grade گروه صنعتی ماموت در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص ثبت نام کنندگان طرح دوم سامانه یکپارچه
grade عدم حضور خودروسازان در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب با شرایط اعلام شده
grade زمان عرضه کامیون کشنده و کمپرسی سیبا موتور در بورس کالا مشخص شد
grade همزمان با افزایش تولید در شرکت آرین پارس موتور
grade ریسپکت را در باغ کتاب تهران ببینید + فیلم
grade آیا این کراس اور جذاب‌ترین طراحی را در بازار ایران خواهد داشت؟
grade رییسی مجوز واردات خودروهای کارکرده را ابلاغ کرد
grade طرح ویژه خودروهای تجاری گروه بهمن در بهار 1401
grade پیشرفت چشمگیر خودروهای چینی؛ اکسید برند لوکس آینده
grade فونیکس به دنبال آغاز مسیری جدید و سفری تازه
grade فونیکس و تحول اجتماعی، از ایده تا اجرا شروع تغییر بزرگ از تحول اندیشه
grade تجربه ای جذاب از لیگ بولینگ برای مالکان خودروی اف ایکس
grade نرخ جرایم رانندگی افزایش می‌یابد؟
grade توقف تولید پژو پارس شاید در پایان امسال
grade فصلی جدید، مسیری نو؛ ام‌وی‌ام از ایکس 33 کراس رونمایی کرد
grade نحوه تکمیل وجه متقاضیان موعد شهریور محصولات بهمن موتور اعلام شد
grade تمامی محصولات گروه بهمن در نمایشگاه خودروهای کار و تجاری اصفهان
grade این منم؛ سایپا اطلس: بزک شده‌ی کوییک!
grade اسنا در قامت یک شرکت دانش بنیان ظاهر شد
grade رویدادی ویژه از باشگاه مشتریان ام وی ام این بار در شهر زیبای اصفهان
grade واردات پیکاپ تاگا با استانداردهای اروپا
grade علی آبادی می‌تواند صنعت، معدن و تجارت را جراحی کند؟
grade نخستین خط تولید جنسیس خارج از خاک کره جنوبی
grade افزایش نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش لاماری
grade برنامه‌های فروش بهمن را تنها از سایت رسمی دنبال کنید
grade مسابقات آزاد تنیس ام‌وی‌ام کاپ برگزار می‌شود
grade متقاضیان خودروهای وارداتی بخوانند
grade تست درایو محصولات تجاری بهمن در مشهد برگزار شد
grade مداخله دولت در قیمت گذاری مونتاژی ها موجب تقاضا کاذب و توزیع رانت در بازار خودرو است
grade مهرماه 1402 زمان گردهمایی خودروسازان در شمال کشور
grade دعوتنامه 5300 خریدار محصولات بهمن موتور صادر شد
grade عدم تامین به موقع ارز؛ چالش جدی خودروسازان
grade گروه صنعتی ایران خودرو با دست پر به مشهد می رود
grade قیمت گذاری محصولات شرکت خصوصی، حق سهامدار است
grade چرا ایکس 33 کراس بهترین انتخاب برای مشتریان است؟
grade در جشنواره خلاقیت فونیکس، برنده سفر به چین باشید
grade سازمان حمایت رویکرد حمایت از مصرف کننده و تولید کننده را کامل کرد
grade بهترین دوران خرید محصولات تجاری بهمن در بورس کالا
grade جزئیات نحوه خرید نقدی فورس و کشنده امپاور مشخص شد
grade کروز با رکورد داخلی سازی هزار قطعه در شرایط تحریم به نمایشگاه قطعات می‌‎‌رود
grade معرفی کوتاه بی‌ام‌و 2023 M2
grade صاحب‌نظران حوزه خودرو، تحت تاثیر عملکرد تیگو 8 پرو e پلاس
grade گروه بهمن به اصفهان می‌رود
grade مشکل جدید در تحویل خودروهای داخلی به مشتریان
grade عرضه مستقیم و لیزینگی محصولات بهمن در نمایندگی‌ها
grade اسنپ یا تپسی؟ مقایسه برترین تاکسی های اینترنتی ایران
grade امکان تست درایو محصولات آرین دیزل مجددا مهیا شد
grade خودرو برقی بهمن موتور که به خیابان می‌آید را بشناسیم!
grade متقاضیان سامانه یکپارچه با هر اولویتی، در سال 1402 از کرمان موتور خودرو بگیرند
grade درخشش تکنولوژی در تیگو 8 پرو e پلاس
grade آغاز ثبت نام و واگذاری غرفه‌های نمایشگاه خودرو مشهد
grade نمایشگاه خودروی مشهد میزبان کدام شرکت‌هاست؟
grade رشد 200 درصدی تولید در سیبا موتور
grade استنباط کمیسیون اصل نود، غلط است؛ ایران خودرو، نه ادغام شده و نه منحل
grade طرح همیشه به سفر T8
grade کامیون‌ و کمپرسی‌های جدید جفت محور شک‌موتو این هفته رونمایی می شود
grade کمپین تابستانه مدیران خودرو
grade گسترش جایگاه‌‌های ویژه پارک پرچمدار فونیکس
grade اولین نمایندگی کرمان موتور با استانداردهای جدید افتتاح شد
grade نمایش خودروهای بهمن با کاربری ماجراجویانه
grade چری قابل‌ اعتمادترین‌ برند خودروسازی چین
grade فراخوان کرمان موتور برای ثبت نام متقاضیان نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه
grade ایکس 55 پرو، ارزشمند در این بازه قیمت
grade دستورالعمل واردات خودروهای دست دوم از سوی سازمان استاندارد اعلام شد
grade شوروم آرین پارس موتور در ایرانمال افتتاح شد
grade 4 دلیل برای سرمایه گذاری در بازار خودرو چرا اکنون زمان بهینه برای ساختن آینده است
grade خودروهای وارداتی گروه بهمن، مهمانان ویژه نمایشگاه خودروی مشهد
grade هزینه های مصرفی خودروی پلاگین هیبرید در مقایسه با خودروی بنزینی
grade برتری غرفه کروز از منظر تخصص، پاسخگویی و اطلاع رسانی
grade افتتاح نمایندگی جدید لاماری در شرق تهران
grade امیر میرمنصف مدیرعامل بهمن موتور شد
grade جایگاه کروز در صنعت کشور قابل انکار نیست
grade فیدلیتی پرستیژ مدرن در مرکز خرید سیوان سنتر تهران
grade نحوه فروش نقدی فورس، توسط عاملیت‌ها اعلام شد
grade فونیکس اف‌ایکس: قدرت موتوری که به شتاب خیره‌کننده می‌رسد
grade شهرداری اصفهان از محصولات خدمات شهری و حمل و نقل گروه بهمن استفاده خواهد کرد
grade استقرار گروه‌های امدادی بهمن در ایام اربعین حسینی
grade مشهد، آماده برگزاری قدیمی ترین رویداد خودرویی کشور
grade سقف برداشت و برخی محدودیت های بنزین لغو شد
grade افزایش سرمایه چند هزار میلیاردی در راه است
grade آرین دیزل کدام محصولاتش را به نمایشگاه خودرو مشهد می‌آورد؟
grade گوشی Nio Phone محصول خودروساز چینی معرفی شد
grade بالاخره ماشین بخریم یا بیشتر صبر کنیم؟ (دلال‌ها نخوانند)
grade نگاهی به اهمیت استهلاک حداقلی و هزینه‌های نگهداری
grade فراخوان تکمیل وجه لاماری ایما ویژه متقاضیان نوبت اول پاییز 1402
grade گک ترامپچی امپو، شروعی برای رقابت با ژاپنی‌ها
grade نگاهی به غرفه آرین دیزل در نمایشگاه خودرو مشهد
grade بررسی نظرات مشتریان درباره برند فونیکس، ارزیابی خدمات، گارانتی و تجربه رانندگی
grade نقش تعیین کننده تولیدات کروز در بهبود کیفیت خودروسازی
grade رییسی از غرفه کروز بازدید کرد
grade گروه بهمن موفق به کسب جایزه ملی مدیریت کسب و کار سال شد
grade شوروم BM CARS در ایرانمال افتتاح شد
grade کاوش در دنیای جذاب برند خودروهای لوکس
grade جی.دی. پاور 2023: تحقیق کیفیت خودروهای بازار چین - برند چینی چری در رتبه اول
grade قطعه سازان از خصوصی سازی و حذف قیمت گذاری دستوری خودرو استقبال می کنند
grade مدیران خودرو این بار با کمپین (مدیران امروز، حامی مدیران فردا)
grade استقبال قطعه سازان از اجرای فرمان رییس جمهوری در مورد خصوصی سازی خودروسازی
grade مساله کیفیت، در عصر وارداتی‌های دست دوم
grade فونیکس و نوآوری در خط مقدم مدیریت کسب و کار
grade تابستان پرانرژی: جشنواره اختصاصی گلف مشتریان فونیکس برگزار شد
grade اولین المپیاد مهارتی ویژه عاملیت‌های بهمن موتور برگزار شد
grade هاشمی: اتوبوس‌های گروه بهمن، بهترین‌ها را برای زائران حرم رضوی عرضه می‌کنند
grade اطلاعیه شرکت کرمان موتور در خصوص شرایط فروش و قیمت گذاری محصولات شرکت
grade بازدید از مگا کارخانه و آزمایشگاه‌های پیشرفته چری؛ تکنولوژی چری مورد تحسین رسانه‌های جهان