بهترین نرم افزارهای بازی رانندگی خودرو برای تلفن همراه

مهندس اشکان معصومی۱۴۰۱/۰۱/۳۱ ۱۸:۱۲:۰۷ 0

 برای برخی افراد گوشی تلفن همراه آنها بیشتر نقش یک کنسول بازی را دارد. به همین جهت سازندگان نرم افزارها بازی‌های زیادی را برای اینگونه افراد توسعه داده‌اند. هر چند که بازی‌های موبایل نمی‌توانند از نظر کیفیت گرافیکی و لذت بازی با بازی‌های موجود در کنسول‌های بازی رقابت نمایند، ولی می‌توانند تا حدی عطش علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری را برطرف نمایند.

به گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد، اخیرا نرم افزارهای بسیار زیادی در خصوص بازی‌های کامپیوتری رانندگی با خودرو و مسابقات اتومبیلرانی برای گوشی‌های تلفن همراه و کامپیوتر و کنسولهای بازی XBOX وPlay Station ساخت شده و به بازار عرضه شده‌اند. برای برخی افراد گوشی تلفن همراه آنها بیشتر نقش یک کنسول بازی را دارد. به همین جهت سازندگان نرم افزارها بازی‌های زیادی را برای اینگونه افراد توسعه داده‌اند. هر چند که بازی‌های موبایل نمی‌توانند از نظر کیفیت گرافیکی و لذت بازی با بازی‌های موجود در کنسول‌های بازی رقابت نمایند، ولی می‌توانند تا حدی عطش علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری را برطرف نمایند. در این مطلب برای شما همراهان سبقت‌آزاد به معرفی 10 عدد از بهترین بازی‌های کامپیوتری خودرویی سال 2020 پرداخته‌ایم.

Grid Aotosport (بهترین انتخاب در سال 2020):
این بازی این تصور را در خصوص اینکه شما نمی‌توانید بر روی گوشی تلفن همراه یک بازی ماشینی با کیفیت گرافیکی و چالش‌های بازی‌های ویژه کنسول‌های بازی انجام دهید، را نابود می‌نماید. این بازی از نظر کیفیت گرافیکی دقیقا شبیه به بازی ماشینی اوریجینال Grid Autosport موجود در کنسول‌های بازی PS3 و کامپیوترهااست و تفاوت چندانی با آن ندارد، تنها دکمه‌های کنترلی این بازی برای گوشی سازگار شده‌اند. این بازی یک نرم افزار سنگین با قیمت نسبتا بالا است که برای خریداری و دانلود آن، نیاز به یک گوشی جدید و مناسب با ظرفیت حافظه اضافی نیاز دارید. این نرم افزار در حقیقت، یک بازی مسابقه تماشایی است که دوستداران مسابقات اتومبیلرانی می توانند ساعت‌ها با آن سرگرم شوند. همچنین یک سطح بازی آسان هم برای مبتدی‌ها و تازه کارها تعبیه شده است که به افراد کم تجربه کمک می کند تا در این بازی پیشرفت نمایند.
قیمت: 9.99 پوند، امتیاز: 5 ستاره


بازی موبایل ماشین
 
 

Mario Cart Tour (بازی پیشنهادی ما):
 اکنون که بازی Mario Cart Tour به صورت آنلاین در اختیار علاقه مندان قرار دارد، این نرم افزار ویژه گوشی همراه، می‌تواند تا حدی عملیات دیوانه وار آن را برآورده سازد. پیست‌های مسابقه و شخصیتهای موجود در بازی به طرز زیبایی برای گوشی تلفن همراه سازگار شده اند و کنترل‌های تک انگشتی برای فرمان و دریفت کردن و استفاده از آیتم‌های بازی به خوبی در نظر گرفته شده‌اند. در زمان رونمایی این بازی، به نظر می‌رسید که کار ساخت آن نیمه تمام باشد، ولی در حال حاضر این بازی تکمیل شده و به یکی از پر دانلودترین بازیها برای دوستداران Nintendo تبدیل شده است. شاید این نرم افزار یک بازی جدی مسابقه‌ای نباشد، ولی می‌توان ساعت‌ها با آن سرگرم شد.
قیمت: رایگان (در سایتهای دانلود نرم افزار)، امتیاز: 4 ستاره
بازی موبایل ماشین
 
Real Racing 3:
این بازی دقیقا مشابه نام بازی، بسیار واقعی به نظر می‌رسد و محیط گرافیکی آن با خودروهای موجود در زندگی واقعی و پیست‌های مسابقه موجود در دنیای واقعی به واقعیت بسیار نزدیک است. این بازی کاملا باشکوه و عالی است و تقریبا کیفیتی مشابه بازیهای کنسول دارد. همچنین مسیرهای مسابقه و خودروهای مسابقه‌ای زیادی وجود دارند که می‌توانید برای بازی از میان آنها انتخاب نمایید. شما می توانید سطوح کمکی مختلفی از بازی را انتخاب نمایید تا بنا به خواسته شما بازی آسان یا مشکل شود. این بازی به بدی Need For Speed نیست، ولی شما می‌توانید زمان زیادی را سپری نمایید تا خودروی خود را به صورت اجباری بروز رسانی کنید و یا آن را ارتقاء دهید. 
قیمت: رایگان(در سایتهای دانلود نرم افزار)، امتیاز: 4 ستاره
گیم موبایل ماشین
 
CSR Racing 2:
این بازی از لحاظ تصویری یک بازی جذاب برای مسابقات درگ است که توسط عملیات دو بعدی دنیای سه بعدی را تداعی می‌کند. چیزهای زیادی در این بازی وجود دارد که شما را سرگرم نماید، مانند ارتقاء خودرو و یا حتی ساختن یک داستان تخیلی برای بازی شما. جاهای زیادی در این بازی وجود دارد که با خودروی خود به آنجا بروید و حتی می‌توانید با پیدا کردن مسیرهای خاصی به پیشرفت خود در بازی کمک کنید. بازی از نظر گرافیکی سنگین است و ممکن است باعث کندی عملکرد گوشی همراه شما شود. تنها بازی که ما در زمان تست کردن آن، متوجه این موضوع شدیم. البته یک ارتباط آنلاین برای حل مشکلات بازی تعبیه شده است.
قیمت: رایگان(در سایتهای دانلود نرم افزار)، امتیاز: 4 ستاره
بازی موبایل خودرو
 
Horizon Chase: World Tour (بازی پیشنهادی ما):
محیط این بازی و احساس آن در هنگام بازی کردن، یادآور بازی‌های کامپیوتری ماشینی دهه 80 میلادی است که خودرو از یک گذرگاه با درختان و یا ساختمانهایی در اطراف عبور می کرد. البته به هیچ وجه نمی توان گفت که این امر خیلی بد است، چرا که حتی احساس نوستالژی این بازی با یک موسیقی مناسب و گرافیک با پیکسل‌های درشت و متمایز، تکمیل شده است. مطمئنا این بازی یک بازی پیشرفته و پخته نیست، ولی اولین مرتبه که این بازی را انجام می دهید، به دلیل لیست بلند ماشین‌ها و پیست‌هایی که در این بازی وجود دارد، عمق و احساس آن را درک می کنید، حتی بیشتر از آنچه توقع داشته‌اید. هیچ نیازی نیست که در این بازی چیزی خریداری نمایید، چرا که خودروی شما خود به خود تجدید قوا می‌شود.
قیمت: رایگان، امتیاز: 4 ستاره
 
 

#Drive:
محیط این بازی با گرافیک مکعبی و پیکسل‌های درشت دقیقا شبیه به بازی‌های دهه 80 میلادی است و زمانی که در مسیر بازی حرکت می‌کنید، حس زیبایی به شما می‌دهد. این نرم افزار یک بازی کلاسیک مسابقه‌ای محسوب نمی‌شود، بلکه در حقیقت یک بازی تعقیب و گریز بی‌پایان است که باید در این بازی تا زمانی که پلیس شما را تعقیب می‌کند، از دست پلیس فرار کنید تا زمانی که شما را دستگیر کند. دکمه‌های کنترلی ساده در این بازی باعث شده تا بتوانید با آن به راحتی بازی کنید و سطح‌های مهارت آن آنفدر به طول می انجامند تا شما در آن سطح ماهر شده باشید و سپس می‌توانید به سطح بالاتر بروید. یعنی می‌توانید با گوشی تلفن همراه خود مدت‌ها با آن سرگرم باشید. لیستی از خودروهای دنیای واقعی با تیونینگ‌ها و بازسازی‌های خنده دار خودروها، برای سرگرمی بیشتر در این بازی تعبیه شده‌اند.
قیمت: رایگان (نسخه بدون تبلیغات 3.49 پوند)، امتیاز: 4 ستاره
 
 

Beach Buggy Racing 2:
چیزهای زیادی مانند گرافیک کارتونی، عوامل و اجزای کارتونی، محیط دوست داشتنی و امکان بازی انلاین چند نفره در این بازی وجود دارند که باعث می‌شوند شما این بازی را دوست داشته باشید. همه این عوامل در یک پکیج جمع شده‌اند که برای کودکان دوست داشتنی خواهند بود و بچه‌ها و حتی بزرگسالان می‌توانند از انجام این بازی لذت ببرند. همه اینها بدون پرداختن هیچ پولی برای کاربران در دسترس هستند. شاید این بازی خالی از جذابیت بازیهای دیگر باشد، ولی مسیرهای حرکت و شخصیتهای این بازی منحصر به فرد هستند و مرتبط به برند یا مارک خاصی نیستند و در مجموع نمی تواند هیجانی همانند بازی Mario Kart Tour را فراهم نماید. همچنین این بازی تا حدی آسان است و بیشتر مناسب کودکان است. ممکن است به راحتی آن را دانلود کنید، پس قبل از اینکه این بازی را به دست بچه بسپارید، محتوای گوشی خود را به هر طریقی پشتیبانی نمایید تا اطلاعاتتان از بین نرود.
قیمت: رایگان(در سایتهای دانلود نرم افزار)، امتیاز: 3 ستاره
 بازی ماشینی
 

F1 Mobile:
علیرغم وجود پیست‌های معتبر و دقیق و خودروهای واقعی در این بازی، باز هم بازی F1 Mobile نمی‌تواند همانند بازی Real Racing کاربران را متقاعد نماید. شما می‌توانید سطح کمکی رانندگی خود را در بازی انتخاب نمایید تا آن را آسانتر کنید. شما حتی می‌توانید با خود کامپیوتر هم رقابت نمایید، ولی رقابت واقعی زمانی است که شما به صورت آنلاین با یک شخص واقعی مسابقه می‌دهید. متسفانه رقیبان بازی در رقابت با کامپیوتر، چندان برجسته و ماهر نیستند و هیچ شانسی برای برنده شدن در مقابل شما ندارند، حتی در مشکل‌ترین سطح رانندگی، احتمال برنده شدن رقبای شما بسیار کم خواهد بود. به راحتی می توانید در مقابل رقبای کامپیوتری برنده شوید، همان رقبایی که قبلا در سایر بازیها هیچ شانسی در مقابل آنها نداشتید. تنها راه شما برای پیشرفت سطح مهارت در این بازی، بازی کردن با رقبای واقعی به صورت آنلاین است، وگرنه این بازی برای شما کسالت آور و خسته کننده خواهد بود.    
قیمت: رایگان(در سایتهای دانلود نرم افزار)، امتیاز: 3 ستاره
 
 

Need For Speed: No Limit:
یک سرگرمی خوب و عالی، ولی برای مدت محدود! بازی No Limits بدون زحمت هیجانات بازیهای مسابقات خیابانی را تسخیر کرده که دلیل بقای بازی Need For Speed به مدت چند دهه شده است. این بازی معرکه و عالی است و دکمه‌های کنترلی آن نمی‌توانستند از این ساده‌تر و کاربردی‌تر باشند. به علاوه وجود مسابقات فوق العاده کوتاه در این بازی که حداکثر سی ثانیه طول می‌کشند، برای یک روز پرمشغله بسیار مناسب خواهد بود. ولی در صورتیکه دست به دامن معاملات داخل این نرم افزار نشوید، پیشرفت مراحل شما متوقف می شود. بعد از چند ساعت بازی یا باید مجددا خودروی خود را سوخت گیری کنید و یا مجبور هستید که از داخل نرم افزار سکه طلا (Gold) بخرید، وگرنه بازی شما پیشرفتی نخواهد داشت.
قیمت: رایگان(در سایتهای دانلود نرم افزار)، امتیاز: 3 ستاره
 نیدفور اسپید موبایل
 

Asphalt 9: Legends:
این بازی با طراحی مناظر زیبا و افکت‌های گرافیکی داخل بازی، از نظر گرافیکی مطمئنا یک بازی شگفت انگیز است. این بازی پر جنب و جوش است و مسیرهای زیبایی در آن مشاهده می‌شوند، ولی در حقیقت اصلا شبیه به یک بازی رقابتی نیست، چرا که این بازی به هیچ مهارتی نیاز ندارد و هیچگونه رقابتی در کار نیست. به همین جهت به یک بازی پوچ، بدون هدف، بدون تلاش، بدون پیشرفت و بدون امتیاز تبدیل می شود. رقیبان شما در رقابت با حریفان کامپیوتری هیچ حس رقابتی را ایجاد نمی‌کنند و هیچ دکمه کنترلی واقعی در این بازی دیده نمی شود. حداقل خوبی این بازی این است که رایگان است. یعنی در نهایت ما با یک بازی پر زرق و برق ولی بدون امتیاز و بدون نیاز به مهارت، مواجه هستیم و اگر نیاز به پیشرفت در مراحل و حضور در یک رقابت داشته باشید، باید پول واقعی بپردازید.
قیمت: رایگان(در سایتهای دانلود نرم افزار)، امتیاز: 2 ستاره
 
 

 favorite_border 4
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade شوک شورای رقابت به بورس، خودرو را از بورس کالا حذف شد؟
grade نگاه کلی به فیدلیتی، ریسپکت، پیکاپ G9 و سایر محصولات گروه بهمن
grade اسکای ول اولین شاسی بلند برقی ایران محصول مشترک کرمان موتور و مپنا
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade شیوه برخی تبلیغات برای خرید موتورسیکلت‌ها خلاف آیین نامه است
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade کامبیز دیرباز، سفیر تیگو8 پرو مکس غول دو دیفرانسیل در کنار آقای بازیگر
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران
grade تست درایو لاماری ایما در پیست آزادی
grade تجربه رانندگی ام وی ام X55 پرو در پیست آزادی
grade آنچه که باید در خصوص خودروهای گذر موقت باید بدانیم
grade بهترین لوازم جانبی خودرو در سال 2021
grade بهترین پمپهای باد پایی مخصوص خودرو در سال 2021
grade بهترین نرم افزارهای بازی رانندگی خودرو برای تلفن همراه
grade افزایش اقبال 31 درصدی رنگ مشکی میکا کرمان موتور
grade خودروهای کرمان موتور در خط رنگ تمام اتوماتیک
grade اولین تجربه رانندگی با جنسیس G90 مدل 2023
grade نیم نگاه به جک J7 کرمان موتور + فیلم
grade روشن کردن خودرو با جامپ استارتر وقتی باتری ماشین خوابیده
grade جک J7 محصول جدید کرمان موتور با لوگوی جدید رونمایی شد + قیمت
grade مزایای فرمان برقی نسبت به فرمان هیدرولیک +فیلم
grade اشکودا کوشاک 2022 امپراطوری دورگه از اروپا و آسیا
grade مزایا و معایب عرضه خودرو در بورس کالا
grade چانگان یونی تی سایپا چه مشخصاتی خواهد داشت + فیلم
grade استون مارتین والهالا مدل 2022
grade آموزش خرید دیگنیتی و فیدلیتی از طریق بورس کالا
grade هایما 7X مینی ون جدید ایران خودرو
grade مشخصات جک J7 مدل 2021 محصول احتمالی کرمان موتور
grade مستند گاندوهای نستوه جاده‌های محجور
grade فیلم معرفی و مشخصات دیگنیتی پرستیژ
grade معرفی مینی ون فردا فورتینگ M4
grade چری رسما از تصاویر آریزو 8 رونمایی کرد
grade محصول جدید کرمان موتور KMC K7 در یک نگاه
grade بررسی هیوندای الانترا N 2022 و مقایسه آن با هوندا سیویک و فولکس واگن جتا
grade اتوشناس خلاق در خدمات خودرویی
grade اولین رویارویی با مزدا 3 توربو 2022: پله پله تا ملاقات تجمل!
grade رونمایی شگفت انگیز فردا فورتینگ ام4 FM4
grade اولین تجربه رانندگی با لینکلن نویگیتور 2022: باور کن نگاه ما به جاده است!
grade سانتافه ایرانی، 600 میلیون تومان! خودروی ریرا چه مشخصاتی دارد؟
grade شاسی بلند جدید رنو رونمایی شد
grade لوسید ایر مدل گراند تورینگ پرفورمنس 2022 در نگاه اول
grade رونمایی از تیگارد x35
grade نسخه ارتقاء یافته خودروی جی 4 با امکانات بیشتر روانه بازار می شود
grade آموزش خرید لاماری ایما در بورس کالا
grade مشخصات و بررسی هایما 8S در شهر آفتاب
grade لیموزین الکتریکی چینی
grade واردات به سبک ایران خودرو آزاد شد
grade ریسپکت تنها سدان جدیدنمایشگاه شهر آفتاب
grade قیمت لاماری ایما رسما اعلام شد: 989 میلیون تومان
grade بنتلی بنتایگا و بنتلی بنتایگا اسپید 2021
grade اولین رانندگی مزدا CX-50 مدل 2023 یک شاسی بلند فوق اسپرت
grade دلالی جدید خودرو به سبک بورس کالا
grade تصویر اولیه مرسدس بنز کلاس تی جدید
grade معرفی هوندا HR-V مدل 2023 پیش از رونمایی
grade شاسی بلند هیوندای پالسید 2023 چهره جدید خود را به رخ کشید
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade رونمایی از فونیکس FX مدیران خودرو در 3 تیپ
grade آیا ایران خودرو قصد مونتاژ مرسدس بنز E200 را دارد؟
grade سدان پرچمدار الکتریکی مرسدس AMG EQS مدل 2022
grade کیا تلوراید جدید بزودی معرفی می‌شود
grade خرید خودرو در بورس مشروط شد
grade طرح تبدیل پارس معمولی به پارس سفارشی
grade شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه فروردین 1401
grade طرح فروش هایما 8S در بورس اعلام شد + قیمت پایه
grade گزارشی خودمانی از تحویل اولین سری خودروهای لاماری ایما
grade نمایشگاه خودروی پکن در تهران افتتاح شد
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade دنا پلاس اتوماتیک یا تارا اتوماتیک ؛ مقایسه طراحی، مشخصات و امکانات
grade پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو به دو شیوه ممکن شد
grade شرایط جدید فروش سه محصول کرمان موتور اعلام شد
grade شروط واردات خودرو در 1401
grade ارتقا سطح کیفی جک S5 TGDI
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade در حاشیه چهارمین نمایشگاه خودرو؛ گروه بهمن چهار محصول جدید خود را معرفی کرد
grade سایپا شاهین وارد بورس شد
grade آغاز پیش فروش لاماری ایما
grade بالنو، خودرو اقتصادی سوزوکی برای بازار هند
grade رونمایی محصول جدید بهمن موتور؛
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - دهه فجر 1400
grade ثبت نام شاهین سایپا بدون قرعه کشی
grade افزایش ساعت کار شماره گذاری و مراکز تعویض پلاک خودرو در اسفند 1400
grade طرح ارائه خدمات پس از فروش کرمان موتور در نوروز 1401
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade اثر 8 دستور رییس جمهور بر خودروسازی کشور
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade وضعیت طرح ترافیک در سال 1401
grade طرح جدید پیش فروش 8 محصول ایران خودرو - اسفند 1400
grade بازدید سفیر کره جنوبی از غرفه کرمان موتور و ابراز امیدواری برای بازگشت هیوندای
grade شرایط فروش دیگنیتی ‌پرایم و فیدلیتی پرایم
grade وضع قوانین به نفع دلالان
grade آغاز دومین مرحله ثبت نام لاماری ایما از شنبه
grade 8 دستور رییس جمهور برای صنعت خودرو ابلاغ شد
grade طرح جدید فروش محصولات سایپا ویژه بهمن 1400
grade مشکل عجیب خودروی تیبا؛ فروخته می‌شود، اما پلاک نمی‌شود
grade فروش نقدی محصولات ایران خودرو - ویژه دهه فجر 1400
grade افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو تا ساعت 18
grade آمار ناامیدکننده خودروسازان
grade طرح فروش فوری محصولات زامیاد
grade نرخ‌های جدید طرح ترافیک اعلام شد
grade سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو راه اندازی شد
grade دولت باید از صنعت خودرو کنار بکشد
grade شرایط جدید کرونایی برای سفر های جاده ای اعلام شد
grade بخشنامه جدید فروش فوری ایران خودرو ; اسفند 1400
grade خودروهای کنترل از راه دور و فناوری نسل پنج
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro
grade نشست خبری گروه بهمن در نمایشگاه خودرو
grade بازی خودروسازان با قیمت در سایه فقدان کیفیت/ «چوب حراج» ایران خودرو و سایپا به اعتماد افکارعمومی
grade اعلام جزئیات فروش و حفظ سهمیه جدید بنزین یارانه‌ای
grade نرخ بیمه نامه شخص ثالث خودروها در سال 1401
grade نارضایتی مردم موجب بازدید آیت‌الله رئیسی از ایران‌خودرو شد/تاکید رئیس جمهور بر رفع انحصار خودرو
grade دلایل ناتوانی خودروسازان برای عرضه محصولات جدید
grade دوگانه سوزها در خط پایان تولید
grade افزایش کرایه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی
grade اعلام اولین طرح فروش فوری سایپا در سال 1401
grade متمایز بودن در عرضه محصولات ویژگی منحصر گروه بهمن
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - اسفند 1400
grade واکنش خودروسازی جهان به جنگ اوکراین
grade تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت آنلاین می‌شود
grade توضیح پلیس درباره شماره‌گذاری خودرو در درب منزل
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade مخالفان واردات خودرو چه می‌گویند؟
grade خودروهای لوکس تا پایان سال 1400 امحاء می‌شوند
grade لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو
grade آمادگی مراکز معاینه فنی برای مراجعه شهروندان
grade فروش خودروسازان تا اطلاع ثانوی متوقف شد
grade کمیسیون تلفیق مجلس واردات خودرو را تصویب کرد
grade جریمه خودرو‌هایی که پشت آمبولانس‌ها حرکت می‌کنند
grade رانت‌های هنگفتی که دلالان خودرو به جیب می‌زنند/ 175 هزار میلیارد ناقابل در جیب سوداگران
grade سایپا: شاهین پلاس می آید
grade رای مثبت مجلس به واردات 70‌هزار دستگاهی خودرو
grade خودروسازان ملی جان مردم را شوخی گرفتند
grade فیدلیتی و دیگنیتی قرعه کشی خواهند شد؟!
grade خروج و تردد خودرو بدون پلاک از کارخانه ممنوع است
grade بحران تردد 8 میلیون دستگاه خودروی فرسوده
grade پیش فروش عادی فیدلیتی پرایم شنبه هفدهم اردیبهشت
grade ایران؛ تنها کشور جهان که واردات خودرو در آن ممنوع است!
grade شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه عید سعید فطر
grade جک j4 اولین محصول بومی تمام برقی کرمان موتور به بازار می آید
grade تردد دودزاها بدون محدودیت
grade مدیر عامل اسنا به نامه اخیر شهرداری تهران واکنش نشان داد
grade فروش اقساطی پیکاپ KMC T8 خرداد 1401
grade فروش اقساطی KMC T8 تیر 1401
grade بهانه‌های خودروسازان در توجیه ایمنی پایین خودرو‌ها مردم را بیشتر عصبانی می‌کند
grade اتمام حجت سطوح عالی کشور با خودروسازان
grade نماینده مجلس: قرار است ارز گوشی آیفون به واردات خودرو اختصاص یابد
grade ایران خودرو ری را ، اولین شاسی بلند ملی معرفی شد
grade دعوای ایران خودرو و وزارت صمت بر سر قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه|توپ در زمین یک شرکت ناشناس
grade تسلا دیگر پرفروش‌ترین خودروساز الکتریکی جهان نیست
grade معرفی عظیم‌ ترین کامیون‌ های جهان
grade بهبود کیفی خودرو با شعاردرمانی؟
grade افتتاح دو کارخانه قطعه سازی با حضور مدیرعامل قوای محرکه کرمان خودرو
grade تخصیص خودرو به منتخبان فهرست ذخیره برای اولین بار
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade افزایش بی‌سابقه نرخ عوارض آزاد راه‌ها تا 101 درصد+ جدول
grade تولید خودروی لادا بدون تجهیزات ایمنی در روسیه به دلیل تحریم‌
grade آغاز اولین طرح فروش نقدی و اقساطی KMC J7 کرمان موتور
grade مدیران خودرو با تجارت شتاب گرفت
grade برنامه ایران خودرو برای افزایش تولید و عرضه هایما
grade کرمان موتور از پلتفرم اختصاصی PS1 در نمایشگاه تحول صنعت خودرو رونمایی می‌کند
grade بازدید استاندار کرمان از کارخانه کرمان موتور
grade به بهانه خبر وزیر صمت درباره واردات خودروی 10 هزار دلاری با گزینه های چینی و بین المللی آشنا شوید
grade همکاری باشگاه مشتریان کرمان موتور و بیمه سامان برای صدور بیمه پیمایشی
grade پذیره‌نویسی اوراق مرابحه «کرمان» در همان روز اول به پایان رسید
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade تغییرات قیمتی بازار خودرو در هفته‌ای که گذشت
grade جزئیات تولید خودروی مشترک ایران، روس و ترکیه | خط تولید این خودرو در کدام کشور فعال می‌شود؟
grade برخی خودروسازان از سیستم قرعه کشی خارج شدند
grade باشگاه مشتریان کرمان موتور پنج ساله شد
grade نمایش توانمندی‌های ایران خودرو و 21 سازنده داخلی در روسیه
grade بازدید مدیرعامل بانک تجارت از شرکت کرمان موتور
grade خودروی 10 هزار دلاری سیتروئن و رکورد فروش 17 دقیقه ای
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade مرحله‌ی سوم «فروش خودرو» در سامانه جامع یکپارچه خودرو به زودی برگزار می‌شود
grade باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل مشخص شدند
grade خودروی ملی بر پایه پلتفورم PS1 کرمان موتور و مپنا در ونزوئلا
grade ماجرای واردات خودرو به کجا رسید؟
grade آماده باش امدادخودرو کرمان موتور به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade خودروهای ناقص سایت مرکزی ایران خودرو صفر شد
grade واردات خودرو نهایی شده است
grade شوک شورای رقابت به بورس، خودرو را از بورس کالا حذف شد؟
grade احراز اصالت قطعات یدکی فقط با یک پیامک
grade ارتقای کیفی 59 قطعه از محصولات ایران خودرو
grade نام خودروی جدید کرمان موتور را پیشنهاد کنید و همان خودرو را جایزه بگیرید
grade ممنوعیت عرضه بدون شناسه لوازم یدکی و قطعات خودرو
grade تکذیب واردات خودرو با رمز ارز (22 مردادماه 1401)
grade زمان برگزاری سومین فروش یکپارچه خودرو مشخص شد
grade تفاهم امدادخودرو ایران و بانک آینده برای تلفیق خدمات خودرویی و بانکی
grade کلاسیک‌سواران در انتظار اصلاح مصوبه هیات دولت
grade برگزاری آزمون فنی اختصاصی هیوندای در ايران
grade سفر به بابلسر از دریا تا جنگل
grade نگاه کلی به فیدلیتی، ریسپکت، پیکاپ G9 و سایر محصولات گروه بهمن
grade این خودروها معاف از مالیات می‌شوند
grade اسکای ول اولین شاسی بلند برقی ایران محصول مشترک کرمان موتور و مپنا
grade امروز آخرین مهلت شرکت در مسابقه نام گذاری خودرو جدید کرمان موتور
grade لاماری ایما را با قیمت قبلی بخرید +جزئیات شرایط فروش
grade عرضه جک s5, جک j4 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس کالا + فیلم
grade لوازم و قطعات خودرو را از یدک مارکت بخرید
grade اولویت شرکت آرین موتور، ارائه خودروهای با کیفیت است
grade راه اندازی سرویس در محل کرمان موتور در شهر مشهد (+جزئیات)
grade امکان خرید آنلاین لوازم یدکی محصولات کرمان موتور فراهم شد+ جزئیات و آدرس سایت
grade شرایط فروش لاماری ایما - آذر ماه ۱۴۰۱
grade شرایط فروش فوق العاده لاماری ایما دی ماه 1401
grade حذف مدت پنج ماه از تاریخ تحویل و با حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر کارکرد از گارانتی خودرو
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade اسامی نخستین خودروهای وارداتی اعلام شد
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade شیوه برخی تبلیغات برای خرید موتورسیکلت‌ها خلاف آیین نامه است
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade کامبیز دیرباز، سفیر تیگو8 پرو مکس غول دو دیفرانسیل در کنار آقای بازیگر
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران