بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد

مهندس اشکان معصومی۱۳۹۸/۰۷/۲۷ ۱۶:۵۷:۳۲ 0

در این مطلب به معرفی بهترین خودروهای سواری، هاچ بک، ون و شاسی بلند برای افراد کوتاه قد پرداخته‌ایم که البته با گذر زمان و معرفی خودروهای جدیدتر ممکن است این لیست نیز دچار تغییراتی شود.

بنا به اعلام سازمان خدمات بهداشتی و انسانی ایالات متحده آمریکا، قد متوسط زنان 162 سانتی‌متر و قد متوسط مردان 175 سانتی‌متر است. برای افرادی که قد آن‌ها کوتاه‌تر از این اعداد است، یافتن خودرویی که برای قدشان مناسب باشد کمی‌چالش برانگیز است. نوآوری‌های تکنولوژی صنعت خودرو همانند ستون فرمان تلسکوپی با قابلیت جمع شدن و تنظیم ارتفاع، پدال‌های با قابلیت تنظیم الکترونیکی و صندلی‌های راننده با قابلیت تنظیم برقی در چند جهت، باعث شده‌اند که نشستن پشت فرمان برای افراد کوتاه قد نیز به تجربه ای لذت بخش تبدیل شود. خودرویی برای افراد کوتاه قد مناسب است که علاوه بر برخورداری از این تکنولوژی‌ها، دارای میدان دید مناسبی باشد، یعنی شیشه جلو پهن و بزرگ بوده و ارتفاع شیشه‌های جانبی آن پایین‌تر از حد معمول باشد. حتی برای راحتی این افراد در هنگام بستن در صندوق عقب یا در محفظه بار، لازم است این خودروها به در صندوق عقب برقی نیز مجهز باشند. در این مطلب به معرفی بهترین خودروهای سواری، هاچ بک، ون و شاسی بلند برای افراد کوتاه قد پرداخته‌ایم که البته با گذر زمان و معرفی خودروهای جدیدتر ممکن است این لیست نیز دچار تغییراتی شود.

فورد اکواسپرت مدل 2018:
خودروی فورد اکواسپرت 2018 در کلاس خودروهای شاسی بلند کوچک قرار دارد که برای بازار آمریکای شمالی تولید شده است. این خودرو دارای امکانات رفاهی است که افراد کوتاه قد به دنبال آن‌ها هستند و شیشه جلوی آن به لطف شیب در موتور، بالا بودن ارتفاع صندلی راننده و شیشه بزرگ جلو، دارای میدان دید مناسبی است.

فورد اکواسپرت مدل 2018

این خودرو هنگام رانندگی شهری در خیابان‌های آسفالت و سنگفرش قدرت مانور خوبی دارد و به راحتی در محل‌های پارک قرار می‌گیرد. یک صفحه نمایش لمسی با سیستم اطلاعات و سرگرمی مدل SYNC3 در قسمت بالای داشبورد تعبیه شده است، ولی برخی از دکمه‌های کنترلی دور از دسترس راننده قرار گرفته‌اند. صندلی برقی راننده و ستون فرمان تلسکوپی برای قد راننده به راحتی قابل تنظیم هستند، ولی ردیف صندلی عقب برای افراد قد بلند ممکن است مناسب به نظر نرسد.

قیمت در بازار آمریکا: 19995 دلار، امتیاز کلی: 7 از 10، امتیاز طراحی کابین: 7 از 10

فورد اکواسپرت مدل 2018
فورد اکواسپرت مدل 2018

سوبارو فارستر مدل 2018:
غیر از مدل 2019 سوبارو فارستر، مدل 2018 این خودرو آخرین مدل از نسل فعلی آن است. به دلیل کاربرد شیشه‌های بزرگ در این خودروی شاسی بلند جمع و جور، جثه آن کمی ‌بزرگتر از آنچه هست، به نظر می‌رسد و برای هر راننده‌ای با هر قد و جثه‌ای، میدان دید مناسبی فراهم می‌آورد.

سوبارو فارستر مدل 2018

این خودرو با هندلینگ فرز و چابک، مصرف سوخت اقتصادی و برخورداری از انتقال قدرت چهار چرخ استاندارد، در کلاس خود یکی از بهترین‌ها و مطلوب ترین‌ها محسوب می‌گردد. کابین خودرو از مواد باکیفیت و با استحکام ساخته شده است که به راحتی قابل تمیز کردن هستند. سیستم اطلاعات و سرگرمی‌ روی داشبورد از صندلی راننده به راحتی در دسترس است و ارتفاع مناسب صندلی‌ها دید مناسبی برای راننده و سرنشینان فراهم نموده است. فرمان تلسکوپی و قابلیت بالا و پایین رفتن آن به همراه صندلی برقی قابل تنظیم در چند جهت و تکنولوژی ورود و خروج آسان، باعث شده تا راننده‌ها با هر قدی بتوانند آن را برای راحتی خود تنظیم نمایند.

قیمت در بازار آمریکا: 22795 دلار، امتیاز کلی: 8.5 از 10، امتیاز طراحی کابین: 8.2 از 10

سوبارو فارستر مدل 2018
سوبارو فارستر مدل 2018

کیا نیرو مدل 2018:
این خودرو به عنوان یک مدل به نسبت جدید برای سال 2017 از طرف نمایندگی‌های فروش شرکت کیا در سراسر جهان معرفی گردیده است. این خودروی شاسی بلند جمع و جور با یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته و قابلیت بازیافت انرژی ترمز، مصرف سوخت اقتصادی دارد و از قدرت زیادی برای رانندگی در هر شرایطی برخوردار است. این خودرو تنها در مدل تک دیفرانسیل و با قابلیت انتقال گشتاور موتور به محور جلو به فروش می‌رسد.

کیا نیرو مدل 2018

ستون فرمان تلسکوپی با قابلیت تنظیم ارتفاع غربیلک فرمان و تنظیم برقی صندلی در چندین جهت، امکان تنظیم ارتفاع رانندگی مناسب را برای رانندگان کوتاه قد فراهم می‌نماید و حتی صندلی سرنشین جلو و صندلی‌های ردیف عقب نیز دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند. سیستم اطلاعات و سرگرمی ‌با صفحه نمایش لمسی و دکمه‌های کنترلی سیستم تهویه مطبوع به دلیل طراحی ارگونومیک داشبورد و کنسول وسط، به راحتی در دسترس راننده قرار می‌گیرند. کابین جادار خودرو، امکان تعبیه صندلی‌هایی با ارتفاع بالای نشیمنگاه و فضای پای مناسب را تامین نموده است که برای هر دو افراد کوتاه و بلند قد مناسب هستند.

قیمت در بازار آمریکا: 23340 دلار، امتیاز کلی: 8.1 از 10، امتیاز طراحی کابین: 7.8 از 10

کیا نیرو مدل 2018
کیا نیرو مدل 2018
 

کرایسلر پاسیفیکا مدل 2018:
خودروی کرایسلر پاسیفیکا در مدل 2018 یکی از بهترین خودروهای مینی ون است که می‌توان آن را خرید. این خودرو در رقابت‌های بهترین مینی ون در مقایسه با قیمت و بهترین مینی ون برای خانواده‌ها به عنوان فینالیست حضور داشته و جایزه دریافت نموده است. این مینی ون دیفرانسیل جلو در کلاس خود، دارای شتاب صفر تا صد مناسبی است و به دلیل برخورداری از تعلیق مناسب، حتی در جاده‌های ناهموار، سواری نرم و مناسبی را ارائه می‌کند و در عین حال در مقایسه با مینی ون‌های هم کلاسش میزان مصرف سوخت اقتصادی دارد.

کرایسلر پاسیفیکا مدل 2018

این خودرو با کابینی جادار از امکانات رفاهی مناسبی برای افراد کوتاه قد برخوردار است که شامل صندلی برقی با قابلیت تنظیم در چند جهت و ستون فرمان با قابلیت جمع شدن و تنظیم ارتفاع هستند. دوربین 360 درجه، امکان پارک راحت را برای راننده فراهم نموده است و همچنین طراحی ارگونومیک سیستم اطلاعات و سرگرمی ‌روی داشبورد با صفحه نمایش لمسی، دسترسی راحتی را برای تنظیم پارامترهای الکترونیکی خودرو، توسط رانندگان کوتاه قد نیز تامین می‌کند.

قیمت در بازار آمریکا: 26995 دلار، امتیاز کلی: 8.9 از 10، امتیاز طراحی کابین: 8.8 از 10

کرایسلر پاسیفیکا مدل 2018
کرایسلر پاسیفیکا مدل 2018

مرسدس بنز S کلاس مدل 2018:
این خودروی معروف آلمانی به عنوان یکی از لوکس ترین سدان‌های بازار، راحتی مناسبی را برای افراد مختلف از جمله رانندگان کوتاه قد فراهم می‌نماید. این خودروی سوپرلوکس با قدرت بالا، رانندگی راحت، سواری نرم و هندلینگ مناسب، در هنگام پیچیدن در سر پیچ‌ها با ایجاد انحراف کمی ‌در بدنه خودرو، کمترین تکان و لرزش را در کابین ایجاد می‌نماید. سرعت و شتاب نسخه‌های AMG این خودرو، گاهی با خودروهای اسپرت برابری می‌کند و حتی برخی نسخه‌های آن، سریع‌تر از خودروهای سوپر اسپرت هستند.

مرسدس بنز S کلاس مدل 2018

کابین اس کلاس با طراحی عالی، مواد و قطعات باکیفیت، سیستم‌های الکترونیکی پیشرفته، سیستم اطلاعات و سرگرمی ‌با صفحه نمایش لمسی بزرگ و تکنولوژی‌های ایمنی کامل ارائه شده است. صندلی‌های نرم و راحت آن با قابلیت تنظیم برقی در 16 جهت و تنظیم گرمایش و سرمایش نشیمن صندلی، دارای حافظه حالت رانندگی است و افراد کوتاه قد می‌توانند آن را برای قد خود تنظیم نمایند و در هر زمان دیگری با زدن دکمه حافظه کلیه پارامترهای صندلی و فرمان برای قد آن‌ها تنظیم می‌شود. مرسدس بنز حتی برای سرنشینان کوتاه قد هم در ردیف عقب، در زیر صندلی محل استراحت پا با قابلیت تنظیم برقی تعبیه کرده است.

قیمت در بازار آمریکا: 89900 دلار، امتیاز کلی: 9 از 10، امتیاز طراحی کابین: 9.3 از 10

مرسدس بنز S کلاس مدل 2018
مرسدس بنز S کلاس مدل 2018

ولوو XC90 مدل 2018:
این خودروی شاسی بلند لوکس برای افراد کوتاه قد و بلند قد، راحت و مناسب است و برای نسخه 2018 آن امکانات رفاهی و تجهیزات ایمنی بیشتری همانند هشدار نقطه کور و هشدار ترافیک عقب خودرو اضافه شده‌اند. چنین امکاناتی به رانندگان کوتاه قد اجازه می‌دهند تا با هشدار خطرات فضای اطراف بدنه خودرو، از پس رانندگی با این شاسی بلند لوکس با سه ردیف صندلی برآیند. صندلی جلوی خودرو علاوه بر تنظیم برقی در چند جهت، به سیستم تشک بازشوی صندلی راننده برای افزایش ابعاد محل نشیمن راننده مجهز شده است.

ولوو XC90 مدل 2018

همچنین پشت سری‌های صندلی‌های ردیف دوم برای دید بهتر افراد کوتاه قد در آینه وسط، قابلیت تا شدن به صورت برقی دارند. تکنولوژی کنترل صوتی سیستم اطلاعات و سرگرمی ‌و سیستم تهویه مطبوع به همراه دکمه‌های کامل کنترلی روی غربیلک فرمان راحتی راننده را فراهم می‌نمایند. همچنین ستون فرمان برقی برای تغییر ارتفاع و کمربندهای ایمنی با تنظیم ارتفاع به همراه سیستم حافظه پروفایل شخصی برای حالت صندلی، غربیلک فرمان و آینه‌ها، سواری راحتی برای رانندگان کوتاه قد نیز تامین نموده است.

قیمت در بازار آمریکا: 46900 دلار، امتیاز کلی: 8.4 از 10، امتیاز طراحی کابین: 8.9 از 10

ولوو XC90 مدل 2018
ولوو XC90 مدل 2018

شورولت بولت مدل 2018:
این خودروی برقی یکی از ایمن ترین خودروهایی است که می‌توان خرید. شورولت بولت به دلیل برخورداری از جثه کوچک و شیشه‌های پهن و بزرگ جلو و جانبی میدان دید مناسبی را برای افراد کوتاه قد تامین نموده است. این خودرو به دلیل داشتن سیستم تعلیق نرم، سواری لذت بخش و هندلینگ مناسبی را فراهم کرده است و با سیستم بازیافت نیروی ترمز، امکان رانندگی با یک پدال را ارائه می‌نماید.

شورولت بولت مدل 2018

علیرغم جثه کوچک بولت کابین آن جادار است ولی این به آن معنی نیست که کابین خودرو برای افراد کوتاه قد بسیار بزرگ به نظر می‌رسد. به دلیل ارتفاع نسبتا بالای صندلی راننده، دکمه‌های کنترلی کنسول وسط و صفحه نمایش لمسی روی داشبورد، دارای دسترسی مناسبی برای راننده هستند و فاصله کم کف خودرو از زمین بستن در باز محفظه بار را برای افراد کوتاه قد مقدور نموده است.

قیمت در بازار آمریکا: 36620 دلار، امتیاز کلی: 8.6 از 10، امتیاز طراحی کابین: 8.3 از 10

شورولت بولت مدل 2018
شورولت بولت مدل 2018

هوندا CR-V مدل 2018:
خودروی شاسی بلند هوندا CR-V یک خودروی دوست داشتنی است که با سواری نرم، هندلینگ مناسب، امتیاز بالای تست تصادف، محفظه بار بزرگ و کابین باکیفیت، تجربه رانندگی مطمئن و باکیفیتی را ارائه می‌نماید. این خودرو در دو نسخه دیفرانسیل جلو و چهارچرخ و با دو نوع پیشرانه 2.4 لیتری 184 اسب بخاری و 1.5 لیتری توربوشارژردار 190 اسب بخاری به مشتریان ارائه می‌گردد.

هوندا CR-V مدل 2018

هوندا با ارتفاع بالای موقعیت رانندگی و میدان دید مناسب، برای افراد کوتاه قد سواری ایده آل و قابل قبولی را تامین کرده است و درهای کشیده و پهن جانبی، امکان ورود و خروج آسانی را میسر می‌نماید. دکمه‌های کنترل سیستم صوتی، بلوتوث تلفن همراه و کروزکنترل برای دسترسی بهتر راننده بر روی غربیلک فرمان تعبیه شده‌اند و صفحه نمایش لمسی سیستم اطلاعات و سرگرمی ‌روی داشبورد نیز در ارتفاع مناسبی قرار گرفته است. 

قیمت در بازار آمریکا: 24250 دلار، امتیاز کلی: 8.8 از 10، امتیاز طراحی کابین: 8.7 از 10

هوندا CR-V مدل 2018
هوندا CR-V مدل 2018

کیا سول مدل 2018:
این خودروی کوچک خاص و ارزان قیمت در رقابت بهترین خودروی کوچک نسبت به قیمت جایزه بهترین خودرو را کسب نموده است. این خودرو لذت رانندگی مناسبی را میسر می‌کند، مخصوصا در سطح تریم‌های بالاتر که از امکانات بیشتری برخوردار است. علاوه بر نسخه‌های بنزینی، این خودرو در نسخه الکتریکی نیز عرضه شده است.

کیا سول مدل 2018

صندلی سول با ارتفاع مناسب، نمای دید وسیعی از جاده را برای راننده فراهم می‌نماید. استفاده از دکمه‌های کنترلی و صفحه نمایش لمسی روی داشبورد به دلیل ارگونومیک بودن طراحی، حتی برای رانندگان کوتاه قد نیز راحت است و فضای محفظه بار سول در مقایسه با رقبایش حجم بیشتری دارد.

قیمت در بازار آمریکا: 16200 دلار، امتیاز کلی: 9.1 از 10، امتیاز طراحی کابین: 8.7 از 10

کیا سول مدل 2018
کیا سول مدل 2018
 

بی ام و X1 مدل 2018:
دومین نسل از خودروی بی ام و X1 سال سوم تولید خود را پشت سر می‌گذارد و این در حالی است که با یک موتور 2.0 لیتری مجهز به توربوشارژر دارای عملکرد فنی بسیار خوبی است. این خودروی شاسی بلند کوچک و جمع و جور در مقایسه با خودروهای شاسی بلند دیگر ارتفاع کمی‌ با زمین دارد و از همین رو در مقایسه با رقبایش، برای افراد قد کوتاه مناسب‌تر به نظر می‌رسد. این خودروی کراس اوور لوکس به عنوان برنده رقابت بهترین خودرو برای افراد کوتاه قد معرفی می‌گردد، چرا که کنسول وسط آن کاملا با تمرکز بر راحتی و دسترسی مناسب راننده طراحی شده است و صفحه نمایش بالای داشبورد و دکمه‌های کنترلی کاملا در معرض دسترسی رانندگان کوتاه قد نیز هستند.

بی ام و X1 مدل 2018

همچنین امکان کنترل منوی سیستم اطلاعات و سرگرمی ‌توسط یک پیچ چرخشی بر روی کنسول وسط، کار با آن را بسیار راحت نموده است و سیستم نمایش اطلاعات روی شیشه جلو به دلیل عدم نیاز راننده برای برداشتن چشم از جاده، حواس راننده را از جاده و رانندگی پرت نمی‌کند. افراد با قد کوتاه می‌توانند توسط صندلی برقی با قابلیت تنظیم در چند جهت و ستون فرمان با قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه غربیلک فرمان ارتفاع مناسب رانندگی را برای خود تنظیم نمایند، چرا که شیشه بزرگ و پهن جلو میدان دید وسیعی را برای راننده فراهم نموده است. 

قیمت در بازار آمریکا: 33900 دلار، امتیاز کلی: 8.7 از 10، امتیاز طراحی کابین: 8.7 از 10

بی ام و X1 مدل 2018
بی ام و X1 مدل 2018

 favorite_border 0
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشستگی نجات دادند
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade افت شدید معاملات خودرو
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade کلیپ تست و بررسی برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک
grade فیلم تجربه رانندگی با سیتروئن C3 در مسیر کاشان اصفهان
grade بازدید سبقت آزاد از خط تولید سیتروئن C3 در سایت کاشان
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری GL 2007، میانسال محبوب ژاپنی
grade از کجا بفهمیم تسمه تایم پاره شده است؟
grade معرفی پیکاپ ریچ و وانت پادرا زامیاد
grade بهترین خودروهای 2019 که کمتر از 40.000 دلار قیمت دارند
grade بهترین خودروهای جهان در بزرگترین درگ جهان
grade داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
grade جک j4 سدانی کوچک، محصول آینده کرمان موتور + قیمت
grade حضور بنتلی در نمایشگاه پکن 2018
grade دلایل روشن نشدن خودرو و بد استارت خوردن
grade غرفه هیوندای در نمایشگاه خودروی پکن 2018
grade برخی از دلايل زياد استارت خوردن خودرو
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade بررسی ساینا SE فول آپشن سایپا
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade فیلم معرفی سایپا رهام خودرو جدید سایپا
grade نگاهی به بوگاتی La Voiture Noire، گران‌ترین محصول جدید تاریخ صنعت خودرو
grade فیلم دیدار با هنتنگ و فوتون عظیم خودرو در خط تولید بروجرد
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade معرفی و مشخصات فنی ساینا برقی
grade تشخیص نوع و برند خودرو فقط با لمس کردن
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade تست رانندگی میتسوبیشی اوتلندر 2016
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade چگونه خودرو دست دوم را به بالاترین قیمت بفروشیم؟
grade نیسان مورانو 2019، کراس‌اووری شیک و جذاب
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade بررسی بی‌ام‌و M4 GTS مدل 2016 تیونینگ شده
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade دوج رم 3500 مدل 2019، وانت غول پیکر یک تنی
grade دنا پلاس با نام خزر! در میان بهترین‌های نمایشگاه خودروی مسکو 2018
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade دوج چارجر 2019، سدان قلدر آمریکایی
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade آذویکو نه ام جی ۳۶۰ تحویل می‌دهد نه پاسخگوی مشتریان است
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade زمان تعویض کاتالیست و اگزوز خودرو
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade درباره ما
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade نظر مردم در مورد محصولات بیسو و نمایشگاه خودرو تهران 1397
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade جک اس 3 مدل 2019، تحولی در زبان طراحی جک
grade تسلا Y، کراس‌اوور جدید تسلا
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade جک s5 و رفع مشکل صدای باد در سرعت بالا
grade همه چیز درباره رمز یکبار مصرف
grade بررسی کادیلاک سویل مدل1976 - یک کلاسیک ناب
grade لکسوس UX 2019، اولین کراس‌اوور سایز کوچک لکسوس
grade پاک کردن صورت مسئله از رو دیوار! حمله به سایتهای آگهی فروش خودرو
grade سوپراسپرت الكتريكی Miss R تایوانی یقه تسلا را گرفت
grade سوزوکی ویتارا توربو 2018
grade بررسی سایپا کوییک به همراه مشخصات فنی
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت دوم
grade فورد اسکیپ 2020 Ford Escape همراه با رهیاب ویز رونمایی شد
grade نیم قرن با گودزیلا، نیسان جی‌ تی‌ آر 50 ساله شد
grade رونالدو مالک گران ترین خودرو تاریخ، بوگاتی La Voiture Noire نه و نیم میلیون پوندی!
grade تجربه رانندگی با چهارچرخه اسپرت برقی Kyburz eRod
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade همه چیز در مورد سیم بکسل خودرو
grade سوپر اسپرت SCG003 Stradale محصول800 اسب بخاری یک کارگردان سینما
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade قانون بچه مثبت‌ها و بچه زرنگ‌ها
grade سیتروئن C3-XR SUV مدل 2019
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade جریمه خودروهای متخلف ورودی به محدوده طرح ترافیک
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade بی‌ام‌و X6 مدل 2020 کرگدن باوارایی رونمایی شد
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade تجربه رانندگی پاگانی هوایرا مدل 2015
grade مک‌لارن سنا هنسی 2019، تزریق قدرت اضافه به ابرخودرو انگلیسی
grade سیستم اطلاعات و سرگرمی همزمان در خودرو Infotainment
grade سریعترین خودروی کارتینگ جهان Daymak Blast C5
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade سیستم جدید کنترل صوتی مرسدس بنز (MBUX)
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade آیا لادا از حضور در ایران پا پس کشیده است؟
grade سانگ یانگ تیوولی دیزلی توربو، کره‌ای چهارچرخ محرک
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade بنتلی فلایین اسپور V8 پا به سن گذاشته جذاب
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade نقد و بررسی نسل جدید مزدا 3
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade فیلم بررسی ام جی 360 توربو - MG 360
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade سیستم پرداخت آنلاین و ایمن از داخل خودروها
grade بهترین خودروهایی که ارزان‌ تر از 30.000 دلار هستند
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade همه چیز درباره سیستم ترمز EBD و عملکرد آن
grade درخشش byd با رونمایی از 23 خودرو در نمایشگاه خودرو شانگهای
grade کادیلاک CT5 مدل 2020، سدان جدید کادیلاک معرفی شد
grade تسلا مدل اس هم مانند پژو 405 خود به خود در آتش می‌سوزد
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade نشست خبری عظیم خودرو در دل خط تولید هنتنگ و فوتون
grade بی‌ام‌و M8 مدل 2020، بازگشت شکوهمندانه سری هشت باوارایی پس از 20 سال
grade پژو 2008 مدل 2020 با چهره‌ای جدید معرفی شد
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade آیا ال90 با مشخصات فنی جدید طرفدار دارد؟
grade هایما S5 پس از هایما s7 دومین کراس اوور چینی ایران خودرو
grade سومین چهره جک s3 با شعار Drive So Easy رونمایی شد
grade گردهمایی سیتروئن سواران در پاریس در 100 سالگی سیتروئن
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade خودروی همه جاروی آفرود Can-Am Maverick X3 Max
grade دورهمی عضلانی کلاسیک آمریکایی در تهران
grade شورولت بلیزر 2019، بازگشت شکوهمندانه شاسی‌بلند آمریکایی
grade اسکوتر سه چرخه پلاگین هیبرید پژو
grade بررسی دستیار هوشمند BMW X5
grade سبقت آزاد قیمت کارخانه از بازار به سبک مدیران خودرو
grade سفر به قطب جنوب با هیوندای سانتافه
grade نمایش کلاسیک‌های خاص در برج میلاد تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade معرفی دنا پلاس توربوشارژ و مقایسه مشخصات با دنا پلاس
grade طرح فروش فوری تنظیم بازار شرکت ایران خودرو ویژه اردیبهشت 98
grade پیش نمایش گردهمایی سوم خودروهای جک J5
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade سوپراسپرت هیبریدی 1150 اسب بخاری آریا FXE
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade یک هفته با کیا سورنتو 2019
grade گفتگو با خالق خودرو باگی آرش BG ONE پدیده نمایشگاه تهران
grade اقداماتی که پس از روشن شدن چراغ چک خودرو باید انجام دهید
grade دنا پلاس توربو و پژو 207 سقف پانوراما
grade جک اس3 تحویل مشتریان شد تا رسما تردد خود را در خیابانها جشن بگیرد
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade سوراخ شدن اگزوز چه اثراتی بر عملکرد خودرو دارد؟
grade بی ام و سری7 مدل 2016
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه فروردین 98
grade جریمه عدم پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها
grade قابل توجه خودروهایی که کارت سوخت ندارند
grade رنگ پلاک خودروها نشانه چیست؟
grade 6 محصول سایپا چهار ستاره کیفی گرفتند
grade با اختراع امداد خودرو همراه، بی‌نیاز از هر خودرو بر هستید
grade جدول حق بیمه شخص ثالث خودروهای سواری در سال 98 منتشر شد
grade کیا استونیک 2018 کراس‌اوور کوچولوی 20 رنگ
grade مرحله دوم فروش فوری ایران خودرو در سال 98
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به مناسبت عید فطر + مشخصات فنی و تجهیزات
grade شرایط جدید فروش فوری ایران‌خودرو اعلام شد
grade سوناتا و اپتیمای 2020 چهار چرخ متحرک می‌شوند
grade با 55 میلیون مالک جک جی 4 اتوماتیک شوید
grade لیست قیمت‌های جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو
grade خبر خوش، بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه نود
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade سیستم کنترل پایداری الکترونیکی خودرو ESP
grade تویوتا هایلندر مدل 2020، خط و نشان تویوتا برای رقبا
grade به این 3 دلیل منتظر ارزانی خودرو نباشید
grade قیمت جدید محصولات سایپا برای تعهدات بهمن ماه این شرکت
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت اول
grade 10 خودروی برتر شاسی‌بلند زیر 100 میلیون از نگاه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade هنتنگ ایکس 7 اولین خودرویی که استانداردهای 85 گانه را دریافت کرد
grade رونمایی از خودروی 12.4 میلیون دلاری بوگاتی
grade تویوتا کرولا 2020، نسل جدید پرفروش‌ترین خودرو تاریخ
grade خودروی دنا پلاس از این پس بدون سانروف و رینگ آلومینیومی
grade 206 تیپ 5 در 2 مدل ساده و فول آپشن ارائه خواهد شد
grade آیا شرکت آذویکو در آستانه تعطیلی است؟
grade طرح تبدیل برای مشتریان برلیانس هم صادر شد/ زنگ خطر برای تعطیلی پارس خودرو
grade آشنایی با رایج‌ترین مشکلات تعمیراتی خودروها
grade کدام خودرو‌ها در جهان، بیشترین آمار مرگ و میر را دارند؟
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد
grade سازنده موتور الکتریکی، مهجور در نمایشگاه خودرو تهران
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade با 55 میلیون تومان جک جی 4 بخرید
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اسفند 97
grade افزایش هزینه نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک؛ برگ سبز سند رسمی است
grade شرایط فروش اقساطی جک S3 ویژه تیرماه 1398
grade خودروهای ایرانی حدود 1.5 برابر خودروهای خارجی بنزین مصرف می‌کنند
grade تغییر ساعت طرح ترافیک و زوج و فرد در ماه رمضان ۹۸
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade نرخ جدید معاینه فنی خودروها تایید شد
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade آرمان موتور کویر همچنان نماینده لوکسژن در ایران است
grade پژو 2008 اولین خودروی 5 ستاره کیفی ایران
grade اموال رامک خودرو توقیف شد
grade دنا پلاس اتومات به بازار می آید
grade بیانیه کرمان موتور در خصوص افزایش قیمت‌ها
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade فوت و فن‌های محافظت از خودرو
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade هیوندای النترا 2019 ارزان، ایمن و محبوب
grade سورنتو 2018 فیس‌لیفت توسط کیا معرفی شد
grade تولید 118 دستگاه مزدا 3 توسط گروه بهمن در اردیبهشت 1398! و توقف تولید برخی خودروها
grade ماجرای تجمع خریداران خودرو مقابل وزارت صنعت چه بود؟
grade تولیدات داخلی نرم افزار دیاگ خودرو و ECU
grade عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنجشنبه
grade نکات کلیدی برای استفاده از ترمز دستی
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade قیمت جدید چانگان CS35 اعلام شد
grade ابهام بزرگ در فروش‌ فوری‌ ایران‌خودرو و سایپا
grade گردهمایی بی ام و سواران در برج میلاد
grade فراری استرادل SF90 تولد سریع‌ترین فراری جاده‌ای تاریخ
grade برای بازیابی رمز کارت سوخت چه باید کرد؟
grade فروش فوری خودروها افزایش می‌یابد
grade فناوری خودران تسلا به زودی دست‌اندازها را رد می‌کند
grade جنسیس GV80، یکی از زیباترین شاسی‌بلندهای لوکس آینده
grade سیستم تعلیق فعال الکترومغناطیسی EASS
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو
grade سونامی عجیب در بازار خودرو
grade دنا پلاس به ناوگان پلیس سنگال پيوست
grade دومین شاسی بلند مرسدس بنز میباخ آماده ورود به بازار
grade خودروی چینی که تسلای آمریکا را به چالش می کشاند
grade شورولت کوروت 2020، تحقق یک رویا
grade تقاضای خودرو در بازار به کف رسید/ قیمت‌ همچنان بلاتکلیف است
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade واردات خودروهای هیبریدی از پرداخت حقوق ورودی معاف می‌شود
grade بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو به کشور
grade خودروهای چینی تا پایان تابستان 30 درصد گران می‌شوند
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade چرا با افزایش قیمت خودرو، تقاضا بالا رفت؟
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade خودروی برقی فورد با یک بار شارژ 500 کیلومتر طی می‌کند
grade اگر نسبت به خلافی خودروی خود اعتراض دارید به این مکان‌ها بروید
grade سوپرکروز سیستم رانندگی هوشمند کادیلاک
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade آغاز ساخت کارخانه اتوبوس سازی ایران و جمهوری آذربایجان
grade خودروسازان آلمان به کارشکنی در توسعه انرژی پاک متهم شدند
grade قیمت خودرو کاهش نیابد چاره‌ای جز استیضاح وزیر صمت نداریم
grade افزودن امکانات جدید بر روی دستگاه‌های خودپرداز بانک پاسارگاد
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade طرحی جدید برای کاهش وزن چرخ خودرو
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade فهرست کامل تخفیف‌های طرح ترافیک تهران در سال 98
grade طرح جدید تبدیل تعهدات معوق ایران‌ خودرو
grade کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریده‌اند منتظر زیان باشند
grade بازگشت قیمت‌ به آگهی‌‌های اینترنتی فروش خودرو از امروز
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade افزایش قیمت بیمه، خودرو را گران کرد
grade جک سهامش را به فولکس واگن نمی‌فروشد
grade قیمت قطعات یدکی خودرو باز هم گران شد
grade پرطرفدارترین سدان بی ام و کدام خودرو است؟
grade سقوط آزاد قیمت خودرو ادامه دارد؟
grade جریمه سنگین در انتظار شرکت بی‌ام‌‌و
grade واردات خودرو حتما باید آزاد شود
grade امکان محاسبه آسان عوارض تردد طرح ترافیک توسط شهروندان
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade جعبه سیاه خودرو اجباری شد
grade قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر 98
grade 300 سازنده ايرانی محصول پژو 301 تولید داخل را می‌سازند
grade ثبت 11 هزار شکایت از خودروسازان در سال 1397
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade آئودی Q8 مدل 2019، کراس‌اوور کوپه هیجان‌انگیز
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade رنج روور مخصوص فضانوردان ساخته شد
grade قیمت خودرو دیگر گران نخواهد شد
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade 50 هزار تومان جریمه برای دودی کردن شیشه خودرو
grade مرسدس بنز AMG GLC63 2020 وارث 8 سیلندرها در نیویورک
grade کاهش قیمت محصولات داخلی با واردات خودروی دست دوم
grade هیوندای Venue مدل 2020، کوچک‌ترین کراس‌اوور هیوندای پا به میدان نبرد می‌گذارد
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade مدل جدید فورد موستانگ تلفیقی بی‌نظیر از برترین خودروهای فورد
grade خودروهای پارکینگی راهی بازار می‌شوند
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade تاخت و تاز خودروهای دست دوم در بازار
grade فهرست شعب منتخب توزیع اسکناس نو
grade سهم دولت از خودرو
grade احتمال ورود مجدد شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade خودروی برقی جک در برزیل
grade هوندا پاسپورت 2019، شاسی‌بلند محافظه‌کار
grade پرفروش‌ترین محصول برند لکسوس چیست؟
grade معرفی بهترین خودروهای هیبریدی در جهان
grade تولید سریع ترین موتورسیکلت برقی جهان
grade جزئیات افزایش قیمت CNG
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد
grade حضور تسلا در میان خودروهای ترخیص شده‌‌ی گمرک
grade بی‌آرتی تهران کرج و جزئیات راه‌اندازی
grade تحویل تمامی خودروهای پیش فروش شده تا آخر مهرماه
grade همراهی در تولید خودروهای کرمان موتور
grade اين خط، خط عابر پياده است به احترام پياده بايستيم!
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade روغن موتور گران شد
grade طرح احتمالی رنو ساندرو استپ‌وی 2025
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade افتتاح کارخانه مرسدس‌بنز در روسیه
grade فراخوان هیوندای برای ولستر
grade کیا کادنزا 2020 معرفی شد
grade خودرو بعد از تصادف باید به کنار خیابان هدایت شود
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت 98، دنا پلاس 4 ستاره شد
grade تغییرات ژاپنی‌ها در خودروی مجلل انگلیسی
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade تبعات سنگین حوادث طبیعی اخیر در کشور
grade فراخوان سوزوکی در آمریکا
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade سلتوس جدیدترین شاسی بلند کیا بدون پوشش استتاری دیده شد
grade شاسی بلند هیبریدی جدید آئودی معرفی شد
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade ویژگی امنیتی جدید شورولت، رانندگی امن را برای نوجوانان به ارمغان می‌آورد
grade بررسی پیش فروش خودرو در دادستانی کل کشور
grade اعلام جریمه استفاده از تلفن‌همراه حین رانندگی
grade خودرو مسیر خود را از دلار جدا کرده است
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade مخالفت مجلس با بنزین 2 نرخی
grade بانک‌ها نرخ خرید دلار را بالا بردند
grade پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها
grade دایملر: نمی‌دانیم رهبر کره شمالی خودروهای لوکس ما را از کجا آورده است!
grade نسل جدید فورد کوگا از اواخر سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد
grade مک لارن GT 2020، گرند تور به سبک مک لارن
grade واردات خودروی هیبریدی همچنان ممنوع است
grade رونمایی از یک هیبریدی 996 اسب‌بخاری به نام دیسی
grade سریع ترین تراکتور جهان با قدرت 1000 اسب بخار
grade معرفی فولکس‌واگن I.D رومز،شاسی بلند سه ردیفه خودران
grade مینت خودروی جدید جنسیس
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade عدم تحمیل هزینه رمز یکبار مصرف به مشتریان
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade تسلا مدل 3، پرفروش‌ترین خودروی برقی سوئیس
grade قرار داد گران قیمت ZF با بی ام و
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade هزینه‌های جانبی نباید در قیمت خودرو لحاظ شود
grade چرا لاستیک خودرو گران شد؟
grade لینکلن کورسیر 2020، کراس‌اوور همه چی تمام
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade قیمت خودرو و مسکن به سایت ها بازگشت
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو فروردین 98
grade مدیر عامل سایپا: خودروهای جدید را روانه بازار می کنیم
grade افزایش روند ترخیص خودروها از گمرک / آزادسازی تمام برندها تا 2 ماه آینده
grade طرح همراهی در تولید کرمان موتور از 10 تیرماه آغاز می شود
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade رنو کولئوس جدید رسما معرفی شد
grade شرایط ثبت‌نام کارت سوخت برای خودروهای نو و تعویض پلاک‌های جدید
grade مردم خیال‌شان راحت بنزین امسال گران نمی‌شود
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade ایران خودرو: انجام تعهدات معوق پژو 2008 در روزهای آینده
grade ابر خودروی مسابقه‌ای مکزیکی VUHL05
grade ورود قوه قضاییه به ساماندهی بازار خودرو
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade خودروسازان تا زمان تحویل تعهدات خود حق پیش فروش ندارند
grade برخورد با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را ارزان‌تر می‌کند
grade مخالفت مجلس با مسکوت ماندن طرح ساماندهی بازار خودرو
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade بررسی لکسوس RX نسخه فیس‌لیفت 2020
grade تاسیس برند مخصوص خودروهای برقی توسط شرکت جیلی
grade افزایش تمرکز نیسان بر ساخت کوپه و توقف تولید رودستر 370z
grade سازمان بازرسی خواستار بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو شد
grade ​برنامه ویژه حمایت از رونق تولید بانک صادرات ایران اعلام شد
grade الزام خودروسازان برای واگذاری اموال مازاد
grade واردکنندگان قطعه برای ترخیص بازگشته‌اند
grade هشدار پلیس درباره خودروهای دو تکه‌ای
grade خواب خوش سازمان حمایت در ناخوشی خودرو
grade احتمال بازگشت خودروسازان فرانسوی به ایران
grade اینفینیتی Qs، اولین مدل الکتریکی اینفینیتی معرفی شد
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade وزارت دفاع به کمک خودروسازان می‌آید
grade ساعت فروش فوری روزانه محصولات ايران‌خودرو تغيير كرد
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade طویل‌ترین اتوبوس برقی جهان
grade ماشین‌های الکتریکی تویوتا از سال 2023 در شبکه تاکسیرانی استفاده خواهد شد
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade سایون اف.آر.اس در جدال با هیوندای جنسیس کوپه
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade خودروهای برقی جایگزین بنزینی‌ها نمی‌شوند!
grade هر آنچه باید درباره پژو 2008 بدانید
grade بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره خودروهای متوقف در گمرک
grade امکان تولید تندر 90 با موتور 206
grade شرکت‌های خودروسازی موظف به اعلام قیمت تمام‌شده خودروها به شورای عالی رقابت شدند
grade مردم کدام کشورها بیشتر خودروی برقی می‌خرند؟
grade استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف به تعویق افتاد
grade ابلاغ نشدن مصوبه خروج سازمان حمایت از قیمت‌گذاری خودرو
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade تعهدات معوق ایران خودرو تا زمستان امسال به روز می‌شود
grade جوابیه کرمان موتور در خصوص شایعه دریافت ارز 4200 تومانی
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade برنامه فیات برای تولید خودروی سواری در ایران
grade استقبال از خودروهای برقی فقط در کشورهای مرفه
grade زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد
grade بی‌ام‌و همکاری با دایملر را رد کرد
grade تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل
grade مالیات جدید در بازار خودرو
grade مرسدس بنز GLB مدل 2020، شاسی بلند هفت نفره بنز معرفی شد
grade گسترش همکاری‌های تجاری و بانکی ایران و اتریش
grade ترخیص 350 خودرو دپو شده از گمرک
grade فرمان بازار خودرو همچنان در دست دلالان است؟
grade کتاب نفیس بنتلی گرانتر از برخی محصولات این خودروساز
grade بهترین خودروهای هاچ‌بک‌ با قابلیت محرک تمام چرخ (آ‌ل‌ویل‌درایو ) 2019 در بازار
grade هیوندا i20 سری N رقیب جدی فولکس واگن و فورد
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی سوخت‌گیری کنید
grade تلاش بایک برای خرید سهام در دایملر
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade واردات 29 میلیون دلار خودرو و قطعات در فروردین
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade رنو به ایران باز می‌گردد؟
grade 9 شاسی بلند لوکس و ایمن 2019
grade قیمت‌ها دوباره از بازار مجازی خودرو حذف شد، اما هست!
grade 5 درصد زیرقیمت بازار خودرو از اول اشتباه بود
grade عملکرد پارس خودرو در زمینه محیط زیست منطبق با استانداردها و قوانین زیست محیطی کشور است
grade دلایل جذابیت بازار خودرو برای مردم چیست؟
grade بنزین فعلا سهمیه‌بندی نمی‌شود
grade مزدا 190 هزار خودرو را به خاطر نقص فنی فراخواند
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade برنامه فولکس‌واگن برای واگذاری بنتلی
grade عملکرد خودروسازان کشور در سال 97
grade باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade بی‌ام‌و مدل شاسی‌بلند X7 را به دلیل مشکل امنیتی فراخوانی کرد
grade ویژگی‌های نیسان آلتیمای 2020
grade جریان سازی‌های رسانه‌ای، مانعی بر سر راه توسعه خودروهای برقی
grade بنتلی EXP 100 GT، چشم اندازی از آینده خودروهای لوکس
grade نسل جدید اوپل کورسا از سال آینده به بازار عرضه خواهد شد
grade پرونده مدیران‌خودرو به تعزیرات ارجاع می‌شود
grade خودروساز گران‌فروشی می‌کند؛ سازمان حمایت هم پاسخگو نیست
grade قیمت جدید خودروهای هیبریدی در ایران
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade مرجع قضایی هنوز در مورد خودروهای دپو شده اعلام نظر نکرده است
grade نقص فنی در وانت‌های سری F فورد سبب جمع‌آوری دوباره آن‌ها شد
grade خودروسازی لوکس پورشه بخاطر تقلب جریمه شد
grade وعده وزیر صنعت برای کنترل قیمت خودرو
grade شاسی بلند اطلس بیس‌کمپ Basecamp کانسپت لوکس‌ فولکس واگن
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade نسل جدید لندروور دیفندر تا پایان امسال رونمایی می‌شود
grade کاهش یک درصدی درآمد پژو پس از خروج از ایران
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade آمادگی تویوتا برای به اشتراک گذاری فناوری هیبریدی
grade دستور جهانگیری برای قیمت‌گذاری خودرو به کجا رسید؟
grade اتوبوس برقی eLion با انتشار آلایندگی صفر
grade کسی ماشین برقی نمی‌خرد، هیجان‌زده نشوید
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade ابطال فرمول بیمه‌مرکزی در پرداخت خسارت به خودروهای گران‌قیمت
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade مدیر عامل ایران خودرو: پس از پروژه تولید 301 به سراغ تولید پژو 2008 می رویم/ وانت پژو 301 را نمی سازیم
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade بازسازی یک BMW فراموش‌شده
grade نوسانات کلافه کننده در بازار خودرو
grade اما و اگرهای واردات خودروی دست دوم
grade فرآیند دریافت خسارت بیمه ای توسط سیل زدگان از طریق شعب بانک مسکن
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade هر لحظه و هرجا امداد کرمان موتور در تعطیلات کنار شماست
grade نظر وزیر صمت درباره بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade هشدار به مالکان 3 میلیون خودروی تهرانی
grade پاسات پرفروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان شد
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade چرا نرخ تایر خودرو در بازار 2 برابر کارخانه شده است!؟
grade فیس‌ لیفت نسل دوم کادنزا در تیزرهای کیا
grade ترخیص اتومبیل دست دوم در گمرک خرمشهر ممنوع است
grade فرانسوی‌ها 65 میلیون یورو اسکناس از ایران خارج کردند
grade فروش خودرو خارجی با پلاک گذر موقت کلاهبرداری است
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade استقبال پژو از خرید جگوار‌لندروور
grade چرا آمار فروش فوری خودروسازان اعلام نمی‌شود؟
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade سوددهی اوپل پس از دو دهه
grade کشمکش قیمت‌گذاری خودرو
grade حراج قدیمی‌ترین پورشه جهان در آمریکا
grade احتمال موافقت رئیس‌جمهور با ترخیص خودروهای بدون ثبت‌سفارش بانکی
grade کمبود قطعه از مهمترین مشکلات صنعت خودروسازی است
grade بولت نانو (Bolt Nano) ماشین الکتریکی یوسین بولت و شروین پیشه‌ور
grade جزئیات تعیین تکلیف مشتریان اتوخدمت سایپا
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade هنوز دستور جدیدی درباره بنزین ابلاغ نشده است
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade تکمیل و اخذ اطلاعات شناسه شهاب توسط شبکه بانکی؛ نیازی به حضور غیرضرور مردم در شعب بانک ها نیست
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade شرکت‌های خودروساز در صورت عدم اجرای مصوب مجلس به دادگاه معرفی می‌شوند
grade 50 دستگاه از نسخه V8 تورفئو لوانته توسط مازراتی عرضه می‌شود
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade فروش خودروی دریافتی از کارخانه تا یکسال ممنوع می‌‌شود
grade فولکس قورباغه‌ای به آخر خط رسید
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade مجوز پیش فروش خودروسازان صادر شد
grade یک آستون مارتین دیگر برای جیمز باند
grade تایرها را احتکار کرده‌اند
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade دوربردترین خودروی خورشیدی جهان
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade هوندا تولید خودرو در ترکیه را پس از سال 2021 متوقف می‌کند
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade تصاویر نسل جدید کیا سورنتو در حال تست فنی لو رفت
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade آخرین وضعیت واردات خودروهای هیبریدی
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade کم‌کاری اتحادیه نمایشگاه‌داران در اعلام قیمت خودروها
grade شاسی‌بلند جدید کیا در راه است
grade شش خودروی سنگین 4 ستاره کیفی گرفتند
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade کیا ایکس‌ سید 2020 معرفی شد
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade دولت مجاز به وضع عوارض پلکانی برای خودروهای پرمصرف شد
grade رشد قیمت خودرو، بازارهای موازی را هم درگیر کرده است
grade انبار تعداد زیادی خودرو در خودروسازی‌ها
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade ساعت‌هایی برای یادبود ابرخودروهایی خاص
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade جدیدترین اطلاعیه عظیم خودرو برای مشتریان فوتون و هنتگ
grade افزایش قیمت CNG از فردا اجرا می‌شود
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade خودروی پلاگین هیبریدی بنز در راه است
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade مرسدس AMG GT R با تیونر G-Power، جذاب‌تر و قدرتمندتر از گذشته
grade شکایت دادستانی آلمان از فولکس واگن
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade 3 هزار دستگاه پژو 301 امسال تولید می شود
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade طرح ترافیک جدید پنجشنبه‌ها هم اجرا می‌شود
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade امنیت به خودروهای خودران و هوشمند می‌آید
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade برنامه ریزی سه ساله برای تولید پلتفرم جدید خودرویی
grade دستیار ترامپ: آمریکا از تعرفه ها متضرر خواهد شد
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade تدوین دستورالعمل قیمت‌ گذاری خودرو آغاز شد
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade تصمیم‌ گیری رنو برای ادغام با فیات
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade آغاز توليد آزمايشی برخی از قطعات 301 در نصف جهان
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade ابرخودرو لامبورگینی برای دشت و بیابان
grade عوارض بیمه شخص ثالث شامل بیمه حوادث راننده نمی‌شود
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade جریمه‌های رانندگی را اقساطی پرداخت کنید
grade لاستیک خودرو گران نمی‌شود
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade رسوایی جدید فورد
grade دستور جهانگیری به وزیر صنعت برای کاهش قیمت خودرو
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade ترخیص خودروهای وارداتی از سر گرفته شد
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade کاهش دلالی با اخذ مالیات از معامله خودروی صفر کیلومتر
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade بازارهای مسکن، طلا و خودرو چقدر حباب دارند؟
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade تویوتا همچنان باارزش‌ترین خودروساز جهان است
grade پرفروش‌ترین خودروهای برقی چینی کدامند؟
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade خودروهای جدید الکتریکی باید تولید صدا کنند
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade خودروی برقی که سقف آن پنل خورشیدی دارد!
grade تشکیل جلسه شورای رقابت در روزهای آینده برای تعیین قیمت پایه خودروها
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade سازمان حمایت، همچنان مسئول قیمت‌گذاری خودرو است
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade ادعای غیرواقعی شرکت‌های خودروساز مبنی بر کمبود قطعه
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade تسلا 3 رکورد زد!
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade رنو کپچر برای اولین بار با موتور پلاگین هیبرید ساخته خواهد شد
grade کاهش 60 درصدی شماره‌ گذاری خودروهای نو
grade ارز ارزان شد
grade لاستیک‌های تولید داخل گران شد; با مجوز یا بدون مجوز؟
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade تغییر موتور محصولات رنو فقط یک تخیل است
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade امید به نجات کارخانه فورد با شاسی بلند جدید پوما
grade واگذاری دو خودروساز بزرگ به بخش خصوصی آغاز شد
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade ممنوعیت تعیین قیمت روزانه فروش‌های فوری خودروسازان
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade راه‌اندازی 12 تاکسی هوایی در آسمان ایران تا پایان سال
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade افزایش قیمت مجدد جیلی GC6 توسط خودروسازان بم
grade خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade نمایش پورشه تایکان در چین
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade سایپا قادر به تحویل خودروهای خارجی پیش‌فروش شده نیست
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade پاسخ مثبت جهانگیری به سازمان بازرسی برای قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade دختران مکانیک
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade فولکس واگن در ترکیه خودرو می‌سازد
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade پیش‌ فروش خودرو مشروط شد
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade ماشین پرنده پورشه
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade وعده تولید پژو 301 و تحویل معوقات پژو ۲۰۰۸
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade فروش اموال مازاد خودروسازان کلید خورد
grade سردرگمی شورای رقابت در بازار خودرو
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade خودروی هیبریدی اسپورت بی ام و از راه می رسد
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade همراهی به مثابه مشارکت و همدلی دوسویه اجتماع و صنعت
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade مخالفت شورای نگهبان با صفر کردن تعرفه خودروهای هیبرید
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade خودروهای ناقص کف کارخانه‌ها تا یک ماه و نیم آینده تکمیل می‌شوند
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade سایپا افزایش قیمت خودروی ساینا را تکذیب کرد
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade طرح ترافیک تهران امروز اجرا نمی‌شود
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade ادعا‌ی 2 شرکت خودروساز مبنی بر کمبود قطعه، غیرواقعی است
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade تولید خودرو نصف شد
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade اولین مدل الکتریکی فولکس‌واگن دو ماه دیگر رونمایی می‌شود
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade خودروهای هیبریدی بی ام و در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade بنز و بی‌‌ام‌و پروژه مشترک خودروهای خودران سطح 4 را کلید زدند
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade کاهش حدود 41 درصدی تولید خودرو در بهار 98
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade ميزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خودروهای ایرانی 60 درصد بالاتر از کشورهای اتحادیه اروپاست
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade سایه سازمان استاندارد روی خودروهای ناقص
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade خودروسازان بازار را تشنه نگه داشته‌اند
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade رشد 90 درصدی استقبال از خودروهای برقی در آمریکای لاتین
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade تولید ناوگان برقی جگوار در بریتانیا
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade اولین مینی‌ون جهان
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade جگوار برای ساخت موتور الکتریکی مدل‌های جدید خود با بی‌ام‌و همکاری می‌کند
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade آینده شرکت لکسوس
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade فراری روما معرفی شد
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشستگی نجات دادند
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade همکاری جیلی و دایملر
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade افت شدید معاملات خودرو
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟