تبلیغات در سبقت آزاد

 شما با تبلیغات در سبقت آزاد و شبکه‌های اجتماعی ما می‌توانید برند و محصولات خود را بدون حد و مرز به تمام دنیا نمایش دهید. ۳۸ سال طول کشید تا رادیو ۵۰ میلیون مخاطب پیدا کند، ۱۳ سال طول کشید تا تلویزیون به این تعداد مخاطب دست یابد. اما اینترنت ۵ ساله این راه را طی نموده است. از آنجا که در تبلیغات اینترنتی هزینه‌ای برای چاپ و توزیع صرف نمی‌شود هزینه کل تبلیغ نسبتا به‌صرفه از آب درمی‌آید. و مشتریان بدون ترک خانه، آگهی شمارا دیده و حتی ممکن است خرید هم بکنند.

ما در پایگاه خبری سبقت آزاد روش‌های زیر را برای تبلیغ کسب و کارتان توسط تیم سبقت آزاد به شما پیشنهاد می‌دهیم:

تبلیغات بیلبوردی فقط قابل مشاهده برای افرادی است که از کنار آن می‌گذرند. تبلیغات آنلاین دارای مخاطبین هدفمندتری نسبت به تبلیغات سنتی است و به شما کمک می‌کند تا با کمترین هزینه مخاطبین بیشتری پیدا کنید. جهت هماهنگی برای سفارش تبلیغات با شماره تلفن 09361980066 در پیام رسان‌های واتساپ یا تلگرام و یا ایمیل contact{@}sebghatazad.com تماس بگیرید.

بنر تبلیغاتی در وبسایت سبقت آزاد:

در صفحه اصلی و سایر صفحات

۳۸ سال طول کشید تا رادیو ۵۰ میلیون مخاطب پیدا کند، ۱۳ سال طول کشید تا تلویزیون به این تعداد مخاطب دست یابد. اما اینترنت ۵ ساله این راه را طی نموده است. ازآنجاکه در تبلیغات اینترنتی هزینه‌ای برای چاپ و توزیع صرف نمی‌شود هزینه کل تبلیغ نسبتاً به‌صرفه از آب درمی‌آید. و مشتریان بدون ترک خانه، آگهی شمارا دیده و حتی ممکن است خرید هم بکنند. شما با تبلیغات در اینترنت می‌ توانید محصول خود را به تمام دنیا نمایش دهید و حد و مرزی را نمی شناسد.کافی است از طرق ارتباطی که در بالا توضیح داده شد ضمن جانمایی بنر خود “طراحی شده توسط شما به صورت فایل گیف” در صفحات وبسایت، نسبت به تعیین سایز تصویر و قیمت آن با همکاران ما هماهنگی لازم را انجام دهید.

تبلیغات در سبقت آزاد به صورت برنامه‌های ویدیویی:

1. تبلیغ در فیلم‌های تست و بررسی ما:
سبقت آزاد به عنوان پیشرو در تهیه ویدیوهای تست و بررسی خودروهای موجود در بازار کشور مخاطبین بسیار ویژه‌ای در این زمینه برای خود دارد. شما می توانید با سرمایه گذاری در ساخت کلیپ‌های تست و بررسی در یکی از پر مخاطب‌ترین و محبوب ترین فعالیت سبقت آزاد به هر یک از روشهای زیر دیده شوید:

 

نمونه فیلم

2. حامی مالی برنامه
پوستر تبلیغاتی شما به عنوان حامی سری کلیپ های تست و بررسی خودرو سبقت آزاد به مدت 15 ثانیه در ابتدای برنامه نمایش داده خواهد شد و مجریان در طول برنامه به معرفی شما و محصولاتتان خواهند پرداخت.


3. آرم آگهی و یا زیرنوس 

لوگوی شما با انیمیشن ورود و خروج از تصویر، در خلال ویدیو در گوشه تصویر نمایش  و یا زیرنویس خواهدشد.
4. تبلیغات میان برنامه
تبلیغ شما و محصولتان به صورت تیزر در یک میان برنامه در کلیپ تست و بررسی نمایش داده خواهد شد‌.
5. تبلیغات خاص آپشن و لوازم جانبی خودرو
تبلیغ در این بخش شامل معرفی کاربردی و واقعی محصول شما در حین تست و بررسی خودرو می باشد.

 

تبلیغ در ویژه برنامه‌‍‌های ویدیویی داشبورد و رویداد‌های خودرویی سبقت‌آزاد:

1. تبیلغ در داشبورد:
داشبورد برنامه ای ویدیویی و ویژه از تیم سبقت آزاد است مخاطبین پرشور ما را به تماشای گلچین رویدادهای خودرویی، فناوری در خودرو، تازه های بازار خودروی ایران و جهان و هرآنچه که به این حوزه ارتباط دارد دعوت می کند و یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های ویدئویی سبقت آزاد است.

 

 

نمونه کلیپ 1

 

 

نمونه کلیپ 2

 

2. آرم آگهی و یا زیرنوس 
لوگوی شما با انیمیشن ورود و خروج از تصویر، در خلال ویدیو در گوشه تصویر نمایش  و یا زیرنویس خواهدشد.
3. تبلیغات میان برنامه
تبلیغ شما و محصولتان به صورت تیزر در یک میان برنامه در داشبورد نمایش داده خواهد شد‌
4. قرعه کشی
شما می‌توانید با هدیه دادن محصولات خود و یا هدایای نقدی مانند کارت هدیه به مخاطبین داشبورد به عنوان حامی قرعه کشی برنامه، به بهترین شکل ممکن به تبلیغ در این برنامه بپردازید که یکی از کم هزینه ترین و پربازده ترین روشهای تبلیغ در این برنامه است.

 

مراسم قرعه کشی کروز کنترل

 

گردهمایی شماره 5 سبقت آزاد و اهدای جوایز به شرکت کنندگان

 

تیزر تبلیغاتی:

ساخت آگهی تبلیغاتی بررسی تخصصی محصولات آپشن، لوازم جانبی و مصرفی خودرو تخصص ماست.

در این تبلیغات پس از تایید محصول شما توسط سبقت آزاد، ما به صورت اختصاصی و با سناریویی گیرا به تبلیغ محصول یا خدمات شما خواهیم پرداخت:

نمونه ویدئو شماره 1

نمونه ویدئو شماره 2

رپورتاژ آگهی در سبقت آزاد:

رپورتاژ آگهی روشی است که در آن متن مطلب شما حداکثر 1500 کلمه جهت معرفی هر چه بهتر محصول وکسب و کار شما در غالب یک متن خبری منتشر می‌شود.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام سبقت آزاد
تبلیغ شما در قالب یک یا چند تصویر و یا ویدیوی کوتاه در صفحه اینستاگرام سبقت آزاد نمایش داده می‌شود.

تلگرام سبقت آزاد

تبلیغ به صورت بنر پیشنهادی با متن و تصویر دلخواه شما برای مدت مشخصی در کانال تلگرام سبقت آزاد نمایش داده خواهد شد.

جهت هماهنگی برای سفارش تبلیغات با شماره 09361980066 و یا ایمیل contact{@}sebghatazad.com تماس بگیرید.