رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو

سبقت آزاد۱۳۹۹/۰۷/۰۱ ۱۷:۱۱:۰۷ 0

شورای رقابت چندی پیش به طور رسمی مخالفت خود را با عرضه خودرو در بورس کالا اعلام کرد. این در شرایطی است که نمایندگان مجلس در طرحی که اخیرا رونمایی شده، فروش خودرو خارج از بورس را جرم خوانده و خودروسازان را ملزم به عرضه مستقیم در بورس کرده است. به این ترتیب شورای رقابت با مخالفت عرضه خودرو در بورس به نوعی بر قیمت‌گذاری دستوری صحه گذاشته حال آنکه مجلس بر آزادسازی و تعیین قیمت با مکانیزم عرضه و تقاضا تاکید دارد. دوئل کشف قیمت به نفع هر دو سمت بازار تمام می‌شود؟

رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودروبه گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد به نقل از دنیای اقتصاد، شورای رقابت چندی پیش به‌طور رسمی مخالفت خود را با عرضه خودرو در بورس کالا اعلام کرد. این در شرایطی است که نمایندگان مجلس در طرحی که اخیرا رونمایی شده، فروش خودرو خارج از بورس را جرم خوانده و خودروسازان را ملزم به عرضه مستقیم در بورس کرده است.
هر چند شورای رقابت نظر خود در مورد فروش خودرو از مسیر بورس را صریحا اعلام کرده اما طرح نمایندگان کمیسیون صنایع ومعادن با ورود به صحن علنی مجلس و همچنین اعلام نظر شورای نگهبان قطعی و اجرایی خواهد شد. بنابراین تا قانونی شدن عرضه خودرو در بورس از مسیر مجلس راه درازی در پیش است. اما آنچه در تفاوت دیدگاه شورای رقابت و مجلس جلب توجه می‌کند، رویکرد این دو به نحوه قیمت‌گذاری خودرو است، به‌طوری‌که شورای رقابت با مخالفت عرضه خودرو در بورس به نوعی بر قیمت‌گذاری دستوری صحه گذاشته حال آنکه مجلس بر آزادسازی و تعیین قیمت با مکانیزم عرضه و تقاضا تاکید دارد.
پیش از این تصور بر این بود که شورای رقابت با توجه به ماهیت این شورا، موافق عرضه مستقیم خودرو در بورس کالا باشد؛ چرا که این نوع عرضه بر پایه رقابت و مکانیزم عرضه و تقاضا بنا شده است. این در شرایطی است که رضا شیوا، رئیس شورای رقابت چندی پیش دلیل مخالفت خود با عرضه مستقیم خودرو در بورس را کمبود عرضه و تقاضای بالا خوانده بود و تاکید کرد که این شورا زمانی مجوز لازم را برای قیمت‌گذاری در بورس صادر می‌کند که استدلال‌های قوی دراین زمینه مطرح شود.
هرچند بسیاری از کارشناسان مخالفت شورای رقابت با قیمت‌گذاری خودرو در بورس را برخلاف ماهیت این شورا، اقدامی غیررقابتی می‌خوانند، با این حال مجلس شورای اسلامی رویکردی متفاوت از شورای رقابت  دارد. شورای رقابت در دولت دهم همزمان با افزایش بی‌رویه قیمت خودرو، تنها مرجع تعیین قیمت محصولات خودروسازان شد. این در حالی است که طی فعالیت ۸ ساله خود نه خودروسازان را از عملکرد خود راضی نگه داشت و نه مشتریان خودروهای داخلی را. این شورا سال گذشته همزمان با درخواست وزارت صمت و همچنین مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه از مقام قیمت‌گذاری خودرو برکنار و ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت، مرجع قیمت‌گذار خودرو شدند.
با این حال شورای مذکور در سال جدید و در شرایطی که به نظر می‌رسید وزارت صمت از قیمت‌گذاری خودرو مستاصل شده بار دیگر وارد حیطه تعیین قیمت این کالا شد. هر چند این شورا بعد از بازگشت دوباره به این حیطه، با اعتماد به نفس بیشتری انحصار قیمت‌گذاری خودرو را به عهده گرفته با این حال التهابات و همچنین آشفتگی در صنعت وبازار خودرو حرف و حدیث‌های زیادی در باب عملکرد شورای یادشده ایجاد کرده است.
در این بین بسیاری از کارشناسان زیان انباشته، ضرر تولید و بی‌انگیزگی خودروسازان در عرضه محصولات خودرویی را متوجه رویکرد شورای رقابت در قیمت‌گذاری دستوری می‌دانند، این در شرایطی است که افزایش فاصله قیمتی کارخانه و بازار که بساط دلالی و واسطه‌‌گری را گسترده و بخش تقاضا را متضرر کرده هم نتیجه اقدامات این شورا در راستای تعیین قیمت خودرو خوانده می‌شود. با تمام این اوصاف شورای یادشده پیشنهاد عرضه مستقیم خودرو در بورس کالا را که شفافیت قیمت‌گذاری و عرضه مستقیم را به‌دنبال دارد، برای صنعت و بازار خودرو مضر می‌داند. دلایل هم مشخص است؛ عدم تناسب میان عرضه و تقاضا.
بر این اساس اگرچه شورای رقابت در مورد قیمت‌گذاری و عرضه خودرو در بورس صراحتا اعلام نظر کرده اما نمایندگان مجلس و پیش‌تر از آن رئیس قوه قضائیه بر این نوع عرضه اصرار دارند. نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن در ماده ۲ طرح تحول صنعت خودرو تاکید کرده‌اند که خودروسازان و شرکت‌های وابسته به خودروسازی، صرفا از طریق عرضه مستقیم در بورس کالا می‌توانند خودروی تولیدی خود را عرضه کنند. در ادامه این ماده تاکید شده که عرضه خودرو توسط این شرکت‌ها در خارج از بورس کالا به هر نحو، جرم بوده و مرتکب اعم از فروشنده و خریدار، هرکدام به مجازات مندرج در تبصره (۱) ماده (۱۸) قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز محکوم می‌شود. آنچه مشخص است نمایندگان مجلس در طرح خود به‌طور مشخص، تحول در صنعت و بازار خودرو را کلید زده‌اند. اگر این طرح رای لازم نمایندگان و تاییدیه شورای نگهبان را به همراه داشته باشد، صنعت خودرو دیگر مرجعی به نام شورای رقابت را در قیمت‌گذاری به خود نخواهد دید.

صدای مخالفان صدای موافقان
نمایندگان مجلس دهم در طرح ساماندهی صنعت خودرو، حضور شورای رقابت بر مسند قیمت‌گذاری را ضروری خوانده بودند، این در شرایطی است که مجلس یازدهم در طرح «تحول صنعت خودرو» اعمال نظام قیمت‌گذاری را ممنوع و بر عرضه مستقیم خودرو در بورس تاکید کرده است.هر چند نمایندگان این دوره از مجلس شورای اسلامی دو وظیفه در حیطه قیمت‌گذاری خودرو برای شورای رقابت تعیین کرده‌اند اما تعیین قیمت صرف را توسط این شورا لغو کرده‌اند.
تعیین قیمت پایه خودرو قبل از ورود به بورس و همچنین محاسبه سود برای خودروساز از مابه‌التفاوت قیمت خودرو فروخته شده در بورس کالا از وظایف تعیین‌شده برای شورای رقابت در طرح جدید مجلس است. با تصویب این طرح قیمت‌گذاری دستوری خودرو به‌طور رسمی لغو می‌شود، چراکه بورس کالا دستورپذیر نیست و جذابیت این نوع عرضه نیز به واسطه ماده ۱۸ قانون توسعه ابزارهای مالی و نهاد‌های مالی است. در این ماده عنوان شده که دولت مکلف است کالاهای پذیرفته شده در بورس کالا را از نظام قیمت‌گذاری خارج کند. این قانون در صورت اجرا می‌تواند یک ابزار قدرتمند برای خودروسازان باشد تا قیمت خودرو را براساس عرضه و تقاضا تعیین کنند.
با این حال در شرایطی که شورای رقابت با توجه به وضعیت کنونی، رقابت در بخش عرضه و تقاضا را به صلاح نمی‌داند و اما مجلس رقابت را برای اصلاح خودروسازان و بازار ضروری می‌داند نظرهای موافق و مخالفی در راستای ورود خودرو به بورس کالا شنیده می‌شود؛ به‌طوری‌که برخی معتقدند قیمت‌گذاری در بورس تنها به نفع خودروساز تمام می‌شود و مصرف‌کنندگان واقعی به‌دلیل عدم تعادل عرضه وتقاضا چندان نفعی از آن نخواهند برد. این در شرایطی است که بسیاری از کارشناسان روی این موضوع اتفاق نظر دارند که عرضه مستقیم در بورس اولا کشف قیمت خودرو را در پی دارد و دوما منجر به حذف دلالی و واسطه‌گری در بازار خواهد شد.
جدا از اظهار نظر رئیس شورای رقابت که بر عدم تعادل عرضه و تقاضا تاکید دارد موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی نیز با ایراد به طرح مجلس تاکید کرده که در حال حاضر عرضه و فروش خودرو از طریق این مکانیزم (بورس) کمک موثری به کاهش قیمت خودرو نمی‌کند، چه بسا اینکه حتی به افزایش قیمت به میزانی بیش از قیمت کنونی بینجامد.این موسسه افزایش کارمزد بورس در هر نوبت خرید را نیز هزینه‌ای تحمیل شده به مشتریان می‌داند.

به‌دنبال تعادل میان عرضه و تقاضا
چرا شورای رقابت با عرضه مستقیم خودرو در بورس مخالف اما نمایندگان مجلس موافق و پیگیر تسریع این روند هستند؟در این ارتباط یک عضو شورای رقابت می‌گوید عرضه خودرو در بورس کالا ایده عملیاتی به نظر نمی‌رسد و چنانچه این مساله اتفاق بیفتد همانند مُسکن عمل کرده و بعد از بروز تبعات منفی مجبور خواهیم بود در آن تجدیدنظر کنیم.
وی ادامه می‌دهد اولین ایرادی که متوجه این ایده است به وضعیت تولید خودرو در کشور بازمی‌گردد.
به عقیده این عضو شورای رقابت عرضه خودرو در بورس کالا در شرایطی که بخش عرضه با موانع متعدد روبه‌رو است نمی‌تواند اتفاق بیفتد زیرا به‌طور معمول کالاهایی در بورس کالا قابلیت عرضه دارند که از تولید بالایی برخوردار باشند و به وفور یافت شوند.
وی ادامه می‌دهد: ایراد بعدی که می‌توان به ورود خودرو به بورس کالا گرفت این است که خودرو یک کالای نهایی است، این در حالی است که به‌طور معمول کالاهایی که از آنها تحت عنوان کالای پایه نام می‌بریم مانند مواد اولیه در بورس کالا عرضه می‌شوند.
چالش سوم که مدنظر این عضو شورای رقابت قرار دارد این است که بخش عمده‌ای از کالاهای عرضه شده در بورس کالا را کالاهایی تشکیل می‌دهند که قابلیت صادراتی دارند و این امکان برای آنها وجود دارد که به نوعی کشف قیمتی در بازارهای جهانی برای آنها اتفاق بیفتد، این در شرایطی است که محصولات تولیدی شرکت‌های خودروساز که قرار است از مسیر بورس کالا عرضه شوند به این دلیل که قابلیت صادراتی ندارند، امکان کشف قیمت جهانی هم برای آنها اتفاق نخواهد افتاد.  اما جواد فلاح مدیر مطالعات اقتصادی شرکت بورس کالای ایران نظر دیگری در ارتباط با عرضه خودرو در بورس کالا دارد.
فلاح به خبرنگار ما می‌گوید در بورس کالا مکانیزم عرضه و تقاضا حاکم است.
این مقام مسوول در بورس کالا ادامه می‌دهد در حال حاضر بخش عرضه به دلایل گوناگون از جمله تحریم‌ها تحت فشار قرار دارد، از طرف دیگر بخش تقاضا نیز به‌دلیل فشار تقاضا برای سرمایه‌گذاری با فشردگی در این بخش روبه‌رو است؛ بنابراین تعادل میان بخش عرضه و تقاضا به دلایل ذکر شده وجود ندارد.
فلاح معتقد است در این شرایط به‌طور معمول بایداجازه افزایش قیمت را داد تا از این طریق تعادل را در بازار ایجاد کنیم.
این کارشناس با اشاره به طرح نمایندگان مجلس برای عرضه خودرو در بورس می‌گوید در این شرایط اگر خودرو در بورس عرضه شود از طریق مکانیزم عرضه و تقاضای حاکم بر بورس این امکان به وجود می‌آید که قیمت‌ها از یک افزایش مبتنی بر نظام یاد شده تبعیت کنند و این اتفاق می‌تواند به بالانس شدن عرضه و تقاضا در بخش خودرو کمک کند.فلاح می‌گوید همچنین این مسیر کمک می‌کند تا فاصله قیمتی میان قیمت پایه که شورای رقابت در اختیار بورس کالا قرار می‌دهد تا قیمت کشف شده در بورس کالا به جای اینکه به‌عنوان رانت در اختیار دارندگان خودرو قرار بگیرد از مسیرهای تعریف شده به بخش‌های نیازمند کشور تزریق شود و این مساله کمک شایانی در بهبود عملکرد آن بخش‌ها ایجاد خواهد کرد.
این مقام مسوول در بورس کالا در ارتباط با نحوه عرضه خودرو در بورس کالا می‌گوید نحوه عرضه خودرو در بورس کالا متفاوت از عرضه سایر کالاهای موجود در این بورس است.
فلاح ادامه می‌دهد: کالاهای حاضر در بورس کالا از مسیر قراردادهای مشتقه به منظور مدیریت ریسک تغییرات قیمتی عرضه می‌شوند این در حالی‌است که برای عرضه خودرو در بورس کالا از مکانیزم مزایده الکترونیک شفاف استفاده می‌کنیم.
این کارشناس می‌گوید در حال حاضر از این مکانیزم برای عرضه آثار هنری که تنها یک عدد در جهان از آنها وجود دارد استفاده می‌شود، بنابراین می‌توان از این مکانیزم برای خودرو که از هر مدل بیش از ۱۰ هزار دستگاه در سال تولید می‌شود، استفاده کرد.فلاح به تجربه موفق عرضه سراتو در بورس کالا در سال‌های گذشته اشاره می‌کند و می‌گوید در سال‌های گذشته با عرضه سراتو توسط خودروسازی سایپا ۵۰۰ میلیارد تومان تامین مالی برای این خودروساز اتفاق افتاد.مدیر مطالعات اقتصادی شرکت بورس کالای ایران می‌گوید همیشه این گونه نیست که کالاهایی که در بورس کالا عرضه شوند، در سایر بورس‌های جهانی نیز موجود باشند.او تصریح می‌کند در برخی مواقع شاهد هستیم کالاهای کاملا بومی در بورس کالای کشوری عرضه می‌شوند که در هیچ بورس دیگری عرضه آن را شاهد نیستیم.
به نظر فلاح عرضه خودرو در بورس کالا می‌تواند تعادل از میان رفته بین عرضه و تقاضا را دوباره ایجاد کند و رانتی را که در حال حاضر در بازار خودرو جا به‌جا می‌شود نظا‌م‌مند کرده و در مسیرهای مورد نیاز از آن استفاده کرد.

 favorite_border 0
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade پر شتاب ترین پیکاپ های دنیا در سال 2020
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade لامبورگینی SC20 مدل 2021، موشک بدون سقف لامبورگینی
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دهم
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade شرکت خودروسازی سانگ‌یانگ باز هم اعلام ورشکستگی کرد
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade سفید، محبوب ترین رنگ خودرو
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade سه سناریوی واردات خودرو
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade خودرو‌های یورو 4 مدل 99، پلاک نمی‌شوند
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade خودرو برقی اپل سال آینده از راه خواهد رسید
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade آئودی بزودی کنترل بنتلی را بدست خواهد گرفت
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade تلاش استون مارتین برای تحولی عظیم
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade بهترین لامپ های خودرو
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشکستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade معرفی انواع ترموستات خودرو همراه با توضیح عملکرد آن ها
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade آموزش شستن کفپوش خودرو
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade لاستیک جدید را روی چرخ عقب بندازیم یا جلو؟
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade از روشن نشدن تارا تا خفن بودن پژو 206
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade احتمال حضور جک A5 زیباترین سدان JAC در ایران
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade مقایسه کیا اپتیما 2017 با رنو تالیسمان 2017
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade فیلم بررسی داچیا لوگان مدل 2021
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade فولکس واگن Touareg R
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade پورشه ماکان اس 2019
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade فیلم مشخصات هامر الکتریکی جدید
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade پر شتاب ترین پیکاپ های دنیا در سال 2020
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade لامبورگینی SC20 مدل 2021، موشک بدون سقف لامبورگینی
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade بوگاتی بولاید معرفی شد، ابرخودرو مسابقه ای 1825 اسب بخاری
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade جنسیس جی وی 70 مدل 2022، رقیب جدید شاسی بلندهای لوکس آلمانی
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade ابرخودرو SSC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade افت شدید معاملات خودرو
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade فیلم بررسی شاسی بلند جنسیس GV70
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade فیلم بررسی فولکس واگن گلف آر مدل 2022 قدرتمند‌ترین گلف تاریخ
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade فیلم بررسی مرسدس بنز میباخ اس کلاس 2021
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade سیتروئن که بود؟
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade وزیر صمت برکنار شد
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade قیمت جدید 2 محصول ایران خودرو اعلام شد - آذر 99
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade برای واردات خودرو گلنار به دلت نمال!
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade فیلم بررسی بوگاتی بولاید 1825 اسب بخاری
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade قیمت سایپا شاهین مشخص شد
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو اعلام شد - پاییز 99
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - آبان 99
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade بازار داغ دلالی
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade وزیر صمت مشخص شد
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade فیلم معرفی بی ام و ix مدل 2022
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade قیمت جدید و قطعی 5 محصول شرکت سایپا - آبان 99
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade وقتی وزیر راه از مسافرکشی با هواپیمای شخصی میگه! + فیلم
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 24 آذر 99
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade اوپل کورسا 2020
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 10 آبان 99
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade آزادسازی قسطی قیمت خودرو
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade شرایط منعطف فروش محصولات کرمان موتور بزودی آغاز می‌شود
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade شریک خودرویی در راه ایران؟
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade معادلات بازار خودرو تغییر کرد
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade زمان جدید طرح قرعه‌کشی محصولات سایپا
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade آزادسازی قیمت 10 خودرو در دستور شورای رقابت
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade رده‌بندی جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade بی ام و جریمه شد
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای مشخص شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade شورای رقابت می‌ماند
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دهم
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade مجوز افزایش 50 درصدی قیمت روغن موتور
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade زمان قرعه کشی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 30 آذر 99
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade قیمت‌گذاری جدید خودروهای کارخانه تا پایان هفته جاری
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade دلیل تولید خودرو با کسری قطعه
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade عرضه خودرو در بورس منتفی شد
grade شرکت خودروسازی سانگ‌یانگ باز هم اعلام ورشکستگی کرد
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade قیمت‌گذاری خودرو این هفته اصلاح می‌شود؟
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade جزییات ممنوعیت تردد خودروها در شب یلدا
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade اما و اگرها درباره طرح مالیات بر خودرو
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade جزئیات جدید از عرضه خودرو در بورس
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade خروج تدریجی دلالان از بازار خودرو
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade محدودیت تردد بین استانی تا آخر آذرماه ادامه دارد
grade سفید، محبوب ترین رنگ خودرو
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade ممنوعیت تردد شبانه خودروها ادامه دارد
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade آغاز تولید انبوه خودرو شاهین سایپا
grade سه سناریوی واردات خودرو
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade آیا در قیمت‌های جدید شرکت سایپا تخلفی رخ داده است؟
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade ثبات در بازار خودرو - 19 آذر
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade تغییر قیمت کارخانه‌ای برخی خودروها تا چند روز دیگر
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade با هدف توسعه فرهنگی دوچرخه‌سواری کمپین دوچرخه‌سوارم آغاز به کار کرد
grade خودروسازان پاسخگوی کیفیت باشند
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade سرمایه‌گذاری تویوتا در خودروهای متصل
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade کرمان موتور در تولید پیشرانه جک J4 خودکفا خواهد شد
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade تشدید آلودگی هوا در کشورهای درحال توسعه با واردات خودروهای دست دوم
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade آغاز ثبت‌نام دوگانه‌سوزکردن مسافربر‌های اینترنتی
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade شروط مجلس برای آزادسازی قیمت خودرو
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade بازی با برگ خودرو در بودجه 1400
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade وزیر صمت، نام محصول جدید ایران‌خودرو را اعلام کرد
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade 18 درصد خودروهای تولیدی ناقص است
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade خودرو‌های یورو 4 مدل 99، پلاک نمی‌شوند
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade ایست منابع ارزی به واردات خودرو
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade قیمت‌گذاری در بازار خودرو سلیقه‌ای شد
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade ضربه نرخ‌گذاری دستوری به جهش تولید خودرو
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade چند دستگی بر سر قیمت خودرو
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade سونامی باتری‌های فرسوده در راه است
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade پارادوکس عرضه در بازار خودرو
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade 152 هزار خودرو در پارکینگ تولید
grade هوندا در مسیر حذف بنزینی‌ها
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade شبهه در عرضه خودرو به بورس
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade رکود ادامه دار در بازار خودرو
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - آذر 99
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade خودرو برقی اپل سال آینده از راه خواهد رسید
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade ترخیص خودروهای دپویی به بن‌بست خورد
grade درباره آزادسازی قیمت خودرو در جلسه سران قوا تصمیمی گرفته نشد
grade خودروهای همکلاس از قیمت گذاری خارج می شوند
grade راه ورود خودرو به بورس، بسته شد
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود
grade نوسازی پل‌های مکانیزه عابران پیاده در تهران
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade 20 هزار خودرو معطل پلاک و شماره‌گذاری
grade موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade سهمیه بنزین دیماه امشب شارژ می‌شود
grade جشنواره دانش‌آموز و ترافیک
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade خودروهای رفع توقیف شده، فعلا امکان ترخیص ندارند
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade آئودی بزودی کنترل بنتلی را بدست خواهد گرفت
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade قرعه‌کشی 8 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade تلاش استون مارتین برای تحولی عظیم
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو