برنده کدام است؟ پیکاپ KMC T8 کرمان‌موتور یا پیکاپ G9 بهمن موتور

برنده کدام است؟ پیکاپ KMC T8 کرمان‌موتور یا پیکاپ G9 بهمن موتور

سبقت آزاد۱۴۰۲/۰۲/۱۲ ۰۰:۲۳:۵۶ 0

در این مطلب قرار است به مقایسه دو پیکاپ چینی این روزهای بازار ایران یعنی جک T8 کرمان خودرو با پیکاپ G9 بهمن موتور خودرو بپردازیم.

پیکاپ G9 توسط شرکت ZX Auto یا ژانگ ژینگ در چین عرضه می‌شود. شرکت ZX AUTO یکی از خودروسازان نسبتا کوچک چین و زیرمجموعه شرکت خودروسازی GAC است که صرفا وانت و شاسی‌بلند تولید می‌کند. این مجموعه در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده و بسیاری از محصولات خود را بر اساس خودروهای تولیدی گروه بایک (BAIC) می‌سازد. این وانت که در کشور چین با عنوان ویشی 1949 (Weishi 1949) تولید می‌شود، با نام‌های ZTE G9 و ترالرد (Terralord) نیز در کشورهای مختلف فروخته می‌شود. شرکت بهمن موتور این پیکاپ را مورد تست دوام قرار داده و قرار است از ابتدای امسال آن را به بازار عرضه نماید. همچنین شرکت کرمان موتور محصول جدید خود را با عنوان پیکاپ جک T8 به بازار ارایه می‌نماید. شرکت خودروسازی چینی JAC تاکنون کراس اوور کوچک شهری جک J3، سدا‌ن‌های  جک J5, جک J4 و کی ام سی J7 و کراس‌اورهای جک S5 و کی ام سی k7 را از طریق شرکت کرمان خودرو در بازار ایران عرضه نموده است. پیکاپ جک T8 در بازار چین با نام جک Shuailing T8 شناخته می‌شود. در این مطلب به مقایسه این دو خودرو می‌پردازیم.

پیکاپ جک T8 کرمان خودرو و  پیکاپ G9 بهمن موتور

طراحی بدنه:
بدنه پیکاپ کی ام سی T8 با ظاهری تهاجمی و عضلانی طراحی گردیده است و طرح چراغ‌های جلو و نمای جانبی آن، چهره آن را شبیه به وانت‌های آمریکایی نموده است. جلوپنجره کرومی، همانند محصولات فورد و دوج بسیار بزرگ طراحی شده است که دارای لوگوی KMC با فونت بزرگ در وسط آن بر روی زه‌های افقی کرومی جلوپنجره قرار گرفته است. چراغ‌های جلو ترکیبی از تکنولوژی هالوژن و LED هستند که با ظاهری خشن و با زاویه مناسبی نسبت به در موتور و جلو پنجره طراحی شده‌اند و در قسمت زیرین چراغ‌ها، لامپ‌های سیستم روشنایی روز (DRL) قرار دارند. چراغ‌های مه‌شکن در زیر سپر و در دو طرف آن در یک قاب کرومی رنگ قرار گرفته‌اند. در قسمت جلوی سپر یک سینی کرومی برای القای حس خودروی شاسی‌بلند تعبیه شده است که به همراه قطعات پلاستیکی قسمت پایینی سپر، حس اسپرت بودن را تداعی می‌نمایند. قطعه مشکی پلاستیکی در دور محفظه چرخ و سرتاسر قسمت زیرین بدنه امتداد یافته است تا ویژگی اسپرت بودن آن را بیشتر نماید. در نمای جانبی، خطوط مستقیم و سطوح صاف باعث ساده شدن طراحی خودرو شده است و خط صافی از قسمت بالای محفظه چرخ از روی گلگیر جلو شروع شده و با عبور از زیر دستگیره درهای جانبی تا قسمت بار و چراغ عقب امتداد یافته است. انحنای محدب قسمت بالای گلگیر جلو باعث شده که این پیکاپ کمی پهن‌تر و عضلانی‌تر به نظر برسد. رکاب زیر درهای جانبی به گونه‎ای طراحی شده که فضای پای راننده و سرنشینان را برای سوار شدن به خودرو فراهم نماید. رینگ‌های 18 اینچی شش پره T8 طراحی اسپرتی دارند. این خودرو در کشور چین در دو نسخه Standard و Long ارایه شده است و نسخه استاندارد به بازار ایران راه پیدا کرده است. بدنه جک T8 دارای طول ۵۳۲۵ میلیمتر، عرض ۱۸۸۰ میلیمتر و ارتفاع ۱۸۳۰ میلیمتر است و فاصله بین محورها جلو و عقب خودرو در نسخه استاندارد ۳۰۹۰ میلیمتر است. در طراحی قسمت عقب با ظاهر ساده‌ای مواجه هستیم و چراغ‌های عقب همانند اکثر وانتها به صورت عمودی در دو طرف محفظه بار قرار گرفته‌اند. چراغ‌های مه‌شکن بر روی سپر عقب تعبیه شده‌اند و پلاک خودرو وسط سپر عقب قرار می‌گیرد. قطعه تزیینی مشکی رنگی با طراحی مثلث شکل در قسمت عقب کابین بر روی محفظه بار قرار دارد. در سمت دیگر وانت غول‌پیکر و زیبای ZX G9 قرار دارد که ظاهر آن ما را به یاد فورد F150 و داج رم 1500 می‌اندازد و تا حد زیادی نمای ماشین‎های آمریکایی را القا می‌کند و نشان می‌دهد که طراحی پیکاپ G9 از وانت‌های مشهور آمریکایی اقتباس شده است. این خودرو با طول ۵3۹۲ میلیمتر، عرض ۲۰۴۵ میلیمتر و ارتفاع ۱۹65 میلیمتر، دارای فاصله ۳۵۱۳ میلیمتری بین محورهای جلو و عقب است که آن را به یکی از بزرگ‌ترین خودروهای مونتاژ ایران تبدیل نموده است. نمای جلوی خودرو ترکیبی از چراغ‌های فورد و جلوپنجره دوج رم دارد. حالت صاف و عمودی در نمای روبروی خودرو، حس تهاجمی و قدرت را برای G9 تداعی می‌کند. مجموعه جلوپنجره و سپر جلو ارتفاع زیادی دارند و چراغ‌های مه‌شکن در زیر سپر و در یک قطعه کرومی رنگ جدا از سپر جلو قرار گرفته‌اند که در زیر این قطعه یک دریچه باریک ورود هوا تعبیه شده است.

پیکاپ جک T8 کرمان خودرو و  پیکاپ G9 بهمن موتور

چراغ‌های هالوژن جلو دارای طراحی بزرگی هستند که در دو طرف جلوپنجره بزرگ و پهن آن قرار گرفته‌اند و چراغ‌های روشنایی روز یا دیلایت G9 با طرح منحصر به فردی طراحی شده‌اند که به صورت سه نوار افقی نورانی در بالای یک مستطیل نورانی قرار می‌گیرند. ارتفاع زیاد سپر جلو به همراه قطعات کرومی قسمت پایین سپر، حس تهاجمی یک خودروی آفرود و اسپرت را تداعی می‌کند. گلگیر جلو با طرح عضلانی، این حس تهاجمی بودن خودرو را تقویت نموده است. قطعه مشکی پلاستیکی دور محفظه چرخ با رینگ‌های دو رنگ 18 اینچی با رکاب مشکی زیر درهای جانبی، ویژگی آفرود خودرو را بهبود بخشیده‌اند. در نمای جانبی همانند اکثر وانت‌های چینی، طراحی آن از تویوتا هایلوکس اقتباس شده است و سطوح مستقیم و صاف درها و ساید بدنه، موجب سادگی طرح جانبی خودرو شده است. خطی از بالای چراغ جلو شروع شده و با عبور از زیر دستگیره درهای جانبی تا قسمت بار و چراغ عقب امتداد می‌یابد. خط منحنی بالای گلگیر جلو و طرح عضلانی آن باعث شده تا پیکاپ G9 کمی پهن‌تر به نظر برسد. رکاب زیر درهای جانبی فضای کافی برای پای سرنشینان جهت سوار شدن به خودرو فراهم نموده است. برجستگی در موتور و گلگیرها، شبیه به دوج رم است و دو دریچه هواکش پلاستیکی مشکی رنگ برای ایجاد حس آفرود بر روی گلگیرهای جلو قرار گرفته‌اند. حفاظ مخصوص قسمت بار و رینگ‌های دو رنگ سیاه‌ و نقره‌ای، نمای اسپرت و جوان‌پسندی به خودرو داده است. ارتفاع بلند خودرو که تقریبا حدود ۲ متر است، جلوه‌ای قدرتمند به خودرو بخشیده است. در نمای پشت G9 تفاوت خاصی با سایر وانت‌های دنیا دیده نمی‌شود و یک دستگیره ورود به قسمت بار و گیره‌های مخصوص طناب‌کشی در طرفین محفظه بار تعبیه شده اند. در دو سوی سپر عقب هم لبه‌هایی پلکانی شکل برای قرار دادن پا و بالا رفتن از محفظه بار در نظر گرفته شده‎اند. وانت G9 از نظر طول و عرض و ارتفاع، ابعاد بزرگتری از T8 دارد و سقف آن خدود 13 سانتیمتر بالاتر است.
  
طراحی داخلی:
کابین جک T8 نسبتا ساده طراحی شده است، ولی علیرغم سادگی تریم و داشبورد، با طرح متناسب و زیبایی مواجه هستیم. تریم آن در قسمت داشبورد، کنسول وسط و رودری‌ها با سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و کرومی تعبیه شده که زیبایی خاصی به کابین داده است. در وسط داشبورد یک صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی با سیستم Android برای ارایه اطلاعات فنی به راننده تعبیه شده است و در حقیقت سیستم اطلاعات و سرگرمی (Infotainment)، سیستم صوتی و تصویری و سیستم ناوبری GPS این خودرو محسوب می‌شود. در زیر صفحه نمایش، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک خودرو قرار دارد و در محل اتصال داشبورد با کنسول وسط، یک محفظه برای قرار دادن وسایلی مانند گوشی تلفن همراه تعبیه شده است. دریچه‌های خروجی سیستم تهویه مطبوع در بالای صفحه نمایش با طرح باریک و کشیده به صورت افقی قرار گرفته‌اند. دریچه‌های تهویه کناره‌های داشبورد با اندازه بزرگ‌تری تعبیه شده‌اند که زه نقره‌ای رنگی از پایین آنها تا وسط داشبورد ادامه پیدا کرده است. روکش چرمی صندلی‌ها به رنگ قهوه‌ای و متناسب با قطعه اصلی داشبورد انتخاب شده است. غربیلک فرمان دارای دکمه‌های کنترلی سیستم صوتی و کروزکنترل است و در سمت راست غربیلک فرمان، استارت دکمه‌ای قرار دارد. در انتهای کنسول وسط، یک محفظه برای قرار دادن وسایل وجود دارد که درپوش چرمی آن به عنوان زیرآرنجی استفاده می‌شود. فضای شانه‌ها، سر و پاها در ردیف‌های جلو و عقب مناسب است و با توجه به ابعاد بزرگ خودرو و فاصله 3 متری بین محورهای جلو و عقب، فضای کافی برای سرنشینان وجود دارد. در سال گذشته خودروی جک T8 در قسمت تکنولوژی اتصال و سیستم‌های اینترنتی هوشمند، رتبه اول را در بین وانت‎های کشور چین کسب نمود. جک T8 خودرویی نسبتا مجهز است و تجهیزات ایمنی نظیر کروزکنترل، سیستم کنترل کشش (TC)، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC)، کنترل ایستایی در سربالایی (HSA)، ترمز کمکی (BA)، سیستم راداری هشدار خروج از خطوط (LDWS)، دوربین دید عقب (RVC)، دوربین360 درجه و سنسورهای پارک، امکاناتی هستند که خودرویی ایمن را فراهم کرده‌اند. همچنین سیستم‌های رفاهی نظیر سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای (Keyless)، آینه‌های جانبی برقی، سنسور نور چراغ‌های جلو، کامپیوتر سفری، نمایش فشار باد لاستیک‌ها (TPMS)، دوربین ضبط تصاویر جلوی خودرو، تریم چرم صندلی‌ها و کنسول وسط، سیستم صوتی مناسب به همراه صفحه نمایش 8 اینچی و شش بلندگو، پنجره‌های برقی و سیستم ضدسرقت ایموبیلایزر در این وانت به صورت استاندارد تعبیه شده‌اند.

پیکاپ جک T8 کرمان خودرو و  پیکاپ G9 بهمن موتور

با ورود به کابین G9 فضای بسیار جادار و عریضی را می‌بینیم. طراحی کابین پیکاپ G9 مانند وانت‌های آمریکایی صورت گرفته است و داشبورد مرتفع آن با دریچه‌های عمودی تهویه مطبوع و صفحه نمایش بزرگ لمسی همانند خودروی فورد F150 طراحی شده است. وانت G9 بر خلاف جک T8 که داشبوردی باریک دارد، دارای یک داشبورد پهن و مرتفع است که وسط آن توسط یک صفحه نمایش بزرگ 10 اینچی با دو دریچه هوای عمودی در دو طرف آن پر شده است. پنل راننده دیجیتال 12 اینچی TFT در پشت فرمان، صفحه بزرگ اطلاعات و سرگرمی (Infotainment) و غربیلک فرمان با دکمه‌های کنترلی فراوان، وانتG9 را جذاب‌تر از رقبای حاضر در ایران نشان می‌دهد. در زیر صفحه نمایش، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک خودرو قرار دارد و در انتهای کنسول وسط یک محفظه برای وسایل کوچک در نظر گرفته شده است که درپوش آن به عنوان زیرآرنجی کاربرد دارد. دریچه‌های خروجی سیستم تهویه مطبوع در طرفین صفحه نمایش با طرح عمودی قرار گرفته‌اند و دریچه‌های تهویه کناره‌های داشبورد با همان طرح عمودی و با اندازه کوچک‌تر تعبیه شده‌اند. صندلی‎ها با روکش چرمی، تنظیم برقی و گرم‌کن در نظر گرفته شده‌اند و فاصله بین صندلیها توسط یک کنسول اشغال شده است. کنسول وسط G9 از T8 پهن‌تر و عریض‌تر است و بر روی آن، دسته دنده، جالیوانی و کلید ترمز دستی برقی همراه با کلید چرخشی انتخاب حالت‌های رانندگی قرار دارد. داشبورد خودرو علیرغم کاربرد پلاستیک ارزان‌قیمت، زیبا و هماهنگ به نظر می‌رسد و چیدمان داشبورد، به وضوح از وانت‌های مشهور فورد الهام گرفته است. رنگ غالب تریم، مشکی است و صندلی‌های پهن و راحت جلوی خودرو فضای مناسبی را فراهم می‌کنند و در ردیف عقب هم دو سرنشین قدبلند، به راحتی فضای مناسبی برای زانو و بالای سر دارند. به دلیل ابعاد بزرگ در موتور و طراحی محدب آن، دید جلوی خودرو بدون دوربین‌ جلو کمی محدود خواهد بود. در این خودرو امکانات رفاهی و تجهیزات ایمنی مناسبی از قبیل صفحه نمایش ۱۰ اینچی لمسی سیستم اطلاعات و سرگرمی، پانل راننده دیجیتال ۱۲ اینچی TFT در پشت فرمان، دوربین ضبط وقایع (CAR DVR)، استارت دکمه‌ای و ورود بدون کلید، سیستم تهویه مطبوع  اتوماتیک با دریچه ردیف عقب، صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی در 6 جهت، گرم‌کن صندلی‌های جلو، آینه‌های جانبی تاشوی برقی به همراه گرم‌کن، ترمز پارک برقی (EPB)، پرده عقب، 4 ایربگ سرنشینان جلو و جانبی، سیستم ABS با توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، کنترل پایداری الکترونیکی (ESC)، سیستم کنترل کشش (TCS)، سیستم ترمز کمکی (BAS)، سیستم هشدار برخورد از جلو (FCW)، سیستم کنترل حرکت بین خطوط (LDWS)، سیستم کمکی کنترل حرکت در سربالایی (HSA)، سیستم کنترل خودرو در شیب (HAC)، قفل دیفرانسیل برقی (e Diff-Lock)، کروزکنترل هوشمند تطبیقی (ACC) با ترمز خودکار (EBA)، سیستم کنترل فشار باد لاستیک‌ها (TPMS)، انتخاب حالت رانندگی (اسپرت، اقتصادی و نرمال)، سیستم روشنایی اتوماتیک با چراغ بدرقه، برف ‌پاک‌کن خودکار، دوربین ۳۶۰ درجه و شارژ بی‌سیم تلفن همراه به صورت استاندارد تعبیه شده‌اند. فرمان خودرو هم از جنس مناسب برخوردار است و دکمه های کنترلی فراوانی روی آن قرار دارد. پیکاپ بهمن موتور، مجهزترین پیکاپ بازار ایران است.
  
مشخصات فنی:
پیکاپ جک T8 دارای یک پیشرانه ۲ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ با خنک‌کننده داخلی و توربوشارژر هندسه متغیر الکتریکی (EVGT) است که قدرت 188 اسب بخار و حداکثر گشتاور 290 نیوتن متر را برای خودرو فراهم می‌نماید. گشتاور موتور توسط یک گیربکس ۶ سرعته دستی به هر چهار چرخ خودرو منتقل می‌شود که امکان انتخاب انتقال قدرت در حالت‌های 2H، 4H و 4L میسر است. این خودرو فعلا در بازار ایران با جعبه دنده اتوماتیک عرضه نمی‌شود. وانت T8 دارای باک 76 لیتری است و استاندارد آلایندگی پیشرانه آن یورو 5 است. سیستم تعلیق در جلو از نوع جناغی دوبل بوده و در عقب از نوع مولتی لینک است. این خودرو توانایی حمل 900 کیلوگرم بار را دارد و با توجه به این که سیستم تعلیق جلو و عقب کاملا مستقل و براساس الگوی خودروهای شاسی بلند روز دنیا طراحی شده است، می‌توان از T8 خواص سواری آفرود، هندلینگ مناسب و رانندگی نرمی را انتظار داشت. با توجه به سیستم چهارچرخ متحرک و دنده کمکی در این وانت، در شرایط آفرود نیز عملکرد مناسبی را از این خودرو توقع داریم.

پیکاپ جک T8 کرمان خودرو و  پیکاپ G9 بهمن موتور

این خودرو در حالت تک دیفرانسیل، روی دیقرانسیل عقب متحرک است و دارای دو دیفرانسیل سبک، دنده کمک دیفرانسیل سنگین و سیستم قفل دیفرانسیل عقب است. سیستم ترمز ABS در هر چهار چرخ به صورت دیسکی است. در بازار چین پیکاپ ZX G9 به یک پیشرانه 2.3 لیتری توربودیزل با قدرت 163 اسب‌بخار و گشتاور 380 نیوتن‌متر مجهز شده که محصول شرکت رنو-نیسان است و مشابه موتور نصب شده در وانت نیسان Navara است. توان موتور توسط یک گیربکس شش سرعته دستی به چهارچرخ منتقل می‌شود و حداکثر سرعت آن 150 کیلومتر در ساعت است. یک پیشرانه دیگر بنزین¬‌سوز 2 لیتری توربوشارژ TGDI نیز با قدرت 197 اسب ‌بخار و گشتاور 360 نیوتن‌متر برای این وانت در نظر گرفته شده است که با یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک ZF همراه می‌شود. حداکثر سرعت در این مدل به 170 کیلومتر برساعت افزایش می‌یابد. نسخه پایه این مدل به صورت دیفرانسیل عقب عرضه شده است، اما با پرداخت مبلغ اضافه می‌توان سامانه چهارچرخ را نیز سفارش داد. مدل ارایه شده در بازار ایران با همین موتور 2.0 لیتری توربو در دسترس مشتریان خواهد بود. نکته مثبت این خودرو این است که مجهز به قفل دیفرانسیل الکترونیکی است و علاوه بر سیستم چهار چرخ یا دو دیفرانسیل، محورهای جلو و عقب با فنربندی مناسب آفرود توسط آلیاژ آلومینیوم و منیزیم تقویت شده است. سیستم تعلیق در جلو از نوع جناغی دوبل بوده و در عقب از نوع مولتی لینک است. سیستم ترمز در جلو و عقب از نوع دیسکی است. سیستم تعلیق مناسب و ارتفاع زیاد کف خودرو از سطح زمین در این پیکاپ، نشان دهنده یک پیکاپ مناسب آفرود است.
  
وضعیت بازار و قیمت:
با توجه به ابعاد بدنه جک T8 و ظاهر مناسبی که این پیکاپ دارد، به نظر می‌رسد که بتواند مشتریان را از نظر ظاهری و مشخصات فنی متقاعد کند. شرکت کرمان موتور امیدوار است وانت T8 به دلیل برخورداری از قابلیت دو دیفرانسیل، دنده کمکی سنگین، قابلیت‌های آفرود و سطح امکانات رفاهی و ایمنی، بازار موفقی در ایران داشته باشد. قیمت جک T8 در بازار جهانی بین 17 تا 19 هزار دلار است که علاوه بر چین در بازار فیلیپین و نیوزیلند نیز عرضه می‎شود. جالب است بدانید که قیمت دلاری پیکاپ G9 رقم قابل توجهی است و از لحاظ قیمت دلاری هم یکی از گران‌ترین وانت‌های مونتاژی در ایران است. پیکاپ G9 در بازار چین از ۲1 هزار تا ۳۲ هزار دلار قیمت دارد که با وجود محدودیت قیمت واردات خودرو، احتمالا یکی از گران‌ترین نمونه‌های چینی در بازار ایران خواهد بود. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که قیمت شرکتی حدود ۲ میلیارد تومان برای این پیکاپ غول‌پیکر تعیین شود. در نمونه‌های فول‌آپشن کشور چین، قیمت از این هم بالاتر می‌رود که به دلیل محدودیت قیمت واردات در بازار ایران، قطعا شاهد مدل‌های فول‌آپشن آن نخواهیم بود. احتمالا قیمت نهایی G9 بهمن موتور در بازار آزاد حدود 2.3 تا 2.8 میلیارد تومان خواهد بود. ولی وانت KMC T8 کرمان موتور که دارای جثه کوچک‌تری از G9 است با قیمت مناسب‌تر و امکاناتی قابل‌قبول ارایه می‌شود. پیکاپ دوکابین کرمان موتور، یک وانت دو دیفرانسیل است که فعلا با گیربکس دستی و قیمت شرکتی حدود 1.5 میلیارد تومان ارایه می‌شود که در بازار آزاد 1.9 تا 2.1 میلیارد تومان قیمت دارد. این دو وانت در بازار ایران دارای رقیبانی جدی مانند پیکاپ دانگ فنگ ریچ پارس خودرو، وانت پادار پلاس زامیاد، آمیکو آسنا، دایون V5، فوتون تونلند ایران خودرو، وانت کاپرا ۲ وJMC  تایگر هستند.

 favorite_border 4
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade رقابت کیفیت سواری در ۴ مدل از بنز، هوندا، مینی و هیوندای
grade برنده کدام است؟ پیکاپ KMC T8 کرمان‌موتور یا پیکاپ G9 بهمن موتور
grade پشت پرده کاهش قیمت محصولات خودروسازان خصوصی
grade معرفی تیگو 8 پرو e پلاس پلاگین هیبرید محصول جدید مدیران خودرو
grade کامل‌ترین بررسی سایپا شاهین
grade پشت صحنه: دردسرهای خبرنگاران سبقت آزاد در نمایشگاه خودرو
grade بررسی تمام عیار فونیکس تیگو 7 پرو و تیگو ۷ پرو مکس
grade تحقق رویای نفس کشیدن در هوای پاک فونیکس در آستانه تحولی بزرگ در صنعت خودرو
grade تماس تصویری برای تکذیب مخالفت واردات خودروی دست دوم
grade بررسی لاماری ایما از شرکت آرین موتور پارس
grade مشخصات و تفاوت تارا دنده اتوماتیک و تارا دنده دستی
grade بررسی فونیکس FX مدیران خودرو یا چری اومودا 5
grade بررسی کی ام اسی k7 کرمان موتور يا JAC Jiayue X7
grade دعوا بر سر اعلام قیمت جدید خودروها
grade بررسی فاو بستیون T77 پرو بهمن موتور
grade بررسی سانگ‌یانگ تورس شاسی‌بلند نورا موتور
grade قیمت فورس 12 تن و امپاور 19 تن اعلام شد
grade صحبت دوستانه مسئول گرانی خودرو با خبرنگار سبقت آزاد!!
grade معضل جای پارک یا فقر فرهنگ رانندگی؟
grade شرایط فروش نقدی کی‌ام‌سی T8 اعلام شد
grade اکسید، فلسفه‌ای جدید در طراحی خودرو
grade چه محصولاتی از سایپا در سامانه یکپارچه عرضه می‌شوند؟ + جدول قیمت
grade نسل چهارم آریزو 5 در راه بازار ایران
grade آریزو 5 جدید اسپرت رسما توسط ام‌وی‌ام رونمایی شد
grade اطلاعیه شرکت کرمان موتور در خصوص شرایط فروش و قیمت گذاری محصولات شرکت
grade سیستم الکترونیکی هیوندای سانتافه و توسان خود را رایگان به روز کنید
grade ‏مروری بر تاریخچه خودروهای برقی و گام های فونیکس
grade سورن پلاس بخریم یا پژو پارس اتوماتیک؟
grade شرایط فروش سایپا شاهین ویژه منتخبین سامانه یکپارچه + جدول قیمت اردیبهشت 1402
grade شورای رقابت با خودروسازان خصوصی چه کرد؟
grade اطلاعیه وزارت صمت برای متقاضیان طرح خودروهای فرسوده
grade ایکس 22 پرو دنده‌ای و آریزو 5 نیو اسپرت به سبد محصولات مدیران اضافه شدند + قیمت
grade آغاز ثبت 5 اولویت خودرویی از فردا در سامانه یکپارچه
grade تجهیز خدمات پس از فروش لاماری به 32 سرویس سیار
grade فروش پیکاپ کی ام سی T8 از شنبه + قیمت جدید
grade تکنولوژی چری مورد تحسین رسانه‌های جهان
grade رهایی از انحصار صنعت خودرو با نابودی بخش خصوصی/ 100 هزار شغل خودروسازان خصوصی در خطر نابودی
grade لاماری ایما با قیمت قطعی پا به طرح سامانه فروش یکپارچه گذاشت
grade غروب آفتاب در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب
grade بحران در شهر آفتاب علت تاخیر در برگزاری نمایشگاه خودرو تهران!
grade مدیر فروش خودروهای تجاری گروه بهمن: آخرین فروش محصولات تجاری بهمن در بورس کالا رضایت بخش بود
grade گروه صنعتی ماموت در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز
grade اسنا در قامت یک شرکت دانش بنیان ظاهر شد
grade کامیون فورس 12 تن بهمن دیزل
grade فونیکس به دنبال آغاز مسیری جدید و سفری تازه
grade احتمال خروج نمایشگاه خودرو بعد از نمایشگاه‌های کتاب و نفت از شهر آفتاب
grade معرفی 10 مورد از بهترین فیلم‌ های ماشینی جهان
grade فونیکس و تحول اجتماعی، از ایده تا اجرا شروع تغییر بزرگ از تحول اندیشه
grade نرخ جرایم رانندگی افزایش می‌یابد؟
grade زمان عرضه کامیون کشنده و کمپرسی سیبا موتور در بورس کالا مشخص شد
grade طرح ویژه خودروهای تجاری گروه بهمن در بهار 1401
grade مسابقات آزاد تنیس ام‌وی‌ام کاپ برگزار می‌شود
grade روح جاری فونیکس در شهرهای مختلف کشور
grade عدم حضور خودروسازان در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب با شرایط اعلام شده
grade اطلاعیه شرکت کرمان موتور در خصوص شرایط فروش و قیمت گذاری محصولات شرکت
grade بازدید از مگا کارخانه و آزمایشگاه‌های پیشرفته چری؛ تکنولوژی چری مورد تحسین رسانه‌های جهانp
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade اولین تجربه رانندگی با جنسیس G90 مدل 2023
grade نیم نگاه به جک J7 کرمان موتور + فیلم
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade روشن کردن خودرو با جامپ استارتر وقتی باتری ماشین خوابیده
grade جک J7 محصول جدید کرمان موتور با لوگوی جدید رونمایی شد + قیمت
grade مزایای فرمان برقی نسبت به فرمان هیدرولیک +فیلم
grade اشکودا کوشاک 2022 امپراطوری دورگه از اروپا و آسیا
grade مزایا و معایب عرضه خودرو در بورس کالا
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade چانگان یونی تی سایپا چه مشخصاتی خواهد داشت + فیلم
grade استون مارتین والهالا مدل 2022
grade آموزش خرید دیگنیتی و فیدلیتی از طریق بورس کالا
grade هوآوی غول تکنولوژی‌ چین با همکاری شرکت جک موتورز خودروساز می‌شود؟
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade رادارهای برخورد جلو: با آسودگی پلک بزن!
grade تا چه زمان بعد از فروش خودرو، پلاک به اسم شخص فعال است؟
grade مشخصات جک J7 مدل 2021 محصول احتمالی کرمان موتور
grade سرویس ویژه VIP پارکینگ برای خودروهای تیگو 8 پرو و تیگو 8 پرو مکس
grade آغاز به کار طرح امداد نوروزی کرمان موتور با عنوان "نوروز همراه شما"
grade فونیکس: دوست‌دار محیط زیست
grade مستند گاندوهای نستوه جاده‌های محجور
grade صکادرات؛ آموزش روشن کردن ماشین به‌ترتیب
grade فیلم تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ
grade فیلم تست و بررسی ریسپکت پرایم بهمن موتور
grade آموزش خرید لاماری ایما در بورس کالا
grade  5 وسیله ضروری برای تکمیل تجهیزات تعمیرگاهی شما
grade نحوه عملکرد سیستم ترمز اضطراری خودکار (AEB)
grade دست انداز چه آسیبی به خودرو می‌زند؟ + فیلم
grade بررسی هیوندای الانترا N 2022 و مقایسه آن با هوندا سیویک و فولکس واگن جتا
grade اتوشناس خلاق در خدمات خودرویی
grade سانتافه ایرانی، 600 میلیون تومان! خودروی ریرا چه مشخصاتی دارد؟
grade معاینه فنی برتر چیست و چگونه آن را دریافت کنیم؟
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade المپیاد فنی سراسری نمایندگان خدمات پس از فروش کرمان موتور برگزار خواهد شد
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade نسخه ارتقاء یافته خودروی جی 4 با امکانات بیشتر روانه بازار می شود
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade لیموزین الکتریکی چینی
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade مقایسه دنا پلاس توربو اتوماتیک با شاهین G توربو
grade کروز کنترل هوشمند: پدال‌ها را به من بسپار!
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro در نمایشگاه خودروی کرمان
grade دلالی جدید خودرو به سبک بورس کالا
grade ٖکدام شاسی‌بلند لوکس دو دیفرانسیل را بخریم؟ لئو MX8 یا تیگو 8 پرومکس
grade جک J7 کرمان موتور بخریم یا آریزو 6 پرو مدیران خودرو؟
grade رونمایی از فونیکس FX مدیران خودرو در 3 تیپ
grade رقابت کیفیت سواری در ۴ مدل از بنز، هوندا، مینی و هیوندای
grade شش دلیل برای خرید فونیکس اف ایکس
grade سرنوشت خودروسازی لیفان جهانی شدن است یا باقی ماندن در ایران؟
grade مقایسه سورن پلاس و رانا پلاس، تب داغ پلاس‌سازی!
grade برنده کدام است؟ پیکاپ KMC T8 کرمان‌موتور یا پیکاپ G9 بهمن موتور
grade خودروهای جک و kmc کرمان موتور چگونه تولید می‌شوند؟
grade خرید خودرو در بورس مشروط شد
grade دنا پلاس اتوماتیک یا تارا اتوماتیک ؛ مقایسه طراحی، مشخصات و امکانات
grade قرمز رنگ بعدی لاماری در خیابان‌ها خواهد بود
grade چانگان CS35 پلاس سایپا چه مشخصاتی دارد؟
grade گزارشی خودمانی از تحویل اولین سری خودروهای لاماری ایما
grade طرح فروش هایما 8S در بورس اعلام شد + قیمت پایه
grade آیا جک JS5 خودروی بعدی کرمان موتور است؟ + فیلم
grade فیلم صفر تا صد خط تولید کشنده شک موتو x5000
grade پشت پرده کاهش قیمت محصولات خودروسازان خصوصی
grade نگاه کلی به فیدلیتی، ریسپکت، پیکاپ G9 و سایر محصولات گروه بهمن
grade اسکای ول اولین شاسی بلند برقی ایران محصول مشترک کرمان موتور و مپنا
grade معرفی تیگو 8 پرو e پلاس پلاگین هیبرید محصول جدید مدیران خودرو
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade بررسی پیکاپ تاگا H محصول پادرا دیزل
grade کامل‌ترین بررسی سایپا شاهین
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade بازدید از شرکت قوای محرکه کرمان خودرو
grade ام‌وی‌ام ایکس 22 پروMT؛ شروع ماجراجویی با ریتم جوانی
grade بررسی ام‌وی‌ام x55 پرو یا چری تیگو ۴ پرو
grade شاهین اتوماتیک CVT معرفی شد
grade عرضه لاماری ایما به رنگ سبز و 3 رنگ دیگر در اسفند ماه 1401
grade تیگارد x35 سانیار موتور پلاک شد تا به خیابان پا بگذارد + شرایط فروش
grade چانگان یونیتی (Uni-T) وارداتی سایپا چه مشخصاتی دارد؟
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade فیلم نحوه عملکرد و استفاده سیستم از اتوهلد
grade مقایسه هوندا CR-V هیبریدی و تویوتا RAV4 هیبریدی 2023
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade رانندگی با فیدلیتی XB1 شما را به اوج می‌رساند 
grade پشت صحنه: دردسرهای خبرنگاران سبقت آزاد در نمایشگاه خودرو
grade بررسی تمام عیار فونیکس تیگو 7 پرو و تیگو ۷ پرو مکس
grade رونمایی از شاسی بلند دو دیفرانسیل ایستا موتور
grade صفر تا صد بازدید از خط تولید خودروسازان بم
grade تحقق رویای نفس کشیدن در هوای پاک فونیکس در آستانه تحولی بزرگ در صنعت خودرو
grade تماس تصویری برای تکذیب مخالفت واردات خودروی دست دوم
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade بازدید سفیر کره جنوبی از غرفه کرمان موتور و ابراز امیدواری برای بازگشت هیوندای
grade بررسی لاماری ایما از شرکت آرین موتور پارس
grade آغاز دومین مرحله ثبت نام لاماری ایما از شنبه
grade بازدید از سالن پرس شاپ قطعات بدنه کرمان موتور
grade ارزان‌ترین خودروهای سال 2022 در بازار جهانی
grade نحوه استفاده از پارک اتوماتیک خودرو
grade مشتریان اولین سری کشنده‌های x5000 شرکت آرین دیزل پایا را تحویل گرفتند
grade آغاز عرضه کامیونت های جک توسط آرین دیزل از ۲۳ اسفندماه
grade مشکل عجیب خودروی تیبا؛ فروخته می‌شود، اما پلاک نمی‌شود
grade نسل چهارم نیسان X-Trail مدل 2023
grade مشخصات و تفاوت تارا دنده اتوماتیک و تارا دنده دستی
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade فیلم پیکاپ‌های KMC T8 جدید تجهیز شده ناوگان امداد خودرو کرمان
grade فایل لو رفته در خصوص تصمیم‌گیری خرید خودرو وارداتی
grade هیوندای موفاسا شاسی بلند دردسرساز کره‌ای در ایران
grade بررسی فونیکس FX مدیران خودرو یا چری اومودا 5
grade توسعه همکاری بهمن موتور و دانگ فنگ سوکون
grade بررسی کی ام اسی k7 کرمان موتور يا JAC Jiayue X7
grade سایپا: شاهین پلاس می آید
grade دعوا بر سر اعلام قیمت جدید خودروها
grade G9 مدرن‌ترین خودروی تولید داخل کشور با گیربکس ZF
grade آغاز فروش فوق العاده کرمان موتور از 11 اردیبهشت ماه
grade جک j4 اولین محصول بومی تمام برقی کرمان موتور به بازار می آید
grade بررسی فاو بستیون T77 پرو بهمن موتور
grade مینی ون فردا سوبا M4 چه مشخصاتی دارد؟
grade بررسی سانگ‌یانگ تورس شاسی‌بلند نورا موتور
grade فروش اقساطی KMC T8 تیر 1401
grade تانا نام ایرانیزه شده کراس اوور کایی X3 پرو چین ایران‌خودرو با زیرساخت چری
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade آغاز اولین طرح فروش نقدی و اقساطی KMC J7 کرمان موتور
grade قیمت فورس 12 تن و امپاور 19 تن اعلام شد
grade صحبت دوستانه مسئول گرانی خودرو با خبرنگار سبقت آزاد!!
grade ایران خودرو ری را ، اولین شاسی بلند ملی معرفی شد
grade بررسی هوندای سوناتا ۲۰۲۴ : یک فیس‌لیفت تمام عیار
grade دعوای ایران خودرو و وزارت صمت بر سر قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه|توپ در زمین یک شرکت ناشناس
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade بازدید استاندار کرمان از کارخانه کرمان موتور
grade معضل جای پارک یا فقر فرهنگ رانندگی؟
grade افزایش بی‌سابقه نرخ عوارض آزاد راه‌ها تا 101 درصد+ جدول
grade برنامه ایران خودرو برای افزایش تولید و عرضه هایما
grade قیمت قطعی شکموتو ایکس 5000 آرین دیزل اعلام شد
grade معرفی عظیم‌ ترین کامیون‌ های جهان
grade افتتاح دو کارخانه قطعه سازی با حضور مدیرعامل قوای محرکه کرمان خودرو
grade تخصیص خودرو به منتخبان فهرست ذخیره برای اولین بار
grade کرمان موتور از پلتفرم اختصاصی PS1 در نمایشگاه تحول صنعت خودرو رونمایی می‌کند
grade تسلا دیگر پرفروش‌ترین خودروساز الکتریکی جهان نیست
grade مدیران خودرو با تجارت شتاب گرفت
grade به بهانه خبر وزیر صمت درباره واردات خودروی 10 هزار دلاری با گزینه های چینی و بین المللی آشنا شوید
grade برخی خودروسازان از سیستم قرعه کشی خارج شدند
grade ارتقای کیفی 59 قطعه از محصولات ایران خودرو
grade مرحله‌ی سوم «فروش خودرو» در سامانه جامع یکپارچه خودرو به زودی برگزار می‌شود
grade همکاری باشگاه مشتریان کرمان موتور و بیمه سامان برای صدور بیمه پیمایشی
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade تغییرات قیمتی بازار خودرو در هفته‌ای که گذشت
grade تولید خودروی لادا بدون تجهیزات ایمنی در روسیه به دلیل تحریم‌
grade بازدید مدیرعامل بانک تجارت از شرکت کرمان موتور
grade شرایط فروش نقدی کی‌ام‌سی T8 اعلام شد
grade خودروی ملی بر پایه پلتفورم PS1 کرمان موتور و مپنا در ونزوئلا
grade پذیره‌نویسی اوراق مرابحه «کرمان» در همان روز اول به پایان رسید
grade اکسید، فلسفه‌ای جدید در طراحی خودرو
grade باشگاه مشتریان کرمان موتور پنج ساله شد
grade آماده باش امدادخودرو کرمان موتور به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی
grade قیمت جدید کارخانه ای خودروها اعلام شد
grade خودروهای ناقص سایت مرکزی ایران خودرو صفر شد
grade جزئیات تولید خودروی مشترک ایران، روس و ترکیه | خط تولید این خودرو در کدام کشور فعال می‌شود؟
grade ناوگان حمل و نقل عمومی نفس ندارد
grade خودروی 10 هزار دلاری سیتروئن و رکورد فروش 17 دقیقه ای
grade ماجرای واردات خودرو به کجا رسید؟
grade واردات خودرو نهایی شده است
grade نمایش توانمندی‌های ایران خودرو و 21 سازنده داخلی در روسیه
grade چه محصولاتی از سایپا در سامانه یکپارچه عرضه می‌شوند؟ + جدول قیمت
grade احراز اصالت قطعات یدکی فقط با یک پیامک
grade تکذیب واردات خودرو با رمز ارز (22 مردادماه 1401)
grade باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل مشخص شدند
grade ممنوعیت عرضه بدون شناسه لوازم یدکی و قطعات خودرو
grade نام خودروی جدید کرمان موتور را پیشنهاد کنید و همان خودرو را جایزه بگیرید
grade شوک شورای رقابت به بورس، خودرو را از بورس کالا حذف شد؟
grade نسل چهارم آریزو 5 در راه بازار ایران
grade کلاسیک‌سواران در انتظار اصلاح مصوبه هیات دولت
grade تفاهم امدادخودرو ایران و بانک آینده برای تلفیق خدمات خودرویی و بانکی
grade زمان برگزاری سومین فروش یکپارچه خودرو مشخص شد
grade برگزاری آزمون فنی اختصاصی هیوندای در ايران
grade لاماری فول آپشن در نمایشگاه خودرو رونمایی می‌شود
grade سفر به بابلسر از دریا تا جنگل
grade آریزو 5 جدید اسپرت رسما توسط ام‌وی‌ام رونمایی شد
grade فروش فوق‌العاده لاماری ایما با قیمت جدید
grade عرضه جک s5, جک j4 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس کالا + فیلم
grade امروز آخرین مهلت شرکت در مسابقه نام گذاری خودرو جدید کرمان موتور
grade لاماری ایما را با قیمت قبلی بخرید +جزئیات شرایط فروش
grade این خودروها معاف از مالیات می‌شوند
grade اطلاعیه شرکت کرمان موتور در خصوص شرایط فروش و قیمت گذاری محصولات شرکت
grade اولویت شرکت آرین موتور، ارائه خودروهای با کیفیت است
grade طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با خودروهای نو مدیران خودرو
grade سیستم الکترونیکی هیوندای سانتافه و توسان خود را رایگان به روز کنید
grade شرایط ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو اسفند 1401 در سامانه یکپارچه
grade لوازم و قطعات خودرو را از یدک مارکت بخرید
grade ‏مروری بر تاریخچه خودروهای برقی و گام های فونیکس
grade کامبیز دیرباز، سفیر تیگو8 پرو مکس غول دو دیفرانسیل در کنار آقای بازیگر
grade سورن پلاس بخریم یا پژو پارس اتوماتیک؟
grade راه اندازی سرویس در محل کرمان موتور در شهر مشهد (+جزئیات)
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade امکان خرید آنلاین لوازم یدکی محصولات کرمان موتور فراهم شد+ جزئیات و آدرس سایت
grade آمادگی گروه بهمن در مهار تورم و افزایش تولید
grade قانون بیمه خودروهای نامتعارف اعلام شد
grade قیمت بسته های طرح ترافیک در سال 1402 
grade واگذاری 3000 وانت و ون باری بهمن موتور به مددجویان کمیته امداد
grade شرایط فروش سایپا شاهین ویژه منتخبین سامانه یکپارچه + جدول قیمت اردیبهشت 1402
grade شرایط فروش فوق العاده لاماری ایما دی ماه 1401
grade شرایط فروش لاماری ایما - آذر ماه ۱۴۰۱
grade کامیونت‌های JAC آرین دیزل در بورس کالا کشف قیمت شدند
grade شورای رقابت با خودروسازان خصوصی چه کرد؟
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade حذف مدت پنج ماه از تاریخ تحویل و با حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر کارکرد از گارانتی خودرو
grade خودرو 45 پیشرو در خرید فوری خودروی دست دوم
grade قرار نیست از شر پژو پارس خلاص شوید
grade جزئیات تخفیف به بدهکاران عوارض طرح ترافیک
grade اطلاعیه وزارت صمت برای متقاضیان طرح خودروهای فرسوده
grade اسامی نخستین خودروهای وارداتی اعلام شد
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade با آغاز واگذاری خودرو در سامانه یکپارچه با قیمت سال گذشته، آرامش به بازار باز می گردد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade قیمت مصوب محصولات شرکت کرمان موتور
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade شروط عرضه خودرو‌های وارداتی منتشر شد
grade جشن سالانه مالکان برند فونیکس برگزار شد
grade شیوه برخی تبلیغات برای خرید موتورسیکلت‌ها خلاف آیین نامه است
grade زمان عرضه یکپارچه خودرو بدون قرعه کشی
grade طرح امداد نوروزی گروه بهمن اجرا می شود
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade البرز به لیست نمایندگان لاماری افزوده شد
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد
grade آخرین فرصت طرح بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث درزمستان 1401
grade عرضه 3 محصول بهمن دیزل در بورس کالا از 15 اسفند
grade پیکاپ KMC T8 در ناوگان امدادی کرمان موتور
grade ایکس 22 پرو دنده‌ای و آریزو 5 نیو اسپرت به سبد محصولات مدیران اضافه شدند + قیمت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade خودروهای توقیفی چیست و چگونه به مزایده گذاشته می شوند؟
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی مشخص شد
grade آغاز ثبت 5 اولویت خودرویی از فردا در سامانه یکپارچه
grade کارت سوخت جایگاه‌ها حذف می‌شود؟
grade تجهیز خدمات پس از فروش لاماری به 32 سرویس سیار
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران
grade قیمت اسفندماه محصولات ایران‌خودرو منتشر شد
grade کشنده تک محور سیبا موتور در بورس کالا عرضه می‌شود
grade آریزو 5 اسپرت، سدان جدید ام وی ام
grade بهمن موتور مقام نخست خدمات فروش را بدست آورد
grade مدیرعامل شرکت کرمان موتور: آغاز تحویل خودرو متقاضیان سامانه یکپارچه از خردادماه
grade مراحل نقل و انتقال مالکیت خودرو آنلاین می شود
grade با کمک ایران خودرو و سایپا، قطعات یدکی را 50 درصد گران تر به مردم می فروشند
grade کمپین امداد 24 ساعته مدیران خودرو؛ نوروز امسال هم کنار شما هستیم
grade اعلام نرخ جدید ورود به محدوده طرح ترافیک
grade فروش پیکاپ کی ام سی T8 از شنبه + قیمت جدید
grade تکنولوژی چری مورد تحسین رسانه‌های جهان
grade رهایی از انحصار صنعت خودرو با نابودی بخش خصوصی/ 100 هزار شغل خودروسازان خصوصی در خطر نابودی
grade لاماری ایما با قیمت قطعی پا به طرح سامانه فروش یکپارچه گذاشت
grade غروب آفتاب در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب
grade بحران در شهر آفتاب علت تاخیر در برگزاری نمایشگاه خودرو تهران!
grade مدیر فروش خودروهای تجاری گروه بهمن: آخرین فروش محصولات تجاری بهمن در بورس کالا رضایت بخش بود
grade گروه صنعتی ماموت در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز
grade اسنا در قامت یک شرکت دانش بنیان ظاهر شد
grade ​​​​​​​کشنده فاو و امپاور و کامیون فورس در بورس کالا به فروش می‌رسد
grade کامیون فورس 12 تن بهمن دیزل
grade فونیکس به دنبال آغاز مسیری جدید و سفری تازه
grade احتمال خروج نمایشگاه خودرو بعد از نمایشگاه‌های کتاب و نفت از شهر آفتاب
grade معرفی 10 مورد از بهترین فیلم‌ های ماشینی جهان
grade همزمان با افزایش تولید در شرکت آرین پارس موتور
grade فونیکس و تحول اجتماعی، از ایده تا اجرا شروع تغییر بزرگ از تحول اندیشه
grade برنامه‌های فروش بهمن را تنها از سایت رسمی دنبال کنید
grade نرخ جرایم رانندگی افزایش می‌یابد؟
grade ریسپکت را در باغ کتاب تهران ببینید + فیلم
grade زمان عرضه کامیون کشنده و کمپرسی سیبا موتور در بورس کالا مشخص شد
grade طرح ویژه خودروهای تجاری گروه بهمن در بهار 1401
grade مسابقات آزاد تنیس ام‌وی‌ام کاپ برگزار می‌شود
grade روح جاری فونیکس در شهرهای مختلف کشور
grade عدم حضور خودروسازان در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب با شرایط اعلام شده
grade اطلاعیه شرکت کرمان موتور در خصوص شرایط فروش و قیمت گذاری محصولات شرکت
grade بازدید از مگا کارخانه و آزمایشگاه‌های پیشرفته چری؛ تکنولوژی چری مورد تحسین رسانه‌های جهانp