جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا

سبقت آزاد۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۱۲:۴۸:۴۲ 0

جلسه رسیدگی به اتهامات مسؤولان سابق شرکت خودروسازی سایپا و مرتبطان این پرونده، امروز به صورت علنی برگزار شد.

جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپابه گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد به نقل از فارس، قاضی زرگر در ابتدای جلسه دادگاه ضمن تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، بیان کرد: با توجه به ماده ۱۵۸ آیین دادرسی کیفری مواد ۱۹۳ و ۱۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری، دادگاه به متهمان متذکر می‌شود و از همه درخواست رعایت نظم جلسه را دارم.
وی ادامه داد: با توجه به مشکلات اقتصادی به وجود آمده برای مردم، برخورد با مسؤولان و مدیرانی که به وظیفه خود در این رابطه عمل نکرده‌ و کوتاهی نموده‌اند لازم شد که یکی از این مشکلات خودرو است.
قاضی زرگر افزود: در همین راستا پرونده‌ای در خصوص تخلفات برخی از مدیران شرکت سایپا در واگذاری خودرو به برخی از نمایندگی‌ها و افراد خاص تشکیل شد که با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه ارسال گردید. در این قسمت از نماینده دادستان خواسته می‌شود تا کیفرخواست را قرائت کند.
حسینی نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و با بیان اینکه دو پرونده با دو کیفرخواست به دادگاه ارسال شده است، گفت: بخشی از دو پرونده از حیث موضوع و اتهامات با هم مشترک هستند که بخش مذکور قرائت خواهد شد.
نماینده دادستان با بیان اینکه این پرونده ۲۶ متهم دارد افزود: اتهامات موجود شامل اخلال در نظام ارزی از طریق ثبت سفارش‌های صوری و غیر واقعی و انجام معاملات ارزی در سطح کلان، اخلال در نظام توزیع مایحتاج عمومی از طریق تحصیل ۱۶۷ هزار و ۸۳۴ دستگاه خودرو با انحصار و بهره مندی از رانت و همچنین اخلال در نظام اقتصادی از طریق فعالیت شرکت هرمی به مبلغ ۲۶۳ میلیارد ریال و پولشویی به میزان سه هزار و دویست میلیارد تومان با ۲۶۰ حساب بانکی است.
حسینی در ادامه تصریح کرد: متهمان ردیف اول و دوم پرونده مورد نظر زن و شوهر و دارای شغل آزاد هستند که با مدیرعامل و معاون بازاریابی و فروش و همچنین مدیر اداره برنامه‌ریزی فروش سایپا در قسمت اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی تبانی داشته‌‌اند.
حسینی در ادامه و با تشریح اسامی و عناوین اتهامی متهمان بیان کرد: وحید بهزادی فرزند ابوطالب، متهم است به مشارکت در اخلال کلان در نظام پولی و ارزی از طریق ثبت سفارش صوری و غیر واقعی، دریافت ارز از بانک های پارسیان و سرمایه و انجام عملیات حواله ارزی بدون دریافت مجوز و در پوشش شرکت شهاب پارسه کیش و چند شرکت در خارج از کشور، مشارکت در اخلال کلان در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی از طریق انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت و تولید ۶ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو با ارزش ۱۱۹ میلیارد و ۷۷۹ میلیون ریال و کسب منفعت،  مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی از طریق فعالیت در شرکت هرمی و عضوگیری به مبلغ ۶۳ میلیارد ریال، جعل سند رسمی، شناسنامه و استفاده از سند مجعول عادی و ارائه اسناد جعلی گمرکی به بانک های سرمایه و پارسیان و مشارکت در عملیات پولشویی به نحو سازمان یافته به میزان ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان است.
وی افزود: نجوا لاشیدایی فرزند علی متهم است به مشارکت در اخلال کلان در نظام پولی و ارزی از طریق ثبت سفارش‌های صوری و غیر واقعی و انجام عملیات حواله ارزی بدون اخذ مجوز از طریق دفاتر غیر مجاز، مشارکت در اخلال کلان در نظام اقتصادی از طریق اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی و از طریق پیش خرید، مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق عضو گیری و فعالیت در شرکت هرمی و تحصیل منفعت به مبلغ ۶۳ میلیارد ریال و مشارکت در عملیات پولشویی از طریق بهره گیری از حساب‌های اشخاص متعدد حقیقی و حقوقی به مبلغ ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان.
حسینی گفت: همچنین مهدی جمالی فرزند علی اکبر متهم است به مشارکت در اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی و تولیدات مورد نیاز مردم که از ۱۷۲ هزار و ۹۴۱ دستگاه خودرو ۱۶۷ هزار و ۸۳۴ دستگاه به ۱۵ نمایندگی از میان ۶۰۰ نمایندگی تحویل داده شده است.
نماینده دادستان در ادامه بیان کرد: رضا تقی زاده، معاون سابق بازاریابی و فروش سایپا متهم است به مشارکت در اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی و تولیدات مورد نیاز مردم که از 172 هزار و 941 دستگاه خودرو 167 هزار و 834 دستگاه به 15 نمایندگی از میان 600 نمایندگی تحویل داده شده است.
حسین نوری مدیر اداره برنامه‌ریزی فروش سایپا متهم است به مشارکت در اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی،  جعفردل افکار متهم است به مشارکت در اخلال در نظام توزیع نیازمندى هاى عمومى تعداد ٦٦٩٩ دستگاه خودرو به مبلغ ٤٦ میلیارد و ٨٣٨ میلیون ریال.
سید سعید مولوی فرد متهم است به مشارکت در اخلال کلان در نظام ارزی و پولی از طریق ثبت سفارش‌های صوری و غیر واقعی و جعل و استفاده از سند مجعول جهت اعلام رفع تعهدات ارزی.
حسین رشیدی‌زاده متهم است به معاونت در اخلال در نظام ارزی و پولی از طریق ثبت سفارشهای صوری و غیر واقعی،هادی رشیدی زاده متهم است به اخلال کلان در نظام ارزی و پولی از طریق ثبت سفارشهای صوری و غیر واقعی  و جعل و استفاده از سند مجعول جهت اعلام رفع تعهدات ارزی.
زکریا حسن‌نیا مسئول ارزی بانک مرکزی متهم است به معاونت در اخلال کلان در نظام ارزی و پولی از طریق ثبت سفارشهای صوری و غیرواقعی.
داریوش حسین خانی متهم است به معاونت در اخلال کلان در نظام اقتصادی. سمیه گرامی متهم است به اخلال در نظام پولی و ارزی.سپیده توکلی متهم است به اخلال در نظام پولی و ارزی.احسان دهقانی متهم است به انجام عملیات پولشویی به مبلغ 3 هزار و 866 میلیارد و 611 میلیون و 976 هزار و 407 ریال و عضویت در شبکه پولشویی.
حسین معینی بشیری متهم است به معاونت در اخلال کلان در نظام پولی و ارزی و انجام عملیات پولشویی به مبلغ هزار و 463 میلیارد و 826 میلیون و 34 ریال و عضویت در شبکه پولشویی.
محمد مهدی طریقت منفرد متهم است به معاونت در  اخلال کلان در نظام پولی و ارزی و انجام عملیات پولشویی به مبلغ 4 هزار و 577 میلیارد و 469 میلیون و 168 هزار و 81 ریال.
زهرا بهزادی متهم است به انجام عملیات پولشویی به مبلغ 313 میلیارد و 63 میلیون و 1049 ریال.
کامبیز فیروزه ای متهم است به معاونت در اخلال کلان در نظام پولی و ارزی و انجام عملیات پولشویی به مبلغ بیش از 11 هزار میلیارد ریال.
مصطفی نیاکان، متهم است به اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی از طریق همکاری در ساخت و تولید 6700 دستگاه خودرو.
مجید بهزادی متهم است به معاونت در اخلال نظام اقتصادی، پولشویی و همکاری با متهمان ردیف اول و دوم.نوید ارژنگی متهم است به شروع به جرم نسبت به اتهامات سعید مولوی‌فر.وحید دهقان متهم است به جابجا نمودن اسناد و مستندات.علیرضا دهقان متهم است به همکاری با متهمان از طریق جابجایی اسناد و سوزاندن آنها.ایمان پیوندی متهم به همکاری با متهمان از طریق جابجایی اسناد و سوزاندن آنها.
بنا بر این گزارش، در کیفرخواست قرائت شده نام دو تن از نمایندگان مجلس نیز به عنوان متهم به چشم می‌خورد.
پس از ذکر اسامی متهمان نماینده دادستان گفت: تشریح اقدامات مجرمانه متهمان دارای چهار بخش است.
الف) وحید بهزادی و خانم لاشیدایی از سال 86 در شرکت پالینور شروع به فعالیت کردند که این شرکت با وعده‌های واهی سرمایه‌گذاری اقدام به جذب افراد می‌نموده و عمده پروژه‌های ادعایی این شرکت در حوزه بورس و فلزات است. همچنین برای گسترش زنجیره انسانی وعده پورسانت به افراد داده شده است، میزان 149 میلیون و 647 هزار و 962 میلیون دلار به شرکت مذکور تزریق سرمایه شده و بنا بر گزارش ارسالی وزارت اطلاعات نجوا لاشیدایی و وحید بهزادی در تاسیس و اداره این شرکت اقدام به پولشویی نموده اند که بر اساس حساب‌های مالی لاشیدایی و مستندات موجود در خصوص ارتباط وی با مازیار مهدوی‌فر نجوا لاشیدایی نقش مهمی را در این شرکت ایفا کرده است.
حساب بانکی نجوا لاشیدایی در بانک صادرات از سال 86 تا 88 گردش مالی 13 میلیارد تومانی داشته است و تعدادی از اعضای شرکت پالینور با وی همکاری می‌کردند که یکی از موارد آن واریز 400 میلیون تومان از حساب یکی از افراد به حساب امین رضایی است. اعضای هیأت مدیره این شرکت در زمینه خرید و فروش ارز فعالیت داشته است. مبلغ 1 میلیارد و 800 میلیون تومان نزد خانم نجوا لاشیدایی به عنوان امانت وجود داشته که او  سود آن را به حساب ندا لاشیدایی ارسال می‌کرده است.
بر اساس مستندات نجوا لاشیدایی اداره اموال ندا لاشیدایی و مازیار مهدوی‌فر را در اختیار داشته است که مهدوی‌فر در زمان حضور در ایران در چندین نوبت به حساب نجوا لاشیدایی وجوهی را واریز نموده است. مقدار عواید حاصل از شرکت پادینور 263 میلیارد ریال برآورد گردیده است.
ب) اخلال در نظام پولی و ارزی منجر به قاچاق ارز از کشور: ابوطالب بهدادی، وحید بهدادی نجوا لاشیدایی و ندا لاشیدایی در این اتهام نقش اساسی را ایفا کردند که بهزادی در سال‌های 85 تا 91 گردش مالی 140 میلیارد تومانی داشته است. حواله‌‌جات ارزی از طریق همکاری بهزادی با برخی افراد از جمله جمشیدی که از اعضای شرکت پالینور می‌باشد صورت گرفته است و نقش مدیریتی در ارسال حواله‌جات ارزی را ایفا کرده است. شرکت‌های جم کیش، شرکای کیش، شهاب پارس کیش و برخی از شرکت‌های دیگر با وحید بهزادی همکاری داشتند همچنین کامبیز فیروزیه در صدور حواله‌ جات ارزی فعالیت داشته است که بر اساس مستندات موجود بسیاری از مشتریان شرکت شهاب پارس کیش وجوه خود را به حساب فیروزیه واریز می‌کردند.
ج) عملیات متقلبانه نسبت به دولت از طریق ارز دولتی و فروش آن در بازار آزاد:
حسینی افزود: همچنین شبکه گسترده‌ای از افراد در امور ترخیص داری فعالیت داشتند. برخی از مسئولان و معاونان ارزی بانک‌های مختلف مراحل تخصیص ارز به بانک را تسهیل و در قبال آن سکه دریافت می‌کردند که خانم‌ها سمیه گرامی و سپیده ترکی از جمله این افراد هستند.
نماینده دادستان تأکید کرد: برخی از متهمان از طریق ثبت سفارشات صوری هم خریدار بودند و هم فروشنده که با این کار اقدام به فریب دولت جهت دریافت ارز دولتی می‌کردند.
حسینی گفت: آقایان محمد مهدی و رضا طریقت منفرد به همراه معین رشیدی از طریق کارهای بانکی ثبت سفارشات، فعالیتهای مجرمانه متهمان را تسریع می‌کردند.
وی بیان کرد: حسب تحقیقات صورت گرفته، وحید بهزادی با استفاده از تبانی با شرکت سایپا اقدام به انعقاد قرارداد برای تولید و فروش خودرو کرده و سپس با رایزنی سعی در تمدید قرارداد کرده است.
نماینده دادستان گفت: نجوا لاشیدایی ضمن اخذ وکالت کاری از جعفر دل‌افزا برای انجام امور مالی مرتبط، ‌از حسابهای بانکی خانواده بهزادی همچون پدر و مادر وی استفاده کرده است که بر اساس ردیابی مالی متهمان مبلغ 30 میلیارد تومان عواید حاصل از فعالیت مجرمانه وحید بهزادی و نجوا لاشیدایی بوده است.
حسینی ادامه داد: طبق اظهارات نجوا لاشیدایی منبع اولیه سرمایه‌گذاری‌ها در سال 93 ، 3 میلیون دلار بوده که با توجه به نحوه نامشروع سرمایه گذاری جرم پولشویی محقق شده و موارد نقض قوانین به وقوع پیوسته است.
نماینده دادستان ادامه داد: حسب تحقیقات صورت گرفته متهمان در کل کشور اقدام به توزیع خودرو و تحویل به سایر نمایندگی‌های شرکت خودروسازی سایپا می‌کرده‌اند در حالی که شرکت خودروسازی سایپا باید این کار را انجام می‌داد که این بی توجهی منجر به گرانی و کمبود خودرو شد.
حسینی گفت: از سوی دیگر حتی یک ریال مالیات نیز از سوی متهمان  پرداخت نشده که این خود از مصادیق پولشویی به شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه تشکیل شبکه پولشویی بخش دیگری از فعالیت‌های متهمان وحید بهزادی و فساد از طریق حسابهای بانکی سایر متهمان است، افزود: بر این اساس مجموع گردش‌های مالی 3 هزار و 200 میلیارد تومان است که به لحاظ گستردگی عملیات پولشویی می‌تواند مصداق اخلال در نظام محسوب شود .
نماینده دادستان با اشاره به گزارشهای متعدد وزارت اقتصاد و بانک مرکزی درباره شبکه پولشویی مذکور اظهار کرد: نجوا لاشیدایی در سال 97، تعداد 2 هزار سکه دریافت کرد و از وی 30 حساب در شبکه بانکی شناسایی شد و تا زمان تهیه کیفرخواست گردش مالی حسابها 8 هزار میلیارد ریال بوده است.
نماینده دادستان در ادامه جلسه دادگاه بیان کرد: 38 حساب بانکی با گردش دو هزار میلیاردی متعلق به آقای ابوطالب بهزادی و همچنین 5 هزار سکه با سوابق آموزش و پرورش همخوانی ندارد.
حسینی خاطر نشان کرد: عصمت اوحدی مادر وحید بهزادی متولد 1335 که در اطلاعات پایه بانکی، خود را خانه دار معرفی نموده، فاقد سابقه مالیاتی، به عنوان بازرس شرکت هرمس افق معرفی گردیده که 35 حساب از وی شناسایی شده است. این حساب‌ها تا زمان تنظیم کیفرخواست سه هزار و 500 میلیارد ریال گردش حساب داشته اند که احتمالا در راستای فعالیت‌های خانم نجوا لاشیدایی و تامین وجه 5 هزار سکه بوده است.
وی افزود: خانم اوحدی در تاریخ 28.11.96 دو قطعه سکه پیش خرید کرده که نشان دهنده وضعیت مالی وی بوده است.
نماینده دادستان تصریح کرد: صغری اسلام دوست مادر خانم نجوا لاشیدایی متولد سال 1325 که در اطلاعات پایه بانکی خود را خانه دار معرفی نموده دارای یک مورد مالیات خرید ملک در سال 94 است. این ملک حسب تحقیقات به وی هدیه شده است و در 11.3.96 به عنوان نایب رئیس شرکت هرمس افق معرفی گردیده که سوابق مالی با امکان تامین وجه 5 هزار سکه تناسب ندارد.
نماینده دادستان گفت: وحید بهزادی متولد سال 1360 خود را موبایل فروش معرفی کرده از ابوطالب بهزادی در خصوص استفاده از حسابهایش وکالت نامه دارد.  بهزادی  سابقه  خروج از کشور در ابتدای سال 97 به مقصد امارات را دارد.
نماینده دادستان  بیان کرد: از محمد علی مقتم متولد سال 1343 که خود را کارمند بازنشسته اعلام نموده است بالغ بر 40 حساب کشف شده که بر اساس اطلاعات دریافتی گردش مالی آنها در حدود 4 هزار و 500 میلیارد ریال بوده است.
وی اظهار کرد: نگار مقتم خواهر ناتنی نجوا لاشیدایی خود را کارمند اعلام کرده است، برابر اطلاعات به دست آمده به عنوان بازرس علی البدل شرکت هرمس افق فعالیت می‌کرده است که 18 حساب در شبکه بانکی از وی کشف گردیده و بر اساس اطلاعات دریافتی گردش حسابهای مذکور در حدود دو هزار میلیارد ریال بوده است.
حسینی بیان داشت: احسان دهقانی همسر زهرا بهزادی متولد سال 1363، کاسب و دارای سابقه پرداخت مالیات که 29 حساب از وی در شبکه بانکی کشف گردیده و در حدود هزار و 140 میلیارد ریال گردش مالی داشته است.
وی در ادامه و در تشریح عملیات لایه‌گذاری بیان کرد: عملیات لایه‌گذاری به این معناست که ارتباط بین وجوه با منشا آن از بین رفته است که در گراف ردیابی مالی این امر به وضوح مشخص است.
نماینده دادستان  تصریح کرد: حسابهای سپرده  بلند مدت در حدود 40 روز پس از افتتاح ابطال و به نام افرادی افتتاح شده است که همه این موارد می تواند در راستای عملیات لایه گذاری باشد.
حسینی با بیان اینکه منشا کلی وجوه تا اوایل اسفند سال 96 به حساب لاشیدایی رسیده است گفت: برخی از مرتبطان خانم لاشیدایی دارای تعدد حساب و گردش مالی بالایی هستند که به نظر می رسد این حجم قابل توجه گردش مالی ناشی از فعالیتهای سالم اقتصادی نبوده باشد.
وی گفت: خانم لاشیدایی دارای وکالت‌نامه‌های متعددی از افراد مختلف بوده و با ارائه آنها به بانکها و موسسات مالی مختلف از حساب این افراد استفاده کرده است، از  طرفی تاسیس شرکتهای مختلف با هیأت مدیره و آدرسهای مشترک از مواد با اهمیت دیگر بوده ممکن است سایر افراد صرفا در راستای تامین منافع خانم لاشیدایی چیده شده باشند.
نماینده دادستان اذعان کرد: جابجایی وجوه حساب در بین افراد در بازه زمانی کم این احتمال را می دهد که تراکنش‌های انجام شده بدون اهداف اقتصادی واضح و مشخص صورت گرفته باشد چرا که در پرونده‌های پولشویی جابجایی وجوه بین حساب افراد می تواند از مصادیق لایه گذاری تلقی گردد.
وی بیان کرد: حداقل بیش از 13 میلیون یورو از ارزهای دریافتی رفع تعهد نشده است.
نماینده دادستان ادامه داد: در اظهارات حامد مبشری، دانیال مهرجویی و محمد کاظم جمیشیدی که در متن کیفرخواست وجود دارد آورده شده که به حساب وحید بهزادی حواله‌جات متعدد ارزی ارسال می‌شده است. همچنین رضا طریقت منفرد نیز اظهاراتی داشته که در کیفرخواست ذکر شده است. جای تامل دارد از حساب‌های وحید بهزادی و نجوا لاشیدایی در شرکت شهاب پارس بالغ بر 18 میلیارد تومان به حساب خانمی واریز شده که بنا بر تحقیقات به عمل آمده این خانم مجری شبکه ضد انقلاب من و تو و مجری مرجان‌ تی‌وی بوده که در سال 94 از کشور خارج شده است.
حسینی نماینده دادستان در خصوص دلایل مربوط به قرارداد منعقده با سایپا اظهار کرد: یکی از این دلایل اخلال از طریق فروش سبدی محصولات سایپا است. خانم لاشیدایی و وحید بهزادی از طریق نمایندگی شیراز بر خلاف مقررات قانونی اقدام به انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت و تولید 6700 دستگاه خودرو با آورده 30 میلیارد تومان نموده‌اند که جمالی (مدیرعامل سابق سایپا) آن را امضا نموده است. 
حسینی گفت: شرکت سایپا علاوه بر مشارکت یک فرد حقیقی در تولید 6700 دستگاه خودرو تنها با پیش پرداخت 5 میلیون تومان خودروها را تحویل داده است که این مورد اعتراض سایر نمایندگی‌ها در پی داشته است.
وی ادامه داد: بنا بر اظهارات برخی متهمان تعویض خودروهای کم‌فروش به پرفروش نیز صورت می‌ِگرفته است که در این باره صحبت‌های آقای جهرودی (مدیرعامل بعدی سایپا) حاکی از وجود رانت و انحصار در قرارداد فوق می‌باشد، همچنین نتیجه بررسی‌های سازمان بازرسی نشان می‌دهد که نحوه شراکت سایپا با متهمان منحصر به فرد بوده است. سایپا در زمان جمالی این قرارداد را منعقد کرده و در نقل و انتقالات کد فروش ویژه به متهمان اختصاص داده شده است. در قرارداد، تخصیص و جریمه‌های قابل توجهی وجود دارد که در سایر قراردادهای منعقده مشاهده نمی‌شود همچنین 1930 دستگاه خودرو شامل تیبا دوگانه‌سوز، ساینا و وانت که دارای حاشیه سود کم بوده‌اند به خودروی پراید تبدیل شده است.
حسینی با اشاره به اختصاص محصولات پرفروش شرکت سایپا به متهمان گفت: با توجه به وجود 600 نمایندگی سایپا در کشور محصولات پرفروش این شرکت به متهمان اختصاص یافته و سود خانم لاشیدایی 16 میلیارد تومان برآورد شده است و شرکت سایپا با طرح فروش سبدی محصولات و با بهره‌مندی از رانت و شبکه دلالی عملاً بازار خودروهای پرفروش را در اختیار متهمان قرار داده است که این مورد موجب ایجاد انحصار در بازار خودرو شده است.
وی افزود: این طرح‌ها زمانی ایجاد شده که بسیاری از مردم در صف تحویل خودرو بوده‌اند. با طرح فروش سبدی و ایجاد شبکه دلالی، انحصار بازار خودرو به وجود آمده است. تشکیل این شبکه توسط مدیرعامل وقت سایپا علاوه بر اخلال در بازار خودرو موجب ضررهای هنگفت در شرکت سایپا گردیده است. در سال 96، 1266 میلیارد ریال خسارت به شرکت سایپا وارد شده است.
در ادامه حسینی نماینده دادستان به بخشی از اظهارات متهمان درباره تقی زاده پرداخت و افزود: خانم پریسا مختار ملکی رئیس وقت اداره برنامه ریزی سایپا در اظهارات خود عنوان کرده‌ است تقی زاده در ابتدای فعالیت خود نخست شروع به شناسایی نمایندگی‌های با قدرت مالی بالا کرده است و بعد از شناسایی 15 نمایندگی، اقدام به فروش خودرو به صورت سبدی کرده است. 
نماینده دادستان ادامه داد: در اظهارات خانم مختار ملکی اشاره شده آقای تقی زاده با نمایندگی‌های پولدار قرارداد می بست و نمایندگی‌های ضعیف باید با این نمایندگی‌های پولدار کار می‌کردند ضمن آنکه تقی زاده شخصا اعلام می‌کرد که خودروهای مشتریان را فاکتور نکنم. 
حسینی درادامه به گزارش مبسوط معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات درباره طرح پیش فروش سبدی خودرو و قراردادهای خانم نجوا لاشیدایی که منجر به افزایش خودرو شده بود اشاره کرد وگفت: در این گزارش آمده است که پس از انجام اقدامات صورت گرفته، تقی زاده با زد و بند با نمایندگی‌های متمول علاوه بر کسب گسترده مال نامشروع باعث تضییع حقوق مشتریان شد. 
وی ادامه داد: همچنین بر اساس گزارش‌ مذکور از مجموع 996 میلیارد تومان که تحت عنوان فروش سبدی خودرو صورت می‌گرفت بیش از 90 درصد آن یعنی حدود 774 میلیارد تومان توسط شخص آقای تقی زاده با نمایندگی‌ دل افکار انجام میشد. 
نماینده دادستان گفت: در سال 94، یک‌صدوپنجاهم از فروش سایپا به صورت سبدی بود، اما از سال 95 این نسبت به یک دهم رسید و در سال 96 نیز یک چهارم فروش سایپا به صورت سبدی فروخته شد. این موضوع نشان می‌دهد اقدام فوق الذکر باعث شده تا حجم قابل توجهی از خودروها فقط در اختیار تعدادی از نمایندگی‌های خاص قرار گیرد و همچنین نشان می‌دهد فروش سبدی خودرو به صورت محدود انجام شده است. 
حسینی در ادامه درباره اقدامات صورت گرفته پیرامون طرح فروش سازمانی محصولات سایپا اظهار کرد: در قراردادهای مرتبط با طرح فروش سازمانی می‌بایست خودروهای سازمانی به جامعه هدف واگذار می‌شد اما این خودروها بدون ضابطه‌ای مشخص و با رانت به افراد محدود توزیع می شد.
حسینی در ادامه با اشاره به اخلال انجام شده در طرح اتوخدمت در شرکت سایپا بیان کرد: این  موضوع شامل دو بخش است که بخش اول اخذ تسهیلات کلان و سودهای نامتعارف از سپهر صادرات و تحمیل هزینه‌ها و خسارات مالی زیادی به شرکت سایپا است و بخش دوم اخذ وجه از مشتریان و پرداخت سود و انجام عملیات بانکی است. این طرح در مهر سال 94 و با هدف تامین مالی صورت گرفت که از سال 95 با بهره‌ 26 درصد ادامه یافت. 
نماینده دادستان اذعان کرد: بانک مرکزی مهلت شش ماهه‌ای جهت ملغی نمودن این طرح به سایپا داد که تا کنون به طور کامل انجام نشده است. بهره پرداختی بابت این طرح 1402 میلیارد تومان بوده است. 
وی در ادامه با اشاره به اخلال انجام شده ناشی از اقدامات مدیرعامل سابق سایپا در خصوص کاهش و افزایش سهام شرکت در بورس بیان کرد: متهم جمالی برای نشان دادن موفق عمل کردن خود اقدام به افزایش و کاهش سهام سایپا در بورس نمود. 
در این بخش از جلسه دادگاه با اتمام کیفرخواست قاضی زرگر بیان کرد: از همه بزرگواران که حوصله کردند و مخصوصا نماینده دادستان بابت قرائت این کیفرخواست طولانی کمال تشکر را دارم. 
قاضی زرگر ختم جلسه امروز دادگاه را اعلام کرد.

 favorite_border 0
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade تشخیص نوع و برند خودرو فقط با لمس کردن
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade دنا پلاس با نام خزر! در میان بهترین‌های نمایشگاه خودروی مسکو 2018
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade فیلم بررسی ام جی 360 توربو - MG 360
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade سیتروئن C3-XR SUV مدل 2019
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade مک‌لارن سنا هنسی 2019، تزریق قدرت اضافه به ابرخودرو انگلیسی
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade معرفی دنا پلاس توربوشارژ و مقایسه مشخصات با دنا پلاس
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade سوراخ شدن اگزوز چه اثراتی بر عملکرد خودرو دارد؟
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade دنا پلاس توربو و پژو 207 سقف پانوراما
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به مناسبت عید فطر + مشخصات فنی و تجهیزات
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade خودروی دنا پلاس از این پس بدون سانروف و رینگ آلومینیومی
grade آیا شرکت آذویکو در آستانه تعطیلی است؟
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade دنا پلاس اتومات به بازار می آید
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade دنا پلاس به ناوگان پلیس سنگال پيوست
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade بنتلی EXP 100 GT، چشم اندازی از آینده خودروهای لوکس
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade فولکس قورباغه‌ای به آخر خط رسید
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade رسوایی جدید فورد
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade ماشین پرنده پورشه
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade پرفروش‌ترین خودروهای برقی چینی کدامند؟
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade دختران مکانیک
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade رنو کپچر برای اولین بار با موتور پلاگین هیبرید ساخته خواهد شد
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade ارز ارزان شد
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade مخالفت شورای نگهبان با صفر کردن تعرفه خودروهای هیبرید
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade تولید خودرو نصف شد
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade سایه سازمان استاندارد روی خودروهای ناقص
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade اولین مینی‌ون جهان
grade کاهش حدود 41 درصدی تولید خودرو در بهار 98
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade بنز و بی‌‌ام‌و پروژه مشترک خودروهای خودران سطح 4 را کلید زدند
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade خودروسازان بازار را تشنه نگه داشته‌اند
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade رشد 90 درصدی استقبال از خودروهای برقی در آمریکای لاتین
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade جگوار برای ساخت موتور الکتریکی مدل‌های جدید خود با بی‌ام‌و همکاری می‌کند
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade آینده شرکت لکسوس
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade فراری روما معرفی شد
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade همکاری جیلی و دایملر
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade افت شدید معاملات خودرو
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade پورشه ماکان اس 2019
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade وزیر صمت برکنار شد
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا