معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو

مهندس اشکان معصومی۱۳۹۸/۰۷/۱۲ ۰۷:۲۵:۰۰ 0

شرکت سیف خودرو که چند سال قبل واردات محصولات ژاپنی سوبارو را بر عهده گرفته بود، در نمایشگاه خودروی تهران سال 96 دو مدل BISU T3 و BISU T5 را در معرض دید عموم قرار داد و قرار بود با همکاری گروه صنعتی مرتب این دو خودروی کراس اوور روی خط تولید قرار گیرد. اما با گذشت بیش از یک سال از رونمایی این دو محصول، تنها تعداد کمی از مدل T3 تولید گردید و هم اکنون تولید هر دو مدل در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد، شرکت سیف خودرو که چند سال قبل واردات محصولات ژاپنی سوبارو را بر عهده گرفته بود، در نمایشگاه خودروی تهران سال 96 دو مدل BISU T3 و BISU T5 را در معرض دید عموم قرار داد و قرار بود با همکاری گروه صنعتی مرتب این دو خودروی کراس اوور روی خط تولید قرار گیرد. اما با گذشت بیش از یک سال از رونمایی این دو محصول، تنها تعداد کمی از مدل T3 تولید گردید و هم اکنون تولید هر دو مدل در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
ین دو خودرو توسط کمپانی تازه تاسیس چونگین بیسو (Chongin BISU) طراحی وساخته شده‌اند که در سال 2017 در شهر چنگدو چین رونمایی گردیدند. این شرکت چینی یکی از شرکت‌های اقماری شرکت بیکی ئین ژیانگ (Beiqi Yinxiang) است که خود این شرکت از ادغام دو شرکت بیجینگ اتو (Beijing Auto) و موتورسیکلت سازی ئین ژیانگ (Yinxiang) تشکیل شده است.

بیسو T3

البته شرکت بیجینگ اتو یکی از بزرگترین شرکت‌های خودروسازی چین است که در ایران با عنوان بایک شناخته می‌شود. گروه خودروسازی بایک در حال حاضر مالک برندهای معتبری چون چانگان، سنوا و ام جی است که برخی محصولات آن‌ها در ایران شناخته شده هستند. این شرکت قبلا محصولات خود را با عنوان هوانسو عرضه می‌کرد و در حقیقت پلتفرم خودروهای بیسوT3 و بیسوT5 دقیقا مطابق خودروهای هوانسو است که با تغییراتی ظاهری تغییر نام داده‌اند. در این مطلب بیسو T5 و بیسو T3 را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

بیسو T5

طراحی ظاهری
طراحی بدنه محصولات بیسو از یک زبان طراحی مشخص و تقریبا ثابت استفاده کرده‌اند و در نمای ظاهری شبیه به یکدیگر هستند. خودروی بیسو T5 و بیسو T3 هم در نمای جلو شباهت بسیار زیادی به هم دارند که از ویژگی‌های نمای جلوی آن‌ها می‌توان به جلو پنجره مشکی با نوارهای افقی اشاره کرد. در نمای جلوی هر دو خودرو، چراغ‌ها به یک جلوپنجره بزرگ متصل شده‌اند و جلوپنجره تا قسمت بالای چراغ‌ها امتداد یافته است و به نظر می‌رسد که قاب چراغ‌ها در جلوپنجره ادغام شده است. در هر دو خودرو، قاب چراغ از دو لامپ گرد تشکیل شده است که هر چه به دماغه خودرو نزدیکتر می‌شود، باریکتر می‌گردد و چراغ‌های راهنمای مثلثی به جلوپنجره چسبیده‌اند. در T5 باریک شدن چراغ به طرف جلوپنجره، ظاهری خشن‌تر و تهاجمی‌تر بخشیده است.

بیسو T5

سپر برجسته جلو به همراه چراغ‌های مه شکن بزرگ ذوزنقه‌ای، ظاهر سنگین و جسورانه‌ای را برای نمای جلوی خودرو فراهم کرده است. طرح در موتور دو خودرو با هم متفاوت هستند و T5 دارای در موتور عضلانی‌تر و برجسته‌تری است. در نمای جانبی T5 وجود چرخ‌های کوچک و پنل‌های صاف و بدون انحنای گلگیرها و درهای جانبی، از موارد ضعف ظاهری و طراحی آن محسوب می‌شود که ظاهر کناری T5 را بیشتر شبیه یک خودروی ون نموده‌اند تا یک شاسی بلند هفت نفره را تداعی نمایند. در طراحی نمای جانبی بدنه T3 و T5 خطوط مستقیمی ‌دیده می‌شوند که یکی از آن‌ها از روی چراغ جلو تا روی چراغ عقب امتداد یافته است و خط دیگر از زیر دستگیره‌های درهای جانبی عبور نموده و دو گلگیر جلو و عقب خودرو را به هم متصل می‌نماید.

بیسو T3

استفاده از چرخ‌های کوچک در خودروهای شاسی بلند چینی به یک معضل تبدیل شده است که نقش بسزایی در ظاهر یک خودروی شاسی بلند دارد. در T3 رینگ‌های آلومینیومی‌16 اینچی همراه با لاستیک‌های سایز 205/65 R16 و در T5 رینگ‌های آلومینیومی‌17 اینچی به همراه لاستیک‌های 215/60 R17 به کار رفته‌اند که برای جثه به نسبت بزرگ بدنه آن‌ها کوچک و ناموزون به نظر می‌رسند. بدنه خودروی شاسی بلند T5 دارای طول 4715 میلی‌متر، عرض 1830 میلی‌متر و ارتفاع 1780 میلی‌متر است و فاصله 2760 میلی‌متری بین دو محور باعث ایجاد فضای مناسب برای تعبیه سه ردیف صندلی و گنجایش هفت سرنشین در این خودرو گردیده است. بدنه کراس اوور T3 دارای ابعادی کوچکتر از T3 است و طول بدنه 4350 میلی‌متر، عرض آن 1825 میلی‌متر و ارتفاع آن 1685 میلی‌متر است. این خودرو نیز با فاصله 2565 میلی‌متری بین محورهای جلو و عقب، فضای کافی و راحتی را برای پنج سرنشین فراهم آورده است.

بیسو T5

در نمای عقب بیسو T5 هم همانند بیسو T3 دارای چراغ‌های پله‌ای است، با این تفاوت که بیسو T5 دارای چراغ های برجسته‌تر و باریک‌تری است که با اقتباس از چراغ‌های عقب رنو کولئوس ظاهری لوکس تر به خودرو داده‌اند. این در حالی است که چراغ‌های T3 بیشتر شبیه به چراغ‌های نسل قبلی کیا اسپورتیج است. در قسمت انتهای سقف و بالای شیشه عقب هر دو خودرو یک اسپویلر مشکی تعبیه شده که در وسط آن چراغ سوم ترمز قرار گرفته است. در زیر سپر عقب T5 دو اگزوز کرومی ‌به هم متصل و دیفیوزر نقره‌ای زیر سپر به جذابیت ظاهری نمای عقب خودرو افزوده است و چراغ‌های چهارگوش مه شکن عقب در ارتفاع مناسبی قرار دارند. در نمای عقب T3 چراغ‌های مه شکن با طرحی گرد در روی سپر مشکی رنگ تعبیه شده‌اند و روی دیفیوزر نقره‌ای زیر سپر، دو جای لوله اگزوز چهارگوش قرار دارند.

بیسو T5

در هر دو مدل T3 و T5 نام خودرو با فونت بزرگ و نامناسب در وسط در محفظه بار قرار گرفته که ظاهری زمخت به نمای عقب داده است و ارتفاع پایین سپر به خصوص در T5 باعث شده که فضای زیادی بین شیشه عقب و سپر عقب وجود داشته باشد. کاربرد افراطی قطعات پلیمری با رنگ مشکی در طراحی بدنه و دور تا دور این دو خودرو، باعث شده تا زیبایی رنگ اصلی بدنه تحت تاثیر قرار گیرد که به هیچ وجه مناسب به نظر نمی‌رسد، به خصوص در T3 که قسمت بالای درهای جانبی و ستون‌های آن هم به رنگ مشکی تعبیه شده است. بیسوT5 همانند برادر کوچکترش T3 ایراداتی در طراحی بدنه دارد، ولی به مراتب دارای ظاهری زیباتر از T3 است.

بیسو T3

طراحی کابین
به نظر می‌رسد که کمپانی بیسو ضعف‌های طراحی بدنه T3 و T5 را در طراحی تریم و اتاق جبران کرده باشد و طراحی کابین با ارگونومی‌ مناسب صندلی‌ها و دکمه‌های کنترلی روی داشبورد، نشان از عملکرد بهتر شرکت سازنده در بخش طراحی تریسم و کابین داشته است. کابین بیسوT5 شباهت زیادی به بیسوT3 دارد که از زبان طراحی مشترکی برای آن‌ها استفاده شده است و در طراحی ظاهری داشبورد هر دو، تا حدودی از خودروهای ژاپنی اقتباس شده است. با ورود به کابین بیسوT5 و بیسو T3 با یک کابین مناسب مواجه می‌شویم که توسط روکش چرم صندلی‌ها و برخی قسمت‌های داشبورد با دوردوزی ظریف و باکیفیت و فرمان اسپرت با دکمه‌های کنترلی تکمیل می‌شود و همچنین تریم دو رنگ کابین به رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای همراه با قطعات تزئینی نقره‌ای رنگ بر روی تریم داشبورد در اسپرت شدن و لوکس شدن فضای داخلی کابین نقش بسزایی دارند. صفحه نمایش نسبتا بزرگی در قسمت بالای کنسول وسط روی داشبورد تعبیه شده است که در زیر آن دریچه‌های بخاری، دکمه‌های سیستم صوتی و تهویه مطبوع با شیب زیبا و متناسبی قرار گرفته‌اند و با رعایت ارگونومی ‌و تمرکز بر راحتی راننده، به زیبایی داشبورد و کابین افزوده‌اند.

بیسو T5

اهرم تعویض دنده، جالیوانی و ترمز پارک (برقی در T5 و دستی در T3) نیز با شیب کمی ‌بر روی کنسول وسط جای گرفته‌اند. بیسوT3 در سه نسخه Comfort، Luxury و Honorable در عرضه شد که نسخه Honorable فول‌ترین و پرآپشن‌ترین مدل T3 محسوب می‌شود و امکاناتی نظیر فرمان برقی، چراغ‌های هالوژن با قابلیت تنظیم ارتفاع، چراغ‌های LED روشنایی روز، آینه‌های جانبی با قابلیت تنظیم برقی و تاشوی اتوماتیک، سقف شیشه‌ای با سانروف برقی پانوراما، تنظیم برقی صندلی راننده در 6 جهت، ورود و استارت بدون کلید، صفحه نمایش لمسی 9 اینچی سیستم ناوبری، سیستم صوتی به همراه 5 بلندگو، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک و آینه الکتروکرومیک در این خودرو به صورت استاندارد تعبیه شده‌اند.

بیسو T3

همچنین تجهیزات ایمنی مانند 6 ایربگ شامل جلو و پرده‌ای و جانبی، ترمز ضدقفل چهار کاناله، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، ترمز کمکی، سیستم کنترل الکترونیکی پایداری خودرو، سیستم پایداری خودرو، سیستم ترمز هوشمند، سیستم کمکی حرکت خودرو در سربالایی، کروزکنترل، سیستم ضد سرقت، سنسور پارک جلو و عقب و دوربین دید عقب در T3 تضمین کننده ایمنی راننده و سرنشینان خواهد بود. خودروی شاسی بلند بیسوT5 در دو نسخه Excellent و Luxury ارائه شد که یک خودروی سه ردیفه 7 سرنشین است. تجهیزات ایمنی T5 شامل 8 ایربگ شامل جلو و پرده‌ای و جانبی، ترمز ضد قفل چهار کاناله، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، ترمز کمکی، سیستم کنترل الکترونیکی پایداری خودرو، سیستم پایداری خودرو، سیستم ضدلغزش خودرو، سیستم ترمز هوشمند، سیستم کمکی توقف خودرو در سربالایی (AutoHold)، سیستم کمکی جرکت در شیب، سیستم هشدار نقطه کور، سیستم هشدار خروج از خط، کروزکنترل هوشمند، سیستم ضد سرقت، ترمز پارک برقی، دوربین جلو برای ضبط تصاویر، دوربین 360 درجه، دوربین دید عقب و سنسورهای پارک عقب و جلو هستند.

بیسو T3

همچنین بیسوT5 به امکاناتی نظیر چراغ‌های هالوژن جلو با تنظیم ارتفاع، فرمان برقی، سیستم کنترل فشار باد لاستیک‌ها، چراغ روز، آینه‌های تاشوی برقی مجهز به گرمکن، سانروف برقی پانوراما، سنسور باران، صندلی با روکش چرمی‌ مجهز به تنظیم برقی در 6 جهت و گرم‌کن و سردکن، آینه الکتروکرومیک، صندوق پران برقی، استارت دکمه‌ای و ورود و خروج بدون کلید، سیستم ناوبری با صفحه نمایش لمسی 9 اینچی، سیستم صوتی پیشرفته به همراه 7 بلندگو، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دیجیتال با خروجی مجزا جهت سرنشینان عقب مجهز شده است که در کلاس خود و در مقایسه با رقبا امکانات مناسبی محسوب می‌شوند. البته به دلیل سه ردیفه بودن T5 فضای بار این خودرو در مقایسه با رقبایش کوچکتر است، ولی با جمع شدن صندلی ردیف سوم فضای زیادی حتی برای وسایل طویل و بزرگ فراهم می‌گردد.

بیسو T5

مشخصات فنی
بیسوT5 در هر دو تیپ Luxury و Excellent توسط یک پیشرانه 1.5 لیتری چهار سیلندر مجهز به توربوشارژر با قدرت 150 اسب بخار و حداکثر گشتاور 215 نیوتن متر تقویت شده است که گشتاور موتور توسط یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو منتقل می‌گردد. از ضعف‌های این خودروی سه ردیفه، قدرت پایین و عدم وجود سیستم چهارچرخ متحرک است و برخلاف برخورداری از تجهیزات ایمنی و امکانات رفاهی مناسب، مشخصات فنی ضعیفی دارد. این عملکرد فنی برای جثه T5 با وزن 1660 کیلوگرمی ‌کافی نیست، چرا که سیستم چهارچرخ متحرک و موتور قدرتمند، از امکانات ضروری برای یک شاسی بلند هفت نفره محسوب می‌گردد. مصرف سوخت ترکیبی T5 در هر صد کیلومتر تنها 8.7 لیتر است که برای خودرویی در این کلاس عدد مناسبی است.

بیسو T3

بیسوT3 در هر سه تیپ Comfort، Honorable و Luxury دارای موتور 1.3 لیتری چهار سیلندر مجهز به توربوشارژر است که قدرت 133 اسب بخار و حداکثر گشتاور 185 نیوتن متر ایجاد می‌نماید و گشتاور موتور توسط جعبه دنده CVT به چرخ‌های جلو انتقال می‌یابد. قدرت این خودرو برای به حرکت درآوردن خودروی کراس اوور به وزن 1460 کیلوگرم کمی ‌ضعیف است، هر چند که مشتریان ایرانی در سال‌های اخیر به موتورهای ضعیف خودروهای چینی عادت کرده‌اند. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 7.4 لیتر در صد کیلومتر است. هر دو خودرو به سیستم فرمان برقی مجهز شده‌اند. طبق اعلام شرکت سیف خودرو خودروی T3 در پنج رنگ سفید، قرمز، آبی، قهوه ای و نارنجی و T5 در شش رنگ سفید، مشکی، قرمز، نقره ای، قهوه ای و نارنجی به مشتریان تحویل داده می‌شوند. هر دو خودرو استاندارد آلایندگی یورو5 را پاس می‌کنند و دارای 5 ستاره ایمنی استاندارد تصادفات چین(CN-CAP) هستند.

بیسو T5

حرف آخر
بیسو T5 از معدود خودروهای چینی هفت نفره است که با آپشن‌های مناسب، بدنه نه چندان جذاب و کابین تا حدودی ارگونومیک و متناسب ارائه شد. امکانات به نسبت خوب و هفت نفره بودن این خودرو برای خانواده‌های پر جمعیت ملاکی مهم محسوب می‌گردد. این خودرو نیز مانند اکثر محصولات چینی مشخصات فنی ضعیفی دارد که این موضوع می‌تواند یکی از دلایل عدم موفقیت این خودرو در بازارهای عرضه شده است. طبق اعلام شرکت سازنده، دو خودروی کراس اوور بیسوT3 و شاسی بلند بیسوT5 در تست تصادف کشور چین 5 ستاره ایمنی از موسسه C-NCAP دریافت نموده است.
شرکت BISU چین، شرکتی بسیار جوان است که هنوز در اول راه پیشرفت است و با محصولات اولیه خود ثابت کرده که فاصله زیادی برای تبدیل شدن به یکی از خودروسازهای برتر چین ندارد. شرکت سیف خودرو نیز که قبلا تلاش خود را برای فروش محصولات سوبارو در ایران انجام داده و تا حدی ناموفق عمل کرد و این بار نیز در همان ابتدای عرضه خودروهای بیسو باردیگر به بن بست رسید.

جدول مقایسه مشخصات:

 

بیسو T3

بیسو T5

ابعاد (میلی‌متر)

4715x1830x1780

4350x1825x1685

فاصله بین دو محور (میلی‌متر)

2760

2565

نوع موتور

4 سلیندر خطی 16 سوپاپ

4 سیلندر خطی 16 سوپاپ

حجم موتور (سی سی)

1298

1497

نوع گیربکس

CVT

8 سرعته اتوماتیک

قدرت(HP/RPM)

133/5500

150/6300

گشتاور(NM/RPM)

185/1500-4500

215/2500-4850

وزن خالص (کیلوگرم)

1460

1660

ترمز (جلو/ عقب)

دیسکی خنک شونده/ دیسکی

دیسکی خنک شونده/ دیسکی

حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت)

170

178

حجم مخزن سوخت(لیتر)

50

58

مصرف سوخت ترکیبی(لیتر در 100 کیلومتر)

7.4

8.7

 favorite_border 0
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade بهترین خودرو‌های جهان در سال 2021
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade ایران و رنو منجی هم می‌شوند
grade اصل ماجرای افزایش قیمت اخیر خودرو
grade سیتروئن امی؛ خودرویی که رانندگی با آن گواهینامه لازم ندارد!
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت عید فطر
grade واردات خودرو؛ اهرمی برای شکست انحصار و کاهش قیمت
grade ابهامات عرضه خودرو در بورس
grade پیگیریهای دولتی برای آزادسازی هزاران خودرو فاقد ثبت سفارش
grade مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو اعلام شد
grade آخرین جزئیات از لغو طرح ترافیک شهر تهران
grade شورای رقابت درباره قیمت خودرو به نتیجه نرسید
grade آمادگی برای همکاری با خودروسازان خارجی‌
grade پاکبان‌های خودران به خیابان آمدند
grade خودروسازان افزایش قیمت 9 درصدی را قبول نکرده‌اند
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا نارنجی شدن شهرهای قرمز
grade انتقاد وزارت‌صمت از تعلل شورای‌رقابت در اعلام نرخ جدید خودرو
grade قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می‌شود
grade رسیدگی به وضعیت بازار خودرو در کمیسیون اصل نود مجلس
grade گزارش وضعیت ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های خودرویی
grade کاهش استانداردهای خودرویی به تصادفات جاده‌ای دامن می‌زند
grade کمیسیون صنایع مجلس با افزایش قیمت خودرو مخالف است
grade اولین مانع رونق خودروی 1400
grade شرط و شروط «صمت» برای خودروسازان خارجی
grade شورای رقابت قیمت خودرو را افزایش داد
grade ادامه بلاتکلیفی بسته اصلاح صنعت خودرو
grade تعیین تکلیف عرضه خودرو در بورس در هفته آینده
grade کمیسیون صنایع مجلس به افزایش قیمت خودرو ورود می‌کند
grade بحران تراشه و میلیون‌ها ماشینی که تولید نمی‌شود
grade نحوه محاسبه مالیات نقل‌وانتقال خودرو اعلام شد
grade انصراف رنو از توسعه موتورهای دیزلی
grade خرید و فروش خودروهای گذر موقت مشمول مقررات قاچاق است
grade پلتفرم آماده
grade هزینه محضر خودروهای خارجی 40 درصد کاهش یافت
grade چکش کاری طرح عرضه خودرو در بورس
grade رده بندی جدید باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade بهترین لامپ های خودرو
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو
grade سیر تا پیاز موتورهای TGDI
grade بدون دردسر و با اطمینان خودروی خود را بفروشید
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade فیدلیتی یک خودروی لوکس و خانوادگی با امکانات منحصر به فرد
grade اجاره خودرو در عید نوروز | عید امسال را با خودروهای لوکس خوش بگذرانید
grade خودروهای هاچبک با قدرت بیشتر از 300 اسب بخار
grade مرسدس بنز سی کلاس مدل 2022 معرفی شد
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade مک لارن آرتورا مدل 2022، اولین ابرخودرو پلاگین هیبریدی تاریخ مک لارن
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade آئودی ای ترون جی تی 2022، رقیب سرسخت پورشه تایکان
grade اجاره خودرو خدمتی خاص و فوق العاده کاربردی در ایام نوروز
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade چری برند متفاوت چینی
grade بهترین مدل های فراری در تاریخ
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade کمیاب ترین محصولات تاریخ پورشه
grade معرفی انواع ترموستات خودرو همراه با توضیح عملکرد آن ها
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade جک iEVA50, نسخه الکتریکی JAC J5
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6
grade ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز
grade لاستیک جدید را روی چرخ عقب بندازیم یا جلو؟
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade راهکار جک اس ۵ جدید برای کاهش مصرف سوخت
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade آموزش شستن کفپوش خودرو
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade زمزمه های ورود محصولات فیات به ایران، از حرف تا عمل
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade احتمال حضور جک A5 زیباترین سدان JAC در ایران
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade مقایسه کیا اپتیما 2017 با رنو تالیسمان 2017
grade مشخصات کیا ریو سایپا و سرنوشت آن در ایران
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade از روشن نشدن تارا تا خفن بودن پژو 206
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade پیوند خودروسازان و قطعه سازان
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade بی ام و M5 CS مدل 2022، قدرتمندترین بی ام و M تاریخ
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade خودروسازان در بازی مافیا
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade تسلا مدل اس فیس لیفت 2021 معرفی شد
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade فیلم بررسی داچیا لوگان مدل 2021
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade لامبورگینی SC20 مدل 2021، موشک بدون سقف لامبورگینی
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade فولکس واگن Touareg R
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade 6 خودروی جذاب سال 2020
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade فیلم مشخصات هامر الکتریکی جدید
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade پر شتاب ترین پیکاپ های دنیا در سال 2020
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade جنسیس جی وی 70 مدل 2022، رقیب جدید شاسی بلندهای لوکس آلمانی
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade جنگ ستارگان خودروهای داخلی
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade بوگاتی بولاید معرفی شد، ابرخودرو مسابقه ای 1825 اسب بخاری
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade فیلم بررسی شاسی بلند جنسیس GV70
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade مرسدس بنز کلاسیک 170V با اتاق W136
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade فیلم بررسی فولکس واگن گلف آر مدل 2022 قدرتمند‌ترین گلف تاریخ
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade فیلم بررسی مرسدس بنز میباخ اس کلاس 2021
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade سیتروئن که بود؟
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade بازار داغ دلالی
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade برای واردات خودرو گلنار به دلت نمال!
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - آبان 99
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade وزیر صمت مشخص شد
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade قیمت سایپا شاهین مشخص شد
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade شرایط جدید فروش جک S3 ویژه فروردین 1400
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade قیمت جدید 2 محصول ایران خودرو اعلام شد - آذر 99
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو اعلام شد - پاییز 99
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade فیلم بررسی بوگاتی بولاید 1825 اسب بخاری
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade فیلم معرفی بی ام و ix مدل 2022
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade اوپل کورسا 2020
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade وقتی وزیر راه از مسافرکشی با هواپیمای شخصی میگه! + فیلم
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade قیمت جدید و قطعی 5 محصول شرکت سایپا - آبان 99
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 24 آذر 99
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade آزادسازی قسطی قیمت خودرو
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 10 آبان 99
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade شرکت خودروسازی سانگ‌یانگ باز هم اعلام ورشکستگی کرد
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade اعلام اولین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade سفید، محبوب ترین رنگ خودرو
grade جدیدترین لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade شرایط منعطف فروش محصولات کرمان موتور بزودی آغاز می‌شود
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade شریک خودرویی در راه ایران؟
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade آشنایی با شرایط فروش مدیران خودرو
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade جزئیات جدید از عرضه خودرو در بورس
grade قیمت‌گذاری خودرو این هفته اصلاح می‌شود؟
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade معادلات بازار خودرو تغییر کرد
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade با هدف توسعه فرهنگی دوچرخه‌سواری کمپین دوچرخه‌سوارم آغاز به کار کرد
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade رده‌بندی جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade خودروسازان پاسخگوی کیفیت باشند
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade بی ام و جریمه شد
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade زمان جدید طرح قرعه‌کشی محصولات سایپا
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade شورای رقابت می‌ماند
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade قیمت خودرو پژو 207 اتوماتیک پانوراما مشخص شد
grade آزادسازی قیمت 10 خودرو در دستور شورای رقابت
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 30 آذر 99
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای مشخص شد
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade تغییر ساعت محدودیت‌های کرونایی از امروز
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade طرح جدید فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک توربو - اسفند 99
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دهم
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade دلیل تولید خودرو با کسری قطعه
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade آغاز ثبت‌نام دوگانه‌سوزکردن مسافربر‌های اینترنتی
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade هشدار به کاربران تاکسی‌های اینترنتی
grade زمان قرعه کشی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade سه سناریوی واردات خودرو
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade قیمت‌گذاری جدید خودروهای کارخانه تا پایان هفته جاری
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 29 بهمن 99
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade عرضه خودرو در بورس منتفی شد
grade مجوز افزایش 50 درصدی قیمت روغن موتور
grade جزئیات ممنوعیت سفرهای نوروزی با خودروی شخصی
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade موتور سه استوانه ملی وارد مرحله صنعتی سازی می شود
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade اما و اگرها درباره طرح مالیات بر خودرو
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت
grade ثبات در بازار خودرو - 19 آذر
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade طرح های جدید شرکت سایپا برای تبدیل محصولات رنو
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade جزییات ممنوعیت تردد خودروها در شب یلدا
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دوازدهم (شرایط دهه فجر)
grade تحریم‌ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade محدودیت تردد بین استانی تا آخر آذرماه ادامه دارد
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade ممنوعیت تردد شبانه خودروها ادامه دارد
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade خروج تدریجی دلالان از بازار خودرو
grade وزیر صمت، نام محصول جدید ایران‌خودرو را اعلام کرد
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade کرمان موتور در تولید پیشرانه جک J4 خودکفا خواهد شد
grade بازی با برگ خودرو در بودجه 1400
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade تشدید آلودگی هوا در کشورهای درحال توسعه با واردات خودروهای دست دوم
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade خودرو‌های یورو 4 مدل 99، پلاک نمی‌شوند
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade چند دستگی بر سر قیمت خودرو
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade شرایط فروش محصولات زامیاد اعلام شد
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade ارزان‌ترین محصولات تولیدی خودروسازها
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade قرعه کشی، تجویز اشتباه شورای رقابت برای بازار خودرو
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوری اعلام شد
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade تغییر قیمت کارخانه‌ای برخی خودروها تا چند روز دیگر
grade سرمایه‌گذاری تویوتا در خودروهای متصل
grade آغاز تولید انبوه خودرو شاهین سایپا
grade نخستین پیکاپ های T8 تحویل مشتریان کرمان موتور شد
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade ایست منابع ارزی به واردات خودرو
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade آیا در قیمت‌های جدید شرکت سایپا تخلفی رخ داده است؟
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade شروط مجلس برای آزادسازی قیمت خودرو
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade شبهه در عرضه خودرو به بورس
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade رکود ادامه دار در بازار خودرو
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade دیگر شاهد موج گرانی در بازار خودرو نخواهیم بود
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade راه ورود خودرو به بورس، بسته شد
grade 152 هزار خودرو در پارکینگ تولید
grade هوندا در مسیر حذف بنزینی‌ها
grade 18 درصد خودروهای تولیدی ناقص است
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade درباره آزادسازی قیمت خودرو در جلسه سران قوا تصمیمی گرفته نشد
grade پارادوکس عرضه در بازار خودرو
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade جشنواره دانش‌آموز و ترافیک
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade قیمت‌گذاری در بازار خودرو سلیقه‌ای شد
grade قیمت قطعی کوییک S و ساینا S مشخص شد - بهمن 99
grade سونامی باتری‌های فرسوده در راه است
grade ضربه نرخ‌گذاری دستوری به جهش تولید خودرو
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade مخالفت با ترانزیت خودروهای آمریکایی در مناطق آزاد
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade طرح تبدیل خودروهایما S7 توربوشارژ اعلام شد - بهمن 99
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade قیمت خودرو به‌ زودی اصلاح می‌شود
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه 99
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade خودرو برقی اپل سال آینده از راه خواهد رسید
grade آخرین وضعیت خودروهای دپویی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - اسفند 99
grade عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود
grade 20 هزار خودرو معطل پلاک و شماره‌گذاری
grade بازیافت باتری خودروهای برقی کلید خورد
grade ناجا: ممنوعیت تردد خودروها از 18 بهمن در بسیاری از شهرها
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - آذر 99
grade نوسازی پل‌های مکانیزه عابران پیاده در تهران
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه اسفند 99
grade ترخیص خودروهای دپویی به بن‌بست خورد
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade خودروهای همکلاس از قیمت گذاری خارج می شوند
grade خودروهای رفع توقیف شده، فعلا امکان ترخیص ندارند
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade مانور مدیران ایران خودرو بر روی هیچ
grade قرعه‌کشی 8 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
grade موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade برترین خودروسازان الکتریکی جهان در سال 2020
grade مجلس به حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو رای داد
grade سهمیه بنزین دیماه امشب شارژ می‌شود
grade تلاش استون مارتین برای تحولی عظیم
grade آئودی بزودی کنترل بنتلی را بدست خواهد گرفت
grade تولید خودرو کاهشی شد
grade پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان
grade پیش ‌فروش مرحله سوم تارا از فردا آغاز می شود
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
grade سازمان حمل ونقل رتبه برتر در دو بخش از هفت محور جایزه جهانی خشت طلایی را کسب کرد
grade بررسی طرح ساماندهی خودرو در مجلس
grade تویوتا برترین فروشنده خودرو در سال 2020 شد
grade پشت صحنه لغو مصوبات شورای رقابت
grade حذف ثبت محضری خودرو کلید خورده است
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده مرحله چهاردهم ایران خودرو
grade افزایش 5 درصدی جرائم رانندگی در سال 1400
grade ثبت‌نام در هر دو فروش سایپا ممکن شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا با قیمت غیرقطعی ویژه دهه مبارک فجر
grade شیوه قرعه‌کشی برخی از محصولات سایپا حذف خواهد شد
grade مردی در خودروی بی ام و خود ریگ استخراج ارز دیجیتال کار گذاشت
grade کاهش تقاضای خودرو
grade تعرفه 86 درصدی برای واردات خودرو در سال آینده
grade پیشنهاد عجیب شیوا به خریداران خودرو
grade قیمت خودرو در 1400 آزاد می‌شود
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد
grade عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک 25 درصد افزایش یافت
grade راه‌اندازی اولین خط اتوبوس‌های فول‌الکتریک در تهران
grade مجلس به دنبال واردات خودروهای کارکرده
grade انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
grade آخرین وضعیت بی‌ام‌و و بنز‌های دپویی
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 99
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو-فروردین 1400
grade دوره تغییر قیمت خودرو 6 ماهه شد
grade افزایش تقاضای خرید کارکرده‌ها
grade آزادسازی قیمت خودرو به شرط واردات
grade اخذ مالیات در یک قدمی صاحبان خودروهای لوکس
grade هتل مشهد را از چه سایتی رزرو کنیم؟
grade آغاز صدور فاکتور فروش «شاهین» با مدل 1400 همزمان با عید مبعث
grade انتقاد از ظاهر محصولات بی ام و با عرضه سری 4 به اوج رسید
grade معذرت‌خواهی فولکس‌واگن به خاطر یک شوخی
grade شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا 2000cc - اسفند 99
grade اعلام برنامه تولید خودرو در 1400
grade افت تولید دی ماه علیرغم افزایش آمار تولید خودروسازان اصلی طی ١٠ ماهه امسال
grade لوگو جدید پژو رونمایی شد
grade عرضه تسلا رودستر تا 2022 تاخیر خورد
grade عرضه محصولات ایران خودرو دیزل با قوای محرکه جدید
grade بازگشت 32 میلیون پلاک فک شده خودرو به چرخه شماره‌گذاری
grade بانوان گروه بهمن برای دومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
grade جدایی دایملر از مرسدس بنز
grade واردات خودرو از مناطق آزاد انجام می‌شود
grade خانه‌تکانی در لوتوس
grade تغییر بزرگ در جنرال‌موتورز
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه اسفند 99
grade بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بهمن موتور
grade داخلی سازی قطعات موتور و گیربکس محصولات سیبا موتور محقق شد
grade 10 کشور برتر دنیا در صنعت خودرو
grade فروش فوری وانت آریسان ویژه اسفند 99 (بدون محدودیت پلاک)
grade موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است
grade تسلا در هند خودرو می‌سازد
grade عدم انطباق مشخصات راننده و بیمه گذار مانع دریافت خسارت نیست
grade تبعات مثبت و منفی عرضه خودرو در بورس کالا
grade فرصت 3 ماهه ابطال گارانتی خودروها به 5 ماه افزایش یافت
grade واردات قطعات داخلی سازی شده منتفی است
grade توقف مذاکرات هیوندای موتور و کیا با اپل در مورد ساخت خودروی بدون راننده
grade خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات شدند
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری خودرو در سراسر کشور
grade اخذ مالیات از خودروهای گران‌قیمت امکان‌پذیر است؟
grade شورای رقابت نرخ پایه خودرو در بورس را تعیین می‌کند
grade افتتاح خط تولید محصول جدید بهمن دیزل با حضور عضو کمیسیون صنایع مجلس
grade از بازار خودرو چه خبر ؟
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade سیگنال تعرفه‌ای به واردات خودرو؟
grade رشد 13.9 درصدی تولید سواری‌ ها در 10 ماهه امسال
grade بی ام و بزرگ‌ترین صادر‌کننده خودرو در آمریکا شد
grade جزئیات طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو
grade واردات خودرو از مناطق آزاد مسکوت ماند
grade گرفتن مالیات از خودروهای لوکس، بازار آنها را کساد می کند؟
grade افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بهار امسال تایید شد
grade همکاری فورد و گوگل در زمینه ساخت خودرو
grade مجلس با واردات خودرو از مناطق آزاد مخالفت کرد
grade تویوتا بیشترین برند جستجو شده در سال 2020 شد
grade طراحی سامانه ثبت معاملات خودرو
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade کانسپت جدید لکسوس، نمادی از آینده
grade داخلی سازی مینی‌بوس پگاسون و کامیونت شیلر توسط بهمن دیزل
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade ترکیب شرکای خارجی خودروسازان خصوصی
grade اهمیت خرید قطعات یدکی ام وی ام از فروشگاه دکترماشینت
grade برنامه خودرویی صمت محقق نشد
grade دفاع شیوا از فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade بزرگترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف در آستانه افتتاح
grade برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از چه شیشه هایی استفاده می شود؟
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره گذاری
grade امداد نوروزی بهمن در پی شیوع ویروس کرونا فقط برای سفرهای ضروری اجرا می شود
grade بازدید عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس از شرکت کروز
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade شرایط و نحوه فروش دیگنیتی بهمن موتوراعلام شد
grade حذف یا ادامه قیمت گذاری دستوری خودرو؟
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade بهترین خودرو‌های جهان در سال 2021
grade افزایش ظرفیت مرکز مدرن خدمات خودرویی گروه بهمن
grade رونمایی جنرال موتورز از دومین هامر الکتریکی
grade کسب 5 ستاره کیفی محصول بهمن دیزل
grade رنو هم سراغ خودروهای برقی می رود
grade جزئیات تغییر سهمیه سوخت وانت‌بارها
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade پژو به آمریکا نمی‌رود
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade ایران و رنو منجی هم می‌شوند
grade واگذاری حواله‌های ثبت نامی خودروها غیرقانونی است
grade نرخ جدید معاینه فنی خودرو اعلام شد
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade اصل ماجرای افزایش قیمت اخیر خودرو
grade سیتروئن امی؛ خودرویی که رانندگی با آن گواهینامه لازم ندارد!
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade وکالتنامه های خرید و فروش خودرو قابل تمدید است
grade آماده‌باش رنو برای بازگشت به ایران
grade بسته‌ای دیگر برای اصلاح صنعت خودرو
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت عید فطر
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade واردات خودرو؛ اهرمی برای شکست انحصار و کاهش قیمت
grade عجیب اما واقعی شیائومی خودرو ساز می‌‌ شود
grade راه اندازی و تولید خط موتورهای یورو6
grade ابهامات عرضه خودرو در بورس
grade افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت خودرو به مشکل لاینحل و کلاف پیچیده‌ای تبدیل شده است.
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade پیگیریهای دولتی برای آزادسازی هزاران خودرو فاقد ثبت سفارش
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو اعلام شد
grade آخرین جزئیات از لغو طرح ترافیک شهر تهران
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade شورای رقابت درباره قیمت خودرو به نتیجه نرسید
grade آمادگی برای همکاری با خودروسازان خارجی‌
grade پاکبان‌های خودران به خیابان آمدند
grade خودروسازان افزایش قیمت 9 درصدی را قبول نکرده‌اند
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا نارنجی شدن شهرهای قرمز
grade انتقاد وزارت‌صمت از تعلل شورای‌رقابت در اعلام نرخ جدید خودرو
grade قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می‌شود
grade رسیدگی به وضعیت بازار خودرو در کمیسیون اصل نود مجلس
grade گزارش وضعیت ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های خودرویی
grade کاهش استانداردهای خودرویی به تصادفات جاده‌ای دامن می‌زند
grade کمیسیون صنایع مجلس با افزایش قیمت خودرو مخالف است
grade اولین مانع رونق خودروی 1400
grade شرط و شروط «صمت» برای خودروسازان خارجی
grade شورای رقابت قیمت خودرو را افزایش داد
grade ادامه بلاتکلیفی بسته اصلاح صنعت خودرو
grade تعیین تکلیف عرضه خودرو در بورس در هفته آینده
grade کمیسیون صنایع مجلس به افزایش قیمت خودرو ورود می‌کند
grade بحران تراشه و میلیون‌ها ماشینی که تولید نمی‌شود
grade نحوه محاسبه مالیات نقل‌وانتقال خودرو اعلام شد
grade انصراف رنو از توسعه موتورهای دیزلی
grade خرید و فروش خودروهای گذر موقت مشمول مقررات قاچاق است
grade پلتفرم آماده
grade هزینه محضر خودروهای خارجی 40 درصد کاهش یافت
grade چکش کاری طرح عرضه خودرو در بورس
grade رده بندی جدید باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد