10 خودروسازی که دیگر کسی آنها را به خاطر نمی آورد

محمد رزاقی۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۰۵:۳۱:۴۱ 0

طی 15 سال گذشته هزاران خودروساز در آمریکا شکست خوردند و برخی از آنها بصورت عمومی سقوط کردند مثل دوسنبرگ، تاکر، دِلورن، ادسل، اِ اِم سی و...

اختصاصی پایگاه خبری سبقت آزاد| پر واضح است که راه اندازی یک کارخانه خودروسازی کار ساده‌ای نیست. طراحی، موتور، بدنه، فروش و سرویس کردن خودروهای مشتریان و میلیون‌ها دلاری که برای این کار استفاده می‌شود، اغلب در کشورهای متعددی و در سراسر جهان انجام می‌پذیرد. این نیازمند یک مدیریت گسترده بوده و باید تاثیر آن بر میلیون‌ها نفر بررسی شود تا مدل‌ و سگمنت‌های محبوب مردم به درستی شناسایی شود.
طی 15 سال گذشته هزاران خودروساز در آمریکا شکست خوردند و برخی از آنها بصورت عمومی سقوط کردند مثل دوسنبرگ، تاکر، دِلورن، ادسل، اِ اِم سی و...
و برای همین در این مقاله ما روی این موضوع تمرکز کردیم. برای دوری از آینده‌ای مبهم و پرهیز کردن از اینکه شکست بخوریم. در ادامه 10 خودروساز قدیمی که در آمریکا فعالیت می‌کردند و به فراموشی سپرده شده‌اند را نام خواهیم برد.

1- لاسال LaSalle

از سال 1927 تا سال 1940 لاسال یکی از معتبرترین خودروهای آمریکا محسوب می‌شد. در رده بندی بالاتر از بیوک و پایین‌تر از کادیلاک قرار داشت. در واقع در بالاترین سطح محصولات، بین بیوک و کادیلاک یک فاصله خالی وجود داشت که جنرال‌موتوز می‌خواست آن را با یک برند جدید پُر کند. لاسال یک خودروی هیجان انگیز و مخاطره‌آمیز محسوب می‌شد. آنها این خودرو را همانند استانداردهای کادیلاک، اما بطور کلی کوچک تر ساختند. طی سالهای 1933 تا 1940 با وجود فروش فوق العاده لاسال که زیر مجوعه‌ای از کادیلاک محسوب می‌شد،  جنرال موتورز تصمیم گرفت تا این برند تجاری را متوقف و از رده خارج کند.
لاسال سهم منصفانه‌ای از محبوبیت را در بین طرفداران و مشتریان تا 40 سال بعد در اختیار داشت، و این خود فشاری بر روی جنرال موتورز برای احیای این برند بود. و نهایتا تصمیم گرفته شد که چندین مورد مانند بیوک یورا 1963  و کادیلاک سویل 1975 احیا شوند.

2- نش موتورز  Nash Motors

شرکت خودروسازی آمریکایی بود که در سال 1916 توسط چارلز دبلیو نش در شهر کنوشا، ویسکانسین، ایالات متحده آمریکا تاسیس شد.
از سال ۱۹۳۷ تا 1957 به‌عنوان یکی از زیر مجموعه‌های شرکت خودروسازی نش-کلویناتور فعالیت کزد. گرچه کمپانی نش موتورز در سال 1954 منحل شد، ولی تولیدات این شرکت، تا سال ۱۹۵۷ همچنان تحت برند امریکن موتورز کورپوریشن (AMC)، عرضه می‌گردید تا این شرکت را تبدیل به چهارمین سازنده خودرو در آمریکا کند.
از برندهای تحت مدیریت شرکت خودروسازی نش، می‌توان به: نش هیلی، خودروسازی آژاکس، رامبلر و لافایت اشاره کرد. مشهورترین خودروهای تولید شده این شرکت نیز عبارتند از: نش متروپولیتن، رامبلر ربل، ناش رامبلر و نش هیلی.
باید گفت این خودروساز یکی از خلاقانه ترین خودروهای جهان را تولید می‌کرد و سیستم تهویه هوای این برند به اسم چشم هوا تبدیل به یک سیستم برای تمام خودروها شد. تمام مدل‌های نَش تغییر اسم به رامبلر ( Rumbler ) دادند. در سال 1988، AMC بعد از خرید توسط کرایسلر به طور کامل محو شد.

3- دی سوتو De Soto

desoto

زمانی فروش محصولاتش در  بازار خودروها رونق گرفته و بیزنس بزرگی را در بازار تصاحب کرده بود. دی سوتو به عنوان رقیب کرایسلر مرکوری و اولدزمبیل شناخته می‌شد. وقتی این در سال 1929 شروع به کار کرد، یک رکورد به عنوان بهترین فروش در اولین سال به ثبت رسانید. این رکورد عجیب تا سال 1960 باقی ماند. این برند اتومبیل‌های جسورانه و لوکسی ارائه می داد که بالاتر از پلیموث و دوج و پایین‌تر از کرایسلر و آمپریال قرار می‌گرفتند. متاسفانه مدیریت نامطلوب این نام تجاری محکوم به فنا کرد.
حقیقت جالب: در سال 1942، De Soto اولین ماشین آمریکایی بود دارای چراغهای پاپ آپ (بالارونده) بود. شاید هرگز از لحاظ آیرودینامیکی بهینه نبودند، اما همیشه از نظر ظاهری بی‌نظیر بودند.

4- مرکور Merkur

شرکت خودروسازی آمریکایی بود، که وظیفه ساخت و تولید خودروهای نیمه لوکس، کمپانی فورد را بر عهده داشت.
اما در سال ۲۰۱۱ مدیران فورد تصمیم بر آن گرفتند، که شرکت مرکوری را که از لحاظ لوکس بودن، محصولاتش بین محصولات فورد و لینکلن قرار داشت، به دلیل قیمت‌های بالا، فقدان اعتبار نام تجاری معتبر برای همیشه بازنشسته و مختوم کنند و تلاش خود را در عرصه ساخت ماشین‌های لوکس، به لینکلن معطوف کنند. لینکُلن شرکت خودروسازی خودروهای تمام لوکس، متعلق به فورد است.

5- دایهاتسو Daihatsu

دایهاتسو کانسپت

برای سالها دایهاتسو یکی از بزرگترین خودروسازان ژاپن بود که به لحاظ تولید خودروهای سایز کوچک و نیزخودروهای بیابانگرد، مشهور بود. تا آنجا که در خواست‌ها از طرف آمریکا برای ماشین‌های ژاپنی افزایش یافت و باعث شد که این کمپانی احساس کند باید یک جهشی ساختاری داشته باشد. در سال 1987 این جهش با یک چیدمان جدید شروع شد. اما قیمت بالا و نبود شبکه فروش مناسب و کمبود قطعات، بازار کوچکی برای این خودرو رقم زد تا به همین دلایل به انتهای عمر خود برسد. در سال 1992 از بازار آمریکا به سرعت خارج شد. در سال 2016 توسط تویوتا خریداری شد. شرکت تویوتا با در اختیار داشتن ۵۱٫۲٪ درصد از سهام دایهاتسو، بزرگترین سهام‌دار آن به‌شمار می‌آید. دفتر مرکزی شرکت دایهاتسو در شهر ایکه‌دا، اوساکا قرار گرفته است.

6- استرلینگ Sterling

استرلینگ اسپرت

صنعت خودروسازی بریتانیا در دهه 1980 میلادی با شکست مواجه شد. اما نام تجاری تاریخی Rover احساس کرد که می‌تواند دو کار را انجام دهد تا آن صنعت خودرو را از خط شکست خارج کند:1. شرکای تجاری با نام تجاری موفق‌تر2. ترک بازار آمریکا.
در سال 1986 سری 800 خود را به بازار عرضه کرد که یک سدان لوکس بر اساس هوندا لجند بود. سپس در سال 1987، آن را در آمریکا به عنوان استرلینگ 800 عرضه کرد و از طرفی دیگر در همان زمان آکورا لجند نیزعرضه شد.
در شروع کار علیرغم اتاق لوکس‌ سری 800 به دلیل عدم کیفیت مونتاژ، راحتی سواری و بدتر از آن گران‌تر بودن نسبت به رقبا، باعث شد خریداران آمریکایی این طعمه لاکچری را به دهان نگیرند. استرلینگ در سال 1992 پس از پنج سال و فروش کمتر از 40،000 دستگاه ناپدید شد.

7- ایسوزو Isuzu  

در سال 1972، جنرال موتورز با همکاری شرکت ژاپنی ایسوزو یک LUV ساخت که در واقع یک کامیونت وانت کامپکت بود! تا دهه 1980، ایسوزو تبدیل به یک برند قوی در زمینه فروش اس یو وی های کامپکت خوشتیپ شد. طراحی خودروهای ایسوزو در آن زمان بسیار محبوب شده بودند.
اما در دهه 1990 اوضاع سختی را پیش رو داشت و بسیاری از ماشینهای خود را از طریق جنرال موتورز به فروش رساند. ایسوزو با همکاری هوندا شروع به ساخت یک اس یو وی کرد و تا آخر این دهه، اکثریت محصولات تحت عنوان چوی یا هوندا به فروش رفت.  ایسوزو در سال 2009 تولید ماشین‌های مسافری را به پایان رسانده و امروز، کامیون های تجاری تولید می کند.

8- ایگل Eagle

باور کنید یا نکنید در اینجا یک ارتباطی بین نش و ایگل وجود دارد: هردو بوسیله کرایسلر در بازار به فروش می‌رسیدند. اولین خودروی ایگل توسط کمپانی امریکن موتورز(AMC) به فروش رفت. ای‌ام‌سی و رنو سدان‌های پریمیومی را طراحی کردند که شباهت‌هایی به محصولات آکورا و آئودی داشت. اما اونها خیلی سریع محو شدند! و ایگل تبدیل شد به انباری برای محصولات میتسوبیشی و کرایسلر. در سال 1999 Eagle بطور کامل ناپدید شد.

9- دوو Daewoo

دوو خودروساز کره ی جنوبی، در اواخر دهه 80 میلادی با کامپکت پونتیاک لمنز وارد بازار آمریکا شد. در سال 1998 با نام برند خود و با طراحی ماشین‌های کوچک سه گانه: دوو لانوس، دوو لگانز و دوو نومبیرا برگشت. دوو مدت کوتاهی سر و صدای بی‌نظیری کرد اما در سال 2002 این کمپانی ورشکسته توسط جنرال موتورز خریداری شد.

10- سوزوکی Suzuki 

سوزوکی برای دهه‌ها در اروپا و آسیا موفق بود. اما با وجود تولید موتورسیکلت‌های قوی و فروش موتورسیکلت‌های چهارچرخ، تا سال 1985 که شورولت فروش سوزوکی کالتوس را به عنوان اسپرینت شروع کرد، خودروهای این کمپانی به بازار آمریکا راه پیدا نکردند.  تا اواخر دهه سوزوکی مشغول فروش سوزوکی سوئیفت و ساب کامپکت‌های سامورایی چهارچرخ متحرک بود و شماری خودروهای کامپکت و اس یو وی برای دو دهه بعدش ساخت. علیرغم فروش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دستگاه در سال ۲۰۰۶ و ارائه یک سدان کامپکت خیلی خوب به نام کیزاشی، بحران مالی جهانی این برند را در امریکا نابود کرد. در سال ۲۰۱۴ ناپدید شد و امروزه به ندرت اثری از اون به جا مانده است. 

 favorite_border 14
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade دختران مکانیک
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade فراری روما معرفی شد
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade دختران مکانیک
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade آینده شرکت لکسوس
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade فراری روما معرفی شد
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade فیلم بررسی تندر 90 پلاس اتوماتیک
grade فیلم بررسی جک اس 3 (جک s3)
grade تست و بررسی دانگ فنگ H30 کراس
grade کلیپ تست و بررسی برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک
grade فیلم تست و بررسی جک جی 4 - جک j4
grade فیلم تست و بررسی لوکسژن یو 5 - Luxgen U5
grade فیلم تجربه رانندگی با سیتروئن C3 در مسیر کاشان اصفهان
grade تست و بررسی جک اس 5 اتوماتیک
grade نحوه پرداخت عوارض آزادراه ها به صورت الکترونیکی اعلام شد
grade فیلم تست و بررسی رنو ساندرو
grade نگاهی به برلیانس های تولید داخل کشور
grade کلیپ بررسی لیفان x60 اتوماتیک CVT
grade کلیپ تست و بررسی لیفان 820
grade کیلس استارتر سیستم استارت بدون کلید چیست؟
grade آیا خودرویی با گیربکس cvt بخریم؟
grade فعالسازی ارسال خودکار پیامک جرائم رانندگی
grade فیلم بررسی چری آریزو 5 برای اولین بار در ایران
grade ساندرو بخریم یا ساندرو استپ وی؟
grade ملاقات با لوکسژن U5 جسور هوشمند + فیلم
grade کلیپ تست و بررسی جک اس5
grade تست و بررسی میتسوبیشی اوتلندر 2016 تیپ 4
grade فیلم بررسی پژو 207 اتوماتیک ایران‌خودرو
grade بازدید سبقت آزاد از خط تولید سیتروئن C3 در سایت کاشان
grade هاوال H2 بخریم یا نه؟ استقبال مردم از هاوال h2 در روز تعطیل
grade تجربه سواری با جک جی 5 در جاده چالوس
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری GL 2007، میانسال محبوب ژاپنی
grade دومین گردهمایی خودروهای هایما S7
grade هفت تا از برترین وانت‌‌های جهان را بشناسید
grade تویوتا کمری XSE 2018 تجربه رانندگی و بررسی مشخصات فنی
grade گردهمایی هایما s7
grade معرفی پیکاپ ریچ و وانت پادرا زامیاد
grade داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
grade بهترین خودروهای جهان در بزرگترین درگ جهان
grade جک j4 سدانی کوچک، محصول آینده کرمان موتور + قیمت
grade بهترین خودروهای 2019 که کمتر از 40.000 دلار قیمت دارند
grade تجربه رانندگی هیوندای توسان کرمان موتور
grade نگاهی اجمالی به کانسپت اشکودا X ویژن در نمایشگاه ژنو سال 2018
grade حضور بنتلی در نمایشگاه پکن 2018
grade غرفه هیوندای در نمایشگاه خودروی پکن 2018
grade تجربه سواری بی وای دی F3 محصول کارمانیا
grade از کجا بفهمیم تسمه تایم پاره شده است؟
grade برخی از دلايل زياد استارت خوردن خودرو
grade تجربه رانندگی با هیوندای اکسنت مونتاژ کرمان موتور
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade مشخصات فنی Ec5 موتور جدید ایران خودرو و پژو 301 مونتاژ داخل + فیلم
grade رفع ماتی چراغهای جلوی خودرو و درخشندگی آنها همانند روز اول
grade دلایل روشن نشدن خودرو و بد استارت خوردن
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade آشنایی با لادا ایکس‌ ری، جانشین احتمالی رنو ساندرو
grade نگاهی به بوگاتی La Voiture Noire، گران‌ترین محصول جدید تاریخ صنعت خودرو
grade فیلم معرفی سایپا رهام خودرو جدید سایپا
grade فیلم دیدار با هنتنگ و فوتون عظیم خودرو در خط تولید بروجرد
grade کادیلاک XT6 2020، شاسی بلند لوکس آمریکایی
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade برلیانس H230 پارس خودرو به 4 ستاره کیفیت دست یافت
grade نسل جدید تویوتا سوپرا 2020 پس از 17 سال رونمایی شد
grade تشخیص نوع و برند خودرو فقط با لمس کردن
grade خداحافظی لیفان 820 از کرمان موتور و شروعی دوباره با بم خودرو
grade معرفی و مشخصات فنی ساینا برقی
grade فورد موستانگ شلبی GT500 2020، جدیدترین نسل محبوب‌ترین عضلانی تاریخ
grade همتا؛ طرح خوب رجیستری، اجرای افتضاح
grade بهترین جلوپنجره‌های صنعت خودرو
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade تست رانندگی میتسوبیشی اوتلندر 2016
grade مشتریان معترض بی وای دی اس 7 در نمایشگاه خودرو تهران در غیاب کارمانیا
grade مرسدس بنز CLA 2020، اسپرت جذاب اشتوتگارتی
grade اولین خودروی هنتنگ X7 روی خط مونتاژ رفت
grade کانسپت لکسوس LC کانورتیبل 2019، کانسپتی معمولی و ساده
grade غرفه تویوتا در نمایشگاه خودروی تهران 1396
grade تجربه سواری با چانگان CS35 مونتاژ
grade آیا با باز شدن یخ گوشت‌های منجمد پلمپ داتیس خودرو نیز باز می‌شود؟ + فیلم
grade نیسان مورانو 2019، کراس‌اووری شیک و جذاب
grade کلیپ تست و بررسی چانگان ایدو برای اولین بار توسط سبقت آزاد
grade چگونه خودرو دست دوم را به بالاترین قیمت بفروشیم؟
grade چانگان  CS35 بخریم؟ یا رنو ساندرو استپ وی اتوماتیک؟
grade تجربه رانندگی با هیوندای النترا خوش چهره شرقی
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade بررسی بی‌ام‌و M4 GTS مدل 2016 تیونینگ شده
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade دوج رم 3500 مدل 2019، وانت غول پیکر یک تنی
grade دنا پلاس با نام خزر! در میان بهترین‌های نمایشگاه خودروی مسکو 2018
grade روش تشخیص رنگ شدگی خودرو با یک دوربین عکاسی ساده
grade پرداخت آنلاین عوارض آزادراه‌ها با اپلیکیشن کیپاد
grade اهداف آتی چری در بازار ایران و سرنوشت تولید تیگو 5
grade فورد F-150 رپتور 2019، پادشاه آفرود دنیا
grade سیتروئن C3 در نمایشگاه خودروی تهران + فیلم کوتاه
grade بررسی وانت های موجود در بازار ایران
grade هیوندای آزرا کرمان موتور؛ مشخصات + عکس
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade دوج چارجر 2019، سدان قلدر آمریکایی
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade آذویکو نه ام جی ۳۶۰ تحویل می‌دهد نه پاسخگوی مشتریان است
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade درباره ما
grade تجربه سواری لیموزین لینکلن تاون کار 2009 در ایران
grade را‌ه‌های عجیب مقابله با نور بالا در شب
grade مشتریان معترض بازدیدکننده‌گان ویژه غرفه سایپا در نمایشگاه تهران
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade بایک X25 با سرنوشتی نامعلوم در خیابان ها
grade جک اس5 اتوماتیک قسمت دوم سفرنامه بم بازدید از خط تولید کرمان موتور
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade اعلام قیمت هنتنگ X5 و X7 از سوی عظیم خودرو
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade نظر مردم در مورد محصولات بیسو و نمایشگاه خودرو تهران 1397
grade لادا با سه مدل جسورانه جدید احیا خواهد شد؟
grade ترافیک در اورست دردسری غیرقابل انکار
grade نگاهی به مازراتی کواتروپورته GTS مدل 2018
grade معترضین به عدم تحویل ساندرو، حرف بس است راه حل عاجل بدهید
grade تجربه رانندگی با رنو کولئوس و قابليت‌های آفرود
grade جک اس 3 مدل 2019، تحولی در زبان طراحی جک
grade فولکس واگن گلف GTI TCR مدل 2019 رونمایی شد
grade بررسی ساینا SE فول آپشن سایپا
grade کروز کنترل جک جی۵ ایرانی یا لایتون تایوانی؟
grade لیفان 820 پیش به سوی اعتبار
grade چینی ها در پکن چه خودروهایی سوار می شوند
grade زمان تعویض کاتالیست و اگزوز خودرو
grade تجربه رانندگی با اپل آسترا؛ پیرمردی با دل جوان
grade فیلم 9 نکته کلیدی بهترین روش تنظیم صندلی خودرو
grade آب که سربالا رفت قورباغه‌ها ابوعطا می‌خوانند! قسمت دوم
grade تسلا Y، کراس‌اوور جدید تسلا
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade برنامه‌های نمایشگاه خودرو تهران 1397 از زبان مدیر برگزاری
grade رونمایی لکسوس LC500 در نمایشگاه خودروی لس آنجلس
grade لامبورگینی اوروس، دیووانه‌ای برای دیووانه‌ها
grade نسل جدید جیپ گلادیاتور 2020 در لس آنجلس رونمایی شد
grade فورد F-250 Super Duty 2020، وانت غول‌پیکر آمریکایی
grade آئودی R8 2019، سوپراسپرت بینظیر آئودی
grade قیمت جدید و قطعی خودروی سیتروئن C3 اعلام شد
grade بازگشت طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنجشنبه
grade ریگان خودرو با کوپا توربو 210 به نمایشگاه تهران آمده است + (قیمت و تصویر)
grade بررسی نسل چهارم بی ام و X5 2019 با چهره‌ای جدید
grade آفرود سواری با طعم تویوتا
grade همه چیز درباره رمز یکبار مصرف
grade لوسید ایر آلفا اسپید رقیبی جدی برای تسلا
grade لکسوس UX 2019، اولین کراس‌اوور سایز کوچک لکسوس
grade جک جی5 قسمت اول سفرنامه بم بازدید از خط تولید کرمان موتور
grade خودرو مسابقه‌ای الکتریکی Panoz Green4U
grade سوپراسپرت الكتريكی Miss R تایوانی یقه تسلا را گرفت
grade ولوو XC90 2020 فیس لیفتی با 3 خط بیشتر معرفی شد!
grade پاک کردن صورت مسئله از رو دیوار! حمله به سایتهای آگهی فروش خودرو
grade پورشه 911، اسطوره همچنان می‌تازد
grade سوزوکی ویتارا توربو 2018
grade فولکس واگن پاسات 2020، چهره‌ای جدید برای سدان آلمانی
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت دوم
grade چند نکته در باب رفتار صحیح با گیربکس اتوماتیک
grade جک s5 و رفع مشکل صدای باد در سرعت بالا
grade من و جک جی5 پس از دو سال و اندی
grade بررسی سایپا کوییک به همراه مشخصات فنی
grade نیم قرن با گودزیلا، نیسان جی‌ تی‌ آر 50 ساله شد
grade فورد اسکیپ 2020 Ford Escape همراه با رهیاب ویز رونمایی شد
grade رونالدو مالک گران ترین خودرو تاریخ، بوگاتی La Voiture Noire نه و نیم میلیون پوندی!
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade تجربه رانندگی با چهارچرخه اسپرت برقی Kyburz eRod
grade قانون بچه مثبت‌ها و بچه زرنگ‌ها
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade سوپر اسپرت SCG003 Stradale محصول800 اسب بخاری یک کارگردان سینما
grade مرسدس بنز EQC، الکتریکی بودن به سبک بنز
grade پژو 207 صندوق دار اتوماتیک در حال تست فنی
grade سیتروئن C3-XR SUV مدل 2019
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade مک‌لارن سنا هنسی 2019، تزریق قدرت اضافه به ابرخودرو انگلیسی
grade هواگیری بعد از تعویض ترموستات
grade همه چیز در مورد سیم بکسل خودرو
grade بی‌ام‌و X6 مدل 2020 کرگدن باوارایی رونمایی شد
grade سیستم اطلاعات و سرگرمی همزمان در خودرو Infotainment
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade سریعترین خودروی کارتینگ جهان Daymak Blast C5
grade تجربه رانندگی اتفاقی در آفرود با لیفان X60 اتوماتیک CVT
grade بنتلی فلایین اسپور V8 پا به سن گذاشته جذاب
grade تجربه رانندگی پاگانی هوایرا مدل 2015
grade بررسی کادیلاک سویل مدل1976 - یک کلاسیک ناب
grade سیستم جدید کنترل صوتی مرسدس بنز (MBUX)
grade سانگ یانگ تیوولی دیزلی توربو، کره‌ای چهارچرخ محرک
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade آیا لادا از حضور در ایران پا پس کشیده است؟
grade سیستم پرداخت آنلاین و ایمن از داخل خودروها
grade نقد و بررسی نسل جدید مزدا 3
grade همه چیز درباره سیستم ترمز EBD و عملکرد آن
grade بهترین خودروهایی که ارزان‌ تر از 30.000 دلار هستند
grade لیفان X50 دومین زیبای سردرگم لیفان
grade درخشش byd با رونمایی از 23 خودرو در نمایشگاه خودرو شانگهای
grade مقایسه گیربکس اتوماتیک با CVT
grade شرکت کنندگان سومین دوره نمایشگاه خودرو تهران چه کسانی هستند؟
grade فرق بین تسمه تایم و زنجیر تایم چیست؟
grade تسلا مدل اس هم مانند پژو 405 خود به خود در آتش می‌سوزد
grade کادیلاک CT5 مدل 2020، سدان جدید کادیلاک معرفی شد
grade نشست خبری عظیم خودرو در دل خط تولید هنتنگ و فوتون
grade سومین نمایشگاه خودرو تهران به صورت رسمی آغاز به کار کرد+ آلبوم تصاویر
grade در افتتاحیه نمایشگاه خودرو تهران 1397 چه گذشت؟
grade چانگان ایدو وارداتی خوش نقش و نگار سایپا ازکجا آمده؟
grade تست قابلیتهای رانندگی آفرود نیسان پاترول 2003 در منطقه آبسرد دماوند
grade جریمه خودروهای متخلف ورودی به محدوده طرح ترافیک
grade بی‌ام‌و M8 مدل 2020، بازگشت شکوهمندانه سری هشت باوارایی پس از 20 سال
grade پژو 2008 مدل 2020 با چهره‌ای جدید معرفی شد
grade قیمت جدید محصولات ایرانخودرو اعلام شد
grade فیلم بررسی ام جی 360 توربو - MG 360
grade تصادف شاخ به شاخ رنو سفران و mvm x33
grade تجربه رانندگی با بی‌ام‌و X3 M Power 2015
grade انواع فنر در سیستم تعلیق خودرو
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade آیا ال90 با مشخصات فنی جدید طرفدار دارد؟
grade حال خوب آریزو 5 با توربو، وقتی تنفس مصنوعی آریزو 5 را نجات داد
grade بررسی مزدا ۳ جی تی مدل 2014 قسمت دوم
grade هر آنچه که لازم است درباره پورشه پانامرا ۲۰۱۷ بدانید
grade چری تیگو 5 جدید با نام مدل 97 معرفی شد
grade بررسی مزدا ۳ جی تی مدل 2014 قسمت اول
grade گردهمایی سیتروئن سواران در پاریس در 100 سالگی سیتروئن
grade سومین چهره جک s3 با شعار Drive So Easy رونمایی شد
grade هایما S5 پس از هایما s7 دومین کراس اوور چینی ایران خودرو
grade از ساندرو اسپ وی رونمایی شد
grade جدول نرخ بیمه پایه شخص ثالث انواع خودرو برای سال 98 منتشر شد
grade اسکوتر سه چرخه پلاگین هیبرید پژو
grade 20 ایده خلاقانه ولی احمقانه از دید مکانیک ها
grade دورهمی عضلانی کلاسیک آمریکایی در تهران
grade بررسی دستیار هوشمند BMW X5
grade شورولت بلیزر 2019، بازگشت شکوهمندانه شاسی‌بلند آمریکایی
grade SCC TUATARA 2019، مدعی جدید سریع ترین خودروی جهان
grade خودروی همه جاروی آفرود Can-Am Maverick X3 Max
grade اصول اوليه برای طراحی خودرو
grade آیا اصول اولیه طراحی خودرو در لیفان ۸۲۰ رعایت شده است؟
grade نمایش کلاسیک‌های خاص در برج میلاد تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان
grade کلیپ گردهمایی جی 5 سواران با حضور 178 خودرو
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade سبقت آزاد قیمت کارخانه از بازار به سبک مدیران خودرو
grade همکاری با سبقت آزاد
grade سفر به قطب جنوب با هیوندای سانتافه
grade مدارک مورد نیاز برای تعویض پلاک
grade بهترین روش گرم کردن موتور خودرو در زمستان و روزهای سرد
grade معرفی دنا پلاس توربوشارژ و مقایسه مشخصات با دنا پلاس
grade پیش نمایش گردهمایی سوم خودروهای جک J5
grade طرح فروش فوری تنظیم بازار شرکت ایران خودرو ویژه اردیبهشت 98
grade سوپراسپرت هیبریدی 1150 اسب بخاری آریا FXE
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade همش ۳ ثانیه تا تصادف قانون سه ثانیه چه می گوید؟
grade انواع گیربکس در خودرو
grade میتسوبیشی 2017 ASX فیس لیفت توسط آرین موتور رونمایی شد قیمت و فیلم
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade قیمت جدید هایما S7 توربو اعلام شد + شرايط فروش آذر ماه محصولات ایران خودرو
grade یک هفته با کیا سورنتو 2019
grade با پنج تا ده میلیون چه خودرویی بخریم؟
grade تست تصادف خودرو و استاندارد ایمنی
grade همه نام‌های پارسی در نمایشگاه خودرو ژنو 2019
grade 5 روش برای اینکه خودروی کارکرده را با کمترین قیمت بخرید
grade بررسی آئودی R8 V10 Plus مدل 2016 قویترین و سریعترین مدل آئودی
grade در هنگام رانندگی سرنشین مداری کنید
grade فروش فوری برخی محصولات ایران خودرو با قیمت های جدید
grade مشتریان سایپا تا آخر سال منتظر خودرو با مدل 98 نباشند
grade جک اس3 تحویل مشتریان شد تا رسما تردد خود را در خیابانها جشن بگیرد
grade گفتگو با خالق خودرو باگی آرش BG ONE پدیده نمایشگاه تهران
grade کارت خودرو هوشمند شد
grade بی ام و سری7 مدل 2016
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade دانگ فنگ H30 هم به لیست ناقص‌های ایرانخودرو پیوست!
grade تجربه رانندگی رنو تالیسمان در پاریس
grade اعلامیه سایپا در خصوص تحویل خودرو با مدل 98
grade بررسی لوکسژن اس 5 خوشتیپ تایوانی
grade پیش فروش جک s5 با قیمت قطعی ویژه شب یلدا
grade جریمه عدم پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها
grade رانندگی 220 کیلومتری یک خانم فقط با دنده یک
grade تا چه حد میتوان به ایمنی خودروهای چینی اعتماد کرد؟
grade رنو تلیسمان پارکینگ مجمتع مسکونی را به آتش کشید
grade دنا پلاس توربو و پژو 207 سقف پانوراما
grade اصول ارگونومی در رانندگی
grade شیب تند و فروکش تب خرید در گردنه فروش پژو 2008
grade سیزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو اصفهان و یک نکته منفی
grade 10 خودروسازی که دیگر کسی آنها را به خاطر نمی آورد
grade هیوندای‌ پالیسید شاسی بلند فول سایز هیوندای معرفی شد
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس از سوی ایرانخودرو اعلام شد
grade چری تیگو 7 جدید رونمایی شد
grade قیمت جدید 4 محصول سایپا اعلام شد
grade امضاء توافقنامه جدید رنو و ایران
grade اطلاعیه جدید سایپا در خصوص تحویل محصولات رنو
grade شاسی بلندهای بورگوارد در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی شدند
grade سورن دیزلی در خط تولید ایران خودرو
grade از گوشه و کنار دومین نمایشگاه خودرو تهران چه خبر؟ (1)
grade آپاراتی هوشمند درپارکینگ منزلتان
grade چری تیگو 7 به صورت رسمی در ایران رونمایی شد؛ مشخصات + قیمت
grade خودروهای روسی به ایران می‌آیند؟
grade ظاهر جدید برای تویوتا GT 86
grade بازدید از خط تولید بیسو T5 و بیسو T3 در جاده مخصوص
grade شرایط جدید فروش هیوندای النترا کرمان موتور ویژه دی ماه
grade قیمت روز محصولات ایران خودرو در بازار
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه فروردین 98
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade آب که سربالا رفت قورباغه‌ها ابوعطا می خوانند! قسمت اول
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا ویژه آذرماه 97
grade گزارش غرفه ریگان خودرو در نمایشگاه خودروی تهران 1396
grade تجمع مشتریان بسترن و هاوال مقابل شوروم مرکزی گروه بهمن
grade وقتی آریزو 5 آتش میگیرد و خبری از خدمات پس از فروش نیست
grade کیا استونیک 2018 کراس‌اوور کوچولوی 20 رنگ
grade معترضین به قیمت سیتروئن c3: ایرباس که نمی‌فروشید!
grade شرایط جدید فروش هیوندای آزرا کرمان موتور ویژه دی ماه
grade تویوتا Rav4 2019، کراس اوور جذاب ژاپنی
grade با اختراع امداد خودرو همراه، بی‌نیاز از هر خودرو بر هستید
grade طرح شماره 3 فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به مناسبت عید فطر + مشخصات فنی و تجهیزات
grade خودروهای لوکسژن در ایران چه قیمتی خواهند داشت؟
grade رونمایی از هیوندای سوناتا ۲۰۲۰
grade فروش ویژه جک s3 به مناسبت ولادت امام حسن عسکری
grade قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام شد - دی 97
grade فروش هیوندای النترا و آزرا کرمان موتور + قیمت
grade کارکرد دیفیوزر ، اسپویلر و اسپلیتر در خودرو (Diffuser , Spoiler , Splitter)
grade وانت پیکاپ دو کابین آمیکو را بهتر بشناسید+قیمت
grade شرایط فروش جدید جک S3 ویژه نیمه اول بهمن ماه
grade قیمت چری آریزو 6 مشخص شد
grade رهایی از بوی بد خودرو
grade مرحله دوم فروش فوری ایران خودرو در سال 98
grade کوئنیگزگ جسکو 2020، انقلاب کوئنیگزگ در صنعت خودرو
grade بی ام و X4 2019، شاسی بلند شیک کمپانی آلمانی
grade بنز C350 لوکس، قدرتمند و اما گران‌قیمت!
grade شرایط جدید فروش فوری ایران‌خودرو اعلام شد
grade شرایط فروش جک s3 به مناسبت ولادت رسول اکرم
grade آئودی در نمایشگاه خودرو پکن 2018
grade ابطال افزایش قیمت خودروها توسط وزیر صنعت و معدن
grade هنگام خرید و تحویل خودرو به چه نکاتی توجه کنیم؟
grade بررسی نسل سوم نيسان مورانو
grade بهترین ماشین سال 2019 اروپا معرفی شد
grade استقبال بی نظیر از غرفه زامیاد در نمایشگاه اصفهان -ون آراد، وانت پادرا و درکا
grade رنگ پلاک خودروها نشانه چیست؟
grade معرفی نامزدهای بهترین ماشین سال 2019 اروپا
grade شاسی‌بلند اقتصادی لوکس‌نما با پلاک ملی در خیابان‌های تهران
grade هنتنگ x7 از 27 آذرماه روی خط تولید می‌رود
grade قیمت جدید پژو 206 تیپ 2 دستوری بوده است؟
grade آریو جدید سایپا هم آمد + طرح فروش فوری
grade ایکس باکسی در قالب آئودی R8
grade اقداماتی که پس از روشن شدن چراغ چک خودرو باید انجام دهید
grade پارکینگ های مخصوص بانوان راننده
grade چاقو کشی راننده به دلیل بی احترامی به هوندا سیویک
grade با 55 میلیون مالک جک جی 4 اتوماتیک شوید
grade بررسی تویوتا کرولا 2017
grade مرسدس بنز AMG GT مدل 2020، شاهکار قدیمی‌ترین خودروساز جهان
grade سیتروئن C3 یا C3 XR مساله این است، 4 روز دیگر سایپا- سیتروئن در ایران رونمایی می کند
grade لیست قیمت‌های جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو
grade جدول حق بیمه شخص ثالث خودروهای سواری در سال 98 منتشر شد
grade قیمت خودرو امشب تعیین می‌شود
grade قیمت سیتروئن C3 اعلام شد
grade بهترین و خشمگین‌ترین لامبورگینی‌هایی که تاکنون ساخته شده
grade معترضان به عدم تحویل و افزایش قیمت هاوال و بسترن همچنان خستگی ناپذیر + فیلم
grade فورد اکسپلورر 2019 محبوب‌ترین شاسی‌بلند آمریکایی رونمایی شد
grade خبر خوش، بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه نود
grade سیستم كنترل پايداری الكترونيكی (esc) در دناپلاس، رانا و 207 اتوماتيک
grade دو محصول لوکسژن توسط آرمان موتور رونمایی شد
grade شرایط فروش جدید جک S3 ویژه دی ماه
grade بزرگترین خودروساز جهان کیست؟
grade داشبورد یکم اردیبهشت 1396
grade بتمن و لگو سازنده یکی از جذاب ترین خودروهای نمایشگاه دیترویت
grade قیمت روز محصولات سایپا در بازار 13 بهمن 97
grade هفتمین گردهمایی بسترن سواران برگزار شد
grade فیلم حاشیه های بلیط فروشی نمایشگاه خودروی تهران و نارضایتی بازدیدکنندگان
grade ساندرو استپ وی با تایید رئیس جمهور 130 میلیون تومان می شود
grade نیسان ماکسیما جدید در نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2018 رونمایی شد
grade فولکس واگن بیتل در نمایشگاه خودرو لس آنجلس رونمایی شد
grade گزارش بازدید از غرفه کارمانیا در نمایشگاه اصفهان
grade آیا قیمت خودرو در سال 98 افزایش می‌یابد؟
grade قیمت روز محصولات پژو در بازار 13 بهمن 97
grade معاون سازمان حمایت: وزارت صنعت باید پاسخگوی مجوز فروش مدت‌دار خودرو باشد
grade داتیس خودرو با هیکو s90 آمد + فیلم
grade خودروهایی که خط تولید آنها به دلیل تحریم متوقف شده‌ است
grade شرایط تبدیل محصولات گروه رنو اعلام شد
grade شروع فروش محصولات جدید سیف خودرو در آینده ای نزدیک
grade قیمت جدید پژو 207 صندوقدار اعلام شد - بهمن 97
grade فروش فوری محصولات سایپا و ایران خودرو از 30 بهمن 97
grade سوناتا و اپتیمای 2020 چهار چرخ متحرک می‌شوند
grade بی ام و X7 در نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2018 به نمایش درآمد
grade شورولت سیلورادو اچ‌دی 2020 باقابلیت‌های خارق‌العاده
grade تکنولوژی جدید ترمز خودرو سوپرخازنها به جای اصطکاک
grade محاسبه قیمت خودروهایی که موعد تحویلشان گذشته است
grade اطلاعیه سایپا سیتروئن درباره تاخیر در تحویل خودرو سیتروئن C3
grade نوآوریهای سیستمهای ایمنی خودرو
grade به این 3 دلیل منتظر ارزانی خودرو نباشید
grade 10 خودروی برتر شاسی‌بلند زیر 100 میلیون از نگاه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد
grade قیمت جدید محصولات سایپا برای تعهدات بهمن ماه این شرکت
grade قابل توجه خودروهایی که کارت سوخت ندارند
grade واکنش سازمان تعزیرات به افزایش قیمت محصولات ایران خودرو
grade تصادف با این بنز محال است
grade بی ام و Z4 رودستر رونمایی شد
grade بی.ام.و ایکس6 وانت تروفی
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade روغن‌سوزی در موتور خودرو به چه معناست؟
grade وانت هیوندا می‌ آید و سانتافه اسپرت سال آینده
grade کیا استینگر در نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2018
grade بی‌ام‌و i8 مسابقه‌ای با قلب تپنده Z4 GTE
grade اثر انگشت به جای سوئیچ خودرو و کیلس استارتر
grade ژیان 40ساله گران‌تر از پراید صفر کیلومتر!
grade آیا چری پس از 15 سال فعالیت ایران را ترک خواهد کرد؟
grade تویوتا توندرا 2019 چه تغییراتی نسبت به اولین نسخه آن داشت؟
grade با وانت پیکاپ تسلا مدل U آشنا شوید
grade هیوندای پالیسید در نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2018 رونمایی شد
grade شکل جدید تست معاینه فنی در آستانه سال 98
grade عقب نشینی سایپا و کاهش قیمت سیتروئن C3؛ مشتریان کوتاه خواهند آمد؟
grade سازمان حمایت پیگیر وضعیت معترضین خودرو
grade شروع تولید هنتنگ ایکس 7 در دهه فجر + فیلم
grade گاو خشمگین به دنبال تخت پادشاهی شاسی بلندها
grade قیمت جدید محصولات سایپا در کارخانه، افزایش مجدد قیمت پراید و تیبا!
grade میتسوبیشی، اوولوشن را تبدیل به یک شاسی بلند اسپرت کرد
grade رونمایی تویوتا کمری TRD در لس آنجلس
grade کیا سراتو هاچ بک 2019 در راه بازار
grade تخلف آشکار ایران خودرو/ ناظران در خواب غفلت!
grade ترمز دیسکی هم از پژو پارس LX حذف شد
grade قیمت روز خودرو لوکس در بازار 13 بهمن 97
grade 6 محصول سایپا چهار ستاره کیفی گرفتند
grade بی ام و 530i 2019، رهبر یاغی جاده‎های آلمان
grade اول ایمنی بعد رانندگی (Security Before Driving)
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت اول
grade مدت اعتبار معاینه فنی خودروهای شخصی اعلام شد
grade تویوتا کمری 2019
grade نیسان جی تی آر در نمایشگاه خودرو لس آنجلس به نمایش درآمد
grade رونمایی از خودروی 12.4 میلیون دلاری بوگاتی
grade قیمت روز محصولات پارس خودرو در بازار 13 بهمن 97
grade اولین سری از خودرو هن‌تنگ X7 تحویل مشتریان شد
grade دستور زمستانه برای نگهداری از کولر خودرو
grade کدام خودرو‌ها در جهان، بیشترین آمار مرگ و میر را دارند؟
grade مزدا CX-3 مدل 2019، کراس‌اوور جذاب ژاپنی
grade طرح تبدیل برای مشتریان برلیانس هم صادر شد/ زنگ خطر برای تعطیلی پارس خودرو
grade تولید تندر90 و ساندرو از دیماه 98 متوقف می‌شود
grade چری تیگو7؛ چینی ساختار شکن دربازار با شرایط ایده ال برای مشتری
grade تویوتا هایلندر مدل 2020، خط و نشان تویوتا برای رقبا
grade پیش‌بینی اتفاقات بازار خودرو پس از آزادسازی قیمت
grade نرخ جدید معاینه فنی خودروها تایید شد
grade خودروهای چینی هم از ایران می‌روند؟
grade شرایط جدید فروش خودروی جک S3
grade چری آریزو 6 به صورت رسمی رونمایی شد
grade بی ام و Z4 2019، کوپه خیره کننده باواریایی
grade داشبورد 8 اردیبهشت 1396
grade شرایط فروش اقساطی جک S3 ویژه تیرماه 1398
grade هنتنگ ایکس 7 اولین خودرویی که استانداردهای 85 گانه را دریافت کرد
grade احتمال حضور پژو 3008 در نمایشگاه خودروی تهران + قیمت
grade 70 سال از رونمایی سیتروئن ژیان گذشت
grade هشدار پلیس راهور نسبت به وکالت برای نقل و انتقال خودرو‌ها
grade شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد
grade سوراخ شدن اگزوز چه اثراتی بر عملکرد خودرو دارد؟
grade لامبورگینی اونتادور SVJ رودستر، قوی‌ترین لامبورگینی دنیا
grade تلوراید 2020 شاسی‌بلند جدید کیا موتور
grade طرح امدادی کرمان موتور ویژه نوروز 98
grade مجازات دستکاری پلاک خودروها چیست؟
grade 11 خودروی ایمنی که در آمریکا تردد میکنن
grade عظیم خودرو سری دوم خودروهای فوتون‌ ساوانا را تحویل مشتریان داد
grade آماده‌سازی طرح جایگزینی خودروهای گروه رنو شرکت سایپا
grade نیسان پت فایندر 2019 ارتقا یافت
grade خبر مهم برای خودروهای فاقد بیمه بدنه آسیب دیده در سیل
grade با 55 میلیون تومان جک جی 4 بخرید
grade بنز در نمایشگاه خودرو پاریس 2018، نمایشی از اقتدار و شکوه خودروساز اشتوتگارت
grade خودرو را فقط تحویل روز بخرید
grade خودروی دنا پلاس از این پس بدون سانروف و رینگ آلومینیومی
grade ترامپچی GS4 توسط تویوتا،فیات-کرایسلر،هوندا و میتسوبیشی تولید می‌شود
grade اپلیکیشن صاپ بانک صادرات ایران رونمایی شد
grade هن تنگ و فوتون تولید داخلی در سومین نمایشگاه خودرو تهران
grade چگونه مشکل کُندی حرکت خودروی خود را برطرف کنیم؟
grade نیم‌ نگاهی به درون گران‌ قیمت‌ترین خودروی مسافرتی
grade خودروهای بورگوارد در نمایشگاه تهران را بیشتر بشناسید
grade فولکس واگن آی دی باگی، یادآور روزهای خوش گذشته
grade معرفی نسخه جدید رنج‌روور ولار
grade بیانیه کرمان موتور در خصوص افزایش قیمت‌ها
grade جمع بندی نمایشگاه دیترویت 2019 | معرفی برترین خودرو‌های رونمایی شده
grade کامیون احتمالی آلفا رومئو
grade آژیر قرمز در بازار خودرو به صدا درآمد
grade عبور خودرو از ایست قیمت
grade اولین هنتنگ x7 مونتاژ به آخر خط رسید
grade تغییر ساعت طرح ترافیک و زوج و فرد در ماه رمضان ۹۸
grade سازنده موتور الکتریکی، مهجور در نمایشگاه خودرو تهران
grade نحوه ثبت‌نام برای کارت سوخت المثنی اعلام شد
grade نسل دوم نیسان جوک در سال جاری معرفی می‌شود
grade کسانی که برای سود، خودرو ثبت نام کردند ضرر هنگفتی خواهند کرد
grade تصویب‌نامه ثبت سفارش واردات خودروهای سواری به کشور
grade از کیا سراتو GT مدل 2019 بیش تر بدانیم
grade کامیون خودران جمع‌ آوری زباله
grade شاسی بلند جدید سوبارو در راه بازار
grade بایتون خودرویی خودران با نمایشگر 48 اینچی و هوش مصنوعی
grade بازدید مشتریان عظیم خودرو از خط تولید هنتنگ
grade خودرویمان را گازسوز کنیم یا نکنیم!‏
grade بنتلی کانتیننتال جی تی فوق لاکچری در ژنو 2019
grade میزان داخلی‌سازی و شتاب صفرتا100 آریزو6 چقدر است؟
grade سایپا و ایران‌خودرو خریداران همیشه در صحنه را قال گذاشتند!
grade از ابتدای دی‌ماه چه اتفاقی برای خودروها رخ می‌دهد؟
grade خودروی مفهومی کیا با 21 صفحه نمایش
grade پل استار 2 اولین ماشین تمام الکتریکی ولوو
grade مقدمات ترخیص 13 هزار خودرو دپو شده در گمرک فراهم شده است
grade واکنش رئیس‌ سازمان‌ بازرسی به افزایش قیمت خودرو
grade نسل سوم کیا سول در نمایشگاه خودرو لس آنجلس رونمایی شد
grade مزدا 3 جدید در نمایشگاه خودرو لس آنجلس رونمایی شد
grade تویوتا کرولا 2020، نسل جدید پرفروش‌ترین خودرو تاریخ
grade احتمال گران شدن تیگو7؛ تیگو7 جدید در راه
grade حسن روحانی با افزایش قیمت خودرو مخالفت کرد
grade استون مارتین DBS سوپرلگرا، خودرویی شرور و با وقار
grade خودروی هاوال H2 به تمام ثبت‌نام کنندگان نخواهد رسید
grade اعلام قیمت جدید خودروها حداکثر تا روز شنبه 10 آذرماه
grade آشنایی با رایج‌ترین مشکلات تعمیراتی خودروها
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade کدام خودروهای دپو شده در گمرک ترخیص خواهند شد؟
grade فوت و فن‌های محافظت از خودرو
grade تمدید شرایط فروش یلدایی جک S5 از سوی کرمان موتور
grade فورد موندئو فیس لیفت شد
grade جدیدترین وضعیت تولید در سواری‌سازان داخلی
grade نحوه قیمت گذاری جدید محصولات چری از زبان رئیس هیئت مدیره مدیران خودرو
grade رونمایی از سوناتا 2020 در نیویورک
grade شمارش معکوس برای ورود لندکروز و لکسوس جدید
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور: تمامی کارت های عقب افتاده خودرو تا 20 روز آینده تحویل می شوند
grade متقاضیان ساندرو اگر صبر ایوب دارند پس منتظر بمانند
grade وقتی ایران‌خودرو مدعی شکست تویوتا در داکار می‌شود!
grade اطلاعیه جدید سایپا سیتروئن در رابطه با طرح جدید سازمان حمایت از مصرف کنندگان
grade آغاز طرح امداد نوروزی سال 98 شرکت کرمان موتور
grade کادیلاک برقی شد
grade نسل جدید بی ام و Z4 در نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2018 به نمایش درآمد
grade نسل جدید رنو کلیو 2020 به بازار می آید
grade کدام محصولات ایران خودرو با مدل 98 وارد بازار شدند
grade جدیدترین نسل از پرفروش‌ترین ماشین تاریخ رونمایی شد
grade آیا شرکت آذویکو در آستانه تعطیلی است؟
grade اموال رامک خودرو توقیف شد
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade اتومبیل Ferrari Laferrari با کیت بدنه خاص به فروش رسید
grade فیلم معرفی ds 7 در نمایشگاه خودروی تهران + قیمت
grade دستگیری دزد فوق‌لیسانسه که آرم خودروهای لوکس را می‌دزدید
grade تولید اولین شاسی‌بلند الکتریکی استون مارتین
grade پیش‌فروش‌ دردسرساز خودروسازان داخلی
grade سورنتو 2018 فیس‌لیفت توسط کیا معرفی شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اسفند 97
grade مزدا 2020 cx-30 جدید در ژنو رونمایی شد
grade نسل جدید تویوتا کرولا در نمایشگاه خودرو آنجلس 2018 رونمایی شد
grade شرایط فروش لیفان X60 ویژه نیمه اول دی ماه
grade تجمع خریداران پژو 207 صندوقدار مقابل وزارت صمت
grade اخطار سازمان حمایت به ایران خودرو و سایپا بابت افزایش قیمت
grade قیمت بوگاتی دیوو به 7.5 میلیون دلار رسید
grade شرایط فروش نقدی محصولات ایران خودرو - بهمن 97 (تنظیم بازار)
grade فراری F8 Tributo، جانشین جذاب 488 متولد شد
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade بازگشت به کارخانه بنز در دهه 60 میلادی
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو
grade تویوتا پریوس جدید در نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2018 به نمایش درآمد
grade قیمت‌های جدید خودرو و دغدغه‌هایی که باقی ماند
grade با سوییچ خودروی ds 7 خود هزینه خرید از فروشگاه را پرداخت کنید
grade امروز گره کور قیمت‌گذاری خودروهای داخلی باز می‌شود؟
grade پیشنهاد عرضه «خودرو یارانه‌ای»
grade معرفی نسل جدید BMW سری 7
grade فروش موفق تیگو 7 جدید در بازار ایران
grade پیکان ٨٠ میلیونی و ژیان ٦٠ میلیونی
grade تولیدات داخلی نرم افزار دیاگ خودرو و ECU
grade محدودیت سرعت در بزرگراه‌ها و تلفات حوادث جاده‌ای در ایران و آلمان
grade اسکناس نو برای عیدی؛ درست یا غلط؟
grade انجام همه تعهدات BYD S7 ظرف مدت 3 ماه
grade مدارک لازم برای احراز محل سکونت مالکان خودروها هنگام نقل و انتقال اعلام شد
grade سوناتای 2020 یا یک کوپه چهار در ؟
grade مدیریت مشکلات از عهده خودروسازان خارج شده است
grade فراخوان خودروهای تولید 1393 و 2014 به معاینه فنی
grade تعطیلی خودروسازی‌ها به نفع کشور است
grade کیا موهاوی Masterpiece، کانسپت حیرت انگیز کیا معرفی شد
grade نگاهی به هیوندای نکسو 2018 رقصنده‌ای در لس آنجلس
grade قیمت‌گذاری خودرو بر مبنای ضوابط هیات تعیین و تثبیت قیمت‌
grade محبوب‌ترین رنگ‌های خودرو در سال 2018 معرفی شدند
grade فروش اقساطی لیفان X60 به مناسبت شب یلدا
grade پژو 2008 اولین خودروی 5 ستاره کیفی ایران
grade محصول مشترک کمپانی بی وای دی، دایملر مرسدس بنز آلمان به نام Denza 500 رونمایی شد
grade عظیم خودرو سومین سری فوتون ساوانا را تحویل مشتریان داد
grade متخصصین از بانک تجارت تسهیلات می‌گیرند
grade موتور حیرت انگیز استون مارتین
grade مضحک‌ترین اسامی در میان خودروها
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade طرح فروش محصولات ایران خودرو ویژه 20 اسفند با مدل 98
grade بی‌ام‌و ویژن iNext، تداعی کننده فناوری آینده باواریایی‌ها
grade بنتلی بنتایگا اسپید، سریع‌ترین خودروی شاسی بلند جهان
grade خبر خوش برای خریداران خودرو با موعد تحویل نیمه اول سال
grade اولتیماتوم رحمانی به خودروسازان برای عمل به تعهدات فروش
grade فروش فوری محصولات شرکت سایپا از فردا 3 اسفندماه
grade عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنجشنبه
grade لامبورگینی ترونو، خودرویی که در سال 2999 ساخته خواهد شد!
grade سدان لاکچری کیا به ویژگی‌های امنیتی و کنترلی پیشرفته مجهز شد
grade دنا پلاس اتومات به بازار می آید
grade دلایل اعلام قطره‌چکانی قیمت خودرو
grade چگونه در شهر رانندگی کنیم؟
grade هیوندای النترا 2019 ارزان، ایمن و محبوب
grade تکنولوژی جت‌ های جنگنده در خودروی ژاپنی!
grade ماجرای تجمع خریداران خودرو مقابل وزارت صنعت چه بود؟
grade ابتکار جالب تویوتا، فناوری ضدسرقت خودرو با گاز اشک‌آور
grade نیسان جوک برف‌نورد به نمایشگاه خودرویی ژاپن می‌رود
grade هشدار جدی وزیر دادگستری به خودروسازان
grade تولید کدام خودروهای داخلی در آبان امسال صفر شد؟
grade خودروی فرازمینی بی‌ام‌و
grade ریزش آمار تولید سایپا/ تشدید نگرانی از صنعت خودرو کشور
grade پولاریس RZR مدل 2018 با سیستم تعلیق فعال بهینه‌ شده
grade اولین عکس های پژو 208 جدید
grade کارشناسی قیمت خودرو تمام نشد؟
grade آشنایی با سه پیکاپ قد بلند
grade خودروهایی که از سال 2019 منقرض شده و دیگر تولید نمی شوند/ قربانی شدن سدان‌ها به نفع شاسی‌بلندها
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade برای بازیابی رمز کارت سوخت چه باید کرد؟
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade خودداری و ممانعت مدیرعامل بهمن موتور از ارائه توضیح در رابطه با افزایش قیمت بسترن
grade ابهام بزرگ در فروش‌ فوری‌ ایران‌خودرو و سایپا
grade مدارک مورد نیاز جهت اعتراض به قبوض جرایم رانندگی
grade قیمت‌گذاری خودرو بر اساس حاشیه بازار متوقف شود
grade ترکیب قیمه و ماست به سبک ساندرو و تندر!
grade 206 تیپ 5 در 2 مدل ساده و فول آپشن ارائه خواهد شد
grade ایران خودرو خودروی برقی و هیبریدی تولید می‌کند
grade دلایل افزایش احتمالی تصادفات رانندگی در نوروز 98 و راهکار جلوگیری
grade 4 جدال معروف خودروهای سوپر اسپرت با هواپیما
grade گردهمایی بی ام و سواران در برج میلاد
grade بخشنامه شماره 6 فروش فوری محصولات ایران خودرو - 8 اسفند 97
grade قیمت جدید چانگان CS35 اعلام شد
grade شاهکاری با حضور موستانگ!
grade وانت لامبورگینی، شایعه یا واقعیت؟!
grade آیا سايت ثبت سفارش خودرو باز شده است؟
grade اطلاعیه سايپا: مشتریان به جاده قدیم بیایند و با مدیران درد و دل کنند
grade مدل‌های مشترک فورد و فولکس‌واگن به بازار می‌آید
grade تسلا Y رونمایی شد
grade لامبورگینی صندلی ماساژ ساخت
grade دنا پلاس به ناوگان پلیس سنگال پيوست
grade خودروساز چینی بلاخره در دادگاه محکوم به کپی‌کاری شد
grade جنسیس G90 لیموزین معرفی شد
grade نکات کلیدی برای استفاده از ترمز دستی
grade کراس‌اور جنسیس و سوناتای جدید رونمایی می شوند
grade بزرگترین تولیدکننده خودروهای برقی در جهان کیست؟
grade انواع لنت‌ترمز در خودروها را بشناسید
grade خودروهای چینی بازار خودروهای کره‌ای را کساد کردند!
grade شرایط تبدیل تعهدات سوزوکی ویتارا اعلام شد
grade بررسی افزایش قیمت خودرو در کمیسیون اصل 90
grade واردات خودروهای هیبریدی از پرداخت حقوق ورودی معاف می‌شود
grade بنز C300 یا BMW سری 4؛ کدام یک پیروز میدان هستند؟
grade سرنوشت واردات خودرو در سال رونق تولید
grade عرضه خودرو با قیمت پنج درصد زیر قیمت بازار تصویب نخواهد شد
grade خودروهای فاقد معاینه فنی، جریمه شدند
grade نکات مهم برای خرید خودروی دست دوم
grade کابین خودرو آلوده‌ و بیماری‌زاست /فرمان خودرو 4 برابر آلوده‌تر از توالت
grade کاهش قیمت خودرو در گرو آزادسازی قیمت/ خودرو‌های پیش‌فروش شده تامین خواهد شد
grade مصوبه قیمت خودرو‌ در انتظار تأیید وزیر صنعت
grade خودروی پرنده دیوید میمن
grade هشدار ‌پلیس: خودروهای گذر موقت قابل خرید و فروش نیستند
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو دی 97
grade آرمان موتور کویر همچنان نماینده لوکسژن در ایران است
grade با مدل منحصر به فرد شرکت پاگانی آشنا شوید
grade یورو انکپ: مرسدس کلاس G، سئات تاراکو و هوندا CR-V پنج ستاره شدند
grade فناوری جدید‌ کیا برای درک احساسات رانندگان
grade سونامی عجیب در بازار خودرو
grade غرفه سایپا در نمایشگاه خودروی تهران 1396 + فیلم
grade ب‌ام‌و رقیب لامبورگینی و فراری می‌شود؟
grade واکنش وزیر صنعت به افزایش قیمت محصولات ایران‌خودرو
grade رنو به ایران باز‌ می‌گردد
grade لاستیک خودرو در آستانه افزایش قیمت مجدد
grade خودروسازانی که قطعه نداشتند چطور بعد از گرانی، تحویل فوری می‌دهند؟
grade خودروی برقی سیتروئن/ سرآغاز تحول حرکت شهری
grade اگر نسبت به خلافی خودروی خود اعتراض دارید به این مکان‌ها بروید
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade سایپا بدنه خودروهای آسیب دیده سیل را رایگان تعمیر می‌کند
grade سایپا-سیتروئن قیمت اعلام شده سیتروئن C3 را رسما تکذیب کرد
grade فراری استرادل SF90 تولد سریع‌ترین فراری جاده‌ای تاریخ
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو به کشور
grade پورشه تایکان، رقیب تسلا مدل 3 وارد می‌شود
grade بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود
grade پیش‌ پرداخت‌ مردم به خودروسازان به نرخ روز محاسبه نمی‌شود
grade خودروی پرنده سرانجام آمد
grade سیستم کنترل پایداری الکترونیکی خودرو ESP
grade افزایش هزینه نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک؛ برگ سبز سند رسمی است
grade تقاضای خودرو در بازار به کف رسید/ قیمت‌ همچنان بلاتکلیف است
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade خودروهای در گمرک مانده تا چند روز دیگر ترخیص می‌شوند
grade شرایط فروش جدید جک S3 ویژه نیمه دوم دی ماه
grade مک لارن 600LT اسپایدر مدل 2019 معرفی شد
grade لینکلن با ارکستر به راننده خوش‌آمد می‌گوید
grade هایما s7 جایگزین سوزوکی پس از ترک بازار ایران
grade نسخه خارج جاده‌ای لامبورگینی اوروس معرفی شد
grade خودروی اکتشافی Unicat MD77h 6x6
grade فیس‌لیفت جدید 3008 پژو در حال تست های فنی
grade تداوم ممنوعیت واردات خودرو در سال آینده
grade شرایط فروش لیفان X60 ویژه نیمه دوم دی ماه
grade مک‌لارن اسپیدتیل، قدرتمندترین و سریع‌ترین مک‌لارن تاریخ
grade فروش مکمل‌های اکتان‌افزا ممنوع است
grade بنز GLK فیس لیفت نسبت به مدل های پیشین خود چه پیشرفتی داشته است؟
grade چرا با افزایش قیمت خودرو، تقاضا بالا رفت؟
grade جنسیس GV80، یکی از زیباترین شاسی‌بلندهای لوکس آینده
grade کیاموتورز هم پای خود را از چین بیرون کشید
grade وزارت صنعت: بخشی از واردات خودرو به کشور آزادسازی می شود
grade خودروهای چینی تا پایان تابستان 30 درصد گران می‌شوند
grade اعلام شرایط شماره‌گذاری خودروهای گذرموقت
grade فناوری خودران تسلا به زودی دست‌اندازها را رد می‌کند
grade آغاز دور جدید پیش فروش رنو ساندرو استپ وی
grade افزایش روند تولید خودرو
grade واردات 15000 دستگاه خودرو در سال 97
grade یعنی اعلام قیمت خودروهای داخلی تا این حد سخت است!
grade تصاویر و مشخصات اولیه از سانگ یانگ کوراندو ۲۰۱۹
grade افزایش قیمت خودرو شامل تحویلی‌های شهریور تا دی ماه نمی شود
grade زمان تحویل خودروی سیتروئن C3 را اطلاع‌رسانی می‌کنیم
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade تعزیرات: مخالف افزایش ضابطه‌مند قیمت خودرو نیستیم
grade 24 نکته ضروری که برای سفر در ایران باید بدانید
grade خودروی پلاگین هیبریدی چیست؟
grade دومین شاسی بلند مرسدس بنز میباخ آماده ورود به بازار
grade فروش فوری خودروهای سایپا با قیمت جدید طی چند روز آینده
grade قیمت خودرو کاهش نیابد چاره‌ای جز استیضاح وزیر صمت نداریم
grade پنین‌فارینا باتیستا، قدرتمندترین خودرو جاده‌ای ایتالیایی معرفی شد
grade پیش‌ فروش خودرو ممنوع شد
grade تحویل چهارمین سری از خودروهای فوتون ساوانا به مناسبت یلدا
grade چرا وزارت صنعت تکلیف خریداران خودرو را مشخص نمی کند؟
grade پیکاپ سانتا کروز هیوندای با ظاهر جدید می‌آید
grade بازار منتظر قیمت‌گذاری خودرو، مشتریان تشنه عرضه
grade شکایت های خودرویی 3 برابر شد
grade بازگشت قیمت‌ به آگهی‌‌های اینترنتی فروش خودرو از امروز
grade طرحی جدید برای کاهش وزن چرخ خودرو
grade شرایط فروش جدید جک S3 ویژه نیمه دوم بهمن ماه
grade تعدیل کارکنان هیوندای
grade خدمت جدید برای یک گروه از دارندگان برچسب الکترونیکی ETC
grade کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریده‌اند منتظر زیان باشند
grade مشتریان کرمان موتور با خیال راحت به سفرهای نوروزی بروند
grade فولکس‌واگن برای ساخت وانت تاروک با فورد در حال مذاکره است
grade مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه بهمن منصوب شد
grade جایزه طراحی سال خودروی آلمان به توارگ فولکس واگن رسید
grade حل مشکل تعدیل نیرو در خودروسازی بم، وعده و وعید یا عمل؟
grade دوچرخه‌های خودران جای تاکسی‌های اینترنتی را می‌گیرند
grade طولانی‌ترین رژه خودران‌ها با 55 شاسی بلند خودران چانگان
grade هیوندای الویت ترکیبی از چرخ و پا برای قدم زدن
grade تولید 118 دستگاه مزدا 3 توسط گروه بهمن در اردیبهشت 1398! و توقف تولید برخی خودروها
grade بیکاری، تاکتیک همیشگی خودروسازان برای گرانی خودرو
grade طرح جدید تبدیل تعهدات معوق ایران‌ خودرو
grade افزودن امکانات جدید بر روی دستگاه‌های خودپرداز بانک پاسارگاد
grade تمهیدات جدید گمرک برای واردات قطعات خودرو
grade خودروی سال ژاپن ژاپنی نیست
grade سقوط آزاد قیمت خودرو ادامه دارد؟
grade شرایط فروش لیفان X60 ویژه نیمه اول بهمن ماه
grade اولین تصاویر از نخستین خودرو الکتریکی استون مارتین را ببینید
grade توزیع 15 هزار حلقه لاستیک دولتی تا پایان آذر
grade بنز با بی‌ام‌و شریک شد
grade بهترین و بدترین برندهای خودرو در سال2019 کدامند؟
grade فهرست کامل تخفیف‌های طرح ترافیک تهران در سال 98
grade پژو به دنبال فیات-کرایسلر
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade خودروهای ایرانی حدود 1.5 برابر خودروهای خارجی بنزین مصرف می‌کنند
grade فیس‌لیفتی جدید سری 3 ب‌ام‌و/ خودرویی با نمای زیبا
grade دو شیفته بودن مراکز معاینه فنی تا 29 اسفند
grade قمار بزرگ تویوتا با خودروی سوپرا
grade واردات خودرو حتما باید آزاد شود
grade جریمه سنگین در انتظار شرکت بی‌ام‌‌و
grade احتمال افزایش پلاک مخدوشی با اجرای طرح کاهش
grade معرفی GLE های جدید مرسدس
grade بی ام و سری 7 افراط و حماقت یا ظرافت و زیبایی!
grade مروری بر ارزان‌ترین خودروهای برقی در جهان
grade خودروهای الکتریکی ارزان‌ترند یا بنزینی و دیزلی؟
grade تغییرات جنجالی در جنرال موتورز
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر 98
grade قیمت خودروهای داخلی افزایش معقولی خواهد داشت
grade تعرفه طرح زوج و فرد اعلام شد
grade در تسلا مدل 3 در یخبندان قفل می شود!
grade چالش 10 سال خودرو‌های پرفروش جهان
grade خودروی چینی که تسلای آمریکا را به چالش می کشاند
grade سوپرکروز سیستم رانندگی هوشمند کادیلاک
grade امکان محاسبه آسان عوارض تردد طرح ترافیک توسط شهروندان
grade معرفی بهترین خودروهای هیبریدی در جهان
grade افزایش قیمت بیمه، خودرو را گران کرد
grade مجهز شدن خودروهای تویوتا به اندروید
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو آبان 97
grade پورشه کاین کوپه، شاسی‌بلند پورشه هم کوپه شد
grade جعبه سیاه خودرو اجباری شد
grade تا سال آینده خبری از خودروهای پیش فروش شده نیست!
grade شورولت کوروت 2020، تحقق یک رویا
grade سودای زوتای چین برای فروش شاسی‌بلند T600 در آمریکا
grade مافیا پشت پرده گرانی خودرو
grade بنز یا ب‌ام‌و کدام یک پرفروش‌ترین لوکس ساز جهان است؟
grade نیترات آمونیوم دلیل فراخوان دوم 1.1 میلیون هوندا و آکورا
grade فروش فوری خودروها افزایش می‌یابد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد
grade کانسپت تازه فیات یک شاسی بلند است
grade الزام خودروسازان به اجرای تعهدات با اختصاص 80 درصد تولیدات
grade خودروهای پارکینگی راهی بازار می‌شوند
grade نمایشگاه دیترویت 2019| سوبارو از قدرتمندترین مدل سری WRX STI رونمایی کرد
grade قیمت قطعات یدکی خودرو باز هم گران شد
grade امروز زمان اجرای سهمیه بندی بنزین مشخص می شود؟
grade اين خط، خط عابر پياده است به احترام پياده بايستيم!
grade سهم دولت از خودرو
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade فروش اولین تویوتا سوپرای 2020 به قیمت 2.1 میلیون دلار
grade سرقت خودروهای شاسی بلند با جرثقیل
grade خودروهای پرنده 5 سال دیگر از راه می رسند
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade کادیلاک 116 ساله یا نابود می‌شود یا الکتریکی!
grade سایت ثبت سفارش واردات خودرو باز شد
grade خودروی برقی جک در برزیل
grade ریویان R1T در نمایشگاه لس آنجلس
grade بنتلی صد ساله شد
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade جک سهامش را به فولکس واگن نمی‌فروشد
grade آغاز ساخت کارخانه اتوبوس سازی ایران و جمهوری آذربایجان
grade فروش خودروهای تویوتا جان می‌گیرد
grade همراهی در تولید خودروهای کرمان موتور
grade 300 سازنده ايرانی محصول پژو 301 تولید داخل را می‌سازند
grade طرح ساماندهی بازار خودرو فردا به صحن مجلس می‌رود
grade لامبورگینی رکورد زد!
grade تکذیب صدور کارت کاغذی خودرو از سوی پلیس
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade کاهش قیمت محصولات داخلی با واردات خودروی دست دوم
grade برترین فینالیست‌های خودرویی 2019 سال مشخص شدند
grade نیسان NV300، خودرویی با امکان تامین برق مورد نیاز شغل شما
grade تاخت و تاز خودروهای دست دوم در بازار
grade ثبت 11 هزار شکایت از خودروسازان در سال 1397
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade الزام یک خودروساز به جمع آوری 30هزار خودروی معیوب در صورت قطعیت حکم
grade وزیری که هر چند روز یکبار اظهاراتش را تغییر میدهد!
grade پرطرفدارترین سدان بی ام و کدام خودرو است؟
grade پیشنهادات یک عضو کمیسیون صنایع برای رفع مشکلات بازار خودرو
grade مردم کم‌فروشی‌ پمپ‌بنزین‌ها را گزارش دهند
grade چه عواملی بر قیمت خودرو تاثیرگذار هستند؟
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade خودروی برقی فورد با یک بار شارژ 500 کیلومتر طی می‌کند
grade ویژگی امنیتی جدید شورولت، رانندگی امن را برای نوجوانان به ارمغان می‌آورد
grade خودروسازان کشور در حق مردم جفا کرده‌اند
grade 50 هزار تومان جریمه برای دودی کردن شیشه خودرو
grade جزئیات افزایش قیمت CNG
grade تحویل تمامی خودروهای پیش فروش شده تا آخر مهرماه
grade هوندا پاسپورت 2019، شاسی‌بلند محافظه‌کار
grade بی‌آرتی تهران کرج و جزئیات راه‌اندازی
grade فهرست شعب منتخب توزیع اسکناس نو
grade قیمت خودرو دیگر گران نخواهد شد
grade قطعه‌سازان به رییس‌جمهوری نامه نوشتند
grade نکات ضروری برای سفر در ایران
grade ممنوعیت واردات خودرو دلیل ایجاد بازار سیاه است
grade وزیر صنعت: خودروسازان باید عذرخواهی می‌کردند
grade احتمال افزایش نرخ جرائم راهنمایی و رانندگی در سال 98
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade 3460 خودرو در صف ترخیص از گمرک
grade کدام خودروها بیشتر جستجو را در گوگل دارند؟
grade رانندگان مست و خواب‌آلوده سوار خودروهای ولوو نشوند!
grade خودروهای دپو شده، درآمد گمرک را کاهش داد
grade رینگ های خاص برای رولز‌رویس های سفارشی
grade چرا مردم باید تاوان هزینه‌های سربار خودروسازان را بدهند؟
grade تولید خودرو 57 درصد کاهش یافت
grade دو راهکار برای کاهش آلایندگی موتورسیکلت‌ها در تهران
grade تولید سریع ترین موتورسیکلت برقی جهان
grade فروش فوری سمند و پژو ‌206 با کاهش 2 میلیونی قیمت
grade تعیین تکلیف استرداد پول ثبت‌نام‌کنندگان خودرو
grade ربات هایی که خودرو مسافران در فرودگاه لندن را گرفته و انها را پارک می کنند
grade تغییرات ژاپنی‌ها در خودروی مجلل انگلیسی
grade محروم شدن آمریکاییها از فولکس واگن T-cross
grade احتمال از کار افتادن فرمان در وانت رَم 1500
grade وظایف خودروسازان در قبال خریداران مشخص شد
grade قیمت جدید خودروهای داخلی هفته آینده اعلام می‌شود؟
grade پرفروش‌ترین محصول برند لکسوس چیست؟
grade رنج روور مخصوص فضانوردان ساخته شد
grade تعدیل نیرو به فولکس‌واگن هم رسید
grade بررسی پیش فروش خودرو در دادستانی کل کشور
grade اعلام جریمه استفاده از تلفن‌همراه حین رانندگی
grade راه اندازی قابلیت تراکنش های بانکی با کارت ملی هوشمند در سامانه های بانک ملی ایران
grade هجوم متقاضیان خودرو در سایه رشد قیمت‌ها
grade میزان مصرف روزانه بنزین در کشور اعلام شد
grade زیرساخت برای اجرای استاندارد 85گانه فراهم نیست/ ادامه کاهش تولید خودرو با اصرار بر اجرای استانداردها
grade شاسی بلند هیبریدی جدید آئودی معرفی شد
grade سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس: دلالان، خودِ خودروسازان هستند/قطعه‎سازی در مرز توقف
grade تصمیم‌گیری برای تعیین قیمت جدید خودروها دیر انجام شد
grade بیگ‌بنگ در بازار خودرو
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو آذر 97
grade هیوندای Venue مدل 2020، کوچک‌ترین کراس‌اوور هیوندای پا به میدان نبرد می‌گذارد
grade پورشه 911 قابل اعتمادترین خودرو 2019
grade آئودی Q8 مدل 2019، کراس‌اوور کوپه هیجان‌انگیز
grade رایزنی تولیدکنندگان تایر برای تأمین مواد اولیه / فقط برای یک ماه آینده مواد اولیه داریم
grade 4500 خودروی ترخیص‌نشده دارای ثبت سفارش جعلی کجاست؟
grade مشکل ترخیص قطعات خودرو همچنان باقی است
grade واردات خودروی هیبریدی همچنان ممنوع است
grade سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین در سال 98 منتفی شد
grade پراید با قیمت 6 هزار دلار صادر می‌شود
grade محل استقرار امدادهای نوروزی خودروسازی کارمانیا
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade مدل جدید فورد موستانگ تلفیقی بی‌نظیر از برترین خودروهای فورد
grade حذف تمام ایربگ‌ها و ترمز ABS از خودروهای داخلی صحت ندارد
grade سرمایه‌گذاری چندمیلیاردی خودروساز آلمانی در وسایل نقلیه خودران و برقی
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو بهمن 97
grade فراخوان سوزوکی در آمریکا
grade رونمایی از یک هیبریدی 996 اسب‌بخاری به نام دیسی
grade حضور تسلا در میان خودروهای ترخیص شده‌‌ی گمرک
grade فرهنگ رانندگی، راننده فرهنگی
grade رئیس شرکت نیسان در پی رسوایی مالی برکنار شد
grade رحمانی: از حضور وزارت دفاع و ‌سپاه در صنعت خودروسازی حمایت می‌کنیم
grade امکان تغییر هویت مالک کارت سوخت در فرآیند فروش خودرو
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade بازرسی از خودروسازان مستمر خواهد شد
grade خودرو مسیر خود را از دلار جدا کرده است
grade تأخیر 14 ساله در راه اندازی مرکز آزمون جاده‌ای
grade دایملر: نمی‌دانیم رهبر کره شمالی خودروهای لوکس ما را از کجا آورده است!
grade مسابقه برترین ویژگی داستانی خودروسازی کارمانیا ویژه نوروز 1398
grade تدابیر ویژه ایران‌خودرو برای امداد به سیل‌زدگان
grade روغن موتور گران شد
grade خودرو بعد از تصادف باید به کنار خیابان هدایت شود
grade کیفیت لکسوس همچنان بهترین است
grade توقیف 3 هزار خودرو پلاک مخدوش در تهران
grade شرایط ثبت‌نام کارت سوخت برای خودروهای نو و تعویض پلاک‌های جدید
grade اختلال در واردات لاستیک/تولیدکنندگان نیازمند مواد اولیه هستند
grade ناجا: امروز سفر نکنید
grade عملیات انتقال بویینگ 747 با کشنده‌های 1000 اسب بخاری
grade کاهش 39 درصدی تولید 10 ماهه ایران خودرو
grade خودروسازان؛ بزرگترین مشتری شبکه 5G
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت 98، دنا پلاس 4 ستاره شد
grade فروش قطعات کارکرده خودرو به نام نو
grade اطلاعیه بانک سپه در خصوص ادغام بانک‌های نظامی
grade چرا ترخیص خودروهای دپو شده طولانی شد؟
grade افتتاح کارخانه مرسدس‌بنز در روسیه
grade عدم تحمیل هزینه رمز یکبار مصرف به مشتریان
grade تعدیل نیروی سه‌هزار نفری تسلاموتورز
grade افزایش اخیر قیمت 4 خودرو تولید داخل غیرقانونی باشد برخورد می‌شود
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade رشد سودآوری تویوتاموتورز مرهون بازار چین است
grade مروری بر پرفروش‌ترین خودروهای سال 2018
grade معرفی غول آئودی A6 با موتور دیزلی
grade نحوه پاسخگویی به خریداران خودرو باید ارتقاء یابد
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade فعالیت پولی وارد‌کنندگان خودرو تخلف است
grade افزایش روند ترخیص خودروها از گمرک / آزادسازی تمام برندها تا 2 ماه آینده
grade قرار داد گران قیمت ZF با بی ام و
grade فراخوان هیوندای برای ولستر
grade کیا کادنزا 2020 معرفی شد
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade خواب خوش سازمان حمایت در ناخوشی خودرو
grade برنامه فیات برای تولید خودروی سواری در ایران
grade طرح شماره 4 فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید
grade مخالفت مجلس با بنزین 2 نرخی
grade 6 راهکار یک نماینده برای ساماندهی بازار خودرو
grade پرفروش‌ترین خودروهای الکتریکی در اروپا
grade اختصاص 80درصد تولید خودرو به پیش فروش‌ها
grade تولید خودرو در 11 ماه امسال 37/8 درصد کاهش یافت
grade ​برنامه ویژه حمایت از رونق تولید بانک صادرات ایران اعلام شد
grade ترخیص خودروها منتظر تصمیم سران سه قوه است
grade سیستم تعلیق فعال الکترومغناطیسی EASS
grade خودروسازان تا زمان تحویل تعهدات خود حق پیش فروش ندارند
grade خودروسازان آلمان به کارشکنی در توسعه انرژی پاک متهم شدند
grade پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade داستان غم‌انگیز کاتالیست‌های تقلبی
grade فرمان بازار خودرو همچنان در دست دلالان است؟
grade الزام خودروسازان برای واگذاری اموال مازاد
grade طرح همراهی در تولید کرمان موتور از 10 تیرماه آغاز می شود
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade رئیس جمهور با افزایش قیمت خودرو هیچ مخالفتی ندارد!
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade سازمان بازرسی خواستار بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو شد
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade بانک‌ها نرخ خرید دلار را بالا بردند
grade مرسدس بنز AMG GLC63 2020 وارث 8 سیلندرها در نیویورک
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade مینت خودروی جدید جنسیس
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade واردات 29 میلیون دلار خودرو و قطعات در فروردین
grade تصاویر لو رفته از اوپل کورسای جدید در پوشش استتار
grade ورود قوه قضاییه به ساماندهی بازار خودرو
grade طرح احتمالی رنو ساندرو استپ‌وی 2025
grade پارس و سمند دوگانه‌سوز دیگر شماره‌گذاری نمی‌شوند
grade ارائه خدمات امدادی رايگان به خودروهای توليدی كمتر از 5 سال گروه سايپا
grade تسلا قیمت‌ خودروهایش را بالا می‌برد
grade مالیات جدید در بازار خودرو
grade خودروهای ترخیص‌نشده و مشتریان همچنان بلاتکلیف
grade سلتوس جدیدترین شاسی بلند کیا بدون پوشش استتاری دیده شد
grade احتمال ورود مجدد شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade مدیر عامل سایپا: خودروهای جدید را روانه بازار می کنیم
grade وزارت دفاع به کمک خودروسازان می‌آید
grade بررسی لکسوس RX نسخه فیس‌لیفت 2020
grade لینکلن کورسیر 2020، کراس‌اوور همه چی تمام
grade واردکنندگان قطعه برای ترخیص بازگشته‌اند
grade تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی سوخت‌گیری کنید
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade پرونده مدیران‌خودرو به تعزیرات ارجاع می‌شود
grade اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade ساعت فروش فوری روزانه محصولات ايران‌خودرو تغيير كرد
grade هزینه‌های جانبی نباید در قیمت خودرو لحاظ شود
grade افزایش ساعات کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو
grade تبعات سنگین حوادث طبیعی اخیر در کشور
grade هشدار پلیس درباره خودروهای دو تکه‌ای
grade 9 شاسی بلند لوکس و ایمن 2019
grade مخالفت مجلس با مسکوت ماندن طرح ساماندهی بازار خودرو
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو فروردین 98
grade تمام خودروهای هوندا در اروپا برقی می‌شود
grade زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد
grade جوابیه کرمان موتور در خصوص شایعه دریافت ارز 4200 تومانی
grade معرفی فولکس‌واگن I.D رومز،شاسی بلند سه ردیفه خودران
grade 5 درصد زیرقیمت بازار خودرو از اول اشتباه بود
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade خودروهای برقی در زمستان بدون هیچ مشکلی کار می‌کنند!
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade سامورائی تویوتا با قلب ب‌ام‌و
grade عملکرد مثبت یک و نیم میلیارد دلاری تراز تجاری کشور در 11 ماهه امسال
grade چرا لاستیک خودرو گران شد؟
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade تسلا مدل 3، پرفروش‌ترین خودروی برقی سوئیس
grade امکان تولید تندر 90 با موتور 206
grade بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره خودروهای متوقف در گمرک
grade سمینار آموزشی امدادگران حمل گامی در راستای مشتری مداری
grade قیمت‌ها دوباره از بازار مجازی خودرو حذف شد، اما هست!
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade قیمت خودرو و مسکن به سایت ها بازگشت
grade ولوو: خودروهای پلاگین هیبریدی را دست کم گرفته‌ایم
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade مک لارن GT 2020، گرند تور به سبک مک لارن
grade خودروهای برقی جایگزین بنزینی‌ها نمی‌شوند!
grade بانک سپه پس از اجرای پروژه ادغام، بانکی قوی و موثرتر خواهد بود
grade ورود خودرو و موتورسیکلت ورزشی به مناطق آزاد و ویژه مجاز شد
grade قیمت جدید خودروهای هیبریدی در ایران
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو
grade ابلاغ نشدن مصوبه خروج سازمان حمایت از قیمت‌گذاری خودرو
grade نوسانات کلافه کننده در بازار خودرو
grade آغاز همکاری مشترک گروه مالی سامان با تپ‌سی
grade ترخیص 350 خودرو دپو شده از گمرک
grade تعهدات معوق ایران خودرو تا زمستان امسال به روز می‌شود
grade 9 توصیه مهم هلال احمر برای مسافران و ساکنان غرب و جنوب کشور
grade برخورد با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را ارزان‌تر می‌کند
grade هر آنچه باید درباره پژو 2008 بدانید
grade دلایل جذابیت بازار خودرو برای مردم چیست؟
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade خودروسازی لوکس پورشه بخاطر تقلب جریمه شد
grade باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو
grade مرجع قضایی هنوز در مورد خودروهای دپو شده اعلام نظر نکرده است
grade افزایش تمرکز نیسان بر ساخت کوپه و توقف تولید رودستر 370z
grade بانک تجارت بزرگترین شرکت بورسی شد
grade هر لحظه و هرجا امداد کرمان موتور در تعطیلات کنار شماست
grade مدیر عامل ایران خودرو: پس از پروژه تولید 301 به سراغ تولید پژو 2008 می رویم/ وانت پژو 301 را نمی سازیم
grade حمایت شبکه بانکی از هموطنان سیل‌زده
grade وعده وزیر صنعت برای کنترل قیمت خودرو
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade اطلاعیه مهم هلدینگ داتیس
grade مردم کدام کشورها بیشتر خودروی برقی می‌خرند؟
grade خودروساز گران‌فروشی می‌کند؛ سازمان حمایت هم پاسخگو نیست
grade ماشین‌های الکتریکی تویوتا از سال 2023 در شبکه تاکسیرانی استفاده خواهد شد
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade فرآیند دریافت خسارت بیمه ای توسط سیل زدگان از طریق شعب بانک مسکن
grade احتمال بازگشت خودروسازان فرانسوی به ایران
grade عملکرد خودروسازان کشور در سال 97
grade عملکرد پارس خودرو در زمینه محیط زیست منطبق با استانداردها و قوانین زیست محیطی کشور است
grade کتاب نفیس بنتلی گرانتر از برخی محصولات این خودروساز
grade بی‌ام‌و همکاری با دایملر را رد کرد
grade سریع ترین تراکتور جهان با قدرت 1000 اسب بخار
grade تاسیس برند مخصوص خودروهای برقی توسط شرکت جیلی
grade استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف به تعویق افتاد
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade عملکرد مطلوب شرکت زامیاد در شرایط تحریم
grade ابر خودروی مسابقه‌ای مکزیکی VUHL05
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل
grade شرکت‌های خودروساز در صورت عدم اجرای مصوب مجلس به دادگاه معرفی می‌شوند
grade ابطال فرمول بیمه‌مرکزی در پرداخت خسارت به خودروهای گران‌قیمت
grade ادامه سلطنت هاچ‌بک‌ها در اروپا
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade مجوز پیش فروش خودروسازان صادر شد
grade نسل جدید فورد کوگا از اواخر سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد
grade مردم خیال‌شان راحت بنزین امسال گران نمی‌شود
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade بنزین فعلا سهمیه‌بندی نمی‌شود
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade بازسازی یک BMW فراموش‌شده
grade رنو به ایران باز می‌گردد؟
grade اینفینیتی Qs، اولین مدل الکتریکی اینفینیتی معرفی شد
grade دستور جهانگیری برای قیمت‌گذاری خودرو به کجا رسید؟
grade بی‌ام‌و مدل شاسی‌بلند X7 را به دلیل مشکل امنیتی فراخوانی کرد
grade شاسی بلند اطلس بیس‌کمپ Basecamp کانسپت لوکس‌ فولکس واگن
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade استقبال از خودروهای برقی فقط در کشورهای مرفه
grade پاسات پرفروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان شد
grade هیوندا i20 سری N رقیب جدی فولکس واگن و فورد
grade برنامه فولکس‌واگن برای واگذاری بنتلی
grade حراج قدیمی‌ترین پورشه جهان در آمریکا
grade بولت نانو (Bolt Nano) ماشین الکتریکی یوسین بولت و شروین پیشه‌ور
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade هنوز دستور جدیدی درباره بنزین ابلاغ نشده است
grade تکمیل و اخذ اطلاعات شناسه شهاب توسط شبکه بانکی؛ نیازی به حضور غیرضرور مردم در شعب بانک ها نیست
grade نسل جدید اوپل کورسا از سال آینده به بازار عرضه خواهد شد
grade کشمکش قیمت‌گذاری خودرو
grade شش خودروی سنگین 4 ستاره کیفی گرفتند
grade طویل‌ترین اتوبوس برقی جهان
grade نقص فنی در وانت‌های سری F فورد سبب جمع‌آوری دوباره آن‌ها شد
grade چرا آمار فروش فوری خودروسازان اعلام نمی‌شود؟
grade مزدا 190 هزار خودرو را به خاطر نقص فنی فراخواند
grade کاهش یک درصدی درآمد پژو پس از خروج از ایران
grade فیس‌ لیفت نسل دوم کادنزا در تیزرهای کیا
grade نسل جدید لندروور دیفندر تا پایان امسال رونمایی می‌شود
grade کسی ماشین برقی نمی‌خرد، هیجان‌زده نشوید
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade احتمال موافقت رئیس‌جمهور با ترخیص خودروهای بدون ثبت‌سفارش بانکی
grade سایون اف.آر.اس در جدال با هیوندای جنسیس کوپه
grade رنو کولئوس جدید رسما معرفی شد
grade جریان سازی‌های رسانه‌ای، مانعی بر سر راه توسعه خودروهای برقی
grade بازگشت ارز صادرکنندگان، یک اقدام ملی و خدمت به کشور است
grade ایران خودرو: انجام تعهدات معوق پژو 2008 در روزهای آینده
grade بهترین خودروهای هاچ‌بک‌ با قابلیت محرک تمام چرخ (آ‌ل‌ویل‌درایو ) 2019 در بازار
grade شرکت‌های خودروسازی موظف به اعلام قیمت تمام‌شده خودروها به شورای عالی رقابت شدند
grade چرا نرخ تایر خودرو در بازار 2 برابر کارخانه شده است!؟
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade سؤالات یک نماینده درباره ثبت‌نام پیش فروش فوری خودرو
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade سقف تسهيلات ساخت مسکن افزایش یافت
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade نظر وزیر صمت درباره بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade اما و اگرهای واردات خودروی دست دوم
grade کمبود قطعه از مهمترین مشکلات صنعت خودروسازی است
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade گسترش همکاری‌های تجاری و بانکی ایران و اتریش
grade فروش خودروی دریافتی از کارخانه تا یکسال ممنوع می‌‌شود
grade آخرین وضعیت واردات خودروهای هیبریدی
grade طرح ترافیک جدید پنجشنبه‌ها هم اجرا می‌شود
grade استقبال پژو از خرید جگوار‌لندروور
grade ترخیص اتومبیل دست دوم در گمرک خرمشهر ممنوع است
grade بلاتکلیفی جدید ثبت‌نام‌کنندگان خودرو
grade دوربردترین خودروی خورشیدی جهان
grade آمادگی تویوتا برای به اشتراک گذاری فناوری هیبریدی
grade اتوبوس برقی eLion با انتشار آلایندگی صفر
grade سوددهی اوپل پس از دو دهه
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade شاسی‌بلند جدید کیا در راه است
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade 3 هزار دستگاه پژو 301 امسال تولید می شود
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade رشد قیمت خودرو، بازارهای موازی را هم درگیر کرده است
grade بنتلی EXP 100 GT، چشم اندازی از آینده خودروهای لوکس
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade خودروی پلاگین هیبریدی بنز در راه است
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade توسعه همه جانبه همکاری های اقتصادی و مالی میان ایران و جمهوری آذربایجان
grade کم‌کاری اتحادیه نمایشگاه‌داران در اعلام قیمت خودروها
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade هوندا تولید خودرو در ترکیه را پس از سال 2021 متوقف می‌کند
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade جزئیات تعیین تکلیف مشتریان اتوخدمت سایپا
grade دولت مجاز به وضع عوارض پلکانی برای خودروهای پرمصرف شد
grade انبار تعداد زیادی خودرو در خودروسازی‌ها
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade خودروی برقی که سقف آن پنل خورشیدی دارد!
grade تدوین دستورالعمل قیمت‌ گذاری خودرو آغاز شد
grade قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade ویژگی‌های نیسان آلتیمای 2020
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade مرسدس AMG GT R با تیونر G-Power، جذاب‌تر و قدرتمندتر از گذشته
grade 50 دستگاه از نسخه V8 تورفئو لوانته توسط مازراتی عرضه می‌شود
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade جریمه‌های رانندگی را اقساطی پرداخت کنید
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade تصاویر نسل جدید کیا سورنتو در حال تست فنی لو رفت
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade جدیدترین اطلاعیه عظیم خودرو برای مشتریان فوتون و هنتگ
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade افزایش قیمت CNG از فردا اجرا می‌شود
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade دستیار ترامپ: آمریکا از تعرفه ها متضرر خواهد شد
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade کیا ایکس‌ سید 2020 معرفی شد
grade شکایت دادستانی آلمان از فولکس واگن
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade دستور جهانگیری به وزیر صنعت برای کاهش قیمت خودرو
grade برنامه ریزی سه ساله برای تولید پلتفرم جدید خودرویی
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade ابرخودرو لامبورگینی برای دشت و بیابان
grade مرسدس بنز GLB مدل 2020، شاسی بلند هفت نفره بنز معرفی شد
grade فرانسوی‌ها 65 میلیون یورو اسکناس از ایران خارج کردند
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade فولکس قورباغه‌ای به آخر خط رسید
grade فروش خودرو خارجی با پلاک گذر موقت کلاهبرداری است
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade لاستیک خودرو گران نمی‌شود
grade ترخیص خودروهای وارداتی از سر گرفته شد
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade تشکیل جلسه شورای رقابت در روزهای آینده برای تعیین قیمت پایه خودروها
grade تلاش بایک برای خرید سهام در دایملر
grade پرفروش‌ترین خودروهای برقی چینی کدامند؟
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade ساعت‌هایی برای یادبود ابرخودروهایی خاص
grade کاهش دلالی با اخذ مالیات از معامله خودروی صفر کیلومتر
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade امنیت به خودروهای خودران و هوشمند می‌آید
grade لاستیک‌های تولید داخل گران شد; با مجوز یا بدون مجوز؟
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade بازارهای مسکن، طلا و خودرو چقدر حباب دارند؟
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade خودروهای جدید الکتریکی باید تولید صدا کنند
grade پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟
grade پیش‌ فروش خودرو مشروط شد
grade تویوتا همچنان باارزش‌ترین خودروساز جهان است
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade آغاز توليد آزمايشی برخی از قطعات 301 در نصف جهان
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade رسوایی جدید فورد
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade سازمان حمایت، همچنان مسئول قیمت‌گذاری خودرو است
grade ممنوعیت تعیین قیمت روزانه فروش‌های فوری خودروسازان
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade تصمیم‌ گیری رنو برای ادغام با فیات
grade پاسخ مثبت جهانگیری به سازمان بازرسی برای قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade راه‌اندازی 12 تاکسی هوایی در آسمان ایران تا پایان سال
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade ادعای غیرواقعی شرکت‌های خودروساز مبنی بر کمبود قطعه
grade واگذاری دو خودروساز بزرگ به بخش خصوصی آغاز شد
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade هشدار به مالکان 3 میلیون خودروی تهرانی
grade تغییر موتور محصولات رنو فقط یک تخیل است
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade یک آستون مارتین دیگر برای جیمز باند
grade خودروهای ناقص کف کارخانه‌ها تا یک ماه و نیم آینده تکمیل می‌شوند
grade تسلا 3 رکورد زد!
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade سایپا قادر به تحویل خودروهای خارجی پیش‌فروش شده نیست
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade وعده تولید پژو 301 و تحویل معوقات پژو ۲۰۰۸
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade خودروی هیبریدی اسپورت بی ام و از راه می رسد
grade سردرگمی شورای رقابت در بازار خودرو
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade تایرها را احتکار کرده‌اند
grade سایپا افزایش قیمت خودروی ساینا را تکذیب کرد
grade طرح ترافیک تهران امروز اجرا نمی‌شود
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade خودروهای هیبریدی بی ام و در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade امید به نجات کارخانه فورد با شاسی بلند جدید پوما
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade افزایش قیمت مجدد جیلی GC6 توسط خودروسازان بم
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade فروش اموال مازاد خودروسازان کلید خورد
grade نمایش پورشه تایکان در چین
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade همراهی به مثابه مشارکت و همدلی دوسویه اجتماع و صنعت
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade رنو کپچر برای اولین بار با موتور پلاگین هیبرید ساخته خواهد شد
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade عوارض بیمه شخص ثالث شامل بیمه حوادث راننده نمی‌شود
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade فولکس واگن در ترکیه خودرو می‌سازد
grade مخالفت شورای نگهبان با صفر کردن تعرفه خودروهای هیبرید
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade ادعا‌ی 2 شرکت خودروساز مبنی بر کمبود قطعه، غیرواقعی است
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade کاهش 60 درصدی شماره‌ گذاری خودروهای نو
grade خودروسازان بازار را تشنه نگه داشته‌اند
grade کاهش حدود 41 درصدی تولید خودرو در بهار 98
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade اولین مدل الکتریکی فولکس‌واگن دو ماه دیگر رونمایی می‌شود
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade ارز ارزان شد
grade بنز و بی‌‌ام‌و پروژه مشترک خودروهای خودران سطح 4 را کلید زدند
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade ميزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خودروهای ایرانی 60 درصد بالاتر از کشورهای اتحادیه اروپاست
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade سایه سازمان استاندارد روی خودروهای ناقص
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade جگوار برای ساخت موتور الکتریکی مدل‌های جدید خود با بی‌ام‌و همکاری می‌کند
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade رشد 90 درصدی استقبال از خودروهای برقی در آمریکای لاتین
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade تولید ناوگان برقی جگوار در بریتانیا
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade اولین مینی‌ون جهان
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade ماشین پرنده پورشه
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade تولید خودرو نصف شد
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade دختران مکانیک
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade آینده شرکت لکسوس
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade فراری روما معرفی شد
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک